Skocz do zawartości
justynaeg

Próbowaliście autohipnozy?

Polecane posty

justynaeg

a ktoś z forum próbował autohipnozy kim był?

Sapsali
a ktoś z forum próbował autohipnozy kim był?

Ja próbowałam, ale nie u profesjonalisty a tak na własną rękę, za pomocą nagrań. W Internecie jest tego pełno. Niestety nie udało mi się dowiedzieć w 100% kim byłam, mam pewne podejrzenia, ale za to poczułam to, czego doświadczyłam w chwili swojej śmierci. Prawdopodobnie zostałam postrzelona w głowę, z lewej strony. Dużo też śniłam na temat wojny. Więc może właśnie w poprzednim wcieleniu żyłam w czasach II Wojny Światowej. Powiem tylko, że to było bardzo nieprzyjemne doświadczenie i chciałam je powtórzyć, by dowiedzieć się czegoś więcej, ale strach i wspomnienia tego bólu jaki czułam, skutecznie mi to uniemożliwiły. Może tak miało być, może miałam dowiedzieć się tylko tyle. Jakoś mnie teraz nie ciągnie do tego, by poznać kim byłam w poprzednim wcieleniu. To jedno doświadczenie wystarczyło by mnie do tego zniechęcić.

Marika
Prawdopodobnie zostałam postrzelona w głowę, z lewej strony.

Z ciekawości zapytam, masz może na ciele w tym miejscu jakiś znak lub znamię?

Sapsali

Mariko nie zauważyłam żadnych znaków czy znamion, chociaż mam w tym miejscu takie wgniecenie w czaszce, dość głębokie, tłumaczę to tym, że widocznie mama mnie źle trzymała jak byłam noworodkiem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się