Skocz do zawartości

Miłość z Internetu

Polecane posty

Sama kilka razy korzystałam z takich portali, ale nie jestem wielką fanką. Jak nie widzę "żywego ciała " to jakoś brak mi takich emocji, jakby to sztuczne było :)

Raz miałam tak, że wydawało mi się że facet super. I się spotkaliśmy. I klapa totalna, zupełnie inny był w rzeczywistości. Natomiast moja kumpela znalazła taką "igłę w stogu siana" :)

Teraz są małżeństwem i maja śliczną córeczkę :)

• Lubię! 1
  • 2 months later...

Myślę że warto spróbować, chociaż ja myślę że z osobą poznaną przez internet ale która mieszka w miarę blisko- godzinę , maksimum dwie. Ja już dwa razy byłam w związku przez internet. W pierwszym mój chłopak był 7 godzin drogi od mojego domu, widywaliśmy się  o dwa tygodnie i mimo wszystko byliśmy szczęśliwi, ale takie podróże męczą :/. A później byłam w związku z Hiszpanem, ale to już inna bajka. Tak czy inaczej uważam, że warto spróbować, chociaż też trzeba uważać bo nasz umysł dodaje sobie dodatkowe cechy osób które znamy przez internet i za bardzo te osoby "koloruje"

• Lubię! 2

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...