Skocz do zawartości

Powtarzające się liczby

Bogusia1970

Polecane posty

Bogusia1970

Witajcie :) Codziennie jak spojrzę na zegarek pojawiaja mi sie powtarzalne układy cyfr 07:07 11:11 13:13 22:22. Nie patrze na zegarek wyczekując danych godzin... po prostu wysyłam smsa, godzina wysłania to 14:14, spojrzę na zegar w aucie i jest np. 09:09. Moze ktos podpowie co to moze znaczyć. Takie sytuacje powtarzaja się codziennie. Czy powinnam się bać?

Witajcie :) Codziennie jak spojrzę na zegarek pojawiaja mi sie powtarzalne układy cyfr 07:07 11:11 13:13 22:22. Nie patrze na zegarek wyczekując danych godzin... po prostu wysyłam smsa, godzina wysłania to 14:14, spojrzę na zegar w aucie i jest np. 09:09. Moze ktos podpowie co to moze znaczyć. Takie sytuacje powtarzaja się codziennie. Czy powinnam się bać?

Z chęcią i ja poznam na to odpowiedź bo ja od dłuższego czasu mam tak samo

Ismena

Przeniosłam posty napisana na czacie i zrobiłam temat ;)

Kiedyś słyszałam, że takie powtarzające się godziny świadczą o tym, że ktoś o nas myśli ;)

A tak bardziej poważnie - może znaczenia trzeba doszukiwać się w numerologii albo w przekazach anielskich?

Bogusia1970

Powtarzaja mi sie różne pary cyfr. Wysyłam smsa pojawia sie godzina wysłania np. 17:17, spojrzę na zegarek i widzę 07:07, a mogła byc przecież 07:06 ale ne, cyfry się powtarzają. Nie ma reguły, nie sa to stałe te same liczby ale sie powtarzaja kilka razy w ciągu dnia 13;13, 22:22 18:18... niepokoi mnie to. jak powinam to odbierać?

Pozdrawiam Bogusia

Ja bym się nie obawiała ale przeciwnie była zadowolona bo to może świadczyć o tym że podazasz dobra droga i może być przejawem synchronizacji ze wszechświatem

Syrena

Bogusia, ja nie sądzę, że jest czego się bać - ja osobiście bym się cieszyła. Tak jak Ismena napisała, może wpisać się w temacie o liczbach anielskich i w weekend napiszę Ci co znaczy każda liczba w przesłaniach :-)

Bogusia1970

Chętnie się dowiem czegoś o liczbach anielskich. Podpowiedz gdzie znajdę właściwy post. Pozdrawiam. Bogusia

• 1 year later...
OkoSaurona

Mi jak pokazuje się sekwencja liczb : 18:18, 23:23 itp mam wrażanie, że ktoś o mnie myśli i często się zdarza, że nagle dzwoni telefon albo dostaje wiadomość, więc coś w tym jest ;)

Dnia 24.05.2019 o 22:01, OkoSaurona napisał:

Mi jak pokazuje się sekwencja liczb : 18:18, 23:23 itp mam wrażanie, że ktoś o mnie myśli i często się zdarza, że nagle dzwoni telefon albo dostaje wiadomość, więc coś w tym jest ;)

Kwestia interpretacji, najczęściej jest to znak że czas się "obudzić"

• 4 months later...

Od 2 lat , kilka razy dziennie widze na zegarkach godziny 11:11 ,16:16 , 17:17 , 22:22 ..... Kiedys 4 razy pod rzad jednego dnia.

Najpierw mnie to bawilo a potem zaczelam szukac w tym sensu. 

Czy tez tak macie? 

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...