Skocz do zawartości

Przesłania kart Anielska odpowiedź

Polecane posty

Syrena

Serdecznie zapraszam na przesłania z kart "Anielska odpowiedź"

Te piękne karty poprowadzą Cię ku precyzyjnym, zsyłanym z niebios, odpowiedziom i zapewnią klarowność widzenia, której oczekujesz. Od spraw sercowych po wątpliwości natury zawodowej - zawsze możesz liczyć na anioły i posiłkować się ich wsparciem płynącym za pośrednictwem tej talii

Do przesłań potrzebuję Twojego imienia/Waszych imion.

Odpowiadam w swoim wolnym czasie - w większości będzie to weekend.

b263417601763a2cea1ffd1d53fdcd61.jpg

• Gratuluję! 1
  • Odpowiedzi 154
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• Syrena

64

• Vivre

8

• białadama

6

• Tefigi

5

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Serdecznie zapraszam na przesłania z kart "Anielska odpowiedź"   Te piękne karty poprowadzą Cię ku precyzyjnym, zsyłanym z niebios, odpowiedziom i zapewnią klarowność widzenia, której oczekujesz. Od

Twoja karta to W NIEDALEKIEJ PRZYSZŁOŚCI:     To, o co pytasz, wydarzy się już wkrótce. Nie jesteś więc skazany na długie oczekiwanie. Zachowaj optymizm i kontynuuj podążanie swoją obec

Twoja karta to DOBROBYT:   Wielkie bogactwo jest w drodze do Twojego życia! Twoje plany przyniosą dobrobyt oraz zagwarantują Ci poczucie bezpiecznej przyszłości. Pamiętaj, że kiedy będziesz

Witam :) jaką odpowiedź mają dla mnie Aniołki jeśli chodzi o sferę zawodową, czy uda mi się znaleźć pracę z której będę zadowolona? Ewelina. <kwiatek>

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

<stres> hej, co Anioły powiedzą na temat mojej pracy: czy wyjade do pracy za granice w to samo miejsce co rok temu? czy szef pierwszy złoży mi propozycje? Patrycja

Witam☺ poproszę przesłanie na uczucia do końca czerwca. I jeżeli jeszcze mogę jedno to poproszę na wyjazd wakacyjny.czy będzie udany??Ania

Syrena
Witam :) jaką odpowiedź mają dla mnie Aniołki jeśli chodzi o sferę zawodową, czy uda mi się znaleźć pracę z której będę zadowolona? Ewelina. <kwiatek>

Karta dla Ciebie to KOMPROMIS:

Aby znaleźć szczęśliwe wyjście z tej sytuacji, konieczne będzie osiągnięcie kompromisu. Daj sobie czas na wyklarowanie tego, co będzie dla Ciebie naprawdę ważne.Jednocześnie zastanów się nad sprawami, w których byłbyś gotów zmienić swoje nastawienie. Działaj w kierunku porozumienia, dzięki któremu wszyscy będą mogli poczuć się zwycięzcami. Bądź otwarty na współpracę, dzięki której otrzymasz to, na czym Ci najbardziej zależy, a jednocześnie pomożesz innym spełnić ich pragnienia. Bądź obiektywny w odnajdywaniu równowagi pomiędzy szanowaniem punktu widzenia innych ludzi i dalszym byciem sobą.

Syrena
hej, co Anioły powiedzą na temat mojej pracy: czy wyjade do pracy za granice w to samo miejsce co rok temu? czy szef pierwszy złoży mi propozycje? Patrycja

Twoja karta to DOBROBYT:

Wielkie bogactwo jest w drodze do Twojego życia! Twoje plany przyniosą dobrobyt oraz zagwarantują Ci poczucie bezpiecznej przyszłości. Pamiętaj, że kiedy będziesz podejmował działanie mające na celu zmanifestowanie się Twoich snów, będziesz pod nieustanną opieką aniołów. Dobrobyt nie zawsze musi być natury materialnej. Możesz poszukiwać możliwości zmanifestowania nowych pomysłów, powiększania grona przyjaciół, uzyskania doskonałego zdrowia lub znalezienia miłości. Wznieś ręce ku Niebiosom, by wyrazić wdzięczność za wszystko, czego pragniesz!

Syrena
Witam☺ poproszę przesłanie na uczucia do końca czerwca. I jeżeli jeszcze mogę jedno to poproszę na wyjazd wakacyjny.czy będzie udany??Ania

Twoje przesłanie na uczucia to DOBROBYT:

Wielkie bogactwo jest w drodze do Twojego życia! Twoje plany przyniosą dobrobyt oraz zagwarantują Ci poczucie bezpiecznej przyszłości. Pamiętaj, że kiedy będziesz podejmował działanie mające na celu zmanifestowanie się Twoich snów, będziesz pod nieustanną opieką aniołów. Dobrobyt nie zawsze musi być natury materialnej. Możesz poszukiwać możliwości zmanifestowania nowych pomysłów, powiększania grona przyjaciół, uzyskania doskonałego zdrowia lub znalezienia miłości. Wznieś ręce ku Niebiosom, by wyrazić wdzięczność za wszystko, czego pragniesz!

Twoje przesłanie na wyjazd wakacyjny ZACZEKAJ:

Twoja sytuacja będzie wymagała wykazania się cierpliwością. Anioły nie mówią "nie", ale "jeszcze nie". Czasami Niebiosa potrzebują nieco więcej czasu, by umieścić wszystkie elementy większego planu na idealnych dla nich miejscach. To, o co pytasz, ma wpływ na życie innych osób. Niezbędne są dodatkowe przygotowania w celu zapewnienia, ,ze gdy dana sytuacja rzeczywiście zajdzie, zostaną uwzględnione potrzeby wszystkich zaangażowanych w nią osób. Bądź cierpliwy, dzięki czemu wszystkie osoby otrzymają to, co powinny.

Aby znaleźć szczęśliwe wyjście z tej sytuacji, konieczne będzie osiągnięcie kompromisu. Daj sobie czas na wyklarowanie tego, co będzie dla Ciebie naprawdę ważne.Jednocześnie zastanów się nad sprawami, w których byłbyś gotów zmienić swoje nastawienie. Działaj w kierunku porozumienia, dzięki któremu wszyscy będą mogli poczuć się zwycięzcami. Bądź otwarty na współpracę, dzięki której otrzymasz to, na czym Ci najbardziej zależy, a jednocześnie pomożesz innym spełnić ich pragnienia. Bądź obiektywny w odnajdywaniu równowagi pomiędzy szanowaniem punktu widzenia innych ludzi i dalszym byciem sobą.

Dziękuję za przesłanie. :)

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Witaj

Proszę o przesłanie dla mnie. Właśnie uświadomiłam sobie, że strasznie boję się samotności, że zostanę sama.

Pozdrawiam

Joanna

Syrena
Proszę o przesłanie, tak ogólnie. Dzięki :)

Ewelina

Twoja karta to DOBROBYT:

Syrena
Proszę o przesłanie Aniołów na sprawę sądową pod koniec czerwca. Asia

P.s. boski Anioł na zdjeciu <mniam>

Twoja karta to TAK!:

Brawo! Podjęta przez Ciebie decyzja jest tą właściwą. Nie ma sensu analizowania dostępnych opcji. Wiesz, co masz zrobić i powinieneś konsekwentnie realizować swój plan!

Dokonałeś właściwego wyboru, który zagwarantuje Ci osobisty wzrost i rozwój, choć niektóre decyzje mogą wiązać się z nie lada wyzwaniami. Jeśli stojące przed Tobą zadanie Cię zniechęca, albo nawet wywołuje smutek, przystępuj do realizacji swoich planów w sposób będący afirmacją życia i wyrażeniem miłości do własnej osoby, Poproś swoje anioły o to, by udzieliły Ci pełnego poparcia i nie wahały się, kiedy będą mogły otoczyć wsparciem Twoją rodzinę i przyjaciół.

Syrena
Witaj

Proszę o przesłanie dla mnie. Właśnie uświadomiłam sobie, że strasznie boję się samotności, że zostanę sama.

Pozdrawiam

Joanna

Syrena
Poproszę o ogólne przesłanie na czerwiec i lipiec :) Marta

Przesłanie na czerwiec:

Twoja karta to ISTNIEJE COŚ LEPSZEGO:

Niebiosa przygotowały dla Ciebie coś cudownego! Musisz jednak mieć świadomość, że nie jest to ta sama rzecz, jaką Ty zaplanowałeś. Spytaj siebie, co byś wolał: otrzymać to, do czego dążysz, czy może coś co uczyni Cię nieporównywalnie szczęśliwszym i bardziej spełnionym? Czasami Bóg ma dla nas w zanadrzu coś tak wspaniałego, że sami nie bylibyśmy w stanie sobie tego wyobrazić. Otwórz serce i umysł na możliwości, że zasługujesz na więcej niż to, o co prosisz. Zaufaj też, że anioły poprowadzą Cię w nowych i ekscytujących kierunkach !

Przesłanie na lipiec:

Twoja karta to POPRAWA ZDROWIA:

Anioły chcą, żebyś wiedział, że zdrowie osoby , o którą pytasz, niedługo ulegnie poprawie. Możesz prosić o pomoc Archanioła Rafaela oraz swoje anioły stróże, by przyspieszyli proces uzdrawiania.

Karta ta również może oznaczać, że w swoim życiu powinieneś podejmować więcej wyborów mających na uwadze Twoje zdrowie. Jeśli czujesz, że potrzebujesz oczyszczenia ze szkodliwych pokarmów lub innych substancji, powinieneś skorzystać z tego przewodnictwa. Wyeliminowanie niezdrowych przyzwyczajeń sprawi, że poczujesz się znowu silny i w pełni zdrowy.

To ja poproszę o przesłanie na czerwiec dot. pracy :)

pozdrawiam, Aneta

Twoja karta to POKOJOWE ROZWIĄZANIE

Wyzwania, które ostatnimi czasy przed Tobą stawały, nareszcie dobiegną końca. Konflikt zniknie i w krótkim czasie zostanie zastąpiony harmonią. Wszyscy będą podzielali poczucie spokoju, nawet jeśli część z tych, osób nie do końca się z tym zgadza.Wszelkie konflikty zostaną rozstrzygnięte na Twoją korzyść. Może to oznaczać sprzeczkę z pracodawcą, zmagania prawne, arbitrażowe załatwienie spraw oraz konflikty z rodziną i przyjaciółmi. bądź skłonny do przebaczania i wykazywania zrozumienia w stosunku do tych, którzy byli w błędzie. Pozwól, aby zapanował spokój, jednocześnie będąc łaskawym i pozwalając innym zachować godność.

Witaj Syreno,

(Gośka) Poproszę o przesłanie na czerwiec na pracę i na załatwienie pewnej sprawy z szefem.

dziękuję

:)

Twoja karta to BĄDŹ ASERTYWNY:

Ta sytuacja wymaga od Ciebie przejęcia samodzielnej kontroli! Musisz uzyskać całkowitą pewność odnośnie własnych uczuć, a następnie podążać konsekwentnie w kierunku spełnienia marzeń. Musisz się przy tym wykazać odwagą i pewnością siebie. Proś oo wszystko, czego Ci potrzeba i nie tłum swojego prawdziwego zdania tylko po to, by zadowolić innych. Pamiętaj, że zwracanie uwagi na swoje potrzebny nie jest czymś, za co powinieneś przepraszać! Ustal odpowiednie granice z osobami ze swojego otoczenia, by stworzyć bezpiecznie i sprawiedliwe środowisko. Nakieruj swoje działania na uzyskanie szacunku, jaki jest Ci należny, a następnie z odwagą pójdź przed siebie.

Bardzo prosze o przesłanie na uczucia w miesiącu czerwiec i lipiec

serdecznie dziekuję

Julita

Przesłanie na czerwiec.

Twoja karta to POKOJOWE ROZWIĄZANIE:

Wyzwania, które ostatnimi czasy przed Tobą stawały, nareszcie dobiegną końca. Konflikt zniknie i w krótkim czasie zostanie zastąpiony harmonią. Wszyscy będą podzielali poczucie spokoju, nawet jeśli część z tych, osób nie do końca się z tym zgadza.Wszelkie konflikty zostaną rozstrzygnięte na Twoją korzyść. Może to oznaczać sprzeczkę z pracodawcą, zmagania prawne, arbitrażowe załatwienie spraw oraz konflikty z rodziną i przyjaciółmi. bądź skłonny do przebaczania i wykazywania zrozumienia w stosunku do tych, którzy byli w błędzie. Pozwól, aby zapanował spokój, jednocześnie będąc łaskawym i pozwalając innym zachować godność.

Przesłanie na lipiec.

Twoja karta to W NIEDALEKIEJ PRZYSZŁOŚCI:

To, o co pytasz, wydarzy się już wkrótce. Nie jesteś więc skazany na długie oczekiwanie. Zachowaj optymizm i kontynuuj podążanie swoją obecną ścieżką. Bądź jednocześnie otwarty na otrzymywanie.

• Ismena changed the title to Przesłania kart Anielska odpowiedź

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...