Skocz do zawartości

Przesłania kart Anielska odpowiedź

Polecane posty

• Odpowiedzi 154
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• Syrena

64

• Vivre

8

• białadama

6

• Tefigi

5

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Serdecznie zapraszam na przesłania z kart "Anielska odpowiedź"   Te piękne karty poprowadzą Cię ku precyzyjnym, zsyłanym z niebios, odpowiedziom i zapewnią klarowność widzenia, której oczekujesz. Od

Twoja karta to W NIEDALEKIEJ PRZYSZŁOŚCI:     To, o co pytasz, wydarzy się już wkrótce. Nie jesteś więc skazany na długie oczekiwanie. Zachowaj optymizm i kontynuuj podążanie swoją obec

Twoja karta to DOBROBYT:   Wielkie bogactwo jest w drodze do Twojego życia! Twoje plany przyniosą dobrobyt oraz zagwarantują Ci poczucie bezpiecznej przyszłości. Pamiętaj, że kiedy będziesz

• 2 weeks later...
Syreno proszę o Anioły na wrzesień w sprawie, która nie daje mi spokojnie spać. Joanna ;*

Twoja karta to W PRZECIĄGU KILKU MIESIĘCY

To, o co pytasz, wydarzy się się w ciągu kilku miesięcy. Boskie wyczucie czasu musi uwzględniać również wolną wolę innych ludzi. Zachowaj jednak wiarę w to, że kiedy wszystkie fragmenty układanki trafią na swoje miejsca, sytuacja przyniesie piękne rozwiązanie.

Witaj Syreno poproszę o przesłanie na uczucia na miesiąc wrzesień i październik :)

Pozdrawiam Ania <kwiatek>;*

Przesłanie na wrzesień:

Twoja karta to ROMANS

Bardzo ważny związek pojawi się lub dopiero co zamanifestował się w Twoim życiu. To romantyczna relacja, na którą czekałeś! Jak wszystkie związki partnerskie, tak i ten może mieć swoje wzloty i upadki, ale nie pozwól, by Cię to powstrzymywało lub pozbawiało pewności siebie. Zaufaj, że miłość wchodzi do Twojego życia po to, by w nim pozostać! Jeśli Twoje pytanie dotyczyło związku, w którym się aktualnie znajdujesz, możesz spodziewać się, że jego strony będą ze sobą jeszcze bliżej. Przeszłe utarczki odejdą w niepamięć, a zaufanie zaprocentuje wejściem relacji na nowy poziom. Każdy związek ma bowiem swoje wzgórza i doliny. Niniejsza karta wskazuje, że związek ma tendencję wzrostową i wejdzie na nowy poziom poświęcenia i intymności. Karta ta może oznaczać również zaręczyny, małżeństwo lub formę silniejszego zobowiązania się wobec siebie dwóch osób.

Przesłanie na październik:

Twoja karta to W NIEDALEKIEJ PRZYSZŁOŚCI

To, o co pytasz, wydarzy się już wkrótce. Nie jesteś więc skazany na długie oczekiwanie. Zachowaj optymizm i kontynuuj podążanie swoją obecną ścieżką. Bądź jednocześnie otwarty na otrzymywanie.

Poproszę o przesłanie na uczucia na najbliższe 3 miesiące ❤ Iwona

Twoja karta to WYBIERZ NOWY KIERUNEK

Nadeszła pora, byś wybrał nowy kierunek swojego życia. Okoliczności, w jakich przyszło Ci dotychczas egzystować, mogą nie gwarantować Ci spełnienia, a Twoje serce może być pełne niezadowolenia. Ty już wiesz, e ten świat ma Tobie do zaoferowania coś więcej, a najlepszą decyzją jest teraz podążenie za przewodnictwem Twoich aniołów. Podejmij świadomą decyzję, by zostać osobą, jaką jest Ci pisane być. Stwórz własny plan działania, dzięki któremu przybliżysz się do boskiego celu Twojego życia. Natychmiast zacznij stawiać kroki w kierunku szczęśliwszej przyszłości!

• 2 weeks later...
Witam serdecznie,poproszę o przesłanie na miesiąc wrzesień.

Pozdrawiam Teresa

Twoje przesłanie to NIE!

Odpowiedzią na to pytanie jest zdecydowane: NIE! Nie powinna Cię ona martwić, ponieważ z czasem zrozumiesz, dlatego taka odpowiedź była dla Ciebie najlepsza.

Chciałabym prosić o przesłanie na wrzesień i październik. To ciężki dla mnie okres. Asia

Przesłanie na wrzesień:

Twoje przesłanie to POPROŚ INNYCH O WSPARCIE

Nie musisz robić wszystkiego sam. Anioły zachęcają Cię do skorzystania ze wsparcia osób z Twojego otoczenia. Poprzez sięgnięcie po czyjąś przyjazną dłoń znacząco zwiększasz swoje szansę sukcesu. Zwiększa się również prawdopodobieństwo tego, że sprawy pójdą naprzód. Pomoc, na którą możesz liczyć, może obejmować również otrzymanie istotnych informacji od osób posiadających konkretną wiedzę. Stres spowodowany braniem zbyt wielu rzeczy na swoje barki może doprowadzić do pogorszenia się Twojego zdrowia fizycznego i psychicznego. Otocz siebie kochającymi Cię ludźmi, czyli osobami skłonnymi do pomocy i gotowymi oświetlać Twoją drogę. Dzięki nim poczujesz się dużo lepiej!

Twoje przesłanie to KLAROWNA KOMUNIKACJA

Ta sytuacja wymaga bardzo precyzyjnej i dokładnej komunikacji. Nie zakładaj, że inne zaangażowanie w nią strony zrozumieją, czego pragniesz lub też czego od nich oczekujesz. Wskazana jest rozmowa twarzą w twarz, a jeśli nie jest ona możliwa, upewnij się, że nic nie zakłóci Twojego przekazu w jakikolwiek sposób.

karta ta może wskazywać, że mogą istnieć nieporozumienia powodujące wyzwania dla stron zaangażowanych w tę sytuację. Poprzez wyjaśnienie wszelkich niedopowiedzeń możesz oczyścić atmosferę, wskutek czego wszyscy zaczną działać dla wspólnego dobra.

• 2 weeks later...
Poproszę o przesłania na październik i listopad :) Marta

Twoja karta to ODPUŚĆ

Pora, abyś odpuścił sobie tę sytuację. Przestań się skupiać na tym, kiedy dojdzie do jej rozwiązania i czy w ogóle będzie to miało miejsce. Niezdrowe i niegwarantujące spełnienia związki powinny zostać teraz zakończone, żeby stworzyć przestrzeń dla czegoś lepszego. nie martw się - Bóg i Twoje anioły mają wszystko pod kontrolą. Kluczem do zamanifestowania się Twoich pragnień jest poproszenie o to, czego chcesz, a następnie pozwolenie niebiosom, by to dla Ciebie zrealizowały. Jeśli wyciągnąłeś tę kartę, może to oznaczać, że zbyt kurczowo trzymasz się sposobu, w jaki Twoje marzenia miałyby zostać spełnione. Pomyśl marzenie, a jego realizacje pozostaw aniołom!

Przesłanie na listopad:

Twoja karta to PRZEMYŚL TO

Któryś z elementów Twojego planu powinien być poddany ponownemu rozważeniu. Poświęć nieco więcej czasu na przeanalizowanie swojego projektu lub złożonej Ci propozycji. Podziel się swoimi planami z zaufanym przyjacielem lub doradcą, dzięki czemu będziesz mógł uzyskać obiektywną odpowiedź zwrotną. Poproś również swoje anioły o przewodnictwo. karta ta może oznaczać również, że obecnie nie jest właściwy moment na dokonanie zmiany w życiu, jaką obecnie rozważasz. Przyjdzie na to lepszy czas lub też dojdziesz w przyszłości do wniosku, że pragniesz dokonać transformacji innego typu.

Proszę o przesłanie na miłość na najblizszy czas dla mnie Małgorzata 13.06.1970 i Martins 23.02.1971

Twoja karta to JESTEŚ GOTÓW

Wszystkie Twoje poprzednie doświadczenia doprowadziły Cię do tego momentu. Uczyłeś się i doświadczałeś duchowego wzrostu na wielu płaszczyznach. Nic więcej nie musisz robić. Jesteś gotów pójść naprzód i stać się osobą, którą, jak podpowiada Ci w głębi własne serce, pisane jest Ci być. Świat niecierpliwie czeka na korzyści wynikające z realizowania przez Ciebie celu Twojego życia. W Twej sytuacji możesz nareszcie stawiać swoje potrzeby na pierwszym miejscu. Nadeszła pora, by zrobić to, co jest dla Ciebie właściwe.

• 2 weeks later...

Syreno, mogę prosić o przesłanie na sferę zawodową w tym miesiącu?

Na początku tego tygodnia miałam zacząć szkolenie i pracę, a z dział HR ciągle milczy i zaczynam się niepokoić... nie wiem co robić: dalej czekać na ich odpowiedź czy jednak mam szukać innej pracy? Mam nadzieję, że Twoje przesłanie trochę mi podpowie :)

Aneta

Syreno, mogę prosić o przesłanie na sferę zawodową w tym miesiącu?

Na początku tego tygodnia miałam zacząć szkolenie i pracę, a z dział HR ciągle milczy i zaczynam się niepokoić... nie wiem co robić: dalej czekać na ich odpowiedź czy jednak mam szukać innej pracy? Mam nadzieję, że Twoje przesłanie trochę mi podpowie :)

Aneta

Twoja karta to ZAUFANIE

Jest to moment, w którym powinieneś wykazać się zaufaniem. Czasami odpowiedź na pytanie nie brzmi "tak" ani "nie". Bywają sytuacje, których najlepiej jest nie wiedzieć, co Cię czeka. Dzięki temu cud przyszłości może zamanifestować się przed nami w pełnej krasie. Zupełnie jak u dziecka rozpakowującego prezent, częścią magii naszego życia jest odnajdywanie przyjemności w odkrywaniu niespodzianek! Zaufaj, że Twoje anioły przygotowały dla Ciebie coś wyjątkowego, nawet jeśli nie mogą Ci teraz zdradzić, co to dokładnie jest.

Twoja karta to ZAUFANIE

Jest to moment, w którym powinieneś wykazać się zaufaniem. Czasami odpowiedź na pytanie nie brzmi "tak" ani "nie". Bywają sytuacje, których najlepiej jest nie wiedzieć, co Cię czeka. Dzięki temu cud przyszłości może zamanifestować się przed nami w pełnej krasie. Zupełnie jak u dziecka rozpakowującego prezent, częścią magii naszego życia jest odnajdywanie przyjemności w odkrywaniu niespodzianek! Zaufaj, że Twoje anioły przygotowały dla Ciebie coś wyjątkowego, nawet jeśli nie mogą Ci teraz zdradzić, co to dokładnie jest.

Bardzo dziękuję za przesłanie! <kwiatek>

• 3 weeks later...
Witam :) Emilia i Marcin. Z góry dziękuję i pozdrawiam :*

Twoje przesłanie to W PRZECIĄGU ROKU

Zdarzenie, o które pytasz, będzie miało miejsce w przeciągu roku lub krótko po tym czasie. Podczas tego okresu oczekiwania powinieneś byś optymistyczny i kontynuować działalność mającą na celu dbanie o samego siebie, podobnie jak inne przygotowania dotyczące tego, czego pragniesz. Pamiętaj, że w realizację Twojego zamierzenia są zaangażowane wolne wybory innych ludzi. Anioły działają na drugim planie na Twoją rzecz, nawet jeśli nie jesteś w stanie dostrzec natychmiastowej odpowiedzi na Twoje modlitwy.

Poprosze o przesłanie na pazdziernik i listopad

Monika Dziekuje

Niestety październik się kończy, a ja nie miałam możliwości wcześniej się pojawić, więc daje przesłanie na listopad:

Twoja karta to KOMPROMIS

Aby znaleźć szczęśliwe wyjście z tej sytuacji, konieczne będzie osiągnięcie kompromisu. Daj sobie czas na wyklarowanie tego, co będzie dla Ciebie naprawdę ważne.Jednocześnie zastanów się nad sprawami, w których byłbyś gotów zmienić swoje nastawienie. Działaj w kierunku porozumienia, dzięki któremu wszyscy będą mogli poczuć się zwycięzcami. Bądź otwarty na współpracę, dzięki której otrzymasz to, na czym Ci najbardziej zależy, a jednocześnie pomożesz innym spełnić ich pragnienia. Bądź obiektywny w odnajdywaniu równowagi pomiędzy szanowaniem punktu widzenia innych ludzi i dalszym byciem sobą.

Prosze o przeslanie Klaudia 17.09.1997 na milosc ;*

Twoje przesłanie to WIELKIE, SZCZĘŚLIWE ZMIANY

W Twoim życiu zajdą wielkie, szczęśliwe zmiany! Możesz wkroczyć na ścieżkę nowej kariery, rozpocząć nowy związek lub przenieść się do nowego mieszkania lub nawet miejscowości.Powitaj te ekscytujące wydarzenia ze świadomością, ,ze anioły nieustannie Cię wspierają! To, o co pytasz może wymagać odrobiny wiary, nawet jeśli początkowo może się to wydawać przerażające lub też wykraczać poza Twoje możliwości mają na celu zagwarantowanie Ci szczęścia. Gdybyś nie był na nie gotów, te ewentualności nie zamanifestowałyby się w Twojej codzienności. Odrzuć strach i podążaj za swoim sercem.

• Ismena changed the title to Przesłania kart Anielska odpowiedź

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...