Skocz do zawartości

Kto to jest?


Ismena

Polecane posty

  • 1 month later...

Hmm energiczna, może trochę faktycznie za bardzo się wtrąca. Teściowa? Kobieta przedsiębiorcza, doświadczona, ale może być uciążliwa, bo chce wprowadzać nowe porządki.

 

As Buław, Królowa Denarów, X Denarów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, SowAna napisał:

spróbujesz jeszcze raz, część niewielka pasuje, nie są to jednak te cechy, o których myślałam, nie teściowa

karty pasują? jeśli tak to będę dalej rozkminiać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi mi tu jakaś kobieta, raczej nie uczuciowa, nastawiona na intelekt, załatwienie sprawy.

IV Mieczy, III Mieczy. Nie mam pojęcia co ona może chcieć, jakaś taka zimna, skostniała. Jakiś biznes chce robić z nimi? Nastawiona raczej na siebie.

  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.08.2018 o 22:39, Essa napisał:

Wychodzi mi tu jakaś kobieta, raczej nie uczuciowa, nastawiona na intelekt, załatwienie sprawy.

IV Mieczy, III Mieczy. Nie mam pojęcia co ona może chcieć, jakaś taka zimna, skostniała. Jakiś biznes chce robić z nimi? Nastawiona raczej na siebie.

wszystko pasuje, tylko to facet <brawo>

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Ewelina napisał:

Sprawiedliwość w poz. odwróconej  - jakiś mężczyzna, z którym niekoniecznie masz ochotę obcować

Brawo <brawo>

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 Bulaw wyksztalcony  mezczyzna obserwuje Ciebie wzrokiem bazyliszka :> zartuje z tym wzrokiem .Bacznie Ciebie obserwuje moze to byc Twoj szef

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...