Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pati191932

Mam duchy w domu. Co robic?

Polecane posty

pati191932

Hej nie wiem gdzie pisać wiec napisze tutaj. Wczoraj późno wieczorem kiedy leżałam na piętrze w sypialni usłyszałam trzask ale sie tym nie przejęłam. Na komodzie mam postawione 3 szklane świeczniki postawione od najwyższego do najniższego na których stoją wysokie grube swieczki. Gdy rano zeszłam to zauważyłam ze środkowa swieczka jest wyciagnieta i położona prostopadle do swiecznika knotem do ściany. Gdyby sama spadla to leżałaby knotem do salonu i nie leżałaby tak równo. Nie pierwszy raz sie takie cos zdarza. Ostatnio kilka mies temu podobna syt miala miejsce.Po drugiej stronie salonu mam dosc wysoka szafke na ktorej stoi szklane naczynie. Ja bylam w kuchni i usłyszałam trzask,to naczynie przefrunęło przez pol salonu i leżało na podłodze,w całości,nie rozbite. Co robic? Jak sprawdzić kto to i po co przychodzi? Jestem sama z dziećmi i sie boje. Help

Syrena

Po pierwsze dusza raczej nic Ci nie zrobi, żadnej krzywdy fizycznej. Jeśli przemieszczają się przedmioty to znaczy, że chce zwrócić na siebie Twoją uwagę - ostrzec Cię lub zasygnalizować, że są i Cię chronią. Może Twoje dzieci coś wiedzą na ten temat? Zależy w jakim są wieku, bardzo często dzieci są bardziej otwarte i więcej widzą w okresie zanim do szkoły pójdą - nie mają jeszcze takiego natłoku informacji itd

Tefigi

Dokładnie tak jak napisała Syrena porozmawiaj z dziećmi. Mój 3 i pół letni syn ostatnio powiedział mi że rozmawiał z dziadkiem Henkiem, to mój tata, który zmarł 4 lata przed urodzeniem mojego syna. Powiedział mu żeby mi przekazał żebyśmy się nie martwili, wszystko będzie dobrze. <bezradny> nie wiem czy to wymysły młodego czy rzeczywiście tak było.

pati191932

Nie,do dzieci nikt nie przychodzi napewno bo by mi powiedziały. Syn ma 8 lat a corka 11 wiec juz z "tego" wyrosły :) Ciocia mojego przyjaciela jest medium i niedawno wlasnie mowila ze przyszedł do niej ojciec mojej córki który juz nie zyje, powiedział ze przychodzi nas odwiedzać. Ze cala rodzina do nas przychodzi. Skoro sa i przestawiają rzeczy to dlaczego ja nie moge ich poczuć ani zobaczyć. Skoro maja taka moc dlaczego nie dotkana mnie fizycznie i nie nawiaza kontaktu?

Syrena

Pati a co byś zrobiła jakby się ktoś ukazał albo tym bardziej Cię dotknął? Pewnie byś padla. Sama napisałaś, że się boisz..

runoutofbreath

Pati chyba niewiele osob jest gotowych na tego typu "doznania". Osobiscie umarlabym ze strachu..dziekuje za takie manifestacje..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować