Skocz do zawartości

Prośba o interpretację wylosowanych kart


motylek79

Polecane posty

Witajcie,

W odpowiedzi na wróżbę o którą prosiłam dotyczącą poznania osoby do związku wylosowane zostały następujące karty:

Mocna strona, jako rada: siłaRycerz Buław. W moim odczuciu karta ta oznacza, że powinnam być przygotowana i gotowa na wiele poświęceń i kompromisów aby odnaleźć osobę, z którą pragnę utworzyć związek oparty na prawdziwym uczuciu i szczęściu. To wiara i determinacja ale też złudzenia w ideał odnalezienia prawdziwej miłości. As buław jako odpowiedź na to co  nie chce odejść a powinno, myślę, że  radzi mi, iż powinnam odkryć potrzebę dokonania wielkich przemian w sobie i swoim życiu, że tkwiąc w obecnym status quo niczego nie osiągnę a przede wszystkim nie odnajdę pragnienia mojego serca. Przeszkodą dla wprowadzenia powyższych zmian jest 7 Mieczy, czyli moje zamiary winny być uczciwe, czyste, wypływające z potrzeby serca a nie oparte na czystej kalkulacji czy też chęci manipulacji drugą osobą. To co chce przyjść a nie wpuszczam to karta: Królowej Mieczy, czyli karta odważnej, dzielnej, pewnej siebie i swoich możliwości lecz samotnej kobiety, którą kochać chce jak nikt inny ale którą los już tak doświadczył, że stała się królową lodu z zamrożonym sercem, dotknięta nieczułością i brakiem zaufania. Nie sądzę aby ta karta w odpowiedzi na zadane pytanie wskazywała  na jakiegoś mężczyznę, który jest mną zainteresowany. Raczej wskazuje na samotną i walczącą  ale też piękną kobietę. A karta ostatnia, czyli Śmierć w odpowiedzi co blokuje jej wejście mówi, że właśnie w tym okresie od września do końca 2021 r. w moim życiu nastąpi taka przemiana i takie zmiany, które doprowadzą do pewnej transformacji mnie samej i spowodują pewne przeobrażenie mojej świadomości i życia. Myślę że w ostatecznym rozrachunku stanę się osobą, którą będzie broniła swojego serca, w którym jest wszystko: miłość do siebie, miłość macierzyńska, miłość romantyczna, wszelkie tęsknoty i obietnice złożone mi w przeszłości ale też upokorzenia i klęski, z których się podnosiłam, zdrady i kłamstwa, które poznawałam, parszywe intrygi których byłam ofiarą i które ostatecznie odbiorą  mi wiarę w siebie, marzenia, nadzeję i miłość. Dość pesymistyczna perspektywa a chyba prawdziwa....

 

To taka moja luźna interpetacja, zupełnego laika. Proszę o Waszą ocenę. Z góry dziękując za pomoc:)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

Moc jako rada  mówi : działaj , nie bój się zaangażować, masz w sobie mnóstwo siły i chęci do działania ale nie zapominaj działać roztropnie.  W Mocy jest wiele namiętności i pasji ale potrafi panować nad swoimi emocjami. Bardzo fajna karta szczególnie jeśli Twoją mocną stroną będzie Rycerz buław, którego nic nie powstrzyma przed zdobyciem obiektu swoich uczuć.

As buław jako to co powinno odejść czyli taka troszkę porywczość w działaniu, taki gwałtowny zryw do działania, jest iskra a Ty już działasz. Moim zdaniem karty chcą Ci powiedzieć, że może powinnaś bardziej panować nad emocjami - szczególnie jeśli to co chce przyjść to dodatkowo Królowa mieczy - kobieta opanowana, która chłodno kalkuluje rzeczywistość.... 

Zatem działaj, masz w sobie wiele siły aby osiągnąć to czego pragniesz  ale działaj spokojnie, z rozwagą.

 

Powodzenia !

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...