Skocz do zawartości

Proszę bardzo o pomoc

Szczyga
 Share

Polecane posty

Wszystko się zaczęło kilkanaście lat temu przez pewną sytuacje coś się we mnie zmieniło od tamtej pory wiem kto kiedy umrze wiem co się stanie znam przyszłość stało się to dla mnie nie darem ale przekleństwem nie mogę spać po nocach boję się zasnąć ponieważ nie chce wiedzieć co się stanie nie chce wiedzieć kto umrze jest to dla nie utrapieniem potrzebuje pomocy nie wiem co się ze mną dzieje nie wiem czy zwariowałam  

Proszę pomóżcie

Dnia 22.09.2021 o 23:31, Szczyga napisał:

nie wiem czy zwariowałam 

Dnia 22.09.2021 o 23:31, Szczyga napisał:

wiem kto kiedy umrze wiem co się stanie znam przyszłość

Powyższe zostało napisane przez Ciebie,  skoro piszesz, że wiesz, to raczej jesteś przy zdrowych zmysłach, skoro się tego boisz, to zapewne twoje wizje potwierdziła rzeczywistość. Możliwe, że do takiego stanu należy się w jasny sposób ustosunkować, przyzwyczaić się i z tym żyć, albo przypomnieć sobie co i kiedy spowodowało taką zmianę, przejść odwrotną drogę, aby to cofnąć, na pewno spróbować zrozumieć dlaczego to ciebie spotkało. Strach nie jest dobrym symptomem, jest niezły na początku, lecz nie może towarzyszyć ci ciągle.  Piszesz, że trwa to już kilkanaście lat i jakoś żyjesz, są zapewne okresy trochę lżejsze i te trudniejsze, twoje sny dotyczą śmierci jak piszesz , a ludzie umierają, tylko nie wiem ile takich snów miałaś przez te kilkanaście lat. Może też być inna strona, jak dla mnie jeszcze trudniejsze do przepracowania, twoje myśli mogą mieć wpływ na stan bycia lub nie bycia innych ludzi. Tak czy owak musisz zdawać sobie sprawę co i o kim myślisz, czy życzysz źle czy dobrze i rozkminić moment, w którym otrzymałaś ten "dar", jeżeli istnieje wolna wola, to będziesz mogła zwrócić go nadawcy lub znacznie wyciszyć.

• Lubię! 2
  • Gratuluję! 2

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Share

• Utwórz nowe...