Skocz do zawartości

Pełnia księżyca

Monia250

Polecane posty

Witam wszystkich,

Dzis mamy pełnie księżyca - jestem ciekawa jakie macie doświadczenie z tym okresem w miesiącu. Ja jestem poddenerwana i mam kłopoty ze snem .

Mam tez pytanko do osób bardziej doświadczonych - jakie typy (rodzaje ) życzeń wypowiadamy w pełnie ? (Piszemy na kartce -następnie palimy a popiół wyrzucamy na zewnątrz - by porwał go wiatr)

W internecie znalazłam kilka zbierznycj informacji stad moje pytanie. ;* dziękuje za informacje i miłego popołudnia i wieczorku życzę ;)

• 1 year later...
OkoSaurona

Dokładnie w pełni piszemy mówimy to czego nie chcemy w życiu, chociaż słyszałem też, że to dobry okres na doładowanie energetyczne

• 5 months later...
GreenCosmica

Przez pewien czas w pełnię również mam problemy ze snem jednak zdarza się to zawsze wtedy gdy akurat trwa u mnie okres.

Jeśli dostaję okres po pełni lub kończy się on przed pełnią, to wtedy dziwnie wszystko jest okej i śpię jak suseł :}  

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...