Skocz do zawartości

Karma 16 z dnia urodzenia - NASZE DOŚWIADCZENIA


Tefigi

Polecane posty

Pytałam o relację związkową:) a wysłana piramida była obliczona dla tej właśnie osoby.

 

Weryfikując to co napisałaś.

Jakiś czas temu były pomysły, żeby razem pracować. Nic z tego nie wyszło. Ja wolę działać samodzielnie niż w spółkach. Z tego co napisałam byłaby to słuszna decyzja.

 

Jeśli chodzi o oddziaływanie liczb, w ogóle siè nie znam. Nie mogę odnieść się do tego co napisałaś. Gdzieś słyszałam, że sama 11 nie dogada się z inną, choć w jakiś sposób się przyciągają:)

 

Koniec wypowiedzi...

Jeśli to ma być koło ratunkowe - wchodź, a stała relacja nie zaspokoi moich potrzeb.

 

Aktualnie relacja wymarła, a więc nie miała szans na wspólny finał, choć zapadła mi w pamięć skoro zapytałam :)

 

Dziękuję jeszcze raz za poświęcony czas.

 

Dobra robota!

 

Pozdrawiam :))

 

Witaj kbyk

:)

Tak na szybciutko

Żadna z tych dwóch osób nie jest 11

Każda z tych osób jest liczba 38 i 29.

 

I tak jeszcze na szybciutko.

Kbyk

Witam Cię na forum jako nowa osobę. :)

 

PS. Liczby to energia, człowiek to energia

Przepraszam za mój słownik w tel. Czasami robi psikusy w tekście.

Jeśli Ty jesteś 38 to dobrze że solo biznes prowadzisz.

Pozdrawiam serdecznie Batyam

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałam o relację związkową:) a wysłana piramida była obliczona dla tej właśnie osoby.

 

Weryfikując to co napisałaś.

Jakiś czas temu były pomysły, żeby razem pracować. Nic z tego nie wyszło. Ja wolę działać samodzielnie niż w spółkach. Z tego co napisałam byłaby to słuszna decyzja.

 

Jeśli chodzi o oddziaływanie liczb, w ogóle siè nie znam. Nie mogę odnieść się do tego co napisałaś. Gdzieś słyszałam, że sama 11 nie dogada się z inną, choć w jakiś sposób się przyciągają:)

 

Koniec wypowiedzi...

Jeśli to ma być koło ratunkowe - wchodź, a stała relacja nie zaspokoi moich potrzeb.

 

Aktualnie relacja wymarła, a więc nie miała szans na wspólny finał, choć zapadła mi w pamięć skoro zapytałam :)

 

Dziękuję jeszcze raz za poświęcony czas.

 

Dobra robota!

 

Pozdrawiam :))

 

Witaj kbyk

:)

Tak na szybciutko

Żadna z tych dwóch osób nie jest 11

Każda z tych osób jest liczba 38 i 29.

 

I tak jeszcze na szybciutko.

Kbyk

Witam Cię na forum jako nowa osobę. :)

 

PS. Liczby to energia, człowiek to energia

Przepraszam za mój słownik w tel. Czasami robi psikusy w tekście.

Jeśli Ty jesteś 38 to dobrze że solo biznes prowadzisz.

Pozdrawiam serdecznie Batyam

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tefigi napisał:
Łał. Brak mi słów. Dziękuję.

Data ślubu, rozwód ;)

 

Tefigi

 

Liczba daty ślubu 20

Liczbs daty rozwodu 10

Plus 21 dni prawomocnego 14

 

Suma 34 /7

 

44/ty

25/on

14/ liczba prawomocnosci wyroku

20/liczba daty slubu

Suma 43/7

 

Od 30.10.2017 /14/5. Wyszła zmiana w struktura finansów.

Od 1,11.2017 dwa oddzielne majątki.

13/4 mocne jest wyrok nic nie podwazy rozdzielnosci.

 

Zobacz proszę interpretacje ogólna trzynastej karty w tarocie.

 

Moze ona da ci odpowiedź co ta sytuacja niesie ze sobą. Ale ogólne znaczenie.

Ty. Dla ciebie

Zobacz też dla ciebie kim jesteś jako 8 karta w tarocie ogólnie co znaczy.

 

27 kartę w tarocie co daje ci dzień urodzenia na przyszłość

19 karta miesiąc urodzenia

. . . . . . . . . .

 

On

 

7 karta w tarocie ogólnie co znaczy

13 karta co daje mu dzień urodzenia.

22 karta miesiąc urodzenia

 

Ja nie wchodzę do interpretacji tarota mam tam jakieś swoje blokady.

 

27 to jest bardzo mocna liczba ww numerologii, może to jest ta twoja idea / działać w obronie kogoś czegoś kręgosłup moralny zasady trochę samotnie kochający ludzi. A co tarot zobacz

 

Ustawienie kart chyba nie ma znaczenia bo chce byś zobaczyła kim i jakie cele te karty pokażą ogólnie.

 

( w wolnej chwili napisz czy ogólnie karty tarota te numery pokazały twoja misję, cechy charakteru, kompetencje talenty)

 

Ja potrzebuje tylko tyle bo uważam że numerologia ma powiązania z tarotem

 

Jak masz numery i z tym związany jest np dom, umowy unikaj liczb z zerem.

Unikaj liczby 14. A kiedy ona będzie to znaczy że będą zmiany /zmiany to też dobre rzeczy

 

I wiesz co liczba rozwodu wyszła 14

Dla ciebie rozwod stanowcze działanie.

ale dla twojego meza myślę że trochę ma wrażenie że jest to fach twój.

Wie że to koniec formalnie ale nie mentalnie.

 

Ponieważ on jest mocna 7

To ty musisz być mądrzejsza od niego.

Siła nie znaczy mądrość

8 ósemko.

 

Zrób spis inwentarza poważnie.

Zrob.

Wyczuć moment.

Plac rachunki jako ty.

Kredyty jako ty.

Światło jako ty.

Od rozdzielnosci nie macie wspolnych dochodow.

Zbieraj faktury paragony i sobie chowaj

Jeśli ty płacisz za coś to on w opowie musi ci to zwrócić nie musisz prosić go składaj potwierdzenia wpłat a jak będzie skakał to poproś go by ci połowę sumy oddał tu rachunki.

 

Jeśli jest działalność gospodarczą to zrób spis inwentarza urządzeń, wyposażenia. Zrób ew zdjęcia. Ale to rób już.

Auto konta

Zrob swoją działalność i zastanów się czy zrobić podzial majatku.

 

Jeśli taki jest.

 

Zrob to u notariusza moja sprawa trwa już od 8 lat w sadzie, jak możesz idź do notariusza.

Tylko wcześniej adwokat niech to przygotuję byś nie zrobiła błędów formalnych i prawnych.

 

od dnia rozwodu dbasz o zwiazek emocjonalnie!!!!!!!

 

Ale od dnia rozwodu grasz do swojej bramki by nie była pusta tylko by się zapewniała dobrami dla ciebie materialnym.

 

Alimenty. Ustal je nawet umowa notarialna, a jak coś to w umowie niech będzie napisane że możesz starać się o klauzulę sadowa.

Na przyszłość zabezpieczy to czas spraw sadowych.

Masz dzieci

Ustal fundusz konto bankowe nowe i niech będą tam wpłaty na szkole, zajęcia dodatkowe, na przyszłą edukację dzieci.

Do swojego konta zrób subkonta 2

Co miesiąc wpłacać tam np po 200 zł od siebie.

I niech sobie leżą o tym nikt oprócz ciebie nie musi wiedzieć.

 

Nie musiałam dodawać tego co powyżej ale.....

 

Ty go kochasz a nie chce by w sytuacji kiedy on odwróci się na pięcie będziesz przytoczone sprawami majątkowym.

 

Ty jak będziesz spełniona kobieta a będziesz to facet będzie Ci potrzebny na nowych twoich warunkach.

 

I mam nadzieję że będziesz konsekwentnie budowala teraz swoje niezależne Ja.

Niech się dzieje

 

Pozdrawiam serdecznie Batyam ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Batyam mam pytanko - czy tylko 7 oznaczają rozwod ?

Jakie znaczenie maja liczby 5 i 9 w piramidzie życia ?

 

Dziękuje życzę miłego dnia

 

Witam. Monia 250

 

Dziewczyny 7 nie oznacza rozwodu :)

7 to jest okres kiedy nie składamy życiowych deklaracji bo może, może być różnie

Każda liczba ma wokół siebie inne.

Te inne liczby tworzą nam kombinacje, przynajmniej ja zawsze tak analizuje.

 

7 to świetna liczba do nauki i robienia wszystkiego dobrego dla rozwoju siebie.

To......... 7 wycofana ale 16 już taka nie jest.

7 wyciąga wnioski i doświadczenia z doświadczeń.

 

5 duża Energia ruchu, kontaktów, podróży, towarzyska ekspresyjna.

5 też żyje poznaje innych i oby jak najwięcej ale nie deklaruje się........ W tych okresach.

 

Jak każda 5 czy inna liczba podliczba może nie być. Typowa 5

41/5

23/5

One są bardzo energetyczne ale naprawdę się różnią.

9

Fajna liczba odsłon jej jest tyle ile kombinacji.

Kończy coś daje początek nowemu.

9 i 14 patrząc na taką kombinacje =14/5

Tu na bank będzie zmiana wszystkiego co zrobiliśmy i jak widzisz wcale 7 nie musi występować.

Każdy człowiek to liczby z którymi się rodzi

Oczywiscie jeśli chodzi o mnie

To uważam że liczby nieparzyste 1,3,5,

Daja nam wiele doznań i mocno oddziaływuja na parzyste

41 ta jedynka dobrze się sprawdza w tej konfiguracji rusza nam 4.

A ta czwórka poruszona staje się coraz bardziej 5 twórcza 5 a nie postrzelona.

9 też ma idee.

I 9 jest wymagająca jeśli np pochodzi z podliczby 27 /9. . . . . 63/9itd.

 

Staram się czasami patrzeć na inny kalendarz niż nasz księżycowy.

Skoro inny był za czasów twórców numerologii stosowany to dlaczego też mam nie brać pod uwagę lat w którym się znajdujemy.

Lekarz też ma swoje pomysły

I ja czasami robię kombinacje..... A czy się sprawdzają. Wychodzi w podróży do przeszłości

Numerologia to nie wróżba

To energia +/-

Pozdrawiam serdecznie Batyam ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batyam jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy o numerologii. <brawo> Oczywiście popatrzę w tarota jak sugerowałas, i dam znać, może to potrwać chwilę, dzieci mam znowu chore <bezradny> . Na pewno odezwę się z przemyśleniami. Dziekuje <buziak>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję

Usmiechnij się do Mariki.

Temat który założyłam może ona jakoś Ci pomoże ma dużą większą wiedzę niż ja. Tak myślę

TOBIE i dzieciom życzę zdrówka

Pozdrawiam numerogiczna '' ciotka ''

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Musze powiedzieć Tefigi, że zainspirowałaś mnie do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach. Ta 16-tka rzeczywiście mnie intrygowała na przykładzie mojej cioci.

Nie wyszła za mąż, ciężko pracowała , taki człowiek, który nic nie bierze, nie prosi o pomoc a innym daje z siebie 120%. Myśle, ze przepracowała karme, opiekowała się ciezko chorą siostrą i do tego normalnie pracowała, teraz opiekuje sie babcią, która straciła wzrok. Wcześniej uważałam ja za cierpiętnice nawet ale odkąd czytam o numerologii powoli zaczynam rozumieć że mamy tematy do przepracowania, których nie można ominąć. Z szacunkiem dziś patrzę na tę kobietę :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Dnia 4.12.2017 o 23:04, Batyam napisał:

 

Odpowiadam

 

On 25 ty 44

Wychodzi liczba 89 tu jest walka o miłość, czy o pieniądze nie odpowiadaj.

89 /17/8

Walka wasza przedstawia się tak jestem pewna że pracuje tam ma powazanie, i zgrzyt jest kiedy ty o nim nie myślisz jak o szefie, przewodniku.

 

Ty działasz dla rodziny. On dla rodziny też ale..... Myślę że skok w bok był z jego strony tylko i wyłącznie sprawdzenie się i potwierdzeniem w czyichś oczach tego że jest samce.

Psychologia.

Popatrzylam na jego liczby

 

. . . . . . . . . . . . . 4

. . . . . . . . . . . . . .1

. . . . . . . . 6. . . . . . . 4

. . . . 3. . . . . . 3. . . . . . . 1

. . . . . . . 0. . . . . . . 2

 

. . . . . * . . . . . 2

 

Co to oznacza

On teraz pracuje na to co Eddie w przyszłości, jego słaba strona jest to że od czasu do czasu musi mieć atrakcje........

Jest trochę działający egoista cenie dla mnie musi być dobrze tak działa.

 

Intuicja mi mówi że dla ciebie papier to kara.

Dla niego oby ten papier nie byl możliwością tego że po 45 roku życia zacznie coś odnowa.

A ty też masz po swoim okresie rozkwitu ok 56/60rok życia etap początku.

Witaj batyam to co napisałaś w ostatnim akapicie niestety się potwierdza, nie po 45 roku jego życia a teraz. Oznajmił mi że nic nas nie łączy, nie jesteśmy ze sobą, przecież się z nim rozwiodłam.  Nie ma dla niego znaczenia że po rozwodzie błagał, prosił teraz w dniu w którym wróciłam z kolejnym dzieckiem z porodówki on mi oznajmia że to koniec. 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Religia będzie ok zacznij myśleć o sobie i dzieciach..... Wiem że trudno.... Ale za błędy trzeba zapłacić.... Idź do adwokata.... I to szybko.... Działaj i inwestuje w siebie.... Nie będę pisać tego o czym pisałam.... Buziaki będzie trudno ale..... Masz wiele szans wykorzystaj je..... Myśl o sobie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witajcie :) Przypadkowo znalazłam ten temat i postanowiłam specjalnie założyć konto :) Ja urodziłam się 16.07.97 i zawsze uważałam moja datę urodzenia za szczęśliwa, jednak ostatnio postanowiłam się w to wgłębić i po przeanalizowaniu swoich liczb jestem trochę przerażona bo wychodzi na to, ze te liczby to jakieś przekleństwo i same pasma nieszczęść... Co w moim przypadku się zgadza, bo odkąd pamietam jestem nieszczęśliwa, moja „rodzina” była bardzo toksyczna i wiele wycierpiałam w dziecinstwie i nadal czuje ten ciężar . Przyjaciół prawdziwych i życzliwych nigdy nie miałam, a ludzie którzy mnie otaczali kiedyś byli tylko na chwile (traktowałam to bardziej jako chwilowe załatanie swoistej samotności). Co do pracy i finansów to dopiero zaczynam wiec nie wiem jak ułoży mi się w tej kwestii. A związki i miłość- nigdy nie byłam z nikim :) Jestem niewidoczna dla płci przeciwnej, trochę to boli ale trudno :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuje, ze nie urodziłam się dzień wcześniej albo dzień później, to by może wiele mi ułatwiło, ale trudno muszę jakos przejść przez życie. Może w następnym wcieleniu będzie lepiej 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 13.12.2018 o 19:58, honeymoon napisał:

Żałuje, ze nie urodziłam się dzień wcześniej albo dzień później, to by może wiele mi ułatwiło, ale trudno muszę jakos przejść przez życie. Może w następnym wcieleniu będzie lepiej 

Tak właśnie miało być, miałaś się urodzić tego dnia, o tej godzinie i w takich okolicznościach. Oczywiście patrząc na to, poprzez pryzmat rozpisanego planu na dane wcielenie. 

Musisz przejść i przejdziesz, a ta podróż będzie Twoją najpiękniejszą! <kwiatek>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Siemka wszystkim , bardzo mnie zaciekawiły wszystkie pytania i odpowiedzi , czy można się nauczyć wszystkich tych rzeczy z literatury ? Co polecacie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2018 o 13:17, honeymoon napisał:

Witajcie :) Przypadkowo znalazłam ten temat i postanowiłam specjalnie założyć konto :) Ja urodziłam się 16.07.97 i zawsze uważałam moja datę urodzenia za szczęśliwa, jednak ostatnio postanowiłam się w to wgłębić i po przeanalizowaniu swoich liczb jestem trochę przerażona bo wychodzi na to, ze te liczby to jakieś przekleństwo i same pasma nieszczęść... Co w moim przypadku się zgadza, bo odkąd pamietam jestem nieszczęśliwa, moja „rodzina” była bardzo toksyczna i wiele wycierpiałam w dziecinstwie i nadal czuje ten ciężar . Przyjaciół prawdziwych i życzliwych nigdy nie miałam, a ludzie którzy mnie otaczali kiedyś byli tylko na chwile (traktowałam to bardziej jako chwilowe załatanie swoistej samotności). Co do pracy i finansów to dopiero zaczynam wiec nie wiem jak ułoży mi się w tej kwestii. A związki i miłość- nigdy nie byłam z nikim :) Jestem niewidoczna dla płci przeciwnej, trochę to boli ale trudno :P 

 

Nie mow tak...na pewno nie jestes niewidoczna, masz duzo tych 7 i chyba 4 wyszla z tego co tak na szybko spr. Patrzac pod katem astro jestes rakiem, wiec moze po prostu jestes nieco wycofana, za malo sie pokazujesz, wychodzisz, probujesz nowych rzeczy? Troche wiecej szalenstwa i odwagi..na pewno gdzies czeka na Ciebie ktos godny uwagi

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...