Skocz do zawartości

Karta ukryta pod kartą


Kosma

Polecane posty

Cześć 😊 Kładłam dzisiaj karty i jak zaczęła je składać to okazało się, że pod jedną jest jeszcze druga. Nie było tego widać i nie czułam,  że wyciągam dwie karty.  Miał ktoś tak kiedyś? Co wam to pokazało?

 

Mi wyszedł król maonet prosto, a pod nim był odwrócony diabeł. Także początkowo myślałam, że to jako karta wynik król monet  jest całkiem fajny tym bardziej, że tu o finanse chodziło ale jednak chyba nie do końca 😅 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jak dla mnie nie zauważyłaś, tak miało być i tyle. Mi często przy tasowaniu odwracają się karty i ich nie zauważam od razu,  więc po prostu nad nimi się w ogóle nie zastanawiam jak przypadkowo odkryję, że się odwróciły. Jest jak jest i tyle. Z mojego "doświadczenia" widzę, że karty są "uparte". Jeśli jakaś podczas np. tasowania albo wybierania kart bedzie chciała Ci coś przekazać to wydaje mi się, że nie będzie się chować za innymi kartami. Wiem to chociażby po tym, że już kilka razy mi się zdarzyło, że podczas tasowania wyskakiwala mi kilka razy pod rząd ta sama karta (kiedyś miałam zasadę, że kart wyskakujących nie biorę, ale średnio w praktyce się sprawdzało). Ale dużo zależy też od tego jak TY to czujesz. :)

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...