Skocz do zawartości

Duża różnica wieku w związku

Polecane posty

Dnia 17.01.2019 o 19:03, Bellatrix napisał:

A ja bym chciała w odwrotną stronę coś fajnego usłyszeć, bo ja ma 49 a on 34. Jesteśmy dopiero pół roku razem. On się obawia mnie za 10 lat. Ja nie, bo jestem Baranicą ekstrawertyczką a on Wagą introwertykiem więc energii mi nie braknie. Może urody mimo starań, kto wie.

On lubi się martwić wszystkim, ja lubię rozwiewać te chmury. Jest dobrze, ale tyle spraw się jeszcze nie ułożyło, że nie wiemy co będzie dalej. 

Czy znacie pary w tę stronę?

Tak ja byłam teraz w związku c facetem młodszym ode mnie o 8 lat Byliśmy rok razem ale z powodu mojej podejrzliwości i nieufności  zostawiłam go miesiąc temu Nie powiem było super pod każdym względem ,dogadywaliśmy się ,pasowaliśmy do siebie wizualnie bo ja nie wyglądam na swój wiek tylko dużo młodziej ale niestety zawalilam związek .Czekam ci będzie dalej .Dodam że były mąż był ode mnie starszy o 18 lat i dziś mogę powiedzieć że nigdy więcej takiej różnicy wieku że facet jest tyle starszy ,odwrotnie to tak .Na początku jest fajnie a później czym starszy to gorzej ,ja chcę gdzieś wyjść to nie z nim bo on już nie chce za bardzo .Nie wspomnę o sprawach łóżkowych .Z doświadczenia mówie że taki związek ze starszym facetem nie ma sensu .

Dnia 31.07.2019 o 10:34, Batyam napisał:

A co ma menopauza że związkiem... Moim zdaniem nic..... O ile po menopauzie komuś czyli facetowi nie zechce się dziecka.... Moim zdaniem tylko ta niezasookojona potrzeba może rozłożyć zwiazek..... Ale zwiazek to związek ludzie łącząc się w pary właśnie szukając zaspokojenia swoich potrzeb... One są różne..... Ale czy to jest zła miłość. Ja to nie wiem czy to jest miłość czy zdrowy egoizm.... Stan zakochania stan miłości to stany... I tak by coś było stabilne muszą być w związku każdym z młodszym że starszym facetem spełnione potrzeby.... Każdy się rozwija.... Więc te potrzeby ewoluuja... Ale kiedy ktoś się rozwija a ktoś się zatrzymuje to.... Jest to powód że ktoś szuka u innych spełnienia swoich potrzeb. Jeden ta lukę wypełni wyjazdami, inny będzie majsterkowanie trzeci będzie wrzeszczec... A inny po cichu znajdzie sobie odskocznie np ta trzecia lub tego trzeciego.... 😘 menopauza nic tu nie ma wspólnego.... Oprócz tego że już nie powiększamy rodziny... 😘 

Na początku się ustala czy chce się mieć dziecko Mój jest młodszy o 8 lat ma 43 i od razu powiedział że nie chce mieć dzieci ,zresztą ja też .A nie mam jeszcze menopauzy .

• Lubię! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...