Skocz do zawartości

Proszę o odpowiedź w kwestii związku


Yarezki

Polecane posty

Witam. Proszę o odpowiedź w kwestii związku w którym było dużo magii rozstaliśmy się 3 tyg męczy mnie to jak nigdy...z moich wyliczen mamy taką samą l.karmiczna sum drogę zycia niezależności rodziny wyszło 13

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witam. Proszę o odpowiedź w kwestii związku w którym było dużo magii rozstaliśmy się 3 tyg męczy mnie to jak nigdy...z moich wyliczen mamy taką samą l.karmiczna sum drogę zycia niezależności rodziny wyszło 13

 

Cześć jesteś w dziale numerologia

Do tego by ktoś dał Ci odpowiedź są potrzebne. Daty urodzenia, data poznania ew data rozstania.

I jeszcze jedno.......

Jeśli co zaznaczyłam było dużo magii......

To nie wiem czy można dać Ci wogole odpowiedź musisz zasięgnąć opinii osób na forum

Dlaczego to piszę, dlatego że moim zdaniem ta magia mogłaś poblokowac coś........

Ja nie dotykam tematów magii, jednak uważam że osoby które wpływają na innych takimi rzeczami....... Muszą wiedzieć że pewnie są konsekwencje.

 

Chciałabym Ci pomóc jednak kiedy będziesz mieć troszkę czasu może na forum są osoby które najpierw..... Pomogą ci w temacie o którym napisałaś cytuję w moim związku było dużo magii......,,

 

Trzymam kciuki......

Musisz teraz przejść przez etap po tej magii, może ktoś odetnie cię.

Numerologia tu co by nie mówiła...... Moim zdaniem nie naprawi relacji.

Bądź dobrej myśli myśl mimo wszystko pozytywnie....... To pierwszy krok do tego by dobrze się skończyło.

PS.

Pewnie nie będziesz zadowolona.

Ale wspomnialas o rzeczach ważnych stąd postanowiłam napisać, to one da Ci minimalnym stopniu odpowiedź.

Wysyłam same pozytywne emocje, poradzisz sobie z dobrą intencją wolności dla innych.

Pozdrawiam serdecznie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli co zaznaczyłam było dużo magii......

To nie wiem czy można dać Ci wogole odpowiedź musisz zasięgnąć opinii osób na forum

Dlaczego to piszę, dlatego że moim zdaniem ta magia mogłaś poblokowac coś........

Ja nie dotykam tematów magii, jednak uważam że osoby które wpływają na innych takimi rzeczami....... Muszą wiedzieć że pewnie są konsekwencje.

Zgadzam się z tym. Magia, zaklęcia i rytuały to nie zabawa i nie można ot tak sobie ich stosować, a tym bardziej jeżeli w grę wchodzi druga osoba. W Twoim przypadku partner lub osoba, którą Ty widziałaś jako swojego partnera. Magia nigdy nie będzie skuteczna jeżeli jest robiona z egoistycznych pobudek, uderza w wolną wolę drugiego człowieka i rujnuje jego życie. Wszystkim tym, którzy sięgają po magię wydaje się, że to jedyny sposób, ba najlepszy, że tylko magia pomoże. Jednak nikt nie pamięta albo nie chce pamiętać lub choćby poczytać o konsekwencjach. A one są! Żaden związek stworzony na fundamentach magii nie przetrwa. Może i partnerzy będą razem. Ale ten, na którego była zastosowana magia będzie się motał, nie będzie czuł się spełniony, będzie funkcjonował niczym we mgle. To nie będzie jego świadomy wybór, ale narzucony, wymuszony. Tylko prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać i tylko szczere uczucie jest trwałym "surowcem" odpowiednim do budowy związku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...