Skocz do zawartości

Związek karmiczny/Bratnie dusze.


deana

Polecane posty

Dobry wieczór.

 

Chciałabym zapytać o mój związek karmiczny z poprzednim partnerem. A także relację która właśnie jest między nami.

Od rozstania mija już cztery lata. Nasz związek z początku porównałabym do bratnich dusz. Wina rozpadu związku została zrzucona na mnie. Chcę dodać, że uczestniczyły w tym trzecie osoby, które były egoistyczne i "chciały pomóc". Przyczyniły się ostatecznie do tego, że nie jestem z tym mężczyzną. Przez ten czas czułam ogromny ciężar , ból , nienawiść. Dopiero w ostatnim czasie właśnie w tym miesiącu pozbierałam się duchowo i wybaczyłam mu. Oczywiście odezwałam się do niego po tych czterech latach, by przeprosić za wszelakie słowa. Odpowiedź była naturalna typu: Zawsze zostanie delikatny żal. I , że mam nie czuć się źle ponieważ on dawno pojął , że wina była po dwóch stronach. Byłam zadowolona. Jednakże, od tych czterech lat bardzo za nim tęskniłam. Najgorsze, że w ostatnim czasie to uczucie było tak dobijające, przytłaczająca aura ciągle w szarości. Doprowadzało mnie to do skrajnego obłędu. I dopiero dziś pojęłam, że to może być związek karmiczny. I dodatkowo bratnia dusza. Potrafiliśmy rozumieć się we wszystkich aspektach. Nasze spotkanie było typowe, a zarazem tajemnicze. Od początku wiedzieliśmy, że jesteśmy dla siebie. Po utracie ja i on naprawdę cierpieliśmy. Ja cierpię do teraz w jakimś stopniu. Dziś mam uczucie szczęścia w duszy, a kilka godzin później bez powodu czuje ogromne poczucie bólu w klatce piersiowej. Czasami myślę, że jest mi bardziej bliski, niż ktokolwiek inny. To tak dla wyjaśnienia sytuacji. Prosiłabym bardzo o związek karmicznych naszych dat urodzenia i o wyjaśnienie: Czy jesteśmy bratnimi duszami?

Daty:

I - 13.01.1996

II - 31.08.1996.

 

Dziękuje bardzo za poświęcony czas! : )

Miłego wieczoru.

Proszę zapoznać się z ZASADAMI tego działu. Poza tym dział z numerologią i związkami karmicznymi jest tutaj viewforum.php?f=96

Ismena

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem jako cwiczaca

Popatrzyłem sobie na twoją datę

Z moich wyliczeń wynika że zarówno ty jaki twój partner i tak zwiazek by się rozpadł teraz.

Wychodzi mi też że dopiero ok 36 r życia wejdziesz w związek być może małżeński i dbaj o niego, bo około 45 r życia może być zmiana/kryzys/lub okres w którym nie powinnaś wchodzić w związki formalne 5 to też nie czas ok 30r życia na życiowe deklaracje.

Jesteś liczba 3ale też masz wyzwania 3 więc pracuj nad cechami 3. Jesteś na tyle elastyczna, naładowania emocjami, zawalczyć by nie były Góra te złe emocje które wpadają liczba 3

. . . . . . . . . . . 8

. . . . . . . . . . . . 7

. . . . . . . 5,,,,,,,,,,,,,2

. . . . 1,,,,,,,4,,,,,, . . . 7

,,,,,,,,,,,3,,,,,,,,,,3

. . . . . . . . . 0

 

On

. . . . . . . . . . . . 6

. . . . . . . . . . . . .5

. . . . . . . . 3. . . . . . 2

. . . . 8. . . . . 4. . . . . . 7

. . . . . . . 4. . . . . . 3

. . . . . . . . . . 7

 

Przepraszam za mój rysunek ale chciałam pokazać. Ci twoje/ wasze liczby które będą rządzili waszym życiem. On liczba 37/1 ty liczba 30/3oboje macie po 21 lat to liczby u ciebie które działają na ciebie to 1,4,7

Na niego działają teraz liczby. 8,4,7.

 

Rada liczba 7 i 9 jak też liczba 5 to liczby które mówią nam by nie robić deklaracji związki mogą być ale nie stałe.

Skup się obecnie na 4 ucz się...... To da ci bardzo dobre efekty w przyszłości być może osiągniesz sukces materialny.

Te 3 w czarnych szczytach to praca nad słabościami liczby 3 pomozesz sama sobie jeśli zainwestuje swoją uwagę nad własnym rozwojem osobistym.

Nie będę się rozpisywać dalej życie przed tobą.

Pozdrawiam serdecznie Batyam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...