Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Lady-Blue

znajomość i praca

Polecane posty

Lady-Blue

Witajcie, mam pytanie jak potoczy się znajomość z Piotr 26.4.1991 rok ? Czy i kiedy będziemy parą ? jakim on jest człowiekiem, dopiero go poznałam. Jaką przyszłość będziemy mieć ?

Druga sprawa, będę starać się o staż i pytanie czy dojdzie on do skutku i czy będę mieć po nim pracę ?

Dorota 27.7.1990 rok

z góry dziękuję

lirith

Piotr to mężczyzna po przejściach, kiedyś ktoś go mocno zranił,więc teraz jest nieco ostrożny w relacjach damsko- męskich, jest nieco konfliktowy, umie też walczyć o swoje. Jest bystry i inteligentny.Niestety karty pokazują, że na poważny związek teraz są małe szanse.(być może jest za wcześnie- jeszcze nie jesteście gotowi na to).

Jeśli chodzi o staż to dojdzie on do skutku, ale pracy po nim nie widzę. Być może stanie się tak, że sama nie będziesz chciała z jakiś względów tam pracować, raczej po stażu będziesz szukać czegoś innego.

Powodzenia:)

Lady-Blue

dziękuję, mam nadzieje, że co do pracy wyjdzie inaczej

Lady-Blue

a czy możesz zrobić rozkład na prace ? gdzie i kiedy znajdę stałe zatrudnienie ?

lirith

Gdzie znajdziesz pracę - Diabeł

Z czym Twoja praca będzie związana - Król Kielichów

Jakie będziesz mieć obowiązki - Kapłan

Wydaje mi się, ze będziesz mieć szalenie ciekawą pracę , polegającą na szkoleniu, uczeniu, lub nadzorowaniu kogoś. To praca która wymaga specjalnych umiejętności, nie dla każdego. COś związanego z artystycznym światem artystycznym.

Nier jestem pewna czasu kiedy to ma być,ale wiele wskazuje na to, że to okolice tegorocznego lata.

Lady-Blue

z tym stażem masz racje, nawet się go nie podejmuję bo wiem, że tam miejsca nie zagrzeje. Będę szukać czegoś innego, dziękuję

lirith

Powodzenia:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować