Skocz do zawartości
wkropce

Dlaczego się różni...

Polecane posty

wkropce

Witajcie

Dlaczego opis mojego ( i nie tylko) znaku zodiaku nie pokrywa się z moją osobowością? Czy ktoś może nakreślić czemu znajduje siebie raczej w innych opisach niż moim ?

Batyam
Witajcie

Dlaczego opis mojego ( i nie tylko) znaku zodiaku nie pokrywa się z moją osobowością? Czy ktoś może nakreślić czemu znajduje siebie raczej w innych opisach niż moim ?

Zapraszam do działu numerologia

W nim jest dział portrety i interpretacje.

Nie jest to nic nadzwyczajnego z tym że znak zodiaku który daje nam ogólna charakterystykę nie w pełni pokrywa się z naszym charakterem.

Oprócz znaku zodiaku jest ascendent.

Ja jestem ryba cechy charakteru mam wagi.

Nie trzymaj się kurczowo opisem astrologicznym.

Człowiek rodzi się w dacie i ta data jest początkiem..... A jak ja każdy wykorzysta.....

Oby jak najlepiej.

Pozdrawiam serdecznie Batyam ;*

Ercil
Witajcie

Dlatego, że znak Słońca jest informacją ogólną o cechach i związanych z nimi predyspozycjach, więc gdyby wziąć pod uwagę tylko Słońce, to na świecie byłoby jedynie 12 typów ludzkich i wszyscy jednakowi ;)

A cechy każdego człowieka określa horoskop, składający się z mieszanki wpływów planet w znakach, żywiołów i jakości. Najważniejsze cechy określa Słońce, Księżyc i ascendent oraz planety wyraźnie zaznaczone i mocno aspektowane w danym horoskopie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się