Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Anilu

Walentynki+WERYFIKACJA

Polecane posty

Anilu

Witam Was :*

Chciałabym zapytać jak minął mi Walentynki. Przez ostatnich wiele lat ich nie obchodziłam, ja chciałam, ale mój były tego nie lubił... Mój obecny partner powiedział kilka dni temu, że on chce spędzić ten dzień ze mną w jakiś sposób, bo dla niego jest to ważny dzień. Jak minie mi ten dzień, czy partner będzie mówił wreszcie o swoich uczuciach, może wykorzysta ten dzień i powie mi co tak naprawdę czuje? A może karty podpowiedzą mi, czy powinna kupić mu jakiś prezent... Jak wspominałam, nie obchodziłam tego święta do tej pory :( Czy on da mi jakiś prezent?

Pozdrawiam <buziak><hejka>

margo777

Witam

1. Czy wyzna Ci swoje uczucia? - tak, będzie próbował choć nie będzie to dla niego łatwe. Boi się uzewnętrznić. Boi się odrzucenia. To osoba, która uczucia pokazuje czynami a nie słowami.

2. Czy kupi Ci prezent? - tak.

3. Czy ty powinnaś kupić prezent? - karty mówią, że decyzja należy do Ciebie. Sama będziesz czuła czy to właściwe czy nie. Dobrałam do tego pytania dwie karty i widzę albo tajemnice albo ,że to twój wybór i musisz kierować się intuicją.

Pozdrawiam i udanych walentynek :)

Anilu

Margo bardzo dziękuję za wrożbę. W czwartek wracam z weryfikacją <buziak>:)

Anilu

A więc... :)

Walentynki minęły miło, choć w sumie był to bardziej dzień jak co dzień.

Prezent dostałam, tzn była to bardziej niespodzianka.

Jeśli chodzi o uczucia, rzeczywiście on jest takim człowiekiem, który stara się okazywać uczucie czy zainteresowanie poprzez swoje czyny, zachowanie, myślałam, że wreszcie się przełamie... powiedziałam mu, że go kocham, jak bardzo mi zależy na nim, lecz niestety nie usłyszałam tego samego :( ucieszył się bardzo, gdy to usłyszał, przytulał, całował, jak zwykle zresztą, ale nic nie powiedział... nie wiem czy nie czuje tego co ja, czy nie jest jeszcze pewien swoich uczuć :( wiem, że mu bardzo zależy, że zrobi dla mnie wszystko, okazuje mi to, ale miło byłoby w końcu usłyszeć to najważniejsze słowo. Może muszę jeszcze poczekać :(

Tak czy inaczej wróżba prawie się spełniła ;)<buziak>

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować