Skocz do zawartości

Prosba o interpretacje - czego mogę się spodziewać?


Imbryk

Polecane posty

Dopiero zaczynam zabawe/prace z kartami.

Pyt.; czego moge sie spodziewac po danym Panu?

Karty: gwiazdy krzyz pan lilie koniczyna

 

Relacja zakonczyla sie min. przez kobiete/kobiety. Pan jest chyba karmiczny. Ciezko sie jest mi o nim zapomniec - relacja przyciaganie odpychanie.

Wroci jeszcze do mojego zycia i to bedzie znow relacja na zasadzie romansu?

Dziekuje za odp i poswiecony czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynam zabawe/prace z kartami.

Pyt.; czego moge sie spodziewac po danym Panu?

Karty: gwiazdy krzyz pan lilie koniczyna

 

Relacja zakonczyla sie min. przez kobiete/kobiety. Pan jest chyba karmiczny. Ciezko sie jest mi o nim zapomniec - relacja przyciaganie odpychanie.

Wroci jeszcze do mojego zycia i to bedzie znow relacja na zasadzie romansu?

Dziekuje za odp i poswiecony czas.

 

Na początek fajnie by było, gdybyś określiła czy Pan sam się znalazł tam gdzie jest, czy obrałaś go jako sygnifikatora, bo to wpływa na odczyt.

Generalnie ja po tych kartach powiedziałabym, że pan liczy na dobry seks i jeśli się spotkacie, to głównie w tym celu. Można to nazwać romansem i niczym więcej raczej nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obralam jako sygnifikatora. Dziekuje za rozwianie watpliwosci

 

Imbryk, karty mogą układać się pod podświadomość, tzw. życzeniowo, szczególnie jeśli myślisz o czymś / o kimś intensywnie i na podstawie przeszłości myślisz o tym co może być w przyszłości. Jak zaczynasz przygodę z kartami to tym bardziej ;)

Ale wracając do kart: Pan jest sygnifikatorem, więc przypuszczam jak wyżej.

Myślę, że jemu było fajnie z Tobą i powrót jest możliwy, jak dojrzeje do tego, przemyśli z kim mu najlepiej - pojawiły się 2 pozytywne, szczęśliwe karty. Może być ta huśtawka, bo Lilie wskazują również na długi czas czegoś, ale Koniczyna na krótkie szczęście. Gdyby się ustawiły odwrotnie, to wg mnie oznaczałoby to szczęście na dłuższy czas.

Tym niemniej obie mówią, że stany szczęścia przeżywane w związku z tym panem powinny się pojawiać, więc tak jak to określiłaś - prawdopodobnie jeszcze wróci (lub będzie wracał parokrotnie) do Twojego życia. Nie sądzę jednak, by doszło do stabilizacji, więc pozostaje tylko romansowanie, nie wydaje się, by on miał poważne zamiary wobec Ciebie, tzn. o założeniu rodziny raczej nie myśli, bardziej o korzyści czy przyjemności dla siebie wynikającej z relacji z Tobą, takiej bezstresowej relacji.

Jeśli Pan pojawiłby się w środku sam z siebie, to wynik jest podobny - romans, ale wskazywałoby to już na silne zainteresowanie tego mężczyzny związkiem z Tobą, rozważałby możliwość związania się "na długo", gdyż uważam, że samoistnie pojawiająca się karta Pana wzmacnia intencje mężczyzny, wskazuje, że sprawa jest poważna, że jego zamiary są poważniejsze niż tylko romansowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ercil, dziekuje bardzo. Mam nadzieje,ze kiedys tez bede umiala tak pieknie czytac z kart.

Zapraszam do działu z ćwiczeniami :) Jak na razie, nie ma aktywnych tematów, bo i osób pracujących z tymi kartami było mało, ale jeżeli tylko masz ochotę - możesz dodać nowe pytania ćwiczeniowe i zaczniemy <cwaniak>:)

viewforum.php?f=65

viewtopic.php?f=65&t=1499&start=200 - tutaj jeszcze można dodać odpowiedź, gdyż Marika nie zweryfikowała

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismena changed the title to Prosba o interpretacje - czego mogę się spodziewać?

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...