Skocz do zawartości

Co sądzisz o moim avatarze?


Mada

Polecane posty

Agaio - :) Twój avatar kojarzy mi się z dziewczyną, z dawnych lat. Która kocha przyrodę. Ale też ma swoje cienie :) Typowo gotycki i mrocznie, ale w duszy dobro :)

"Uważaj, co do siebie mówisz, bo może się okazać, że słuchasz.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narbhflaith - Twój avatar kojarzy mi się z delikatnością, fantazją, ale także z bujaniem w obłokach, życiem we własnym świecie oraz z hm energią, konkretnie psi ballem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Więc tak: Ismena- kojarzy mi się z wenętrzną siłą, równowagą i taką baardzo cierpliwą kobiecością; Syrena- przypomina, że nic nie jest oczywiste, żeby wierzyć i szukać w sobie piękna i magii; Essa- starożytna madrość i pełne zestrojenie z siłami natury, Agaio- poczucie piękna, spokój, ale odnoszę wrażenie, że po dużej dawce cierpienia... narbflaith- ciepło, marzycielstwo i ciekawość,i jakaś pewność w oczekiwaniu na spełnienie.. ;)

" Nie wolno się bać. Strach zabija duszę. To mała śmierć ale wielkie unicestwienie. [...]"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

futhark - Twój avatar kojarzy mi się z tęsknotą za jakąś wiedzą.. subtelną duszą.. kochającą duszą..

"Uważaj, co do siebie mówisz, bo może się okazać, że słuchasz.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

add pierwsze skojarzenia z Twoim avatarem to pogoń za marzeniami, takim buszowaniem w zbożu z radością dziecka <zeby> delikatnością, swojego rodzaju sentymentem za pięknymi wspomnieniami. Szukaniem zapalającej iskierki, aby walczyć o to co ważne. Świeżość i morska bryza... zapach lasu... długie spacery... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maleficent

mroczna, drapieżna kobieta,władcza i pewna siebie ale patrząc na nią nie odczuwa się niepokoju , jej twarz jest łagodna po mimo otoczenia, może to światło świec sprawia że sprawia wrażenie spokojnie czekającej na coś...lub kogoś ..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Ophelia2040

Sapsal

Kobieta zmysłowa, lubiąca seks, dbająca o siebie, ciesząca się z przyjemności, miła i dobra ale jednocześnie pewna siebie, nie mająca kompleksów, pewna swoich dobrych stron :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Essa :)

Kojarzy mi się z tajemnicą, magią, wrażliwością :)

Istnieją tylko dwa dni w roku, w których nic nie może być zrobione. Jeden nazywamy wczoraj, a drugi jutro. - Dalai Lama :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryba - przybieranie masek, dwie twarze - jedna dla ogółu i jedna znana tylko Tobie, świadome aktorstwo w życiu :)

 

Essa - delikatność, kruchość, taka mała kobietka

 

 

add - życie tu i teraz, cieszenie się każdą złapaną chwilą

 

Briee - psotnica :)

 

Nadzieja - anioł nie kobieta! :P

 

Blue - wielbicielka magii, kotów i zupy dyniowej!

 

maleficent - a Twój avatar to mi się tak smutno, nostalgicznie kojarzy, kobieta która zrozumiała że jej dotychczasowy pogląd na świat jest błędny i szuka nowych dróg na lepsze życie

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Essa używa się w różnych sytuacjach życia. Podczas, gdy pozdrawiasz znajomych, doskonale się bawisz, pokazujesz innym że jesteś lepszy, spełniasz marzenia, nie boisz się trudności. Essa to po prostu pozytywne i motywujące słowo.<tak>

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 2 years later...

Ogień<haha2> Kobieta, która wie czego chce i dąży do tego, ale nie po trupach. To dążenie jest mądre, ale stanowcze. Nie zawrasz sobie głowy tym, co nie zgadza się z Twoja naturą

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...