Skocz do zawartości

Spadające gwiazdy

ciekawy90

Polecane posty

Spadające gwizdy co o tym myślicie spełniają życzenia ? Mi spełniło się dwa razy w przeciągu paru miesięcy. Później jak widziałem już nic się nie działo

Brawo! :)  To prawda jest taki przesąd i jeśli widzi się spadającą gwiazdę, to należy pomyśleć życzenie, tak jak i podczas urodzin i zdmuchiwania świeczek ;) Moim zdaniem, jeżeli to jest naprawdę marzenie, wychodzi z naszego wnętrza, pragniemy tego i dążymy do tego, aby się spełniło, to się spełni. Ale najważniejsze: marzeniom trzeba pomóc. Jak powiedział kiedyś bardzo mądry mówca: „Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia.”

• Lubię! 1
  • 2 weeks later...

tak właśnie jest, kiedy bardzo się na coś uprzemy - nie bardzo działa, a taki stan pewności, że i tak to coś się wydarzy - działa, tylko nie uświadamiamy sobie tego stanu własnego umysłu

• Lubię! 1
  • 10 months later...
Koniczyna
Dnia 26.02.2019 o 15:42, Mistiko napisał:

Mi spadające gwiazdy pojawiają się na zawołanie <magia>

Skarbeńku  miałeś na myśli iskry ognia spadające z piekła <kawka>

• Haha 4
Mistiko
2 godziny temu, Koniczyna napisał:

Skarbeńku  miałeś na myśli iskry ognia spadające z piekła <kawka>

Co za bzdety <bigsmile> a może kosmici wyrzucają niepotrzebne garnki ze swoich statków  <sarkazm>

• Haha 3
  • 8 months later...
GreenCosmica

Sądzę, że gwiazdy potrafią o wiele więcej niż tylko spełnianie marzeń, ale to też jest cudowne i nie ukrywam, że jak coś mi spada to wypowiadam życzenie w myślach.  Natomiast nie wiem jak wy, ale za każdym razem kiedy wychodzę w nocy na ogródek oglądać gwiazdy, odnoszę wrażenie jakbym wkroczyła do pięknej kosmicznej świątyni, w pewnym sensie swojego kosmicznego domu, ponieważ rodzi się we mnie takie odczucie gdy na nie patrzę. Czuję się w domu. Pod gwiezdną osłoną. Czuję totalne bezpieczeństwo spływające z góry. Każda z planet czy odległych gwiazd zaczyna wtedy przemawiać, poprzez swoje natężenie wysyłanego w przestrzeń światła i można z tej całości otworzyć energetyczny przekaz, za każdym razem ten sam; jest pocieszająco-wspierająco-oznajmująco-pozytywny a nawet pełny miłości w stosunku do obserwatora, dodatkowo potrafi napełnić poczuciem bezpieczeństwa i nieustannego wsparcia. Coś podobnego co dostajesz od najukochańszego przyjaciela. Ta informacje to bomba, bukiet różnych informacji z którego można czytać i dowiadywać się wielu rzeczy jak z kart. Takie są moje doświadczenia i odczucia jeśli chodzi o gwiazdy. Z nich można otwierać bardzo wiele przekazów.

• Lubię! 4
Dnia 4.04.2018 o 11:02, ciekawy90 napisał:

Spadające gwizdy co o tym myślicie spełniają życzenia ? Mi spełniło się dwa razy w przeciągu paru miesięcy. Później jak widziałem już nic się nie działo

Miałam kiedyś podobne doświadczenie. Pomyślałam dwa życzenia, każde z nich się spełniło w dość krótkim czasie, chociaż wkład własny w te marzenia również był, powiedzmy - w minimalnym stopniu. Po tych wydarzeniach już żadne z życzeń wypowiedzianych do następnych spadających gwiazd nie spełniło się, chociaż po upływie czasu jestem w stanie to docenić, ponieważ gdyby nastąpiło ziszczenie się jednego z tych marzeń, dzisiaj mogłabym być bardzo nieszczęśliwą osobą, a na pozostałe mam możliwość realnego wpływu, zatem nie było nawet czego tak do końca spełniać. Sam widok spadających gwiazd raduje moje serce jak nic innego. Uwielbiam patrzeć nocą w niebo, niezależnie od tego czy gwiazdy spadają, czy nie. Uważam, że nie wykorzystałam jeszcze limitu szczęścia, zatem mam nadzieję, że inna spadająca gwiazda spełni moje życzenie <mag>

Edit: Co do ogólnych wytycznych słyszałam jedynie to, że gwiazdki spełniają życzenia osób o czystym sercu, mających szlachetne intencje oraz głęboką wiarę w to, że życzenie się dokona <księżyc>

• Lubię! 4

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...