Skocz do zawartości

Planetoidy : Chiron i Juno


Luna

Polecane posty

58 minut temu, Anika napisał:

ja mam descendent w koziorożcu a marsa w wodniku. Jeżeli chodzi o to pierwsze to mam przyciągnąć kogoś kto jest odpowiedzialny, może być znaczna różnica wieku. Rodzina będzie ważna dla nas, jeżeli koziorożec jest w siódmym domu, partner może być związany z jego tradycjami i dawnymi sposobami robienia rzeczy. Mam się spodziewać ziemistego, pożądliwego życia seksualnego, chociaż może być ostrożny, myślę że może być wstydliwy  we wczesnych etapach znajomościxD

descendent w koziorozcu? brzmi super..fajny facet Ci sie szykuje Aniko, koziorozce sa bardzo czesto dobrymi biznesmenami, ogolnie z racji tego ze jest to znak ziemski to o finanse nie powinnas sie przy nim obawiac, oby tylko byl chojny i kochajacy :)

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MIMESIS napisał:

Anika, tutaj sie Ryby czaja, zatem bedzie bigos w blasku świec i deklamowanie Miłosza <sarkazm>a od świeta karp w galarecie

Miałam kiedys chłopaka Rybe, romantyczny znak :)

Mężczyźni z żywiołu wody to oni tacy romantyczni, ja miałam przyjemność z pewnym rakiem ale to nie dla mnie romantyczne słówka i wiersze na kartce :D 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie, obserwowałam Raki, faceci rzeczywiscie z kobieca energią, chyba potrzebuja jakiejś hetry żeby sie wyrównały energie. Znam jeden przykład - Ona tez Rak i nosi spodnie w tym związku. Moze szkoda? Podobno bardzo rodzinni.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Anika napisał:

Mężczyźni z żywiołu wody to oni tacy romantyczni, ja miałam przyjemność z pewnym rakiem ale to nie dla mnie romantyczne słówka i wiersze na kartce :D 

Dla mnie tez nie, wg mnie najlepsza kombinacja sa Ci ogien-ziemia ew mozna dodac do tego jeszcze powietrze, dla mnie mezczyzna musi byc tak jak wczesniej wspominalam: meski, odpowiedzialny..tak zebym mogla na niego liczyc i czuc sie bezpiecznie (wplywy ziemi), ale takze nieco szalony, spontaniczny, odwazny (wplywy ognia) i (wplywy powietrza) taki, z ktorym bedzie mozna podyskutowac, ktory bedzie inspirowal mnie do rozwoju. 

BTW gdzies czytalam, ze najwieksi przystojniacy to mieszanki ogien-woda badz ogien-woda-powietrze. Te osoby z duzymi wplywami zywiolu ziemi nie naleza do szalenie atrakcyjnych

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, runoutofbreath napisał:

Dla mnie tez nie, wg mnie najlepsza kombinacja sa Ci ogien-ziemia ew mozna dodac do tego jeszcze powietrze, dla mnie mezczyzna musi byc tak jak wczesniej wspominalam: meski, odpowiedzialny..tak zebym mogla na niego liczyc i czuc sie bezpiecznie (wplywy ziemi), ale takze nieco szalony, spontaniczny, odwazny (wplywy ognia) i (wplywy powietrza) taki, z ktorym bedzie mozna podyskutowac, ktory bedzie inspirowal mnie do rozwoju.

BTW gdzies czytalam, ze najwieksi przystojniacy to mieszanki ogien-woda badz ogien-woda-powietrze. Te osoby z duzymi wplywami zywiolu ziemi nie naleza do szalenie atrakcyjnych

A podobno mimo,ze pozornie nie katalogowo piękni Ci z Marsem w Skorpionie mają ogromny magnetyzm, musze sprawdzic zatem jednego z moich byłych pod tym kątem ;)

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie wszystko, co warto osiągnąć, musi najpierw zawierać mentalne połączenie. Jeśli nie odczuwasz podniecenia psychicznego, nie można uzyskać fizycznej stymulacji.

No i tak musi być jak nie ma "pier***nięcia" to nic nie będzie<luzik>

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dziwne kombo bo z  Venus w Pannie, może to i dobrze bo mogłoby sie jakas nimfomania skończyć <krzyk> Dobrze, że erupcje wulkanu sa poprzedzone wnikliwa analizą.

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MIMESIS napisał:

A podobno mimo,ze pozornie nie katalogowo piękni Ci z Marsem w Skorpionie mają ogromny magnetyzm, musze sprawdzic zatem jednego z moich byłych pod tym kątem ;)

Oj to z pewnoscia, zarowno kobiety jak i mezczyzni z silnym marsem w skorpionie sa mocno magnetyczni, erotyczni..sciagaja plec przeciwna natychmiastowo, podobnie dziala wenus w skorpionie..znam jednego pana, ktory ma i wenus i marsa w skorpionie a co wiecej w jednym i tym samym stopniu! urodzil sie w grudniu..strzelec z marsem, wenus i chyba nawet plutonem w skorpionie (z tego co pamietam)..urdoda nie do opisania..mimo, iz byl rudy to jego spojrzenie zwalalo z nog- takie chlodne, mrozace szklisto-niebieskie oczy..(jak ja to okreslam). Jak ze mna rozmawial to czulam sie sparalizowana i mialam wrazenie ze przejrzal mnie na wylot! Figura tez rodem z katalogu, wysportowany, mega wysoki..mial to cos..oj mial, zadna nie mogla mu sie oprzec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ide poczytac jeszcze, starczy tej miłości na dziś :) Dzieki za zabawną dyskusje. Niech Wam sie przyśni wersja Kombo: Mars, Juno, Wenus z Descendentem w tle:)

Chociaz Anice radze uwazać, bo jezcze nie bedzie chciała sie obudzic przy tym oswajaniu <cwaniak>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MIMESIS napisał:

Ja mam dziwne kombo bo z  Venus w Pannie, może to i dobrze bo mogłoby sie jakas nimfomania skończyć <krzyk> Dobrze, że erupcje wulkanu sa poprzedzone wnikliwa analizą.

 

Dzięki, super ze na tej stronie jest wlasnie takie polaczenie marsa z wenus..zawsze bardziej szczegolowo niz same opisy marsa i wenus oddzielnie.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, MIMESIS napisał:

Dziewczyny ide poczytac jeszcze, starczy tej miłości na dziś :) Dzieki za zabawną dyskusje. Niech Wam sie przyśni wersja Kombo: Mars, Juno, Wenus z Descendentem w tle:)

Chociaz Anice radze uwazać, bo jezcze nie bedzie chciała sie obudzic przy tym oswajaniu <cwaniak>

Hahah ja tez uciekam, dobranoc. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...