Skocz do zawartości

Tarot czytanie ChiChi talia Shadowscapes Tarot

ChiChi
 Share

Polecane posty

Jeśli jesteście zainteresowani czytaniem kart , zapraszam serdecznie.

Przestrzegajcie paru rzeczy:

1. Do wykonania wróżby potrzebuję imienia i daty urodzenia(można zamieścić je w wiadomości prywatnej),oraz krótkiego opisu sytuacji. 2. W pytaniach o uczucia i związki proszę o dane partnera/partnerki.

3. Nie poganiaj mnie. Wiem, że każdemu przydała by się odpowiedź jak najszybciej.

4. Nie powielaj swoich pytań co jakiś czas i nie nadużywaj czytań z kart. To naprawdę bez sensu i dostaniesz wtedy tylko nic nie warte odpowiedzi.

Np. o kolejne czytanie na 12 miesięcy nie proś przed upływem tego czasu, nie dopytuj o sytuację jeśli nie nastąpiły żadne zmiany.

5.Nie wróżę: na priv, osobom nieletnim, w sprawie terminów zgonów  i ciąż. 6. Będę wdzięczna jeśli po jakimś czasie zweryfikujesz moje czytanie i dasz mi znać.

7. Pamiętaj, że wybór zawsze należy do Ciebie.

Pozdrawiam,

ChiChi

• Gratuluję! 5

Witam, nikt nie pyta więc może ja zacznę... 

Poproszę o czytanie  kart co mnie czeka w moim życiu w przeciągu paru miesięcy. 

Chodzi mi ogólnie o moje życie osobiste, prace i zdrowie, obecnie jestem na takim zakręcie życiowym..poprzez kłopotu zdrowotne, mam też z tego powodu troszkę problemy finansowe... 

Pytałam tutaj na forum ale o konkretne zeczy a tutaj chciałabym uzyskać jakąś ogólna odp... Podpowiedź może co mam zrobić dalej... 

Jeśli nadużywam wróżb to oczywiście zrozumiem jeśli nie otrzymam wróżby. 

Pozdrawiam. 

Däne podam na priv. 

Co dalej robić?

Sprawdzić czego Ci w życiu brakuje i podążać za tym.

Mimo pojawiającego się w kartach problemu dotyczącego aspektu finansowego trzeba zachować równowagę między własnymi przekonaniami co jest słuszne, a czekaniem na wybawienie z kłopotów. Szczególnie ważne to będzie, gdy pojawi się propozycja pomocy od kogoś postronnego. Wtedy trzeba bez emocji przemyśleć czy jest to propozycja korzystna, a nie próba kontrolowania przy pomocy środków materialnych. Warto porozmawiać o pojawiających się opcjach z osobami potrafiącymi spojrzeć na wszystko bezstronnie.

Dłuższa perspektywa

W obecnej sytuacji czujesz, że wszystko jest przeciwko Tobie. Musisz skupić się na pracy. Kłopotliwy będzie wpływ skromności i samoograniczania na decyzje i życie. Pamiętaj , że nowy początek ma zawsze sens! Widać też bardzo dynamiczne pędzenie do przodu i porządkowanie priorytetów. Jako wynik całych zmian widzę trochę gorzkiej prawdy, ale też uświadomienie sobie drogi wiodącej na przód. To wszystko może więc przynieść sporo dobrego.

12 miesięcy- wzloty, upadki, dużo przemyśleń, możliwa częsta zmiana prac lub prace o których nie będziesz myślała w kategoriach „ na stałe”

Grudzień

Miesiąc godzenia się z istniejącym stanem rzeczy.

Styczeń

Poczucie „radzenia sobie”.

Luty

Dobry czas na podejmowanie przenikliwych decyzji.

Marzec

Pęd. Ruch. Ogrom pracy często ze zbyt małą ilością odpoczynku.

Kwiecień

Przepracowanie. Nie bierz na siebie za dużo! Nie staraj się tylko zadawalać innych, bo skończysz jak koń pociągowy.

Maj

Porozmawiaj z innymi i uważnie słuchaj. W pobliżu pojawi się osoba, której rady mogą być bardzo pomocne. Może to być osoba starsza z bardzo tradycyjnym podejściem do życia.

Czerwiec

Ciężki miesiąc. Pełen poczucia braku. Należy zmienić priorytety.

Lipiec

Tu otwierają się nowe możliwości i spływają nagrody za wysiłek.

Sierpień

Dużo przemyśleń. Kolejne zmiany

Wrzesień

Przygotowanie się na nowy etap działań.

Październik

Nie śpiesz się podejmując decyzje i wykonując analizę sytuacji. Bądź pewna siebie.

Listopad

Znów będzie trzeba zakasać rękawy do pracy

Pozdrawiam i życzę wytrwałości

• Dziękuję! 1

Dziękuję bardzo za obszerny opis. 

Masz rację muszę wszystko racjonalnie przemyśleć i może wyjść ze swojej skromnej osoby... U mnie rąk przebojowości... 

Pozdrawiam, myślę że zweryfikuje po jakimś czasie ten opis,. 

• Lubię! 1

Witaj. Proszę o czytanie kart jak potoczy się dalsza relacja z Dariuszem 14.11.1962. Czy on się zaangażował w ten związek i czy są u niego uczucia do mnie. Czy to  mój docelowy partner Ania 15.03.1959 pozdrawiam 

Dobry wieczór ChiChi. Chciałam zapytać o cel poznania pewnej osoby. Nasze kosmogramy dziwnie podobne, dobrze się rozumiemy, jest to po prostu ciekawe. Zastanawiam się, co ta osoba ma wnieść w moje życie, po co się poznaliśmy. 

Dane podeślę w wiadomości prywatnej.

Dziękuję za poświęcony czas i spokojnego wieczoru wszystkim :)

W dniu 4.12.2021 o 17:45, AGA napisał:

Witaj. Proszę o czytanie kart jak potoczy się dalsza relacja z Dariuszem 14.11.1962. Czy on się zaangażował w ten związek i czy są u niego uczucia do mnie. Czy to  mój docelowy partner Ania 15.03.1959 pozdrawiam 

Co zaskakujące w kartach widzę, że to Pani oczekiwania i zdanie do co przyszłości związku nie są pozytywne. Widać dużą dozę przytłoczenia przez myśli, stresu na myśl „ co by było gdyby”.

Pan Dariusz oczekuje od związku bezwarunkowej miłości. Partnerstwa opartego na cierpliwości i zrozumieniu. Według niego ten związek ma bardzo dobre perspektywy. Postrzega go nawet jako osiągnięcie.

Co do docelowości partnera- mogę określić z grubsza poziom zgodności.

Widać, że potrafi Pani rozpieszczać partnera. Warto zawczasu postawić granice by sytuacja powoli nie wymykała się spod kontroli. Określić co uważa się za ok, a czego już nie. Bardzo się Pani denerwuje brakiem emocjonalnego zaangażowania albo niewielkim jego okazywaniem.

Pani partner nie jest najłatwiejszą osobą do związków. Ma inne priorytety niż formalizacja związku i poświęcenie dla drugiej osoby. Mimo, że myśli ciepło o tym związku bardzo wiele trudności i różnic będzie się piętrzyło. Widać problemy w komunikacji, systemie wartości i niezrozumienie.

Jest szansa na długotrwały związek, ale bardzo, bardzo niewielka- to robienie dużo rzeczy wspólnie, wiele rozmów ( ale nie mówienie każdy o swoich sprawach lecz dopytywanie co drugie miało na myśli) wspólny rozwój, ale na każdym kroku widzę ogromne kompromisy, które każde z Was musiało by wykonać. Jednostronnie nie da rady uciągnąć takiego ciężaru.

Pozdrawiam,
  • Dziękuję! 1

4 godziny temu, erato napisał:

Dobry wieczór ChiChi. Chciałam zapytać o cel poznania pewnej osoby. Nasze kosmogramy dziwnie podobne, dobrze się rozumiemy, jest to po prostu ciekawe. Zastanawiam się, co ta osoba ma wnieść w moje życie, po co się poznaliśmy. 

Dane podeślę w wiadomości prywatnej.

Dziękuję za poświęcony czas i spokojnego wieczoru wszystkim :)

Witam,

Znajomość ta zadziała się żeby wprowadzić uzdrowienie duszy każdego z was. Ma dać równowagę i wsparcie. Pozwoli zostawić przeszłość za sobą i rozpocząć marsz ku lepszemu.

Wręcz magnetycznie będzie Was do siebie ciągnęło aż wspólnie przepracujecie traumy.

Nie ukrywam, że jedyne co Was może poróżnić to walka o dominację- obydwoje potraficie być bardzo bezkompromisowi i macie silne charaktery.

Pozdrawiam,

6 godzin temu, ChiChi napisał:

Co zaskakujące w kartach widzę, że to Pani oczekiwania i zdanie do co przyszłości związku nie są pozytywne. Widać dużą dozę przytłoczenia przez myśli, stresu na myśl „ co by było gdyby”.

Pan Dariusz oczekuje od związku bezwarunkowej miłości. Partnerstwa opartego na cierpliwości i zrozumieniu. Według niego ten związek ma bardzo dobre perspektywy. Postrzega go nawet jako osiągnięcie.

Co do docelowości partnera- mogę określić z grubsza poziom zgodności.

Widać, że potrafi Pani rozpieszczać partnera. Warto zawczasu postawić granice by sytuacja powoli nie wymykała się spod kontroli. Określić co uważa się za ok, a czego już nie. Bardzo się Pani denerwuje brakiem emocjonalnego zaangażowania albo niewielkim jego okazywaniem.

Pani partner nie jest najłatwiejszą osobą do związków. Ma inne priorytety niż formalizacja związku i poświęcenie dla drugiej osoby. Mimo, że myśli ciepło o tym związku bardzo wiele trudności i różnic będzie się piętrzyło. Widać problemy w komunikacji, systemie wartości i niezrozumienie.

Jest szansa na długotrwały związek, ale bardzo, bardzo niewielka- to robienie dużo rzeczy wspólnie, wiele rozmów ( ale nie mówienie każdy o swoich sprawach lecz dopytywanie co drugie miało na myśli) wspólny rozwój, ale na każdym kroku widzę ogromne kompromisy, które każde z Was musiało by wykonać. Jednostronnie nie da rady uciągnąć takiego ciężaru.

Pozdrawiam,

Dziękuję bardzo, dokładnie jest tak jak opisałaś. On oczekuje cierpliwości a ja ta niecierpliwa, pozdrawiam

Witaj. Mam prośbę o odczyt kart na jeszcze jedno pytanie. Mieszkam z córką i wnuczka. Mamy słaby kontakt ze sobą. Czy ja się wyprowadzę z tego mieszkania i zamieszkam koło syna? Kiedy? Jeśli tak to czy będzie mi się tam dobrze mieszkać i będę zadowolona?  Czy  może czeka mnie przeprowadzka na inne mieszkanie. Pozdrawiam

14 godzin temu, AGA napisał:

Witaj. Mam prośbę o odczyt kart na jeszcze jedno pytanie. Mieszkam z córką i wnuczka. Mamy słaby kontakt ze sobą. Czy ja się wyprowadzę z tego mieszkania i zamieszkam koło syna? Kiedy? Jeśli tak to czy będzie mi się tam dobrze mieszkać i będę zadowolona?  Czy  może czeka mnie przeprowadzka na inne mieszkanie. Pozdrawiam

Taka wyprowadzka bardzo blisko syna jest prawdopodobna i była by na krótko bardzo uzdrawiające. Syn też byłby zadowolony i przyjął by to z radością. Ale trochę idealizuje Pani swoje intencje i samego syna w tym momencie.  Po dłuższym czasie nastąpiłby jakiś konflikt ( niekoniecznie  z nim) i nie była by Pani szczęśliwa.

Wyprowadzka do innego mieszkania dała by Pani spojrzenie z zupełnie innej perspektywy na wszystko i jest bardzo dobrym pomysłem. Wiele dobrych rzeczy mogło by się wydarzyć, a Pani miałaby  więcej entuzjazmu . Poczucie pozbycia się bagażu oczekiwań i emocji innych osób oraz bardzo korzystne sploty sytuacji. Mogli by się również pojawić bardzo pozytywni ludzie.

Pozdrawiam,

• Dziękuję! 1

Dziękuję bardzo. Też wolałabym mieszkać osobno od dzieci. Ale musiałabym wziąć kredyt na zakup mieszkania ale czy to dobre rozwiązanie byłoby i czy bym sobie poradziła ze spłatą?  Pozdrawiam serdecznie

Dobry wieczór,

ja z pytaniem jak będzie wyglądał u mnie 2022 rok pod względem pracy/finansów i życia miłosnego?

Anita 29.04.1993

16 godzin temu, AGA napisał:

Dziękuję bardzo. Też wolałabym mieszkać osobno od dzieci. Ale musiałabym wziąć kredyt na zakup mieszkania ale czy to dobre rozwiązanie byłoby i czy bym sobie poradziła ze spłatą?  Pozdrawiam serdecznie

Przy kredycie będzie troszkę zaciskania pasa i ryzyka. Warto wziąć jak najmniejszy i wybrać skromniejsze mieszkanie z małymi opłatami. Bo widać konieczność zachowywania umiaru i zaciskania pasa. Ale wynajmowanie z kolei to rozwiązanie dobre na krótką metę ( do roku) póki Pani wszystkiego nie ułoży. Potem widać jakiś przeszkadzających sąsiadów albo upierdliwość samego wynajmującego.

Pozdrawiam,

3 godziny temu, nikita29 napisał:

Dobry wieczór,

ja z pytaniem jak będzie wyglądał u mnie 2022 rok pod względem pracy/finansów i życia miłosnego?

Anita 29.04.1993

W pracy: Warto będzie się wysilać- zaowocuje to w przyszłości. Drobne problemy  i chwilowo chaos, ale nad wszystkim da się zapanować działając i wykorzystując wiedzę. Od razu jak będą kłopoty należy używać rozumu i będzie dobrze. Widać jakiś punkt zwrotny i rozwianie złudzeń.

Finansowo: Będzie naprawdę różnie. Widać nawiązanie do pracy- jakiś dłuższy przymusowy przestój. Trzeba szukać sprzyjających okazji.

Miłość: Poczucie samotności. Chwile przepracowania i troski nie będą sprzyjać miłości. Może Pani nie dostrzegać osoby obok, która jest naprawdę godna zaufania, z praktycznym podejściem ( raczej osoba młodsza niż w kwiecie wieku, energia męska).

Pozdrawiam,

• Dziękuję! 1

6 godzin temu, ChiChi napisał:

W pracy: Warto będzie się wysilać- zaowocuje to w przyszłości. Drobne problemy  i chwilowo chaos, ale nad wszystkim da się zapanować działając i wykorzystując wiedzę. Od razu jak będą kłopoty należy używać rozumu i będzie dobrze. Widać jakiś punkt zwrotny i rozwianie złudzeń.

Finansowo: Będzie naprawdę różnie. Widać nawiązanie do pracy- jakiś dłuższy przymusowy przestój. Trzeba szukać sprzyjających okazji.

Miłość: Poczucie samotności. Chwile przepracowania i troski nie będą sprzyjać miłości. Może Pani nie dostrzegać osoby obok, która jest naprawdę godna zaufania, z praktycznym podejściem ( raczej osoba młodsza niż w kwiecie wieku, energia męska).

Pozdrawiam,

Dziękuję bardzo, pozdrawiam

Witaj ChiChi:* 

Jeśli można prosić o prognozę na nowy rok...

Jaki będzie to rok pod wzgledem ułożenia sobie życia uczuciowego i jak sprawy zawodowe będą się rozwijać?

jakie pozytywy mnie czekają ogólnie w przeciagu tych 12 miesięcy i ewentualne zagrożenia... 

Dane przesyłam na priv. 

Witam. Czy mogłabym Prosić o wróżbę na relacje jak będzie ona wyglądać i czy on w ogóle się odezwie?  Ogólnie puki co on chyba się obraził i nie odzywa do mnie 😥. Bardzo tęsknię za nim :( Anna 2.5.1991 Tomasz 28.12.1979 z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. 

W dniu 9.12.2021 o 21:48, spoker1 napisał:

Witaj ChiChi:* 

Jeśli można prosić o prognozę na nowy rok...

Jaki będzie to rok pod wzgledem ułożenia sobie życia uczuciowego i jak sprawy zawodowe będą się rozwijać?

jakie pozytywy mnie czekają ogólnie w przeciagu tych 12 miesięcy i ewentualne zagrożenia... 

Dane przesyłam na priv. 

Ogólna prognoza na następne 12 miesięcy:

Będzie to rok zmian. Możliwe bardzo ciekawe znajomości, odkrycie nowego hobby, rozpoczynanie nowych pomysłów. W uczuciach pojawi się ktoś z  kim będzie się Pani bardzo dobrze spędzało czas. To będzie osoba godna zaufania, gotowa do  rozwijania znajomości a potem pracy nad związkiem. To będzie bardzo dobrze prognozowało na wspólną przyszłość. Zawodowo korzystanie z owoców swojej wcześniejszej pracy i możliwe pojawienie się nowych korzystniejszych propozycji.

Grudzień- rozliczenie przeszłości na spokojnie, możliwie bezstronnie i racjonalnie

Styczeń- poczynione w poprzednim miesiącu przemyślenia pokażą jaką drogę obrać, delikatne uczucie osamotnienia może Panią nachodzić w  tym miesiącu, ale będzie to konieczne do rozwoju

Luty-dobry czas na dokańczanie przedsięwzięć, w pobliżu może już pojawić się mężczyzny, który świetnie sobie z tym radzi

Marzec- ten miesiąc natomiast warto poświęcić chociaż częściowo na nowe inicjatywy i zmiany, możliwe odczuwanie zniechęcenia dotychczasowym stanem rzeczy

Kwiecień- znaczne zmiany w życiu

Maj- wszelka przedsiębiorczość będzie nagradzana przez los, warto sprawdzać nowe rzeczy, spróbować nowych czynności

Czerwiec- wiele spraw będzie się działo prawie jednocześnie, sytuacja ta będzie wymagała korzystania z życiowego doświadczenia i intuicji, możliwe przemęczenia

Lipiec- to bardzo ważny czas w tym roku- konieczne jest skupienie swojej uwagi i determinacja w realizacji planów i szukaniu najlepszych rozwiązań

Sierpień- trzeba będzie podjąć niełatwe decyzje i działać, warto będzie na chwilkę przyjrzeć się problemom „ z boku”

Wrzesień- kolejna nowa strategia, ważne będzie zdobywanie informacji dzięki którym będzie można realizować swoje cele, jeśli pojawi się szansa szkoleń- korzystać, jeśli nowy pomysł- analizować

Październik- uważać bardzo na oszustwa, w tym na samooszukiwanie się

Listopad- delikatne rozczarowanie, koniecznie trzeba będzie wyciągnąć z niego wnioski na przyszłość

Pozdrawiam

• Dziękuję! 1

W dniu 13.12.2021 o 00:52, Ann0 napisał:

Witam. Czy mogłabym Prosić o wróżbę na relacje jak będzie ona wyglądać i czy on w ogóle się odezwie?  Ogólnie puki co on chyba się obraził i nie odzywa do mnie 😥. Bardzo tęsknię za nim :( Anna 2.5.1991 Tomasz 28.12.1979 z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. 

Pan Tomasz darzy Panią ciepłymi uczuciami i jest duża szansa stworzenia zgodnej pary. Pary bardzo spontanicznej i takiej u której nie ma nudy. W całej sytuacji jest Pani trochę zbyt niecierpliwa, a to bardzo ciężki rok dla Pana Tomasza. Cierpliwość będzie tu kluczem, bo widać lęk partnera przed odrzuceniem i brak umiejętności bycia w związku, może nawet jakieś jego poprzednie złe doświadczenia. Mogą pojawiać się długie chwile niepewności w  tej znajomości. Warto proponować kreatywne zajęcia i wymieniać się podczas rozmowy doświadczeniami życiowymi. Proszę się przygotować, ze w tym związku to Pani będzie dowodzić a Pan Tomasz będzie błyszczał w towarzystwie i trzeba mu będzie na to pozwolić.

Pozdrawiam,

• Pełen Odlot! 1

@ChiChi Dzień dobry

Czy mogę zapytać się kart o mój związek z Mino 08.01.53 

Ja Agnieszka 23.02.73 

Czy wyjadę za mąż i wyjadę do Izraela, 

Drugie pytanie 

Chcę zająć się tatuażem medycznym czy będzie to dla mnie dobra droga czy się spełnię w nowym zawodzie w Polsce i w Izraelu. 

Dziękuję i pozdrawiam @Batyam

😍 

Witaj Kochana ChiChi:) chciałabym zapytać o przyszłość mojego związku, czy uda nam się wziąć ślub? Ostatnio napotykamy trochę kłopotów i jestem ciekawa czy wyjdziemy z tego zwycięsko. Dane wyśle na priv. Z góry dziękuję za odpowiedź 😘😘😘😘😘

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

Nie mogę wysłać wiadomości prywatnej więc dane podam tutaj, Natalia 05.10.1986, Sławek 26.08.1977😊@MalinowyDeszcz nie zweryfikowałaś otrzymanych wróżb, dlatego masz status "Brak weryfikacji" co jest równoznaczne z ograniczeniami w korzystaniu z forum.

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

Witam w drugi dzień świąt ChiChi:) 

Chciałabym zapytać czy w 2022 w uda mi się spełnić marzenie i zajść w ciążę i zostać w końcu mama? 

Jestem sama nie zapowiada się żeby ktoś miał się pojawić w moim życiu, podjęłam decyzję że nie chce dłużej czekać. 

Sandra 08.04.1992 

Share

• Utwórz nowe...