Skocz do zawartości

Tarot czytanie ChiChi talia Shadowscapes Tarot

ChiChi
 Share

Polecane posty

Witaj ChiChi :)

Bardzo proszę o wróżbę ogólna na 12 m-cy 2022 roku.  Jak będzie wyglądało moje życie uczuciowe i czy w końcu znajdę pracę?

Marzena 22.03.94

Pozdrawiam :)

W dniu 18.12.2021 o 18:43, Ann0 napisał:

Droga ChiChi a czy bym mogła Cię poprosić jeszcze o roczny rozkład? Moja data 2.5.1991. z góry bardzo Ci dziękuję ❤️😘

Ogólna prognoza na następne 12 miesięcy:

To będzie rok zamykania spraw- bardzo dobry czas na zakończenie projektów i prac. Nie można zapomnieć, że konieczna do tego będzie samodyscyplina i pewna doza zawziętości. Teraz też będzie bardzo dobry czas na ostateczne wykonanie wszystkich przemian o których się marzy. Warto w tym okresie słuchać swojej intuicji- będzie bardzo wyczulona.

Styczeń- Warto przyjrzeć się co należy zakończyć w nadchodzącym roku. Przy planowaniu warto słuchać intuicji i starać się zachować bezstronność.

Luty-Nadszedł czas w którym można dokonać zmian. Pozostawić przeszłość i ruszyć ku nowej przyszłości. Niestety może pojawić się poczucie niepokoju i niestabilności.

Marzec- Będzie miała drobna przemiana postrzegania rzeczywistości. Nie należy kierować się tylko i wyłącznie rozumem, ale dać dojść do głosu podświadomości.

Kwiecień- Mogą pojawić się problemy zdrowotne w tym ból kości. Czas na dochodzenie do siebie nie jest czasem zmarnowanym! Jest konieczny i ważny. Możliwe też straty materialne. Lepiej nie zawierać w tym miesiącu nowych umów.

Maj- Pojawi się zapoczątkowane w poprzednim miesiącu napięcie związane ze sprawami materialnymi. Jednak nie należy skupiać się na strachu przesadnie. Proszę spróbować zrównoważyć to odwracając swoją uwagę tym co niematerialne- rozmowami, przeżywaniem chwili, drobnymi radościami.

Czerwiec- Bardzo uważać na pochopne wnioski! Warto swój czas inwestować we wszystko związane z myśleniem  i kreatywnością.

Lipiec- Pojawi się pewnego rodzaju przegrana i strata. Należy ją zaakceptować i ruszyć dalej. To nie będzie koniec świata.

Sierpień- Dobry czas na podejmowanie ryzyka- szczególnie jeśli będzie to ryzyko związane z przedsiębiorczym mężczyzną – będzie on skory po pomocy.

Wrzesień- Dobrze skupić się na swoim wnętrzu. Będzie z niego płynęła siła niezbędna do pokonania wszelkich problemów, ale należy umieć też poskromić mniej pozytywne „ ciągoty z głębi duszy”.

Październik- Marzenia i pragnienia zderzą się z prozą życia- nie można wiecznie być w stanie wzmożonej motywacji. Rozczarowanie to  będzie ważnym doświadczeniem, z którego będzie można wyciągnąć naukę.

Listopad- Doświadczenie pomoże znaleźć najlepsze rozwiązania. Warto więc doceniać doświadczenie swoje jak i innych.

Grudzień- Nowy początek- dobrze już w tym miesiącu zając się nie tylko planowaniem związanym z rozwojem i sprawami materialnymi, ale i też samym działaniem.

Pozdrawiam

• Dziękuję! 1

W dniu 18.12.2021 o 22:52, Batyam napisał:

@ChiChi Dzień dobry

Czy mogę zapytać się kart o mój związek z Mino 08.01.53 

Ja Agnieszka 23.02.73 

Czy wyjadę za mąż i wyjadę do Izraela, 

Drugie pytanie 

Chcę zająć się tatuażem medycznym czy będzie to dla mnie dobra droga czy się spełnię w nowym zawodzie w Polsce i w Izraelu. 

Dziękuję i pozdrawiam @Batyam

😍

Jest to związek , w którym bardzo szybko wiadomo było, że obydwoje do siebie pasujecie. W sprawie śluby to Pani musi podjąć temat- wtedy sprawa się ruszą w tym kierunku. Może trochę przeszkadzać inna bardzo władcza kobieta z rodziny Pana Mino-proszę być wobec niej cierpliwą.

W sprawie wyjazdu widać straszne niezdecydowanie i złudzenia. Wizja wyjazdu powoduje niezauważanie wszystkich  dostępnych opcji. Po wyjeździe byłby trudny okres przejściowy niezadowolenia z tego co się ma.

Wybór tatuażu medycznego to bardzo dobra droga. To była by trwała i stała praca. Współpracownicy bardzo w porządku. Budowała by Pani swoją pozycję powoli i wtrwale ale ze szczęśliwym finiszem.

Pozdrawiam,

• Dziękuję! 1

W dniu 22.12.2021 o 13:00, MalinowyDeszcz napisał:

Witaj Kochana ChiChi:) chciałabym zapytać o przyszłość mojego związku, czy uda nam się wziąć ślub? Ostatnio napotykamy trochę kłopotów i jestem ciekawa czy wyjdziemy z tego zwycięsko. Dane wyśle na priv. Z góry dziękuję za odpowiedź 😘😘😘😘😘

*** edytowałam wpis :) ***

W dniu 22.12.2021 o 13:02, MalinowyDeszcz napisał:

Nie mogę wysłać wiadomości prywatnej więc dane podam tutaj, Natalia 05.10.1986, Sławek 26.08.1977😊@MalinowyDeszcz nie zweryfikowałaś otrzymanych wróżb, dlatego masz status "Brak weryfikacji" co jest równoznaczne z ograniczeniami w korzystaniu z forum.

W związku jest duża różnica charakterów i priorytetów- będzie to na dłuższą metę powodowało problemy i zgrzyty, który przezwyciężyć można jedynie ustępstwami.

Konieczna będzie wyważona rozmowa i zrozumienie. Pan Sławek bardzo sobie ceni spokój i życie rodzinne, Pani za to to wulkan energii.

Ślub się odbędzie po różnych perypetiach. Zalecam jednak głębokie zrozumienie odmienności waszych charakterów i uszanowanie tych różnic. Warto też uważać na nieistotne codziennie kłótnie, bo to one mogą zatruć wspólne życie. Co do samego ślubu warto obniżyć troszkę oczekiwania, a niepotrzebne ciśnienie nareszcie "ujdzie bokiem".

• Dziękuję! 1

W dniu 26.12.2021 o 12:47, soleila007 napisał:

Witam w drugi dzień świąt ChiChi:) 

Chciałabym zapytać czy w 2022 w uda mi się spełnić marzenie i zajść w ciążę i zostać w końcu mama? 

Jestem sama nie zapowiada się żeby ktoś miał się pojawić w moim życiu, podjęłam decyzję że nie chce dłużej czekać. 

Sandra 08.04.1992 

Pytania o nowe życie są zawsze dla mnie trudne.

Rozstrzygnięcie tej sytuacji również pokazało mi się jako skomplikowane.

Może Pani z łatwością zdecydować się na przelotny romans, którego wynikiem będzie ciąża.

Nie widzę tutaj pomocy "medycznej"- zabiegu czy pomagających w takich sprawach organizacji.

Jednak to wszystko koniec końców będzie prowadzić do dużych stresów i napięcia. Cierpienia spowodowane brakiem bliskości z drugim człowiekiem, tęsknotą za miłością i ciepłem. 

Wydaje się Pani stworzona do pełnej rodziny. Nawet ośmieliłabym się powiedzieć, że dużej. 

Karty pokazują, że warto żeby się Pani rozejrzała wśród  równie zdecydowanych osób.

Pozdrawiam,

• Dziękuję! 1

5 godzin temu, Mary 22 napisał:

Witaj ChiChi :)

Bardzo proszę o wróżbę ogólna na 12 m-cy 2022 roku.  Jak będzie wyglądało moje życie uczuciowe i czy w końcu znajdę pracę?

Marzena 22.03.94

Pozdrawiam :)

W nadchodzącym roku pojawi się praca i to możliwe, że dość blisko miejsca zamieszkania lub związana z pracą online. Warto pomyśleć o dokształceniu się. Nie będzie to praca marzeń chociaż współpracownicy w większości będą  całkiem ok.

Uczuciowo w nadchodzącym roku będzie nieprzewidywalnie. To okres testowania metodą prób i błędów relacji międzyludzkich.

Styczeń- Miesiąc przyspieszania. Doskonały czas by ruszyć naprzód ze zwiększoną energią. Należy wykorzystać ten okres na działanie w znalezieniu pracy – bierne oczekiwanie niczego nie da.

Luty-warto zajrzeć w głąb siebie by poszukać inspiracji- mogą być one zaskakujące i pozwolą ruszyć w  zupełnie nowym kierunku  rozwoju.

Marzec- Jeśli tylko pojawi się szansa należy podjąć działania mające na celu rozwój umiejętności. Pojawi się też konieczność zastosowania w życiu swoich przekonań.

Kwiecień- Wszelkie wybory w tym czasie należy podejmować w oparciu o logikę. Dobrze przyjrzeć się stanowi swoich finansów i podjąć dobre decyzje finansowe.

Maj- Stare rzeczy się skończą i należy się z  tym pogodzić. Niekiedy pojawiają się zmiany, których nikt się nie spodziewał. Niekiedy trzeba dać sobie czas by wycofać się i odpocząć od relacji z innymi.

Czerwiec- Pojawi się więcej stabilizacji w życiu. Karty radzą by zachować jednak umiar w przywiązywaniu uwagi do spraw materialnych.

Lipiec- Bardzo dobry miesiąc pod względem finansowym. Czas korzystania z tego co zrobiło się do tej pory. Dobrze było by zwrócić uwagę na upiększenie swojego otoczenia- nawet niewielkie.

Sierpień- Dobrze jest posłuchać innych, ale w tym miesiącu to Ty będziesz miała rację- i tego się trzymaj.

Wrzesień- Finansowo dobrze zwrócić uwagę na oszczędzanie. Spokojny czas wypełniony prawie idealnym balansem między pracą i odpoczynkiem.

Październik- Przy pracy warto najpierw skupić się dokładnie na wszelkich informacjach z nią związanych. W tym miesiącu należy uważać na dramaty wynikające nie z realnych problemów ale z nudy i monotonni ( będą to zupełnie wyolbrzymione problemy).

Listopad- Zadowolenie to będzie motyw przewodni tego miesiąca. Należy pilnować się z jedzeniem i piciem i rozkoszować spokojem przed burzą.

Grudzień- Duże zmiany po których należy znaleźć w sobie siłę do zmian, a nie być tylko zdanym na łaskę losu.

Pozdrawiam,

• Dziękuję! 1

19 minut temu, Jadwiga napisał:

Witam ,

chciałam zapytać o pewną osobę, co obecnie o mnie myśli. Dane wyślę na pw.

Dziękuję.

Druga osoba czuje zainteresowanie Pani osobą chociaż sama niekiedy czuje się trochę ignorowana.

(Ma problemy z jasną ekspresją swoich odczuć i emocji i trzeba się z  tym pogodzić.)

Widać jednak spowolnienie w relacji. Dużo rozważań związanych z przyszłością i ze sporą odległością między Państwem (?).

Nie ma jakiś niesamowitych i nagłych porywów uczuć. To bardzo rozsądne i wynikające z doświadczenia rozmyślanie.

Bardzo ładnie się Państwo uzupełniają- Pani potrzebuje bezpieczeństwa a druga osoba lubi je zapewniać.

• Dziękuję! 1

7 godzin temu, ChiChi napisał:

W nadchodzącym roku pojawi się praca i to możliwe, że dość blisko miejsca zamieszkania lub związana z pracą online. Warto pomyśleć o dokształceniu się. Nie będzie to praca marzeń chociaż współpracownicy w większości będą  całkiem ok.

Uczuciowo w nadchodzącym roku będzie nieprzewidywalnie. To okres testowania metodą prób i błędów relacji międzyludzkich.

Styczeń- Miesiąc przyspieszania. Doskonały czas by ruszyć naprzód ze zwiększoną energią. Należy wykorzystać ten okres na działanie w znalezieniu pracy – bierne oczekiwanie niczego nie da.

Luty-warto zajrzeć w głąb siebie by poszukać inspiracji- mogą być one zaskakujące i pozwolą ruszyć w  zupełnie nowym kierunku  rozwoju.

Marzec- Jeśli tylko pojawi się szansa należy podjąć działania mające na celu rozwój umiejętności. Pojawi się też konieczność zastosowania w życiu swoich przekonań.

Kwiecień- Wszelkie wybory w tym czasie należy podejmować w oparciu o logikę. Dobrze przyjrzeć się stanowi swoich finansów i podjąć dobre decyzje finansowe.

Maj- Stare rzeczy się skończą i należy się z  tym pogodzić. Niekiedy pojawiają się zmiany, których nikt się nie spodziewał. Niekiedy trzeba dać sobie czas by wycofać się i odpocząć od relacji z innymi.

Czerwiec- Pojawi się więcej stabilizacji w życiu. Karty radzą by zachować jednak umiar w przywiązywaniu uwagi do spraw materialnych.

Lipiec- Bardzo dobry miesiąc pod względem finansowym. Czas korzystania z tego co zrobiło się do tej pory. Dobrze było by zwrócić uwagę na upiększenie swojego otoczenia- nawet niewielkie.

Sierpień- Dobrze jest posłuchać innych, ale w tym miesiącu to Ty będziesz miała rację- i tego się trzymaj.

Wrzesień- Finansowo dobrze zwrócić uwagę na oszczędzanie. Spokojny czas wypełniony prawie idealnym balansem między pracą i odpoczynkiem.

Październik- Przy pracy warto najpierw skupić się dokładnie na wszelkich informacjach z nią związanych. W tym miesiącu należy uważać na dramaty wynikające nie z realnych problemów ale z nudy i monotonni ( będą to zupełnie wyolbrzymione problemy).

Listopad- Zadowolenie to będzie motyw przewodni tego miesiąca. Należy pilnować się z jedzeniem i piciem i rozkoszować spokojem przed burzą.

Grudzień- Duże zmiany po których należy znaleźć w sobie siłę do zmian, a nie być tylko zdanym na łaskę losu.

Pozdrawiam,

Bardzo dziękuję <dziękuję>wrócę z weryfikacją, pozdrawiam:)

• Lubię! 1

11 godzin temu, ChiChi napisał:

Druga osoba czuje zainteresowanie Pani osobą chociaż sama niekiedy czuje się trochę ignorowana.

(Ma problemy z jasną ekspresją swoich odczuć i emocji i trzeba się z  tym pogodzić.)

Widać jednak spowolnienie w relacji. Dużo rozważań związanych z przyszłością i ze sporą odległością między Państwem (?).

Nie ma jakiś niesamowitych i nagłych porywów uczuć. To bardzo rozsądne i wynikające z doświadczenia rozmyślanie.

Bardzo ładnie się Państwo uzupełniają- Pani potrzebuje bezpieczeństwa a druga osoba lubi je zapewniać.

Dziękuję ChiChi.  Czy mogę dopytać o tę odległość między nami, czy gdzieś wyjechał obecnie dalej (nie widuje go często) czy  chodzi o to że nie jesteśmy razem.

Mogłabyś zobaczyć jak przedstawia się bliska przyszłość do 3 m-cy z nim?

Pozdrawiam

Witaj Chi Chi, chciałam poprosić o wróżbę. Otóż znajomość z Dariuszem co mi wróżylas się zakończyła. Czy poznam jeszcze i kiedy mężczyznę z którym uda mi się stworzyć związek na dluzej Ania 15.03.1959 pozdrawiam

Cześć, 

Czy wciągu półrocza uda mi się w końcu zmienić pracę z fizycznej a umysłową? 

Sylwia 22.09.1991 

W dniu 29.12.2021 o 13:18, Jadwiga napisał:

Dziękuję ChiChi.  Czy mogę dopytać o tę odległość między nami, czy gdzieś wyjechał obecnie dalej (nie widuje go często) czy  chodzi o to że nie jesteśmy razem.

Mogłabyś zobaczyć jak przedstawia się bliska przyszłość do 3 m-cy z nim?

Pozdrawiam

Co do odległości- pokazuje się wzmożona praca. Żmudna i cierpliwa, ale też powiązana z okresem świętowania i zbierania owoców z tego nad czym pracowało się wcześniej. Może to być zarówno wyjazd służbowy jak i codzienne dojazdy i przebywanie w miejscu pracy.

Najbliższa przyszłość-spowolnienie relacji i jej uspokojenie. Nie będzie tutaj  miejsca słodkie słówka tylko pojawią się drobne czyny będące oznaką miłości- warto zwracać na nie uwagę, a sprawią wiele radości. To będzie też czas budowania trwałych podstaw relacji oraz przykładania uwagi do spraw codziennych i pozornie nieciekawych.

• Dziękuję! 1

W dniu 1.01.2022 o 14:29, AGA napisał:

Witaj Chi Chi, chciałam poprosić o wróżbę. Otóż znajomość z Dariuszem co mi wróżylas się zakończyła. Czy poznam jeszcze i kiedy mężczyznę z którym uda mi się stworzyć związek na dluzej Ania 15.03.1959 pozdrawiam

Trudno jest określić czas w tarocie. Sama wiedza o nadchodzącym potrafi ten czas niekiedy przesunąć w różne strony.

Proszę przyjąć tą wróżbę bardzo lekko nawet jeśli szuka już Pani stałego partnera. W końcu po drodze można spotkać bardzo wartościowe osoby i dużo uczące wydarzenia.

W sprawie czasu określiłabym na około 10 miesięcy. Miejsce spotkania powiązane z pomysłami i zasadami- może to być sąd, miejsce pracy, uczelnia lub miejsca gdzie jest dużo niebieskiego nieba- góry, malownicze okolice, może ogrodzone ogrody. Będzie to osoba spokojna, pasująca do tego miejsca spotkania i prawdopodobnie powiązana zawodowo z wykorzystaniem swojej wiedzy w praktyce lub szkoleniu innych.

• Dziękuję! 1

3 godziny temu, liczi3 napisał:

Cześć, 

Czy wciągu półrocza uda mi się w końcu zmienić pracę z fizycznej a umysłową? 

Sylwia 22.09.1991 

Dzięki swojej wzmożonej  pracy- tak. Warto zastanowić się czy nie przejawia się niezauważonego talentu- to jego odkrycie może prowadzić do zdobycia pieniędzy. Przyda się czytać, słuchać, obserwować co w podobnej sytuacji robią inni.

Karty podpowiadają działalność związaną z pomaganiem innym ludziom, posadę postrzeganą jako "urzędową" i powiązaną z załatwianiem spraw.

Miejsca gdzie potrzeba  sumienności, dokładności i odpowiedzialności.

Pozdrawiam,

7 godzin temu, ChiChi napisał:

Trudno jest określić czas w tarocie. Sama wiedza o nadchodzącym potrafi ten czas niekiedy przesunąć w różne strony.

Proszę przyjąć tą wróżbę bardzo lekko nawet jeśli szuka już Pani stałego partnera. W końcu po drodze można spotkać bardzo wartościowe osoby i dużo uczące wydarzenia.

W sprawie czasu określiłabym na około 10 miesięcy. Miejsce spotkania powiązane z pomysłami i zasadami- może to być sąd, miejsce pracy, uczelnia lub miejsca gdzie jest dużo niebieskiego nieba- góry, malownicze okolice, może ogrodzone ogrody. Będzie to osoba spokojna, pasująca do tego miejsca spotkania i prawdopodobnie powiązana zawodowo z wykorzystaniem swojej wiedzy w praktyce lub szkoleniu innych.

Dziękuję bardzo, nie wiem czy dobrze zrozumiałam ta wróżbę tzn zanim pojawi się partner do stałego związku mogę poznać jeszcze kogoś innego? Pozdrawiam 

2 minuty temu, AGA napisał:

Dziękuję bardzo, nie wiem czy dobrze zrozumiałam ta wróżbę tzn zanim pojawi się partner do stałego związku mogę poznać jeszcze kogoś innego? Pozdrawiam 

Jeszcze bym prosiła zebys zobaczyła czy ten Dariusz będzie się kontaktował ze mną i będzie chciał wrócić? 

Dnia 7.12.2021 o 23:51, ChiChi napisał:

W pracy: Warto będzie się wysilać- zaowocuje to w przyszłości. Drobne problemy  i chwilowo chaos, ale nad wszystkim da się zapanować działając i wykorzystując wiedzę. Od razu jak będą kłopoty należy używać rozumu i będzie dobrze. Widać jakiś punkt zwrotny i rozwianie złudzeń.

Finansowo: Będzie naprawdę różnie. Widać nawiązanie do pracy- jakiś dłuższy przymusowy przestój. Trzeba szukać sprzyjających okazji.

Miłość: Poczucie samotności. Chwile przepracowania i troski nie będą sprzyjać miłości. Może Pani nie dostrzegać osoby obok, która jest naprawdę godna zaufania, z praktycznym podejściem ( raczej osoba młodsza niż w kwiecie wieku, energia męska).

Pozdrawiam,

Mogłabym dopytać się co chodzi z przymusowym przestojem? Czy będzie to z racji problemów ze znalezieniem nowej pracy czy ze względów zdrowotnych? i o co chodzi z punktem zwrotnym i rozwianiem złudzeń?

Witaj.

Chciałabym Cię prosić o rozkład ogólny na 12 miesięcy  na 2022 rok.  Co przyniesie w sprawach uczuciowych, rodzinnych i zawodowych. Dane wysyłam priv. 

Dziękuję 🤗

Witam. Chciałam podpytać czy w tym miesiącu uda mi się poznać mężczyznę z którym wejdę w poważniejszą relację? 

Dane na priv. 

W dniu 3.01.2022 o 06:49, AGA napisał:

Bardziej chodziło mi o to żeby nie zamykać się na relacje z innymi i czekać do konkretnego miesiąca z szukaniem.

Nie olewać innych i wywiesić karteczkę "przyjmuję za 10 miesięcy". W końcu zawsze można poznać kogoś wartościowego z kim nie stworzy się związku, ale np. przyjacielskie relacje. Albo znajomość z kimś może w efekcie doprowadzić do poznania tego wybranego partnera.

• Dziękuję! 1

W dniu 3.01.2022 o 06:55, AGA napisał:

Jeszcze bym prosiła zebys zobaczyła czy ten Dariusz będzie się kontaktował ze mną i będzie chciał wrócić? 

Nie wydaje się, żeby miał wrócić. Jeśli by to zrobił to tylko z przyzwyczajenia. Może Pani otrzymać jakąś wiadomość od niego- niezbyt miłą. Może być to przekazane też przez osobę trzecią ( np. jak on wszystko odebrał, albo jak teraz sobie radzi). Niekoniecznie wiadomość przesłana bezpośrednio od niego do Pani.

• Dziękuję! 1

W dniu 3.01.2022 o 12:50, nikita29 napisał:

Mogłabym dopytać się co chodzi z przymusowym przestojem? Czy będzie to z racji problemów ze znalezieniem nowej pracy czy ze względów zdrowotnych? i o co chodzi z punktem zwrotnym i rozwianiem złudzeń?

W sprawie przymusowego postoju pokazało się "koło fortuny" czyli na pewno nastąpi zmiana o 180 stopni- jeśli jest Pani w  dobrym zdrowiu-może być pogorszenie. Jeśli myśli Pani że ma pewne stanowisko- może się okazać że jest zagrożone. Przy tej karcie jedyne co wiadomo na pewno że coś się zmieni i ta zmiana nie będzie zależna od Pani.

Co do punktu zwrotnego- sytuacja spowodowana przez los (wyżej) spowoduje że rozwieją się Pani złudzenia. Dojdzie Pani do wniosku, że Pani praca nie była warta takiego wysiłku i nerwów jakie Pani w to wkładała. Za dużo obowiązków za mało satysfakcji.

• Dziękuję! 1

Share

• Utwórz nowe...