Skocz do zawartości

Talia dla miłośników Gry o tron


lirith

Polecane posty

  • 11 months later...
Gość Ophelia2040

Och, świetna ta talia, nie widziałam jej nigdy <serio> Bardzo lubię Grę o Tron, a tutaj naprawdę ten motyw jest bardzo smacznie i subtelnie potraktowany - nie jest to wyłącznie kiczowata reklamówka i gadżet na fali popularności GoT, ale też po prostu fajna talia. Pustelnik moim zdaniem ekstra - jak najbardziej pasuje, biorąc pod uwagę, że tak naprawdę świadomość Brana umarła i żyje w nim Trójoka Wrona, będąca przecież bardzo długo prawdziwym pustelnikiem. Nie ciało jest tu ważne, ale stan umysłu i rola, jak u Pustelnika w Tarocie. Może on symbolizować kogokolwiek, nie tylko starca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2018 o 20:16, SowAna napisał:

fajny jest, mi się podoba, Pustelnik odrobinkę za młody <ok>

 

Dnia 27.04.2018 o 20:17, lirith napisał:

zgadzam się, za młody, ale został w tych kartach zachowany klimat GoT

 

 

Patrząc przez pryzmat serialu Bran jest najodpowiedniejszą postacią do karty pustelnik. W ogóle uważam, że ktoś zrobił kawał dobrej roboty z dopasowaniem osobowości  do kart. Świetna robota.

 

No i chyba to będą moje karty następne<mag>

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Dnia 5.05.2019 o 23:20, Syrena napisał:

No i chyba to będą moje karty następne

masz?

ja zamówiłam, nie wszystko mi odpowiada, ale większość tak i trzeba uszanować wkład pracy autora, może po jakimś czasie przyznam mu rację, bo na razie mam sprzeciw do AM, nie pasuje mi, że postacie się powtarzają, owszem każda ma wile cech, które pokazała w filmie, lecz skoro już przypisano tej postaci AW, to czułam rozczarowanie widząc tą samą postać w AM

image.png.71c25bf2c897219398402c00a68f4d2c.pngimage.png.9a895df4c4e4eb8d93ba20b7fa53c213.pngimage.png.e89c8faf8fb548ac123ecda75d829d8a.png

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismena changed the title to Talia dla miłośników Gry o tron

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...