Skocz do zawartości

Renata


Polecane posty

Jest świadoma celów i wytrwale do nich zmierza. Potrafi obiektywnie i praktycznie patrzeć na to, co się wokół dzieje. Sytuację analizuje pod kątem własnej osoby. Ma zrównoważony charakter, który pozwala na właściwe osądzenie sytuacji. Gdy wbije sobie coś do głowy, pracuje po cichu, ale udaje jej się przejść przez wszystkie przeszkody.

 

Na co dzień jest miła i wesoła, jeśli jednak ktoś jej się narazi, będzie mu to długo pamiętać. Czeka miesiącami, czasem latami, aby się z nim porachować. Niepowodzenia znacznie bardziej ją drażnią, niż przygnębiają. Nieraz miewa napady złości, potrafi ranić innych okrutnymi słowami. Bardzo subiektywna, patrzy na wszystko z własnego punktu widzenia. Ma dużą pewność siebie, choć rzadko ją okazuje. Nie może usiedzieć w miejscu! Potrzebuje wielkich przedsięwzięć.

 

Nie bardzo lubi naukę, ale mimo to odnosi sukcesy, gdyż jest bardzo zaradna. Jej płodna wyobraźnia podpowiada tysiąc rozwiązań, niezwykły urok i wyjątkowa pamięć pomaga wybrnąć z każdej sytuacji. Zaskakująca intuicja pozwala jej oceniać ludzi niewiarygodnie prędko i właściwie! Całym sercem angażuje się w działanie. Nigdy nie odmówi pomocy, uśmiechając się tak, jakby wszystko było dla niej łatwe. Uwielbia przyjmować gości, i to wystawnie. Posiada w duszy skarby miłości i poświęcenia, ale wybuchowy i namiętny charakter nieraz prowadzi ją do wyrwania się z ram codziennej egzystencji i przeżycia bulwersującej przygody, która pozostawi bogate wspomnienia. Pragnie żyć intensywnie i dla tego celu jest gotowa popełnić wiele nieostrożności.

 

Jest bardzo kobieca, kokieteryjna i zmysłowa. Łamie serca mężczyznom. Jeśli chce, potrafi stworzyć miłą atmosferę, rozwikłać trudną sytuację. Gdy zaś nie chce... Jest uczuciowa, ale nie okazuje tego. Jest też bardzo zaborcza, niemal od dzieciństwa. Zdrowia nie ma najlepszego i na dodatek wcale o siebie nie dba. W późniejszym wieku wynika z tego wiele komplikacji. To ryzykantka, która, wbrew temu, co się sądzi, nie jest wcale zastraszonym zwierzątkiem, przeciwnie, jest tak zuchwała, że wyjadłaby wam ser z talerza!

 

źródło: magia.onet

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...