Skocz do zawartości

Prośba o radę - czakry


Irena

Polecane posty

 

19 godzin temu, Irena napisał:

Witam, proszę o radę 

1- ; 2+ ; 3+/- ; 4+/- ; 5 + ; 6 - ; 7 +/-

Agnieszka 11.08.1975

Część, a poczytałaś sobie o czakrach? mam nadzieję, że tak :)

nie stawiałam kart, zrobiłam tak jak niżej, może pomoże...

 1-  Zasila energią ciało fizyczne; kontakt z naturą, zwłaszcza z ziemią, fizyczna aktywność, sport, ćwiczenia

 2+ Witalna energia, siły twórcze, odpowiada za związki i relacje z płcią przeciwną; nałogi, uzależnienie od seksu

 3+/- 

 4+/- 

 5 + Komunikacja, otwartość, niezależność słowna, tą czakrą wyrażamy wszystkie emocje; gadatliwość, zbyt częste chwalenie siebie

 6 - Siedziba intuicji i innej mądrości, jasnowidzenia, myślenie abstrakcyjne;  powierzchowność - nie patrzymy wewnątrz siebie

 7 +/-

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Znalezione obrazy dla zapytania czakry

czakra podstawy: 8 buław / +

czakra sakralna: rycerz buław :D / +

czakra słoneczna: król kielichów / + - 

czakra serca: 10 monet <serca> / +

czakra gardła: Eremita (blokada) / -

trzecie oko: cesarzowa / +

czakra korony: 2 Kielichów / +

 

Wydaje mi się, że wszystkie są dobrze doenergetyzowane, oprócz gardła (i faktycznie mam powiększoną tarczycę, guzki, czasami chrypki alergiczne - coś tu jest do zrobienia zdecydowanie).Wahadełko potwierdziło Tarota. Jak Wy to widzicie? Marta 25 sie 83 r.

 

Afirmacja dla mnie: przejawiam się poprzez swoją twórczość, kreatywność

Fajne opracowanie czakr jest na stronie maszke.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Essa napisał:

czakra gardła: Eremita (blokada) / -

 Poprzez tę czakrę komunikujemy się, wyrażamy siebie. Łączy ona górne czakry z dolnymi, jest pomostem pomiędzy myśleniem, a czuciem. Gardło wiąże się z jasnosłyszeniem, słyszeniem swojego wewnętrznego głosu. Aby mówić prawdę i słyszeć prawdę, zrozumieć że nasza siła powinna realizować się nie w wywieraniu presji na innych, ale w lepszym rozumieniu samego siebie i swoich potrzeb oraz umiejętności pewnego i spokojnego komunikowania ich. "-"Sarkazm, złośliwość, uszczypliwość, ukrywanie swojej prawdziwej twarzy, nadmierne racjonalizowanie, obsesyjne przywiązanie do naukowego poglądu na świat, ciągłe szukanie kontaktu z innymi, nieumiejętność wypowiadania własnego zdania wtedy, kiedy to należy robić, duszenie w sobie niewypowiedzianego na głos.

Kontemplacja niebieskiego, czystego nieba, gładkiej powierzchni wody, słuchanie relaksującej muzyki, śpiew, wydarcie się, wyrzucenie z siebie tego, co nie potrafiliśmy powiedzieć wtedy

szałwia - rozbija skurcze w czaksze, eukaliptus - otwiera na swój głos wewnętrzny, akwamaryn - wspiera komunikacje, daje intuicyjne rozumienie, turkus - pomaga wyrażać siebie i ochrania nas, chalcedon - na tarczyce

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...