Skocz do zawartości

Wylosuj Przesłanie Anielskie


Essa

Polecane posty

Wylosuj Przesłanie od Twoich Aniołów. Możesz zapytać o określony aspekt Twojego życia, bądź poprosić o ogólne przesłanie. Skoncentruj się na pytaniu. Wylosuj kartę. Poniżej znajdziesz tłumaczenie wylosowanej karty.

 

TUTAJ WYLOSUJESZ KARTĘ.


 

ADRIANA

Prowadzę Cię ku odpowiedziom na Twoje modlitwy. Słuchaj uważnie i podążaj za wskazówkami, których Ci udzielam poprzez Twoją intuicję, myśli i sny.

AKASHA

Jesteś nauczycielem duchowym. Posiadasz umiejętność wspierania innych swoją radą i budzenie w nich talentów duchowych i boskich misji.

ARIELLE

Nowe doświadczenia psychiczne i duchowe zmieniają sposób, w jaki postrzegasz świat i samego siebie. Odkryj swoje duchowe talenty przez naukę, modlitwę i medytację.


ASTARA

Zasługujesz na najlepsze! Sięgaj gwiazd swoimi marzeniami i nie zgadzaj się na kompromisy.

ATENA

Siła daje bezpieczeństwo. Wiesz, jak być silnym i kochającym, co przynosi korzyści Tobie i innym.

AURORA

Wznosisz się w tej chwili wysoko, co może przestraszyć innych. Jednak nie obniżaj swoich lotów-wkrótce inni odważą się pójść za Twoim przykładem.

AZUR - AZURE

Twoje pragnienia spełnią się w najbliższej przyszłości. Miej wiarę i bądź cierpliwy. Nie próbuj wymuszać ich urzeczywistnienia.

BETHANY

Jeśli dbasz o siebie, korzystają na tym wszyscy. Pozwól sobie dziś na coś relaksującego, np. masaż, kąpiel w soli morskiej lub pedicure.

BRIDGETTE

Zachowaj ostrożność. Przyjrzyj się dokładnie tej sytuacji, zanim podejmiesz dalsze kroki.

CARESSA

Pewien etap w Twoim życiu dobiega końca. Poproś swoje Anioły o pocieszenie i przewodnictwo w kolejnym etapie. Czeka Cię szczęście.

CELESTE

Zbliża się radosny moment przeprowadzki do nowego domu lub rozpoczęcia kariery w nowym miejscu pracy. Zmiana ta doda Ci nowej, pozytywnej energii.

CHANTALLE - CHANTALL

Przygotuj się na gorący romans-może poznasz kogoś nowego, a może w Twoim związku na nowo zaiskrzy namiętność. Bądź otwarty na dawanie i otrzymywanie miłości.

CRYSTAL

Ufaj i miej nadzieję. Na horyzoncie pojawiło się coś nowego i pozytywnego, chociaż Ty możesz jeszcze tego nie dostrzegasz.

DANIEL

Jestem Aniołem opiekuńczym związków małżeńskich i właśnie teraz jestem przy Tobie.

DESIREE

Nie, obecne warunki nie są sprzyjające. Poczekaj albo rozważ inne opcje. Poproś Anioły o pomoc, wskazówki i pocieszenie.

ERZENGEL GABRIEL - ARCHANIOŁ GABRIEL

Masz do spełnienia ważną misję życiową, która wiąże się z komunikacją i sztuką. Nie pozwól, by niepewność powstrzymała Cię przed osiągnięciem tego celu. Pomogę Ci w tym.

ERZENGEL MICHAEL - ARCHANIOŁ MICHAŁ

Jestem z tobą. Daję ci odwagę, byś zmienił swoje życie i osiągnął cel

ERZENGEL RAPHAEL - ARCHANIOŁ RAFAŁ

Pomagam ci leczyć siebie i innych. Tak jak ja, jesteś uzdrowicielem.

ERZENGEL URIEL - ARCHANIOŁ URIEL

Twoje uczucia zostały uzdrowione, co pozwala ci otworzyć się na większą miłość. Pomogę ci pozbyć się gniewu i niemożności przebaczenia z twojego serca i umysłu.

FIONA

Poprosiłeś Anioły o pomoc, bądź zatem gotów na przyjęcie boskich wskazówek i pomocy. Zasługujesz na pomoc od Boga.

FRANCESCA

Czego teraz pragniesz? Wyobraź to sobie, a Twoje marzenie się spełni. Negatywne myśli zahamowują Twój rozwój.

GRACE I NATOINETTE

By znaleźć rozwiązanie, wczuj się w sytuację innej osoby.

INDRIEL

Jesteś wojownikiem światła. Bóg potrzebuje Cię, byś niczym Anioł roztaczał boski blask nad Ziemią i wszystkimi jej mieszkańcami.

IABELLA

Tak, to właściwy czas, by podjąć nowe wyzwania. Twoje nadzieje spełnią się.

JESAJAH - IZAJASZ

Nadszedł dobry czas na nowe pomysły i zmiany w Twoim życiu. Czuwam nad Tobą, prowadzę Cię i chronię.

LEILA

Spędź trochę czasu samotnie na łonie natury, medytując o swoich pragnieniach i zamiarach. Poproś Anioły, by pomogły Ci nabrać optymizmu.

MAYA

Nauka i edukacja pomagają Ci osiągnąć życiowy cel i rozwinąć się. Możesz liczyć na pomoc Aniołów.

MERLINA

Jesteś zdezorientowany i nie możesz podjąć decyzji, ponieważ nie masz dość informacji. Zbadaj dogłębnie sprawę lub zasięgnij porady eksperta, zanim dokonasz wyboru.

MYSTIQUE

Podążaj wciąż naprzód i nie przyjmuj odmowy. Oczekuj cudownych rozwiązań.

OCEANA

Zacznij działać. W tej sytuacji jesteś wierny prawdzie. Musisz zaufać swojej intuicji i uwierzyć w siebie.

OMEGA

Zwycięstwo! Twoje pragnienia przynoszą obfite owoce. Tak trzymać!

OPAL

Twoje dzieci na Ziemi i w Niebie są szczęśliwe i znajdują się pod dobrą opieką Boga i Aniołów.

PATIENCE

Nadszedł czas, by zdobywać wiedzę, uczyć się i zbierać informacje. Ciesz się z bycia uczniem, ponieważ wykorzystasz swoją wiedzę w przyszłych działaniach.

RAYE

Joga i ćwiczenia fizyczne są niezbędne dla Twojego dobrego samopoczucia, spokoju umysłu i duchowego rozwoju.

ROCHELLE

Słuchając głosu swojego serca, przyciągasz do siebie dobrobyt.

ROSETTA

Jesteś predysponowany do pracy z młodymi ludźmi. Twoim boskim przeznaczeniem jest pomoc, nauczanie i opieka nad dziećmi.

SERAFINA

Jestem Aniołem Opiekuńczym Rodzin. Twoją rodzinę czeka radosna zmiana lub powiększenie.

SERENA

Jestem Aniołem Obfitości. Otrzymasz pieniądze, których potrzebujesz. Sposób, w jaki to się stanie, znajduje się w rękach Boga. Miej wiarę.

SHANTI

Jestem Aniołem Pokoju. Przynoszę Ci ukojenie i prostuję Twoje ścieżki.

SONYA

Przynoszę Ci wiadomość od ukochanej zmarłej osoby: „Jestem szczęśliwy i spokojny. Bardzo Cię kocham. Proszę, nie martw się o mnie”.

TERESA

Przerwa! Do tej pory byłeś bardzo zapracowany, spełniając potrzeby innych. Teraz nadszedł czas na odpoczynek i zajęcie się sobą.

VANESSA

Przed podjęciem decyzji zadaj sobie pytania: „Które rozwiązanie bardziej zbliża mnie do mojego boskiego przeznaczenia?”, „Co mnie od niego oddala?”

YVONNE

Masz wyjątkowy dar kontaktowania się ze zwierzętami. Nad Twoimi zwierzętami na Ziemi i w Niebie czuwają Anioły.

ZANNA

Jesteś chroniony od wszelkiego rodzaju krzywd. Najgorsze już za Tobą. Odpręż się i poczuj bezpiecznie.

Doreen Virtue Przesłania od Twoich Aniołów

 

Znalezione obrazy dla zapytania roses line png

 

KARTY ARCHANIOŁA MICHAŁA - wsparcie w zagubieniu w realizacji celu lub w określeniu Wyższego Znaczenie w Twoim życiu. Skoncentruj się na pytaniu.


KARTĘ WYLOSUJ TUTAJ.

ACHTE AUF DEINE TRÄUME BIERZ POD UWAGĘ SWOJE SNY

Archanioł Michał pracuje z tobą, zajmuje się tobą w czasie snu, aby pomóc ci uwolnić się od dawnych lęków i wspiąć się na wyżyny radości i pokoju. On naucza, prowadzi cię, kiedy śpisz, podsuwając odpowiedzi na twoje modlitwy i budując fundament życiowych celów. Jednocześnie możesz nie pamiętać tych snów, jednak wiedza ta, znajduje się w twojej podświadomości i pomaga ci na wiele sposobów. Możesz zachować i odczytać wiele wskazówek Michała, prowadząc dzienniczki snów. Każdy rodzaj notatnika będzie odpowiedni, przechowuj go tuż przy łóżku i dokładnie zapisuj wszystko, co uda ci się przypomnieć ze snów z poprzedniej nocy. Szybko naucz się rozpoznawać wzory w temacie snów oraz ich symbolikę, co po przebudzeniu da ci wskazówki.


MODLITWA
Dziękuję Ci za otulenie w łóżku i pomoc w czerpaniu radości za wspaniałego, relaksującego nocnego snu. Archaniele Michale, zaprosiłem Cię do moich snów jako nauczyciela, przewodnika i uzdrowiciela. Proszę, pozwól mi zrozumieć (opisz konkretną sytuację) duchowo i udziel mi porady.

BENUTZE DEINE IMAGINATION...UND DU WIRST DIE ANTWORT SEHEN UŻYJ WYOBRAŹNI A UJRZYSZ ODPOWIEDŹ

Anioły dają ci wskazówki i odpowiedzi na twoje modlitwy, jednak ich wiadomości mogą okazać się zwyczajne i niespodziewane, więc potrzebujesz użyć wyobraźni do zrozumienia ich. Odpieraj z góry założone opinie lub dawne przekonania tego, co się nie stanie albo nie może stać. Anioły mają nieograniczone źródła, instrumentują rozwiązanie tak, że ujrzysz je, jeżeli uwierzysz, że wszystko jest możliwe.


MODLITWA
Drogi Boże, dziękuję Ci za obdarzenie mnie mądrością i kreatywnością do ujrzenia Twoich cudów w nowy i nieoczekiwany sposób. Z ogromną wdzięcznością przyjmę i doceniam Twą pomoc w (opisz sytuację).

BEWACHT UND BESCHÜTZT STRZEŻONY I CHRONIONY

Archanioł Michał ochrania cię w tej sytuacji, tak samo jak w innych sferach życia. Tworzysz z Archaniołem tę samą drużynę: podążasz za wskazówkami, których udziela ci poprzez intuicję. Prawdopodobnie wylosowałeś tę kartę, ponieważ przechodzisz wielką życiową zmianę i jesteś wrażliwy. Jest to symbol przypominający o tym, że Michał nadzoruje twój czas. Karta ta również upomina cię do porzucenia obrony w relacjach z ludźmi i aniołami. Otwórz swoje serce na dawanie i otrzymywanie miłości. Wówczas będziesz mógł doświadczyć intymności, której pragniesz. Bądź sobą i powiedz aniołom o swoich uczuciach. Pomoże to innym w poznaniu, wsparciu i kochaniu cię...oraz kochaniu siebie za to, kim jesteś!


MODLITWA
Dziękuję za to, że chronisz mnie oraz tych, których kocham, sprawiasz, że jesteśmy bezpieczni i mamy zaspokojone wszystkie potrzeby. Teraz przyjmuję Twoją pomoc z ogromną wdzięcznością, wiedząc, że akceptowanie boskiego wsparcia jest dobre dla mnie i innych.

BITTE ERZENGEL MICHAEL UM HILFE IN DIESER SITUATION POPROŚ ARCHANIOŁA MICHAŁA O POMOC W OKREŚLONEJ SYTUACJI

Sytuacja, która cię niepokoi może być naprawiona dzięki pomocy Archanioła Michała. Karta ta przypomina ci o tym, że nigdy nie jest za późno, aby poprosić anioły o pomoc. Ich wsparcie uzdrowi wszystko natychmiast i dodatkowo obdarzy cię wewnętrznym spokojem, nowymi pomysłami oraz wnikliwością. Michał udzieli ci pomocy w pomysłowy, nieoczekiwany sposób, więc bądź otwarty na cuda przybierające zaskakujące formy.


MODLITWA
Archaniele Michale, dziękuję Ci za pomoc w (opisz sytuację). Proszę, pomóż mi być przepełnionym wiarą i spokojem w każdej chwili.

DEIN ZUHAUSE WIRD VON ENGELN BESCHÜTZT TWÓJ DOM JEST CHRONIONY PRZEZ ANIOŁY

Karta ta, wskazuje na to, że masz pytania albo wrażliwe uczucia dotyczące domu lub życiowej sytuacji. Archanioł Michał zapewnia cię, że jest wszystko w porządku. Anioły ochraniają twoje obecne mieszkanie, doglądają jego bezpieczeństwa i twoich finansów. Jeżeli planujesz przeprowadzkę, karta ta jest znakiem, że anioły są obecne przy zmianie lokalizacji. Odpręż się i ciesz się ze swojego domu, ponieważ wszystko jest w porządku!


MODLITWA
Archaniele Michale, dziękuję, że strzeżesz mego domu i jego mieszkańców. Proszę Cię, abyś wysłał anielskich strażników do wszystkich okien i drzwi, aby strzegli ich bezpieczeństwa. Dziękuję za czuwanie nad moimi fInansami.

DEINE INNERE FÜHRUNG IST REAL UND VERTRAUENSWÜRDIG TWOJE WEWNĘTRZNE WSKAZÓWKI SĄ RZECZYWISTE I GODNE ZAUFANIA

Archanioł Michał wie, że twoje uczucia są niepewne i pomieszane, więc wysyła ci tę kartę jako weryfikację tego, czy słyszysz go dokładnie w myślach, pomysłach i uczuciach. Ostatnio miałeś poczucie, że musisz podjąć działania jednak wahałeś się z powodu strachu, że wykonasz niewłaściwy ruch. Karta ta potwierdza, że owe zmiany są bezpieczne.


MODLITWA
Proszę, pomagaj mi wyraźnie słyszeć, widzieć, czuć i znać boże wskazówki, o które prosiłem i modliłem się. Pozwól mi trzymać moje ego z boku, abym przepełnił się Twoją mądrością...dla mojej własnej korzyści i dla tych, którzy są wokół mnie.

DEINE KINDER WERDEN VON ENGELN BESCHÜTZT TWOJE DZIECI SĄ STRZEŻONE PRZEZ ANIOŁY

Archanioł Michał chce, abyś wiedział, że przykłada szczególną uwagę do twoich dzieci. Kieruje nimi, aby były ciągle bezpieczne, rozwijały dary, odkrywały i podążały za swoimi boskim celem życiowym. Michał również zapewnia, że ich pary są godne zaufania i mają dobry wpływ.


MODLITWA
Drodzy anielscy strażnicy moich dzieci (narodzonych i nienarodzonych), dziękuję Wam za to, że macie je w opiece i zapewniacie im szczęście i bezpieczeństwo. Proszę kieruj mną, abym był dobrym rodzicem i wzorem do naśladowania zarówno dla dzieci moich jak i innych ludzi.

DIE ENGEL ROMANTISCHER LIEBE HELFEN DIR ANIOŁY MIŁOŚCI POMAGAJĄ TOBIE

Ta karta świadczy o tym, że twoje modlitwy dotyczące miłości zostaną wysłuchane oraz otrzymasz na nie odpowiedź. Istnieje wyjątkowa grupa niematerialnych bytów, nazywanych Archaniołami Miłości, które zajmują się sprawami sercowymi. Owe Anioły przekazują ci intuicyjne wskazówki, żeby przygotować cię na wielką miłość. Aby odnaleźć drugą połówkę, musisz określić cechy, które pragniesz, aby posiadał twój partner. Anioły Miłości mogą poprosić cię, abyś zmienił swoje nawyki w kierunku zdrowszego stylu życia; skup się na samodoskonaleniu, poznawaj nowe interesujące zajęcia, spotykaj nowych ludzi. Im więcej posługujesz się intuicją, tym szybciej twoje modlitwy o kochający związek zostaną wysłuchane.


MODLITWA
Drodzy Aniołowie Stróże mojej pokrewnej duszy, dziękuję za przygotowanie jej i mnie do miłości, za motywowanie nas do troski o zdrowie oraz przygotowywanie do spotkania. Dziękuję za pomoc w rozpoznaniu się nawzajem oraz za odwagę, by powiedzieć „Witaj” tak, byśmy mieli szansę stworzyć prawdziwie intymną więź.


DIE PERSON, NACH DER DU FRAGST, IST VERTRAUENSWÜRDIG OSOBA, O KTÓRĄ PYTASZ JEST GODNA ZAUFANIA

Interpretuj tę kartę jako gwarancję, że możesz polegać na osobach związanych z tą sytuacją ( zawiera się w tym również zaufanie do samego siebie). Każdy, od czasu do czasu, popełnia błędy lub akty egoizmu mniejsze lub większe. Ten, o którym myślisz jest niezawodny. On lub ona martwi się o ciebie i udowodni ci to, w kochający sposób. Archanioł Michał radzi ci, abyś nie oczekiwał od tych osób, że będą idealne, ponieważ powoduje to zbyt dużą presję w związku. Zamiast tego, spójrz i potraktuj swojego towarzysza tak, jak sam chciałabyś być traktowany: z miłością i współczuciem.


MODLITWA
Dziękuję Ci za pomoc w podtrzymywaniu mojej wiary w to, że potrafię otworzyć szerzej serce w związkach. Jestem wdzięczny za opiekę oraz gwarancję, że otaczają mnie tylko ludzie godni zaufania.

DIES IST DEINE LEBENSAUFGABE TO JEST TWÓJ ŻYCIOWY CEL

Archanioł Michał wysłuchał twoich modlitw i prowadzi cię we właściwym kierunku, tam, gdzie się urodziłeś. Masz już pomysł na swoją karierę, która dostarczy ci rozrywki, możliwości, podniecenia, by pomóc i zapewnić bezpieczeństwo finansowe; myśli te są wskaźnikami boskiego celu. Jesteś zaangażowany w pracę, która przynosi radość tobie i innym. Karta ta, jest potwierdzeniem tego, że kariera, o której marzysz jest twoim życiowym celem. Wszechświat będzie cię wspierał i otworzy dla ciebie drzwi. Idź pewnie naprzód.


MODLITWA
Archaniele Michale, znasz szczegółowo mój boski cel życiowy, w związku z tym proszę Cię, abyś pomógł mi sprzymierzyć się z moimi zamierzeniami. Proszę Cię, kieruj moimi działaniami tak, abym podejmował właściwe kroki do całkowitego objawienia mojej wspaniałej i mającej znaczenie kariery.

DIESE SITUATION IST BEREITS GELÖST SYTUACJA TA ZMIERZA DO ROZWIĄZANIA

Karta ta, przychodzi do ciebie jako zapewnienie, że sytuacja, o którą pytasz szczęśliwie się kończy. Anioły pracują za sceną, aby uzdrowić źródło twoich rozważań. Pomimo tego, możesz nie zobaczyć, jak problem został rozwiązany, ufaj, że tak się stało. Daj ujście swoim zmartwieniom i odpręż się z przekonaniem, że wszystko jest w porządku.


MODLITWA
Powierzam Ci wszelkie obawy, troski, myśli, w zamian za prawdziwy spokój w każdej sytuacji. Dziękuję Ci za rozwiązanie (podaj przykład sytuacji) w boski, doskonały sposób.

DU BIST AUF DEM RICHTIGEN WEG JESTEŚ NA WŁAŚCIWEJ DRODZE

Wylosowałeś tę kartę jako podkreślenie tego, że twoje myśli i działania idą w dobrym kierunku, do osiągnięcia życiowego celu i wewnętrznego spokoju. Uważnie słuchasz wskazówek z wnętrza. Anioły popierają twoje podążanie za nimi w wierze. Chociaż możesz nie dostrzegać dokładnie tego, co się stało. Anioły chcą żebyś wiedział, że strzegą cię i ochraniają na każdym kroku. Kontynuuj tę dobrą pracę!


MODLITWA
Archaniele Michale, wzywam Cię teraz. Dziękuję, że dajesz mi pewne i jasne wskazówki, które mogę łatwo zrozumieć. Dziękuję Ci za motywację oraz napełnienie mnie odwagą i pewnością siebie do podejmowania życiowych zmian w trosce o lepsze.

DU HAST DIESE SITUATION KREIERT UND DIE MACHT, SIE ZU VERÄNDERN STWORZYŁEŚ TĘ SYTUACJĘ I MASZ DUŻO SIŁY, ŻEBY JĄ ZMIENIĆ

Karta ta, jest przypomnieniem tego, że jesteś silnym stworzycielem, stworzonym na obraz i podobieństwo Boga! Nie jesteś pasywną ofiarą; masz prawo i umiejętności do bycia ponad wszystkim i do zmiany wszystkiego w tej sytuacji i relacji. Jednak tak długo, jak obwiniasz innych lub wierzysz, że cię kontrolują, stoisz w miejscu. Ale wzywając Boga i Archanioła Michała i ponosząc odpowiedzialność za twoje przewodnictwo, możesz w cudowny sposób wszystko zmienić.


MODLITWA
Dziękuję Ci za pozwolenie mi na oparcie się na Twojej mocy i za przypominanie o mojej sile. Proszę, poprowadź mnie do określenia i uzdrowienia siebie zgodnie z bożą wolą, tworząc spokój i błogosławiąc wszystkich wtajemniczonych.

DU UND DEINE LIEBEN SIND IN SICHERHEIT TY I CI, KTÓRYCH KOCHASZ JESTEŚCIE BEZPIECZNI

Archanioł Michał i inne anioły chronią cię i tych których kochasz...włączając w to twoją rodzinę i przyjaciół z nieba. Karta ta, jest znakiem tego, że możesz się zrelaksować, wiedząc, że Archanioł zajmuje się szczegółami i ochroną ciebie oraz tych, których kochasz w każdym wymiarze.


MODLITWA
Drogi Boże i Archaniele Michale, dziękuję za opiekę nade mną i moimi bliskimi (imię konkretnej osoby). Proszę, daj mi poczucie bezpieczeństwa i spokoju; wypełnij mnie nadzieją, abym mógł skupić się na tym, co dla mnie najważniejsze oraz cieszył się dobrym zdrowiem i szczęśliwym życiem.

Ehre deine Gefühle und vertraue ihnen UHONORUJ I ZAUFAJ SWOIM UCZUCIOM

Archanioł Michał upomina cię, abyś spojrzał w swe wnętrze i słuchał, a dla tej karty jest to znak, że twoje uczucia są idealnie zsynchronizowane z prawdą. Niektóre z tych uczuć mogą okazać się trudne do określenia, jednak są z tobą z ważnych powodów. Jeżeli odczuwasz wewnętrzny konflikt, usiądź z długopisem i kartką papieru i przeprowadź „wywiad” z własnymi emocjami poprzez następujące pytania: Jakie są twoje uczucia? Dlaczego? Co bym zrobił? Twoje uczucia mogą przemawiać głośno i wyraźnie, jeżeli będziesz trzymał otwarty umysł i ufał temu, co słyszysz.


MODLITWA
Dziękuję Ci, Archaniele Michale, za wspieranie, prowadzenie i strzeżenie mnie, kiedy słucham swoich uczuć i działam zgodnie z nimi. Pomóż mi rozumieć i wyrażać swoje emocje z miłością.

EIN POSITIVES ERGEBNIS KORZYSTNY WYNIK

Sytuacja, w której się znajdujesz rozwiązała się w godziwy i sprawiedliwy sposób. Będziesz zadowolony z jej wyniku (tak samo jak inni, których dotyczy). Niebiańska pomysłowość obmyśliła plan wychodzący poza zakres ludzkiej wyobraźni. Możliwe, że nie zobaczysz teraz rozwiązania, ale zaufaj, że ono już tam jest. Jesteś prowadzony, by ofiarować swoje zmartwienia lub gniew Archaniołowi Michałowi, więc nie ma potrzeby, abyś się obciążał. Im więcej dasz z siebie Bogu, tym szybciej ujrzysz korzystne rezultaty.


MODLITWA
Dziękuję Ci za wyklarowanie sytuacji, która jest idealna i sprawiedliwa dla każdego kogo dotyczy. Dziękuję Ci, Archaniele Michale, za pomoc w zaufaniu i podtrzymywaniu wiary.

ENERGIE HEILUNGS ARBEIT PRACA NAD UZDRAWIAJĄCĄ ENERGIĄ

Karta ta podkreśla korzyści z uzdrawiającej energii w obecnej sytuacji, którą możesz wywołać za pośrednictwem aniołów (wystarczy o to poprosić), wykwalifikowanego uzdrowiciela energii albo twoich własnych chęci i energii.


MODLITWA
Dziękuję Ci za wysłanie uzdrawiającej energii do mnie i przeze mnie, dla moich własnych błogosławieństw i dla wszystkich wokół mnie. Dziękuję Ci za połączenie mnie z miłością i wysokimi uzdrowicielami integralności oraz nauczycielami uzdrawiającej energii modalności.

ENTSCHEIDE DICH JETZT, GLÜCKLICH ZU SEIN OD TERAZ ZDECYDUJ SIĘ BYĆ SZCZĘŚLIWYM

Anioły usłyszały cię i odpowiadają na twoje modlitwy. Zamiast obdarzyć cię szczęściem zależnym od wydarzeń w przyszłości, możesz stać się szczęśliwym od zaraz. Jednym ze sposobów osiągnięcia owego stanu jest skupienie się na wszystkim i wszystkich, którym jesteś wdzięczny. Co jest dobrem w twoim życiu? Jakie są twoje błogosławieństwa i mocne strony? Otrzymujesz upoważnienie, wówczas, gdy pozwalasz sobie na zabawę i przyjemności. Miej kontrolę nad swoim życiem i powstrzymuj zewnętrzne wpływy od decydowania o twoim samopoczuciu.


MODLITWA
Dziękuję Ci za pomoc w otwarciu serca na szczęście, radość i rozkosz. Chcę teraz zobaczyć całe dobro w moim życiu.

ES IST AN DER ZEIT, DIESE NEGATIVE SITUATION ZU VERLASSEN JUŻ CZAS WYJŚĆ Z NIEZDROWEJ SYTUACJI

Archanioł Michał wysłuchał twoich próśb o pomoc, a odpowiedź od niego przyjdzie za pośrednictwem tej karty: Zostaw! Już zbyt długo przedłużasz toksyczną sytuację i inwestujesz przy tym dużo czasu i energii, które nie powodują uzdrawiających wyników. Doświadczenie to, nie jest korzystne ani dla ciebie ani dla ludzi, których to dotyczy. Nie musisz pozostawać w tym złym stanie. Idź dalej naprzód, bez winy i zawahania. Anioły będą cię wspierać i zapewniać o tym, że podział jest harmoniczny, a Archanioł Michał użyje swej tarczy, aby cię ochronić. Podążaj ze wewnętrznym głosem, a przemiana pójdzie gładko.


MODLITWA
Archaniele Michale, na których częściach mojego życia powinienem skupić się teraz najbardziej? Dziękuję Ci za to, że pomagasz mi słyszeć Twoje odpowiedzi i dajesz odwagę do rozpoczęcia uzdrawiających zmian w moim życiu.

EWIGE LIEGE WIECZNA MIŁOŚĆ

Wylosowałeś tę kartę, ponieważ ktoś cię kocha. Jest nią pierwsza osoba, o której pomyślisz. Może martwisz się o związek i to symbolizuje zapewnienie Archanioła Michała o tym, że wszystko jest w porządku. Anioły opiekują się tymi, których kochasz, jak i również pomagają ci w związkach z ludźmi.


MODLITWA
Pomóż mi dostrzec cała miłość, która mnie otacza tak, żebym mógł poczuć bezpieczne otrzymywanie, wyrażanie i dawanie miłości.

FOKUSSIERE DICH AUF GÖTTLICH PERFEKTE GESUNDHEIT SKUP SIĘ NA ŚWIĘTOŚCI I PERFEKCYJNYM ZDROWIU

Archanioł Michał mówi, że kluczem do dobrego zdrowia jest skupienie się na tym, co działa sprawnie, a nie na chorobach i ranach. Wylosowałeś tę kartę, aby przypominała ci o skupieniu się na pragnieniach, a nie obawach. Ciało reaguje natychmiastowo na miłość i strach, więc wybierz to pierwsze. Wprowadzaj niekłamane uczucie i błogosławieństwo do każdej komórki ciała. Wyobrażaj sobie i oczekuj idealnego zdrowia dla siebie i innych. Mów o sobie i swoich najbliższych w czasie dobrego zdrowia, afirmując przy tym ten stan.


MODLITWA
Boże i Archaniele Michale, dziękuję Wam za ciągłe upominanie mnie, abym skupiał się na perfekcyjnym zdrowiu oraz za kierowanie wszelkimi podejmowanymi przez mnie działaniami, które wspierają moje jestestwo.

GEBETE WERDEN IN DIESER SITUATION HELFEN MODLITWA POMOŻE W TEJ SYTUACJI

Archanioł Michał przypomina ci, że modlitwa poprawi każdą sytuację, kiedy sądzisz, że wszystko sprzysięgło się przeciwko tobie. Modlitwa działa, ponieważ jest zgodą na opiekę ze strony Boga i aniołów, bez naruszenia twojej wolnej woli. Mogą oni orędować w twoim imieniu, tylko za twoją zgodą lub na wyraźną prośbę, tym jest właśnie modlitwa. Jednocześnie twoje modlitwy mogą zostać wysłuchane inaczej niż tego oczekiwałeś, wytchnienie zapewnia sam fakt, że zostałeś wysłuchany. Boska myśl przewiduje zbawienie dla wszystkich. Twoją rolą jest prosić o pomoc, a następnie posługiwać się wskazówkami, które otrzymujesz. Bóg i anioły decydują o odpowiedzi na modlitwy, co odbywa się zazwyczaj w zamierzony sposób, poza ramami ludzkiej percepcji.


MODLITWA
Drogi Boże i Archaniele Michale ( i ktokolwiek do kogo się modlisz, np. do Jezusa), proszę o Twoją boską interwencję ( opisz sytuację ). Przyjmę Twą pomoc i zaufanie z ogromną radością i będę podążać za ową poradą z wdzięcznością i modlitwą.

GEHE OHNE ANGST WEITER IDŹ NA PRZÓD I NIE LĘKAJ SIĘ

Karta ta, jest znakiem tego, iż jesteś na dobrej drodze do realizacji planów. Tak długo, jak twoje pragnienia będą wypływały z serca, twoje kolejne kroki będą postępowały automatycznie, w odpowiednim kierunku. Na chwilę obecną istotne dla ciebie jest podejmowanie działań – nieważne jam małych lub pozornie błahych – do osiągnięcia upragnionego rezultatu. Poproś Archanioła Michała o przewodnictwo wypowiadając te słowa: „Proszę ujawnij przede mną następny krok”, a przyjdzie ze wsparciem. Będzie także ochraniał cię i wspierał w ciągu tych ważnych życiowych zmian.


MODLITWA
Dziękuję Ci za to, że dotrzymujesz mi kroku, trzymasz mnie za rękę, dajesz pewność siebie i odwagę, a także prowadzisz moje myśli i działania w kierunku miłości i osiągnięcia prawdziwego celu życia.

GESTEHE DIR DIE WAHRHEIT EIN UND HANDLE ENTSPRECHEND DOPUŚĆ PRAWDĘ DO SIEBIE I DZIAŁAJ ODPOWIEDNIO

Wylosowałeś tę kartę, ponieważ istnieje ważne uczucie, które starasz się zignorować. Chociaż starasz się jak możesz, usunąć je na bok, to usilnie skłania cię do bycia szczerym z samym sobą. Archanioł Michał mówi o tym, że zmierzenie się z prawdą ma uzdrawiającą moc i sprawi, że odnajdziesz właściwy kierunek i dobrą radę, których szukasz. Próbujesz pomijać swoje wewnętrzne impulsy, gdyż boisz się zmian w życiu. Archanioł Michał uspokaja cię i zapewnia o twoich potrzebach i zdrowej relacji.


MODLITWA
Doceniam Twoje wsparcie w stawaniu czoła własnym uczuciom z wdziękiem i akceptacją w taki sposób, że mogę być z miłością szczery z samym sobą i z innymi. Dzięki Ci, Archaniele Michale, za odwagę i siłę.

GLAUBE UND VERTRAUE WIERZ I UFAJ

Aby rozwiązać tę sytuację musisz uwierzyć w to, że od tej chwili wszystko jest uleczone i pełne. W miarę, gdy twa wiara staje się coraz silniejsza, droga do boskich rozwiązań będzie otwarta. Zaufanie umożliwia umysłowi i ciału odpoczynek, który powoduje wzrost kreatywnej energii i siły – dwóch wartości, które będą szczególnie pomocne.


MODLITWA
Zanim pójdziesz dziś spać, powiedz: „Archaniele Michale, proszę wejdź do moich snów i zamień strach na wiarę i zaufanie. Pozwól mi być przepełnionym siłą, odwagą i pewnością siebie.”

GOTT SITZT AM RUDER BÓG MA WŁADZĘ

Karta ta, przynosi wiadomość zapewniającą o tym, że Bóg sprawuje władzę, zajmuje się wszystkimi szczegółami. Ofiaruj Bogu dręczące cię zmartwienia i przestań zmagać się z rwącym nurtem. Istnieje naturalny kurs, którym podąża dana sytuacja. Bardzo ważna jest wiara w to, że wszystko idzie w dobrym kierunku...ponieważ tak jest.


MODLITWA
Dobry Boże, proszę, pomóż mi uwolnić się od tej sytuacji, podaruj wiarę i zaufanie do Twojej Świętej mądrości i wiecznej miłości, aby rozwiązać i wyleczyć wszystko i wszystkich, których dotyczy.

HALTE DEINEN BLICK AUF DAS ZIEL DEINER INTENTIONEN GERICHTET
MIEJ OCZY SZEROKO OTWARTE NA CEL


Archanioł Michał będzie prowadził cię do celu po ścieżce życia. Czy czujesz podniecenie gdy myślisz o swoim upragnionym zawodzie albo zajęciach? Jest to sygnał tego, że jesteś na właściwej drodze i karta ta, przypomina ci, abyś miał oczy szeroko otwarte na własne cele. Kontynuując, wyobraź sobie, że zrobiłeś karierę albo masz pracę w wolontariacie ze swoich snów. Zobacz siebie, jak pomagasz ludziom albo to, co jest bliskie twemu sercu. Wyobraź sobie, że zabezpieczyłeś się finansowo, dzięki poświęcaniu się ważnej pracy. Wszystkie pragnienia są możliwe tak długo, jak długo skupiasz się na nich. Ścieżka do realizacji marzeń może różnić się od tego ze snów. Wiedz, że anioły towarzyszą ci w podróży. Miej wiarę ...i działaj!


MODLITWA
Dziękuję Ci, Archaniele Michale, za pomoc w skupieniu się na wewnętrznych wizjach i zamiarach. Proszę o Twoje wskazówki w uwalnianiu obaw lub wątpliwości i przekazanie pewności siebie i odwagi do podejmowania działań, w kierunku uświadamiania sobie własnych snów.

LASS DIE ANGST LOS ...JETZT! POZBĄDŹ SIĘ STRACHU NATYCHMIAST

Archanioł Michał mówi o tym, że strach jest jedyną rzeczą, która koliduje z twoim szczęściem i założeniami. Chce ci pokazać, jak uwolnić się od wszelkich zmartwień i lęków, więc możesz czuć się bezpiecznie. Karta ta, wskazuje na to, że jesteś gotowy do wyjścia z poza kontroli i uwierzyć, że wszystko uda się zrobić jak najlepiej.


MODLITWA
Archaniele Michale, proszę Cię, pozwól mi poczuć się bezpiecznym oraz godnym Twego przewodnictwa. Dziękuję za oczyszczenie mnie z ciężkich, trujących i toksycznych myśli lub uczuć, które wynikają z ego.

LASS DIR ZEIT MIT DEINER ENTSCHEIDUNG ZAREZERWUJ CZAS NA PODJĘCIE DECYZJI

Pytałeś o sytuację, w której jest zamieszanie i niezdecydowanie i ta karta jest znakiem tego, że nie powinieneś się spieszyć. Więcej informacji będzie dostarczanych wraz z upływem czasu, który w naturalny sposób naprowadzi twoje działania. Nie ma potrzeby robienia wszystkiego naraz. Możliwość nie odejdzie od ciebie jeśli nie będziesz na nią naciskał, inni zaczekają na ciebie. To twoja decyzja i lepszy rozwój sytuacji zwalnia i rezerwuje twój czas.


MODLITWA
Archaniele Michale, proszę Cię, pomóż mi być silnym i odprężonym, kiedy zbliżam się do tej sytuacji. Przypomnij mi o odłączeniu się i cofnięciu, pozwalając tym samym na naturalny jej rozwój.

LÖSE DICH VON DER SITUATION ZDYSTANSUJ SIĘ DO SYTUACJI

Utknąłeś w punkcie i nie widzisz go obiektywnie. Karta ta, wskazuje na to, iż już najwyższy czas, aby zrobić krok w tył i uzyskać większy obraz sytuacji. Archanioł Michał prosi cię o zdystansowanie się do otaczających emocji, on także ci w tym pomoże. Michał również pokieruje cię, abyś odosobnił doświadczenie, a tym samym nie chował urazy do zachowań innych osób. Pomoże ci to w powstrzymywaniu defensywnych reakcji – w zamian za to, twoje działania będą wypływały z miłości i mądrości. Daj sobie czas i oddal się od ludzi, których ta sytuacja dotyczy. Nie musisz natychmiast znać rozwiązania. Anioły zatroszczą się o szczegóły. Tym, co jest dla ciebie najważniejsze jest wewnętrzny spokój – uczucie, w którym wola łączy się z nowym pomocnym wnętrzem.


MODLITWA
Archaniele Michale, proszę Cię o użycie Twojego płonącego miecza do odcięcia mojego przywiązania do strachu albo dramatu tak, żebym mógł być skoncentrowany na wiedzy o tym, że spokój jest wszędzie, wewnątrz mnie i w tej sytuacji.

NEUE ANFÄNGE UND EIN FRISCHER START NOWY POCZĄTEK I ŚWIEŻY START

Kiedy jakiś rozdział twojego życia kończy się, kolejny zaczyna rozkwitać. W tym momencie masz jedynie pewne nadzieje i przesłanki zmian, nowych doświadczeń w życiu. Archanioł Michał zsyła tę kartę, aby uzbroić cię w odwagę do dalszej walki. Jest to łaska zachowania dla ciebie. Pozostań wypełniony nadzieją i kontynuuj pozytywny punkt widzenia.


MODLITWA
Dziękuję za dostarczenie nowych możliwości i oferowanie wsparcia oraz za pomoc w uwalnianiu i uzdrawianiu przeszłości. Obdarz mnie zaufaniem, kiedy doświadczam życiowych zmian.

POSITIVE GEDANKEN FÜHREN ZU POSITIVEN RESULTATEN POZYTYWNE MYŚLENIE PRZYNOSI POZYTYWNE REZULTATY

Ta sytuacja odwołuje się do umykających myśli, będących magicznymi składnikami, których szukałeś. Jednocześnie możesz sprzeciwiać się temu, że posiadasz już odpowiedzi, pozytywny stan umysłu. Archanioł Michał radzi ci uwolnić swoje myśli i wypowiedzi od wszelkich zmartwień lub innych negatywnych czynników, mogących osłabić twoją projekcję. Michał podpowiada; pomyśl jak konstruktywne są twoje myśli, kiedy zwracasz uwagę, skupiasz się na niedawnych wydarzeniach ze swojego życia. Tutaj znajduje się główny związek pomiędzy pozytywnym myśleniem i pozytywnymi efektami. On pomoże ci przenieść duszę na realnie wyższy poziom tak, by twoje doświadczenia były radosne i oczekiwane.


MODLITWA
Wzywam bożą miłość i mądrość. Wiem, że mój rozum i emocje są wiecznie i ciągle powiązane z Tobą. Proszę moje Wyższe Ja, abym był świadom miłości i światła, które są w każdej osobie i sytuacji

PRÜFE DEINE OPTIONEN ZBADAJ SWOJE MOŻLIWOŚCI

Bardzo ciężko pracowałeś na to, co posiadasz. Nadszedł czas, aby spojrzeć na alternatywy. Twoje zdolności przystosowawcze są godne podziwu, jednak Archanioł Michał przypomina, że niezwykle ważna jest szczerość z samym sobą i autentyczność. W żadnym wypadku nie musisz podlegać kompromisom, Michał zapewnia o tym, że twoje potrzeby będą zaspokajane w łagodny i kochający sposób.


MODLITWA
Drogi Boże, dziękuję Ci za Twą mądrość i miłość, które pomagają mi zobaczyć, zrozumieć i ocenić wszystkie alternatywne opcje. Proszę, prowadź mnie jak najlepszą drogą do zdrowia, szczęścia i osiągnięcia celu życia.

SCHREIBE DEINE GEDANKEN UND GEFÜHLE AUF NAPISZ O SWOICH MYŚLACH I UCZUCIACH

Karta ta, wskazuje na to, że jesteś zagubiony przez konflikt uczuć i niepewny, w którym kierunku pójść. Archanioł Michał pomoże co dostać się do twoich emocji, zrzucić pokrywę, żeby osiągnąć wewnętrzny stan prawdy. Proponuje ci, abyś napisał wszystko o czym myślisz i czujesz – bez edytowania lub cenzurowania słów. Prywatna podróż umożliwi ci osiągnąć wgląd w naturę twoich pragnień. Jasność ta zainicjuje kroki, które następnie musisz podjąć.


MODLITWA
Dziękuję Ci za pomoc w docieraniu do podarowanej od Boga kreatywności i mądrości, dzięki którym wyrażam siebie i wydobywam ze środka, błogosławiąc i uzdrawiając.

SCHÜTZE DICH OSŁANIAJ SIĘ

Karta ta, wskazuje na to, że jesteś teraz szczególnie wrażliwy na energię i emocje. Archanioł Michał osłania cię przed przykrą energią, jednak bardzo ważne jest, abyś podjął kroki, które pomogą temu wysiłkowi. Na przykład, unikaj sytuacji, w których wyrażany jest gniew i/lub istnieje współzawodnictwo. Poza tym trzymaj się z dala od barów, pubów lub innych miejsc, w których jest nadmiar używek, co przyciąga słabszą energię. Podążaj za swoimi naturalnymi skłonnościami do bycia z samym sobą, albo spędzania czasu z grzecznie wypowiadającymi się, bystrymi ludźmi.


MODLITWA
Archaniele Michale, proszę Cię, abyś ochraniał swoją potężną tarczą mnie, a także moich najbliższych, pojazd i dom. Otocz nas swoją purpurową poświatą, która pozwala przeniknąć prawdziwej miłości. Proszę, bądź ze mną w dzień i w nocy i spraw, aby moi najbliżsi byli bezpieczni (wymień właściwe osoby lub sytuację).

SEI LIEBEVOLL IM UMGANG MIT DIR SELBST BĄDŹ WYROZUMIAŁY DLA SAMEGO SIEBIE

Archanioł Michał prowadzi cię w kierunku honorowania wrażliwości – emocjonalnie i fizycznie. Wymagasz od siebie zbyt wiele, kiedy obwiniasz się za niedoskonałości istniejące wyłącznie w twojej wyobraźni. Karta ta przypomina ci o tym, że dajesz z siebie wszystko w okolicznościach, w których się znajdujesz. Wniosek jest taki: powinieneś zrobić sobie przerwę, zwolnić i być dobrym dla samego siebie.


MODLITWA
Archaniele Michale, proszę poprowadź mnie tak, abym traktował siebie łagodnie, abym pielęgnował miłość we wszystkim co myślę, mówię i robię. Pomóż mi uzmysłowić sobie, że zasługuję na to współczucie. Uwalniam poczucie winy, więc mogę doświadczyć wewnętrznego spokoju.

SELBSTACHTUNG SZACUNEK DLA SAMEGO SIEBIE

Archanioł Michał wspiera twoje dążenia do szczęścia, zdrowia, pomyślności i doradza szacunek i miłość dla siebie samego. Sytuacja, którą analizujesz zawiera kilka pułapek mogących zniekształcić twoją samoocenę. Karta ta, jest znakiem, że jest to odpowiedni czas, aby uwierzyć w siebie, nawet jeżeli inni nie traktują cię jako godnego zaufania. Zasługujesz na szacunek od samego siebie i od innych, ponieważ jesteś ukochanym dzieckiem Boga (jak każdy, w sensie duchowym).


MODLITWA
Drogi Boże i aniołowie, dziękuję, że pomagacie mi ujrzeć siebie takim, jak Wy mnie widzicie – oczami pełnymi miłości. Dziękuję za uznanie i szacunek – proszę, poprowadźcie mnie, abym mógł to samo uczynić dla siebie i ześlijcie mi odwagę mówienia o sobie we własnym imieniu. Proszę o Waszą opiekę we wszystkich relacjach tak, aby otaczali mnie kochający i mili ludzie.

SINN FÜR HUMOR POCZUCIE HUMORU

Sytuacja ta czerpie korzyści z twojego poczucia humoru. Wizualizuj swoje doświadczenie w umyśle, tak jakbyś oglądał scenę z filmu – Shakespeare powiedział – „Cały świat jest sceną”. Co uważasz za zabawne w ludzkiej naturze w tej scenerii? Dzięki nowym perspektywom na zachowania innych, możesz automatycznie wypełnić się miłością. Humor pozwala ludziom na porzucenie obrazy, zatem miłość może uleczyć daną sytuację lub relację. Dlatego właśnie Bóg i anioły mają wspaniałe poczucie humoru...tak samo jak ty!


MODLITWA
Dziękuję za pomoc w dostrzeganiu humoru w sytuacjach, kiedy mogę radośnie śmiać się z ludzkiej natury. Chciałbym ujrzeć swoje doświadczenie w nowym świetle, aby odnaleźć miłość i uzdrawiającą energię.

UNSCHULD NIEWINNOŚĆ

Archanioł Michał trzyma cię w wygodnym położeniu i zapewnia o niewinności. Poproś go, aby pomógł ci wybaczyć sobie samemu i wyzbyć się poczucia winy (które jest ciężką emocją i trzyma cię z dala od utrzymania wewnętrznego spokoju) poprzez wypowiedzenie następujących słów: ”Archaniele Michale, dziękuję Ci za to, że pomagasz mi wybaczyć samemu sobie za (nazwij konkretne wydarzenie) i za obwinianie się. Proszę, pomóż mi uwolnić się od poczucia winy w moim umyśle, ciele i emocjach.” Poczuj moc głębokiego uwolnienia kiedy Archanioł Michał pomoże ci w przyjęciu prawdziwej niewinności. Zachowanie z przeszłości rozwiąże doskonałą bożą pracę w tworzeniu ciebie jako osoby silnej, kochającej oraz silnie potrzebującej światła i miłości.


MODLITWA
Dobry Boże i aniołowie, dziękuję Wam za pomoc w dostrzeżeniu tego, iż wszystkie Wasze cechy czystej miłości i światło są odzwierciedlone we mnie i innych. Pomóżcie mi przyjąć otrzymaną od Boga niewinność, abym mógł być spokojny.

VERBRINGE MEHR ZEIT IM FREIEN SPĘDZAJ WIĘCEJ CZASU NA ŁONIE NATURY

Archanioł Michał wysyła ci zaproszenie do wyjścia na łono natury. Świeże powietrze pomoże ci w lepszym usłyszeniu boskiego głosu w sposób bardziej zrozumiały. Ponadto naturalne otoczenie sprawi, że poczujesz się zrelaksowany; uspokoi się twoje ciało i umysł. Wszystkie te czynniki łagodzą stres i zmartwienia, co umożliwi ci przyciąganie i wspinanie się na wyższy poziom. Myśl o wyjściu na zewnątrz jako o inwestycji, która płaci wysokie dywidenda.


MODLITWA
Dziękuję Ci za zachęcanie mnie do spędzania większej ilości czasu na świeżym powietrzu oraz pomoc w odnalezieniu spokoju i czerpaniu radości z obcowania z naturą.

VERGIB DIR SELBST: DU HAST NICHTS FALSCH GEMACHT WYBACZ SAMEMU SOBIE; NIE ZROBIŁEŚ NIC ZŁEGO

Archanioł Michał widzi, że wina koliduje za szczęściem, którego poszukujesz. Obwiniasz się za coś, co stało się w przeszłości, ale nadszedł czas, aby pozwolić temu odejść – szczególnie wtedy, gdy obwinianie się jest nieproduktywne i niezdrowe. Tak naprawdę, nie zrobiłeś nic złego. Robiłeś wówczas wszystko, co tylko mogłeś.


MODLITWA
Proszę, abyś pomógł mi oddalić od siebie winę i wybaczyć samemu sobie. Proszę, kieruj mną podczas uwalniania toksycznego gniewu i strachu w stosunku do innych. Dziękuję Ci, Archaniele Michale za to, że pozwalasz mi być zrównoważonym i spokojnym.

VERLASSE DICH AUF DIE HILFE GOTTES UND DER ENGEL POLEGAJ NA BOGU I ANIOŁACH

Jesteś silną i niezależną osobą, pomimo tego, każdy czasem potrzebuje wsparcia i ten czas nadszedł dla ciebie. Karta ta, sugeruje ci, abyś powierzył daną sytuację Bogu i aniołom. Jeżeli będziesz próbował sprostać jej w pojedynkę, obciążysz się niepotrzebnym zmartwieniem, które będzie blokować cię od doświadczenia rozwiązania z pomocą innych. Umocnisz się, kiedy pozwolisz innym sobie pomóc!


MODLITWA
Dobry Boże i aniołowie, powierzam Wam ( opisz jasno sytuację) całościowo. Zboczyłem z drogi, więc spraw, aby boże cuda pobłogosławiły wszystko i wszystkich, których ta sytuacja dotyczy.

VERPFLICHTE DICH ZRÓB RACHUNEK SUMIENIA

Wylosowałeś tę kartę, ponieważ szukasz sposobu, aby naprawić sytuację. Archanioł Michał radzi ci, abyś całkowicie przyznał się do swoich prawdziwych i ostatecznych pragnień. Jeżeli wahasz się, jesteś niepewny, bądź nie czujesz, że dostatecznie zasłużyłeś lub nie jesteś godny, to efekt końcowy będzie mało satysfakcjonujący. Tak czy inaczej, kiedy robisz rachunek sumienia, to staje się on zaczątkiem pewnych ruchów w twoim życiu.


MODLITWA
Archaniele Michale, aniele odwagi i pewności siebie, zwracam się do Ciebie, obdarz mnie swą siłą. Pozwól mi przyznać się do siebie, mojego życia oraz mojego boskiego celu. Proszę, prowadź mnie pewnie tak, abym całkowicie otworzył moje serce na wszelkie doświadczenia.

VERTRAUEN MIEJ PEWNOŚĆ SIEBIE

Ta karta jest jak talizman, który podnosi pewność siebie. Archanioł Michał próbował zapewnić cię o twojej sile, mocy i umiejętnościach cennych dla bożego planu osiągnięcia spokoju. Michał chroni cię wtedy, kiedy świecisz jasnym światłem. Słuchaj intuicji i działaj w opanowaniu. W relacjach z ludźmi, twoja pewność siebie przyciąga ich na twoją stronę, a także wymusza szacunek. Kiedy każdego dnia kładziesz się spać, proś Archanioła Michała o pomoc w podnoszeniu pewności siebie. Wówczas obudzisz się w poczuciu miłości i współczucia do siebie i innych.


MODLITWA
Archaniele Michale, proszę użycz mi swojej odwagi i hartu ducha. Dopomóż mi w uświadomieniu sobie, że jestem jednością z tym wszystkim co jest boskie: mądrością, siłą, miłością, twórczością, obfitością i zdrowiem. Pozwól mi poczuć pewność siebie i spokój w sobie.

Doreen Virtue Karty Archanioła Michała

 

Znalezione obrazy dla zapytania roses line png

 

BOGINIE

 

Karty Przewodnictwa Bogiń. Wskazówki dla Ciebie i Bliskich. Przekaż kartom Swoje intencje.


KARTĘ WYLOSUJESZ TUTAJ.
 

 

ABUNDANTIA

Dobrobyt
Świat obsypuje Cię wszelkimi darami. Bądź gotowy na ich przyjęcie.

Przesłanie Abundantii:

„Szukanie pomocy jest oznaką siły, a nie słabości. Drzemie w tobie olbrzymia energia, a ja jestem tu po to, by wspierać twą rosnącą moc. Masz prawo, by otrzymać moją pomoc, gdyż razem stanowimy jedno. Przysłuchuję się twoim prośbom, niepokojom i zapewnieniom. Ofiarowuję ci róg obfitości i dlatego w najbliższym czasie możesz spodziewać się nieoczekiwanego przypływu gotówki lub niespodziewanych prezentów. Zwróć uwagę na swe nowe pomysły, odczucia i wizje. Są one wskazówkami, które określają kierunek twego działania, w którym będę cię wspierała. Razem będziemy nie do pokonania.”

AERACURA

Rozkwitanie
Właśnie rozpocząłeś jakieś przedsięwzięcie, dlatego uzbrój się w cierpliwość i nie poddawaj się.

Przesłanie AERACURY:

„W pewnym sensie jesteś jak rozwijający się pączek kwiatu, który właśnie otwiera się i zaczyna rosnąć. Nie próbuj przyspieszać tego procesu, gdyż jest on ważną częścią twojej drogi życiowej. Ciesz się, że zdobywasz nową wiedzę i umiejętności. Stopniowo zbieraj pomysły. Zapewnij swemu organizmowi dużą ilość świeżego powietrza, słońca, wody i zdrowej żywności. Wkrótce otrzymasz wyraźny sygnał, że czas wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Spędzaj czas wśród kwiatów lub pracuj z esencjami i olejkami kwiatowymi, aby wspierać ten proces rozwoju.”

AINE

Pełne zaufanie
Podejmij ryzyko i zacznij spełniać swe najskrytsze pragnienia!

Przesłanie AINY:

„Zwlekanie z urzeczywistnieniem swoich marzeń nie sprawi, że o nich zapomnimy, a same też się nie spełnią. Brak zdecydowania niesie śmierć dla płonącej w duszy pasji, by wciąż się rozwijać, udoskonalać, uczyć. Nie przejmuj się, że podejmiesz złą decyzję. Gorzej, jeśli w ogóle jej nie podejmiesz. Poświęć czas na modlitwy, medytacje, rozważania i badania. Wyjdź na łono przyrody… i wtedy dopiero podejmij decyzję. Kiedy już ją podejmiesz, wszystkie siły natury będą cię wspierały, a wszystkie drzwi, jakby pod wpływem magii, staną przed tobą otworem. Ta magiczna siła bierze się stąd, że skierowałeś siłę swojego umysłu na osiągnięcie pewnego celu. Silne postanowienie sprawiło, że rozpocząłeś swą magiczną podróż. Uwierz głęboko, że otrzymasz wsparcie w swoich działaniach. Musisz wierzyć, że obrałeś właściwy cel. Wykorzystaj tę pełnię zaufania i oddaj się całym sobą realizacji swych marzeń. Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej.”

APHRODYTE - AFRODYTA

Duchowa przewodniczka
Obudź w sobie Boginię poprzez taniec i troskę o siebie. Poczuj boskość w sobie.

Przesłanie AFRODYTY:

„Wyzwól swe wewnętrzne dynamiczne piękno i kobiecą mądrość. Pielęgnuj tę siłę i jej istotę. Bez względu na twą płeć, posiadasz wewnętrzne kobiece cechy, które roztaczają opiekę nad tobą i pozwalają kierować się intuicyjnie odczuwanymi zasadami. Nadszedł czas, byś uświadomił sobie swą wielkość, zadbał o nią i uczcił.”

ARTEMIDA

Strażniczka
Ty i Twoi bliscy jesteście bezpieczni, również w sferze duchowej.

Przesłanie ARTEMIDY:

„Podobnie jak ja, otrzymałeś świętą misję, by nieść miłość i światło nadziei. Ta rola nie wynika z napiętej potrzeby lub z obawy. Twoje działania wypływają z potrzeby serca, które rozsiewa ciepło i radość. Dlaczego miałyby istnieć jakieś napięcia w twoim organizmie czy umyśle, podczas gdy wierzysz, że jesteś całkowicie bezpieczny? I jak mógłbyś czuć się zagrożony, jeśli prosiłeś duchowych mistrzów, by mieli nad tobą pieczę? Dzięki swym modlitwom otrzymałeś doskonałą opiekę Niebios. Dlatego uwolnij swój umysł ze wszystkich trosk i obaw, a zamiast tego skoncentruj się na swej świętej misji.”

ATHENE - ATENA

Wewnętrzna mądrość
Wiesz, co masz czynić. Zaufaj Twej duchowej mądrości i niezwłocznie podejmij właściwe działania.

Przesłanie ATENY:

„Cieszę się, że mogę ci towarzyszyć, chociaż większą przyjemność sprawiłoby ci odwołanie się do twych zasobów duchowej mądrości. Mogę cię zapewnić, że sytuacja, o której myślisz jest już praktycznie rozwiązana, a mądrość całego świata stoi przed tobą otworem. Aby skorzystać z tej wiedzy musisz jedynie uspokoić swój umysł. Zapomnij o swych zmartwieniach oraz niepokojach i poddaj się pełnej miłości, potężnej sile, która rządzi wszechświatem. Przymknij oczy, skup się na swych myślach i odczuciach, które przepływają przez twą świadomość. Jeśli tego chcesz, możesz poprosić mnie, bym dała ci sygnał, że właściwie pojmujesz swą duchową wiedzę. Najważniejsze jest jednak, żebyś w to uwierzył. Zapewniam cię, że korzystasz z niej właściwie i podejmujesz decyzje, które są dobre dla ciebie i twych bliskich .”

BAST - BASTET

Niezależność
Twoja niezależność jest podstawą Twej siły i wiedzie Cię do sukcesu.

Przesłanie BASTET:

„Tak jak kota, cechuje cię całkowita niezależność, jednakże potrzebujesz także uczucia i wesołego towarzystwa. Teraz jednak nadszedł czas, by twe kontakty z innymi ludźmi poprzeplatać chwilami spędzanymi w samotności. Mimo tego, że możesz pytać innych o zdanie, ostateczną decyzję musisz podjąć samodzielnie. Wolność i niezależność są dla ciebie bardzo ważnymi cechami i staraj się je zachować.”

BRIGIT - BRIGID

Nie wycofuj się.
Stań w obronie tego, co uważasz za słuszne..

Przesłanie BRIGID:

„Najpierw głęboko zastanów się nad swymi dążeniami. Jeśli nie są one jasno określone, rodzący się zamęt może zmniejszyć twą energię i moc. Tak jak świeca w ciemnościach, musisz jasno i wyraźnie dostrzegać, co jest dla ciebie dopuszczalne. Nie popełniaj błędów, a ja będę cię wspierać i bronić. Powinieneś być przekonany o niebywałej sile twojego punktu widzenia, zwłaszcza, gdy przyjdzie ci go bronić, a także odważnie wyrażać swe potrzeby i głęboko skrywaną prawdę. Nadszedł czas, by wykorzystać swą siłę, gdyż jej żar i blask rozpali twoje namiętności i w różnorodny sposób będzie pobudzał cię do działania. Nawet w obliczu strachu wciąż będziesz miał siłę, by bronić prawdy i swych ideałów. Pozostań niewzruszony i zacznij bronić swego stanowiska już dziś.”

CORDELIA

Kontakt z naturą.
Zbyt długo przebywałeś w zamkniętych pomieszczeniach. Wyjdź na zewnątrz i zaczerpnij świeżego powietrza.

Przesłanie CORDELII:

„Przebywanie w klatce nie jest naturalnym stanem dla mieszkańców naszej planety. Uwierz mi, że jest wiele do zobaczenia i zrobienia, podczas gdy ty przebywasz w zamknięty w czterech ścianach. Codzienny spacer sprawi, że Twoje ciało i dusza odrodzi się i da ci nadzieję i wiarę w dalszą egzystencję naszej planety. Dostrzeżesz wszystkie zalety natury: rozwijające się właśnie kwiaty i pąki liści, świergot ptaków, a nawet wiatr, który otula cię ciepłym tchnieniem. Niech żaden twój dzień nie będzie pozbawiony przyjemności kontaktu z naturą, tym najwspanialszym otoczeniem człowieka!”

COVENTINA

Oczyszczenie.
Czas, by odtruć i oczyścić Twoje ciało i umysł.

Przesłanie COVENTINY:

„Otrzymałeś tę wiadomość, gdyż potrzebujesz pomocy i nie odbieraj jej jako zniewagi lub krytyki. W twoim krwioobiegu znajdują się silnie działające chemikalia, natomiast prawdziwym źródłem problemu jest twoja dusza. Wielokrotnie ignorowałeś sygnały, które dawał ci twój organizm, jego wołanie o zaprzestanie ciągłego przyjmowania trucizn. Możesz odczuwać spadek energii i zmniejszoną radość życia. Jednakże nie przejmuj się tymi objawami, które należą już do przeszłości, gdyż rozwiązanie swych problemów masz w zasięgu ręki! Teraz, kiedy dotarło do ciebie to przesłanie, nie wahaj się ani chwili i podejmij właściwe działania. Będziesz musiał dokonanie kontrolować myśli i słowa, gdyż to, co myślisz i mówisz może być pożywką lub jadem dla twego organizmu. Jeśli wybierzesz wstrzemięźliwość, obiecuję ci, że zobaczysz świat w jaśniejszych barwach.”

DAMARA

Kierowanie dziećmi.
Masz talent w opiekowaniu się dziećmi, udzielaniu pomocy i leczeniu. Uzyj swych zdolności, by im pomóc.

Przesłanie DAMARY:

„Można być jednocześnie łagodnym i wymagającym opiekunem. Moja baczna troska nad utrzymywaniem harmonii w obrębie rodziny wynika z pragnienia, by jak najdłużej zachować u dzieci poczucie szacunku i ich wiarę w cuda. W jaki inny sposób byłby w stanie widzieć wróżki i rozmawiać z nimi? Jak inaczej moglibyśmy utrzymać ich zdolność do kojącego śmiechu? Przyłącz się do moich działań, a wkrótce zobaczysz jak twoja wyobraźnia zacznie się rozwijać pod wpływem tych młodych istot. Twój entuzjazm i młodzieńczy duch wywołuje u nich szacunek i zainteresowanie. Zaprowadzę cię do młodych ludzi, którzy chętnie skorzystają z twojej pomocy.”

DANA

Arcykapłanka
Posiadasz Boską moc, dzięki której możesz pomagać innym przez przekazywanie nauk duchowych.

Przesłanie DANY:

„Posiadana przez ciebie wiedza sięga korzeniami pradawnych czasów. Zostałeś nią obdarzony w obecnym swym wcieleniu, aby móc przekazywać innym właściwą drogę i żeby oni także mogli czerpać korzyści z twoich doświadczeń. Dlatego nie zwlekaj z przekazywaniem innym swej mądrości. Będę ci towarzyszyć w twych różnorodnych działaniach mających na celu szerzenie wiedzy, np. w nauczaniu, w pracy literackiej lub w wygłaszaniu przemówień. Wszystkie te formy przekazywania wiedzy są tak samo wartościowe, bez względu na to jak szeroki mają zasięg.”

DIANA

Realizacja zamiarów
Skup wszystkie swe myśli, uczucia i działania na swych zamierzeniach, a będziesz w stanie pokazać to, co potrafisz dokonać.

Przesłanie DIANY:

„Nieustępliwość oznacza stanowcze trwanie przy podjętej decyzji i nie dopuszczanie, by jakiekolwiek siły zewnętrzne stanęły nam na drodze. Wyobraź sobie, że jesteś jak potężny dąb, którego korzenie głęboko wrastają w Matkę Ziemię. Poczuj swą olbrzymią moc i nieprzerwany, równomierny rozwój. Zaufaj w to, że bez względu na okoliczności w końcu osiągniesz sukces! Twoje gałęzie mogą się wykrzywiać i odchylać, gdy kierujesz się w stronę słońca, jednak twe niezachwiane intencje nie pozwolą, by żaden wietrzyk nie odwiódł cię od twej misji. Dbaj o swoje ciało, umysł i staraj się pracować według ustalonego planu, co pozwoli ci się skupić na realizacji twych celów!”

FREYA - FREJA

Odwaga
Daj się ponieść przygodzie! Bądź odważny i podejmuj ryzyko.

Przesłanie FREJI:

„Nie czas na ostrożne działania. Powinieneś podjąć odważne kroki, aby osiągnąć to, czego bardzo pragniesz. Nie osiągniesz sukcesu, gdy będziesz się bał. Aby zrealizować swe marzenia musisz całkowicie się im poświęcić. Skup się na swych dążeniach, a wiele osiągniesz. Będziesz czerpał przyjemność ze świadomości, że stać cię na podjęcie ryzyka oraz że potrafisz postępować śmiało i odważnie. Osiągnięcie sukcesu powinieneś uczcić wydaniem przyjęcia lub zaszaleć oddając się słodkim przyjemnościom życiowym”

GRUNE TARA - ZIELONA TRAWA 

Powierzanie obowiązków
Proś innych ( jak również mnie) o pomoc, zamiast próbować zrobić wszystko samemu.

Przesłanie ZIELONEJ TRAWY:

„Jeśli w swym sercu żywisz do kogoś urazę, gdyż jesteś obarczony nadmiernymi obowiązkami, nie będziesz w stanie nikomu sprawić przyjemności, nawet sobie. Musisz prosić o pomoc, abyś mógł znaleźć czas tylko dla siebie, na rozmyślania i odpoczynek. Jestem przepełniona spokojem, gdyż nam sekret osiągania wydajności. Nie jest ona wynikiem walk i konfliktów. Można do niej dążyć wtedy, gdy nasz umysł jest skoncentrowany i zdeterminowany. Stanowcze podjęcie decyzji jest najpewniejszą drogą do osiągnięcia sukcesu. Kiedy już raz się zdecydujesz, wszystko inne przyjdzie samo. Dlatego nie spiesz się, tylko skup się na swych przemyśleniach. Otwórz się również na odczucia twego serca. Doprowadzą cię do podjęcia najważniejszych decyzji, a wszystko inne przyjdzie z czasem.”

GUINEVERE - GINEWRA

Prawdziwa miłość
Romantyczne uniesienia twego serca sprawią, że cały wszechświat będzie ci sprzyjał w zdobywaniu wielkiej miłości .

Przesłanie GINEWRY:

„Romans nie należy do przestarzałych pojęć, a wręcz przeciwnie, jest wciąż na czasie. Jest to uświęcony tradycją nakaz połączenia się z Boskością, która objawia się w drugiej osobie. Romans oznacza również wesołość, która zwiastuje czas wiosny, pojawienie się kwiatów i nowego życia. Jednakże nie musisz być w związku, aby przeżyć romantyczną przygodę. Może ona również przybrać formę szczerego śmiechu, otaczania się pięknem lub pozwalania sobie na wyszukane przyjemności. Przeżycia romantyczne to siła życiowa napędzająca świat i warto by stały się one celem, do którego dążymy.”

HATHOR

Zdolność przyjmowania
Naucz się przyjmować. Wzmocni to Twą intuicję, nabierzesz energii i mocy, by obdarowywać innych .

Przesłanie HATHOR:

„Twe matczyne odruchy powodują, że w naturalny sposób kierujesz się ku tym, którzy potrzebują pomocy. Jednakże musisz również otrzymywać coś od innych, gdyż w przeciwnym razie nie będziesz w stanie dawać. Otrzymywanie stanowi istotę kobiecej energii, a to oznacza, żeby pozwolić sobie na przyjmowanie z wdziękiem i wdzięcznością. Jeśli czujesz się winny, że prosisz innych o pomoc lub przyjmujesz podarunki, wtedy blokujesz swą żeńską energię. Przyjmowanie jest tak samo naturalne jak opiekowanie się innymi i oddawanie im swej energii. Ta zdolność pozwala ci również lepiej słyszeć głosy aniołów. Jeśli coś otrzymujesz, możesz w zamian więcej dać innym. Zacznij dostrzegać setki darów, które otrzymujesz każdego dnia, może to być doświadczanie piękna natury, obserwowanie wzruszających scen lub bliskość ukochanej osoby. Po prostu dziękuj za każdy dar wiedząc, że w ten sposób uzupełniasz swą Boską moc dawania innym.”

IRENE - EJRENE

Pokój
Nie ma powodów do zmartwień, wszystko wspaniale się układa.

Przesłanie EJRIN:

„Chociaż na pozór panuje w twym życiu chaos, zapewniam cię, że jest on częścią ważnego planu. Ta opiekuńcza siła prowadzi cię i wspiera. Odpocznij w ramionach Boskiej miłości, zapomnij o wszystkich swych troskach, obawach i zmartwieniach. W pełni korzystaj z Bożych błogosławieństw, a twoja wdzięczność sprawi, że otrzymasz ich jeszcze więcej”

ISHTAR - ISZTAR

Granice
Szanuj siebie na tyle, by odpowiadać negatywnie na próby dysponowania przez innych Twym czasem i energią .

Przesłanie ISZTAR:

„Szczere pragnienie niesienia pomocy innym jest wspaniałym gestem. Jednakże istnieje duża różnica pomiędzy dawaniem siebie, a całkowitą rezygnacją ze swoich potrzeb. Jeśli czujesz się zmęczony, masz do kogoś żal lub pomagasz mu z poczucia winy, to czy naprawdę jesteś w stanie nieść mu pomoc? Twe relacje międzyludzkie przepełnione są negatywną energią i nikt nie korzysta z twojego poświęcenia. Zdystansuj się i jeszcze raz oceń sytuację. Jeśli sam nie będziesz przekraczał pewnych granic, inni również zaczną je uznawać i szanować. Uczenie innych nie przekraczania pewnych granic jest zupełnie zdrowym podejściem!”

ISIS - IZYDA

Przeszłość
Obecna sytuacja ma swe źródło w przeszłości .

Przesłanie IZYDY:

„Zapuściłeś głęboko swe silne korzenie. Dlatego mocno związany jesteś ze wspomnieniami z odległej przeszłości. Te korzenie są tak silne, że w istocie nie pozwalają ci zrobić żadnego kroku w przód. Zwracam ci uwagę na ten stan, abyś postarał się oderwać od wydarzeń z przeszłości. Czasami puszczasz je w niepamięć, aby uwolnić się od cierpień psychicznych czy zażenowania, więc na pewno nie będziesz pamiętał tych trudnych chwil, kiedy to życie wystawiło cię na bolesną próbę. Weź pod uwagę te doświadczenia i z silnym przekonaniem, że twoja życiowa mądrość prowadzi cię właściwie, krocz do przodu.”

ISOLDE - IZOLDA

Nieśmiertelna miłość
Miłość, której doświadczasz jest wieczna, bez względu na towarzyszące jej okoliczności.

Przesłanie IZOLDY:

„Kiedy chodzi o sprawy sercowe, przyjdę ci z pomocą. Odnajdziesz ją wokół siebie i w głębi swego serca. Twoja wewnętrzna mądrość zdaje się być przytłumiona przez cierpienie, jakie odczuwasz. Jednak bądź pewien, że kuracja, którą przechodzisz będzie szybka i skuteczna, a tak naprawdę sam uleczysz swe wnętrze. Najpierw musisz uleczyć swe serce od smutku, tęsknoty i i uczucia zawodu. Ten stan może trochę potrwać, ale bądź wyrozumiały dla siebie. Postępuj ze sobą tak jak obchodziłbyś się z innymi cierpiącymi osobami: ostrożnie, delikatnie i z czułością. Następnie powróć do otaczającego cię świata, ale nie w brutalny sposób. Spaceruj po parkach, lasach, gdyż ja również często przebywam wśród kwiatów i drzew. Chociaż wydają się one być milczące, gdy uważniej się wsłuchasz, zaczniesz odbierać ich magiczne rozmowy. Spędzaj czas w lesie, pośród drzew, w otoczeniu roślin i zwierząt a odzyskasz emocjonalną równowagę. Odzyskasz dobry nastrój i chęć przebywania wśród żywych. Obiecuję ci, że twe serce powróci do zdrowia, a ty wkrótce zaczniesz nieść pomoc innym ludziom znajdującym się w podobnej sytuacji.”

IXCHEL

Uzdrowicielka
Jesteś narzędziem uzdrawiającej mocy Boskiej.

Przesłanie IXCHEL:

„Posiadanie władzy to nie to samo, co domaganie się jej. Żądania to stan podobny do dziecięcego napadu złości, który wynika z obawy, że czegoś możemy nie otrzymać. Władza oparta jest na pewnej i niezachwianej wiedzy, że zostaliśmy obdarzeni częścią łaski i mądrości Wielkiego Ducha. Jesteś jak piorunochron, który może odebrać tę moc. Po prostu połącz się z nią wykorzystując siły twej jasnej myśli. Nie wahaj się ani przez moment. Podejmij silne postanowienie, by być nośnikiem tej siły, którą tak naprawdę już w sobie posiadasz. Połącz się z jej bogatszym źródłem, co umożliwi ci wzmocnić twą naturalną moc. W ten sposób będziesz stanowił łącznik z Nieskończonością. Innymi słowy, jesteś napełniony łaską Ducha, która cię przenika i wszystkich tych, których uzdrawiasz.”

KALI

Koniec i początek
By nadeszło nowe, stare musi odejść.

Przesłanie KALI:

„Wychwalam tych, których serca akceptują ogólny początek świata, który tylko z pozoru jest chaotyczny i wiecznie zmieniający się. W rzeczywistości wszystko jest zaplanowane są do najdrobniejszego szczegółu i perfekcyjnie zorganizowane. Taniec wszechświata jest przepełniony szczęściem oraz wiecznie wirującą energią, która sama w sobie jest apotezą życia. Włącz się w ten taniec, gdyż jesteś ważnym jego elementem i przeżywaj wspaniałą, złożoną podróż swego życia. Nie obawiaj się tego, co na pierwszy rzut oka wydaje się drastyczną zmianą bądź startą. To tylko okres przejściowy energii oddziaływującej na ciebie i na twych bliskich. Przyjmij to jako dowód twojej przynależności do świata żywych! Natomiast towarzyszące ci emocje odbierz jako prawdziwe ludzkie doświadczenia.”


KUAN YIN

Miłosierdzie
Przestań oceniać siebie i innych, otwórz oczy na dobro i miłość, które są w każdym z nas.

Przesłanie KUAN YIN:

„Łagodność to siła, która jest podstawą prawdziwej władzy i rodzi się ona pod wpływem pozytywnych słów, myśli, czynów, intencji i innych pożywek. Chroń siebie przed surowością starając się przyciągać jedynie łagodne doświadczenia i związki międzyludzkie. Przemieniaj surowość w delikatność próbując dostrzegać pozytywne cechy każdej napotkanej osoby i sytuacji. Przede wszystkim zacznij od siebie. Postępuj ze sobą w łagodny sposób. Bądź szczęśliwy, dobry, miły i co najważniejsze – szczery wobec siebie.”

LAKSHMI - LAKSZMI

Świetlana przyszłość
Przestań się martwić, wszystko będzie dobrze.

Przesłanie LAKSZMI:

„Świat, który cię otacza wcale nie jest zły, a wszyscy w nim działają na twą korzyść. Nie istnieją żadne testy, blokady czy inne przeszkody poza twoimi lekami, co do przyszłości. Odpocznij chwilę i ucisz swój umysł, pozbądź się wszelkich lęków i obaw. Poczuj mój dotyk nowej energii, która napełni cię wiarą, nadzieją i optymizmem. Będzie dawać ci siły do działania zarówno w chwili obecnej jak i w przyszłości. Z jakiego powodu miałbyś otaczać się mrokiem, podczas gdy wokół ciebie roztacza się światłość. Wkrocz w tę jasność rozświetlając swe myśli i uczucia. Musisz przestać się martwić, gdyż twoje obawy tłumią dobro, które szuka drogi do ciebie. Oczyść swe serce z trosk i niech to miejsca wypełni pozytywna energia, która będzie służyć tobie i twym bliskim. Nie dopuszczaj negatywnych myśli. Uwierz, wszystko zmienia się na lepsze, a ja sprawię, że tak się stanie .”

MAAT

Sprawiedliwość
Ta sytuacja zostanie rozpatrzona w sprawiedliwy i słuszny sposób.

Przesłanie MAAT:

„Pozwól mi zasugerować inną definicję sprawiedliwości: Istnieje ona, gdy wszystkie strony poświęcają swe własne cele dla dobra ważniejszej sprawy i większej grupy społecznej. To wymaga od wszystkich wiary i mądrego postępowania. Jeśli dochodzi do kwestii spornych, ataki spowodowane są obawami, że nie otrzymamy tego, co nam się należy. Jednakże wzmagają one jedynie ból i cierpienie, które pociąga za sobą wywołany spór. Może lepiej byłoby zaniechać osiągnięcia własnych celów, a zamiast tego skierować swe działania na rozwiązanie przyczyn konfliktu. Powinieneś z całych sił dążyć do pokojowego rozwiązania spornych kwestii, dbając, by wszystkie elementy złożyły się w harmonijną całość .”

MAEVE

Cykle i rytmy
Bierz pod uwagę cykle swojego ciała, poziom energii i emocje.

Przesłanie MAEVE:

„Wszystko w naturze posiada swój własny cykl: księżyc, gwiazdy i cały wszechświat. Wszystko co żyje wykonuje wdech i wydech. Dlaczego więc dziwić się i smucić, że i ty podlegasz podobnym cyklom. To zupełnie normalne, że czasami czujesz się pobudzony, pełen energii i życia. Innym razem możesz czuć się osamotniony i onieśmielony. Twój organizm również przechodzi pewne etapy i zmiany. Uszanuj tę cykliczność i poddaj się jej, gdyż jest ona jak życiodajna krew przepływająca przez twoje ciało!”

MARIA MAGDALENA

Bezinteresowna miłość
Miłuj siebie, miłuj innych i staraj się dostrzegać dobro w każdej sytuacji, bez względu na jej pozorny wygląd.

Przesłanie MARII MAGDALENY:

„Nie jestem taka, jak sądzi większość ludzi, jednakże stawanie w obronie własnej byłoby dla mnie poniżające. Mam w sobie siłę boską, tak jak i ty, więc do niej należę. Niższe uczucia ludzkie takie jak kłótnie, osądy, sianie zamętu, to przyziemne sprawy. Ja postanowiłam zając się wyższym stanem świadomości, gdzie miłość panuje niepodzielnie. Za jej pomocą można dokonać wiele dobrego i ciebie też do tego chcę nakłonić. To, na czym skupia się twoja świadomość naprawdę istnieje. Dlatego skoncentruj swe myśli raczej na dobrych cechach, które możesz znaleźć w ludziach i wnieś się ponad pozory.”

MAWU

Matka Ziemia
Zostałeś wezwany do działania na rzecz ochrony środowiska.

Przesłanie MAWU:

„Nie ma obecnie ważniejszej kwestii jak oddać się ponownie swej matce, na nowo rozbudzić przyjaźń z ziemią, powietrzem i wodą. Ziemia jest siłą życiową dla wszelkiej materii i nie ma najmniejszego sensu napędzać spirali niszczenia naszej planety. Twój wkład jest konieczny, bez względu na to jaki będzie wielki. Twoje działania będą odgrywać ważną rolę dla dobra tej planety, nawet jeśli będą to tylko małe zmiany. Warto to robić, uwierz mi, a ja dopomogę ci w realizacji twoich zamierzeń.”

MUTTER MARIA - MATKA MARYJA

Oczekuj cudu
Uwierz głęboko, że twe modlitwy zostaną wysłuchane i spełnione.

Przesłanie MATKI MARYI:

„Wiara rozświetla drogę, po której kroczysz. Gdy jesteśmy pozbawieni wiary, przyszłość napawa nas lekiem. Dlatego musisz podjąć niezbędne kroki, by napełnić wiarą swój umysł i serce. Nie trać zaufania w stosunku do siebie i innych ludzi. Niech kaganek nadziei płonie wewnątrz twej duszy, gdyż nawet jej mały płomyk zdoła rozświetlić mroczną otchłań rozpaczy. Bądź również światłem, które przywraca poczucie wiary innym ludziom. Jeśli będziesz dzielił się swą siłą z innymi, umocni to nie tylko ciebie, ale i cały świat.”

NEMETONA

Święte miejsce
Stwórz własne sanktuarium modlitwy lub odwiedź inne święte miejsce, by nawiązać kontakt z Bogiem.

Przesłanie NEMETONY:

„Twoje święte miejsce znajduje się w twoim wnętrzu. Tworząc własne sanktuarium modlitwy lub odwiedzając święte miejsce łączysz się z energią, której przez wieki nadawano sens i wznoszono doń błagalne prośby. Nie lekceważ związanych z nią symboli, gdyż posiadają one niesamowitą siłę. Kiedy obcujesz ze świętymi symbolami, pozwalasz swej wewnętrznej świętości odnaleźć drogę do zewnętrznego świata. Odwołujesz się także do odwiecznej mądrości i duchowej łaski wskazującej nam drogę. Zgłębiaj te stany duchowe poprzez święte miejsca i symbole, a swej duszy pozwól w różny sposób doświadczać boskości. Nie ważne jest, w jaki sposób to robisz, lecz raczej jak często.”

OONAGH

Łatwe do zrobienia
Nie ma potrzeby by śpieszyć się lub robić coś na siłę. Na wszystko jest odpowiedni czas.

Przesłanie OONAGH:

„Czuwanie nad właściwym rozwojem spraw i relacji międzyludzkich wymaga od nas wielu poświęceń i wytrwałości. To olbrzymie oddanie wynika z płynącej z głębi serca miłości i troski. Mam na uwadze to, co dzieje się z naszą planetą oraz dobro moich bliskich i dlatego będę przy nich na dobre i na złe. Nie zawsze jest to dla mnie łatwe, ale jest to jedyny sposób, by być pewnym, że wszystko przebiega właściwie. Wsłuchuję się w głos mojego serca. Wyciągam pomocną dłoń i zaczynam działać, by moi bliscy widzieli jak bardzo troszczę się o nich. Szczególną uwagę zwracam na te sprawy, na których mi bardzo zależy. Dlatego i ty nie przejmuj się tym, co będą myśleli o tobie inni. Przede wszystkim tobie ma przynieść radość osiągnięcie swych priorytetów. Tylko wtedy będziesz odczuwał satysfakcję, gdy poświęcisz się tym wzajemnym relacjom i działaniom, które naprawdę są ci bliskie. Rób to, co jest ważne dla ciebie i oddawaj się temu całkowicie! Jednak pamiętaj, że nie ma nic ważniejszego niż twe prawdziwe cele życiowe, więc nie ma potrzeby martwić się, spieszyć lub robić coś na siłę.”

OSTARA

Obfitość
To wspaniały czas, by wprowadzić w czyn nowe przedsięwzięcie, realizować nowe pomysły, tworzyć nowe okoliczności.

Przesłanie OSTARY:

„Wiosna to czas, kiedy światło rozbudza twój umysł i działa na cały organizm. Jeśli czujesz się ociężały i przygnębiony, to możesz odzyskać energię przez pozytywne myślenie, odżywcze jedzenie i wszystko to, co napełnia cię uczuciem miłości. Otaczaj się pięknymi kwiatami, wprowadzaj jasne kolory do swojej garderoby i otoczenia, porozsuwaj zasłony, by wpuścić naturalne światło. Gdy stworzysz jaśniejszy wizerunek samego siebie, otworzą się przed tobą większe możliwości, zgodnie z regułą, że podobieństwa się przyciągają. Poczujesz się pobudzony i wzmocniony, gdyż odnajdziesz harmonię pomiędzy swym wewnętrznym i zewnętrznym światem. Zatem wykorzystaj tę wzmożoną energię i zacznij realizować swe zamierzenia, co sprawi, że radować się będzie twoje serce!”

PELE

Boska namiętność
Bądź uczciwy wobec siebie. Co jest największym pragnieniem Twego serca?.

Przesłanie PELE:

„Jeśli wsłuchasz się w głos swego serca i oddechu dostrzeżesz odwieczne rytmy bijące w twym wnętrzu. To one łączą cię z Matką wszelkiego stworzenia i z głosem planety Ziemi. Nie można stłumić tych rytmów czy oszukać, gdyż są odwieczne i nierozłączne z naturą. Dlaczego więc miałbyś ignorować jakąś cząstkę siebie? Co stłumiłeś w sobie przez chęć przypodobania się innym, że przestałeś wsłuchiwać się w rytm swego ciała. Drogie dziecko, wyciągnij ramiona, by pochwycić własne marzenia. One są również częścią natury, tak jak drzewa, zwierzęta i zachód słońca. Czyżby twe marzenia zasługiwały na mniej szacunku niż inne sprawy i osoby, które kochasz? Zwróć na nie uwagę, moje dziecko. Wsłuchaj się w swe marzenia. To one będą źródłem silnych namiętności, które pojawią się w twym życiu. Nie obawiaj się ich, gdyż to dzięki nim nabierzesz ochoty i siły do działania. Jeśli poruszasz się w rytm własnego życia, wtedy naprawdę możesz czerpać z niego radość.”

RHIANNON

Czarodziejka
Jesteś magiczną osobą, która powinna wcielać w życie swoje zamiary.

Przesłanie RHIANNON:

„Olbrzymia część mojej siły wynika z jedności ze światem zwierząt i przyrodą. Jeśli przebywałeś zbyt długo w zamkniętych pomieszczeniach, możesz odzyskać swoją energię poprzez kontakt z naturą. Ten prosty krok pozwoli ci obudzić drzemiącą w tobie magiczną moc. Pozwól, by światło słońca, księżyca oraz wszystkich gwiazd napełniło cię odwieczną siłą, która do tej pory pozostawała w uśpieniu. Odzyskaj swą magiczną moc i bezzwłocznie użyj jej dla dobra całej planety. Ponownie podejmij misję, która została zarzucona w wyniku błędnych decyzji poprzednich rządzących. Użyj swych duchowych mocy i ruszaj śpiesznie poprzez ciemności, by przy pomocy swej magii obudzić świat do życia. Jest to misja, która musi zostać spełniona, a ty jesteś tą osobą, która jest w stanie nam pomóc.”

SARASVATI - SARASWATI

Sztuki piękne
Wyrażaj siebie poprzez twórcze zajęcia.

Przesłanie SARASWATI:

„Jesteś osobą o wielkich możliwościach. Jeśli brakuje ci czasu, pieniędzy lub cierpisz z powodu innych ograniczeń, dzieje się tak, dlatego że twój umysł skupia się na sprawach materialnych tego świata. Możesz przekroczyć te granice przez odsunięcie na dalszy plan spraw materialnych. Muzyka jest nieodzownym elementem, by móc wyrazić poza materialne ideały i energie. Muzyka nadaje barw naszemu otoczeniu, emanując pozytywnymi wibracjami. To pozwala nam pozbyć się ograniczeń wynikających z naszego sposobu myślenia i egzystencji. Otaczaj się muzyką i pozwól, by pobudzała cię do twórczego myślenia i wyzwalała nowe pomysły. Płyń wraz z muzyką i spraw byś mógł odkrywać, eksperymentować, wykorzystywać i wcielać w życie swe twórcze pomysły. Rozwiń swoje skrzydła!”

SCHMETTERLINGSFRAU - KOBIETA MOTYL

Przeobrażenie
Właśnie doświadczasz głębokiej przemiany, która przyniesie Ci szczęście.

Przesłanie KOBIETY MOTYLA:

„Gdy przechodzisz przez okres zmiany jest to naturalne, że zastanawiasz się, czy czeka cię bezpieczna przyszłość. Jestem tu po to, aby upewnić cię, że stanowisz część cyklu natury: rodzenia się, śmierci i ponownych narodzin. Abyś mógł zająć się czymś nowym, czymś czego pożądasz od dawna, musisz najpierw pozwolić, by odeszło to co składało się na twe dawne życie. Powinieneś cieszyć się z tych zmian, a nie obawiać się ich. Podziękuj temu, co odchodzi. Wykorzystaj zdobyte doświadczenia, jakie dały ci przeszłe zdarzenia i pozwól im odejść. Daj się oszołomić nowością otrzymanych przez ciebie darów, niech ich magia zaskoczy cię i uraduje.”

SEDNA - SENDA

Nieograniczone źródło
Nie zabraknie ci niczego dziś, ani w przyszłości.

Przesłanie SENDY:

„To wszechświat pełen bogactw, których wystarczy dla każdego. Jednakże cechą charakterystyczną energii występującej na tej planecie jest biegunowość. Dotyczy to również brania i dawania. Najważniejsze, by zrównoważyć obie te kwestie. Jeśli tylko dajesz, wkrótce będziesz wyczerpany, rozżalony i odczujesz niedostatek. Jeśli tylko będziesz otrzymywał, wkrótce przestaniesz cieszyć się tym, co posiadasz. Równowaga jest wtedy, gdy bez obaw możemy dawać, kiedy mamy na to ochotę, okazując wdzięczność i radość. Wygląda to dokładnie tak jak proces oddychania: zarówno wdech jak i wydech są jednakowo ważne. Szukaj sposobności, by brać i dawać jak najczęściej, a wtedy niczego ci nie zabraknie.”

SEKHMET - SECHMET

Bądź silny
Jesteś silniejszy niż myślisz, a Twoja moc pozwoli ci osiągnąć to, do czego dążysz.

Przesłanie SECHMET:

„Musisz postrzegać siebie jako jednostkę silną i odnoszącą zwycięstwa. Na nic nie narzekaj. Nie obwiniaj nikogo ani niczego. Jesteś ucieleśnieniem siły, a nie ofiarą. Jeśli skończysz ze starymi skłonnościami, dostrzeżesz siebie w lepszym świetle, w pełni swych kobiecych sił, a wtedy twoje życie w cudowny sposób odmieni się. Zaczniesz przyciągać nowe szanse, różne formy dobrobytu, kontakty, co pomoże ci okazać twój wzmożony potencjał. Bycie silnym oznacza postrzeganie siebie w jak najlepszym świetle. Staraj się być sobą, nie kryj prawdziwych emocji, ale przede wszystkim bądź silny.”

SIGE

Chwila ciszy
Spędź chwile w samotności, odpoczywaj, medytuj, rozmyślaj.

Przesłanie SIGE:

„Ucisz się mój drogi. Uspokój swój umysł. Spokojnie oddychaj, nic nie mów. Niech odejdą twe zmartwienia i troski. Wejdź całym sobą w tę strefę ciszy, w wir spokoju, gdzie nie dochodzą problemy tego świata. Nadszedł czas spokoju i ciszy, więc ciesz się nim w samotności. Przyjdę ci z pomocą byś mógł zregenerować się i nabrać sił. Nie próbuj teraz podejmować żadnych decyzji. Pozwól odpocząć umysłowi. Wkrótce poczujesz, kiedy znów będziesz gotów do podjęcia działań. Jednakże teraz musisz uspokoić swe myśli. Odpocznij.”

SULIS

Akweny wodne
Spędzaj czas w pobliżu wody, na przykład nad jeziorem, rzeką, oceanem, aby nabrać sił.

Przesłanie SULIS:

„Lecznicze właściwości wody są bardzo dobrze wszystkim znane. Ciało człowieka w większości składa się z wody, dlatego jej zbawienne działanie na nasz organizm ma uzasadnienie. Woda może zmyć smutek, ból i inne cierpienia. Bierz częściej udział w rytuałach związanych z wodą, a poprawi się twoje samopoczucie i spojrzenie na świat. Cudowne właściwości wody będą wzmocnione, jeśli dodatkowo pomodlisz się w swej intencji. Korzystając z kąpieli w soli morskiej, czy w ciepłych źródłach, będziesz mógł doświadczyć zbawiennego wpływu wody na swój organizm.”

WEISSE TARA - BIAŁA TARA

Wrażliwość
Stajesz się nadzwyczaj wrażliwy. Unikaj toksycznych związków międzyludzkich, szkodliwego otoczenia i przykrych sytuacji.

Przesłanie BIAŁEJ TARY:

„Gdy oczyścisz swój wewnętrzny świat myśli, czynów i intencji, to całkiem normalne, że będziesz szukał czystości również w świecie zewnętrznym. Potwierdza to twoją wrażliwość. Pozbawiłeś się niepotrzebnych zewnętrznych warstw ochronnych, które stanowiły barierę dla twojej psychiki i duchowej świadomości. Jesteś teraz na ścieżce do rozwoju duchowego, co wymaga od ciebie zwiększonej świadomości. Wraz z jej wzrostem zwiększa się też twoja wrażliwość na wszelkie zanieczyszczenia i szkodliwe substancje. Twoje ciało jest wiarygodnym wskaźnikiem poziomu ich tolerancji. Trzymaj się z daleka od tego, przed czym ostrzega cię twoje ciało. Poświęć mu więcej troski, a wtedy dobrze będzie ci służyło!”

VESTA - WESTA

Dom
Sytuacja w twoim domu poprawia się, być może dzięki przeprowadzce lub zmianom na lepsze w pracy.

Przesłanie WESTY:

„W twojej duszy płonie wieczny ogień, który rozświetla, inspiruje i pobudza świadomość. Twój zewnętrzny świat odzwierciedla twoje wnętrze. Rozejrzyj się dookoła siebie. Czy twój dom jest odzwierciedleniem ciepła? Jeśli nie, łatwo będzie to zmienić, a jest to dla ciebie bardzo ważna kwestia. To proste zadanie. Wystarczy puścić wodze fantazji i dodać ciepłej energii twojemu domostwu, na przykład rozpalić w kominku, porozstawiać świece, porozkładać ciepłe koce, poduszki, ozdobne kartki, świeże kwiaty. Gdy grzejesz swój zewnętrzny świat, twój wewnętrzny ogień również będzie płonął. Wzrośnie twoja energia i jednocześnie zmieni się na lepsze twój sposób patrzenia na świat. Zaobserwuj jak te proste posunięcia zadziałają pozytywnie na wszelkich domowników. Ten płomień likwiduje negatywne emocje, pobudza do życia i dodaje sił. ”

YEMANJA

Wielka szansa
Otwierają się przed tobą wielkie szanse. Skorzystaj z nich.

Przesłanie YEMANJI:

„Tak jak ocean, Zycie ma swoje przypływy i odpływy. Wyczucie czasu jest bardzo ważne, dlatego, gdy nadejdzie właściwa chwila należy z niej skorzystać. Twoje wcześniejsze przygotowania nie pójdą na marne. Jednak jeśli wahasz się i zwlekasz, wtedy możesz poczekać na kolejną okazję, która na pewno nadejdzie, jak przypływy i odpływy. Tak jak ocean, życie pełne jest bogactw, różnorodności i piękna. Doświadczaj tych odmiennych cyklów i odsuń od siebie wszelkie wątpliwości”

Doreen Virtue Przewodnictwo Bogiń

 

Znalezione obrazy dla zapytania roses line png

 

 

  • Lubię! 6
  • Dziękuję! 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Bardzo fajne :) 

Wylosowałam Coventine - zamierzam rzucić wreszcie, w odpowiednim czasie, nałóg papierosowy. Trafne :)

Pozdrawiam :)

  • Lubię! 1

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

MYSTIQUE

Podążaj wciąż naprzód i nie przyjmuj odmowy. Oczekuj cudownych rozwiązań.

 

 

 

Podoba mi się to przesłanie :)

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

CHANTALLE - CHANTALL

Przygotuj się na gorący romans-może poznasz kogoś nowego, a może w Twoim związku na nowo zaiskrzy namiętność. Bądź otwarty na dawanie i otrzymywanie miłości.

 

Fajnie, fajnie :D

 

Strony z boginiami już chyba nie ma?

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

CRYSTAL

Ufaj i miej nadzieję. Na horyzoncie pojawiło się coś nowego i pozytywnego, chociaż Ty możesz jeszcze tego nie dostrzegasz.

 

narazie nic nie wiedzę... 🙈

ale kto wie... 🤗

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MYSTIQUE

Podążaj wciąż naprzód i nie przyjmuj odmowy. Oczekuj cudownych rozwiązań.

 

pytanie dotyczące pracy, czyli mam się nie poddawać i robić swoje ☺ Uwielbiam takie wróżby! ☺

Jak to pozytwnie człowieka nastraja 🙄

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Dnia 10.06.2018 o 11:11, Essa napisał:

EWIGE LIEGE WIECZNA MIŁOŚĆ

Wylosowałeś tę kartę, ponieważ ktoś cię kocha. Jest nią pierwsza osoba, o której pomyślisz. Może martwisz się o związek i to symbolizuje zapewnienie Archanioła Michała o tym, że wszystko jest w porządku. Anioły opiekują się tymi, których kochasz, jak i również pomagają ci w związkach z ludźmi.

🥰🥰🥰

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 10.06.2018 o 11:11, Essa napisał:

LÖSE DICH VON DER SITUATION ZDYSTANSUJ SIĘ DO SYTUACJI

Utknąłeś w punkcie i nie widzisz go obiektywnie. Karta ta, wskazuje na to, iż już najwyższy czas, aby zrobić krok w tył i uzyskać większy obraz sytuacji. Archanioł Michał prosi cię o zdystansowanie się do otaczających emocji, on także ci w tym pomoże. Michał również pokieruje cię, abyś odosobnił doświadczenie, a tym samym nie chował urazy do zachowań innych osób. Pomoże ci to w powstrzymywaniu defensywnych reakcji – w zamian za to, twoje działania będą wypływały z miłości i mądrości. Daj sobie czas i oddal się od ludzi, których ta sytuacja dotyczy. Nie musisz natychmiast znać rozwiązania. Anioły zatroszczą się o szczegóły. Tym, co jest dla ciebie najważniejsze jest wewnętrzny spokój – uczucie, w którym wola łączy się z nowym pomocnym wnętrzem.

Bardzo pomocne i trafne 😔

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKASHA

Jesteś nauczycielem duchowym. Posiadasz umiejętność wspierania innych swoją radą i budzenie w nich talentów duchowych i boskich misji.

 

<myśli> Wydaje mi się, że coś w tym jest..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Wyszło mi: ERZENGEL MICHAEL - ARCHANIOŁ MICHAŁ

Ciekawe. Moje imię z bierzmowania to Michał, właśnie od Archanioła Michała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 year later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...