Skocz do zawartości

Wróżby na relacje międzyludzkie

Polecane posty

Witam w kąciku :) 

Jestem adeptką :) Nie odpowiem na pytanie czy wygrasz w totolotka i nie wylosuję liczb, nie podejmę za Ciebie decyzji co zrobić, nie wyznaczę konkretnej daty typu "piątek trzynastego", nie zajmuje się wydawaniem wyroków zdasz/nie zdasz, jechać/nie jechać, być/czy nie być, jesteś/nie jesteś - Tarot radzi, ostrzega i ja to mogę przekazać Tobie.

• bądź pełnoletni/a
  • bądź konkretny/a w zadawaniu pytania
  • podaj imię i datę urodzenia swoją i/lub osoby, o którą pytasz w pytaniu lub PW
  • nie zaspakajaj  swej ciekawości co do życia innych ludzi
  • nie odpowiem na pytanie co cię boli, lecz mogę przekazać informację z kart co do stanu energetycznego Twoich czakr
  • jeżeli pytanie jest zbyt intymne, tą intymną część (nie całe pytanie) napisz na PW, samo pytanie powinno być widoczne dla innych
  • przeczytaj Regulaminy - będzie łatwiej
  • nie wróżę na PW
  • kolejne punkty dodam lub nie jak będzie taka potrzeba :)  

Używam kart Tarota, czasami pomocniczo wahadełka, trochę numerologii i astrologii.

Zapraszam chętnych.

SowAna

• Lubię! 6
  • Odpowiedzi 227
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• SowAna

81

• białadama

12

• AGA

11

• nikita29

10

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam w kąciku   Jestem adeptką Nie odpowiem na pytanie czy wygrasz w totolotka i nie wylosuję liczb, nie podejmę za Ciebie decyzji co zrobić, nie wyznaczę konkretnej daty typu "piątek trzynaste

Witam ponownie   Poniżej w skrócie zasady bądź pełnoletni/a bądź konkretny/a w zadawaniu pytania podaj imię i datę urodzenia swoją i/lub osoby, o którą pytasz w

Posted Images

białadama

Gratuluję tematu😃

:jesli mogę zapytać bo mam znow ciekawy problem😉

w pracy mam zostac taka pierwsza osoba kontaktowa na projekcie czyli zajmować się załatwianiem wszystkiego łącznie ze skargami,rozmowami z szefami.chcialabym zapytać jak będzie mi sie układać w nowej roli .na co mam uważać.czy moi koledzy i kolezanka będą robic pod górkę.jeszcze oficjalnie nie bylo decyzji przekazanej.szef czeka na dalsze informacje z góry.troche mam stresu czy dam rade i jak dlugo wytrzymam.moze to mi otworzy drogę do innego stanowiska😁

dane pw.serdecznie dziękuję

Witaj SowAno,

Poznałam niedawno kogoś i chciałam zapytać co powiedzą karty w kontekście dalszej relacji. Mam trochę mieszane odczucia i chcę je trochę rozwiać :)

Dane prześlę na PW.

Dziękuję za poświęcony czas.

kolo_fortuny00

Dzień dobry,

Gratuluję tematu. 

Chciałam się zapytać jak wyglądają moje relację miedzy dwoma najbliższymi koleżankami. Wszystkie dane na pw. 

Jak będą wyglądały relację moje z pracownikami w przyszłej pracy (szukam pracy). 

Dziękuję. 

Witam,

czy znajdę koleżankę lub nawet więcej niż jedną koleżankę do końca tego roku? Pytanie może głupie, ale u mnie jest bardzo ciężko o zawieranie i utrzymywanie relacji międzyludzkich. Prawie nigdy nie miałam znajomych ,obecnie mam tylko jednego znajomego i niestety źle się z tym czuję, a od początku roku mam ogromną potrzebę poszerzania kontaktów, ale z powodu mojej nieśmiałości bardzo kiepsko mi idzie... Dane na pw, pozdrawiam

7 godzin temu, nikita29 napisał:

droga SowAno,

czy w przyszłości będę miała własne przedsiębiorstwo? Anita 29.04.1993

Anita, z twojej daty wynika, że jesteś numerologiczną jedynką, pierwsza dekada Byka - więc rozumiem, że tego chcesz, a czy coś robisz, to już inny temat :)

Z kart wychodzi, ze jest to jak najbardziej możliwe (Rydwan, 6 buław, 10 monet) - rada, trochę spokojnie, bez pośpiechu, opanuj emocję i chęci, potrzebne będą dodatkowe umiejętności, oraz zasoby finansowe, których teraz nie posiadasz.

7 minut temu, SowAna napisał:

Anita, z twojej daty wynika, że jesteś numerologiczną jedynką, pierwsza dekada Byka - więc rozumiem, że tego chcesz, a czy coś robisz, to już inny temat :)

Z kart wychodzi, ze jest to jak najbardziej możliwe (Rydwan, 6 buław, 10 monet) - rada, trochę spokojnie, bez pośpiechu, opanuj emocję i chęci, potrzebne będą dodatkowe umiejętności, oraz zasoby finansowe, których teraz nie posiadasz.

Dziękuję i myślę, że możesz mieć sporo racji, bo intuicja podpowiada, że to jeszcze nie ten czas:)

Witam ja również poproszę o wróżbę czy do końca wakacji zmienię miejsce pracy? Pracuję przez agencję pracy w Niemczech i do końca września muszą mnie przenieść na inny magazyn ...lub jakąś produkcję .Czy tak będzie i czy będę zadowolona ?Aneta 16.05.1973

7 godzin temu, białadama napisał:

Gratuluję tematu😃

:jesli mogę zapytać bo mam znow ciekawy problem😉

w pracy mam zostac taka pierwsza osoba kontaktowa na projekcie czyli zajmować się załatwianiem wszystkiego łącznie ze skargami,rozmowami z szefami.chcialabym zapytać jak będzie mi sie układać w nowej roli .na co mam uważać.czy moi koledzy i kolezanka będą robic pod górkę.jeszcze oficjalnie nie bylo decyzji przekazanej.szef czeka na dalsze informacje z góry.troche mam stresu czy dam rade i jak dlugo wytrzymam.moze to mi otworzy drogę do innego stanowiska😁

dane pw.serdecznie dziękuję

Cześć, a to przypadkiem nie ten projekt, który miał być trudny :), bo mi pierwsza karta wypadła 10 buław - ciężkie początki, przeciążenie, natomiast wynikowo będziesz z siebie zadowolona, prawdopodobnie wniesiesz jakieś nowe spojrzenie na temat (w końcu jesteś trochę rogatym wodnikiem :)), pytanie mam, czy to jest projekt krajowy, czy zagraniczny, bo mam karty dojazdowe i to też może utrudniać realizację, wyszło dość hermetyczne środowisko, które, nie bardzo lubi zmiany i twą nową pozycję "kierowniczą", lecz nie będą jakoś strasznie nie mili, dasz radę - znajdziesz jakiś zloty środek, więc radę dasz i nawet pojawia się możliwość niewielkiego awansu <ok>

• Dziękuję! 1
7 godzin temu, szaleska napisał:

Witaj SowAno,

Poznałam niedawno kogoś i chciałam zapytać co powiedzą karty w kontekście dalszej relacji. Mam trochę mieszane odczucia i chcę je trochę rozwiać :)

Dane prześlę na PW.

Dziękuję za poświęcony czas.

Cześć,

dobre masz odczucia, On w głowie ma Pustelnika, co nie jest dobra karta dla relacji, a na dodatek nowej, on nie jest gotów na relacje, ma w sercu jakąś zadrę z przeszłości, a Ty raczej nie powinnaś próbować to leczyć, taka osoba przed wejściem w nową relacje powinna się odciąć od przeszłości. Pokazał mi się w Królu mieczy - taki trochę stary- malutki, ocenia, może krytykuje, dość dużo wymaga nie dając wiele w zamian, nie ma planów wobec ciebie, więc szkoda czasu, ale zrobisz jak będziesz chciała.

białadama

Dziękuję Ci SowAna :)

to nie do końca jest ten projekt, choć może tez będę się nim musiała zająć po części. To jest praca w obrębie mojego dotychczasowego projektu i praca z klientem zagranicznym, tylko ze na miejscu. No właśnie się obawiałam tego ze będzie ciężko ;) Niektórzy mogą bardzo tego zazdrościć, ze będę trochę wyżej.

Myślisz, że długo taką rolę będę mieć-znaczy na dłuższy okres czasu? i czy mnie mój szef doceni-mam się wg niego sprawdzić czy ja się nadaje na wyższe stanowisko...?

28 minut temu, SowAna napisał:

Cześć, a to przypadkiem nie ten projekt, który miał być trudny :), bo mi pierwsza karta wypadła 10 buław - ciężkie początki, przeciążenie, natomiast wynikowo będziesz z siebie zadowolona, prawdopodobnie wniesiesz jakieś nowe spojrzenie na temat (w końcu jesteś trochę rogatym wodnikiem :)), pytanie mam, czy to jest projekt krajowy, czy zagraniczny, bo mam karty dojazdowe i to też może utrudniać realizację, wyszło dość hermetyczne środowisko, które, nie bardzo lubi zmiany i twą nową pozycję "kierowniczą", lecz nie będą jakoś strasznie nie mili, dasz radę - znajdziesz jakiś zloty środek, więc radę dasz i nawet pojawia się możliwość niewielkiego awansu <ok>

21 godzin temu, SowAna napisał:

Cześć,

dobre masz odczucia, On w głowie ma Pustelnika, co nie jest dobra karta dla relacji, a na dodatek nowej, on nie jest gotów na relacje, ma w sercu jakąś zadrę z przeszłości, a Ty raczej nie powinnaś próbować to leczyć, taka osoba przed wejściem w nową relacje powinna się odciąć od przeszłości. Pokazał mi się w Królu mieczy - taki trochę stary- malutki, ocenia, może krytykuje, dość dużo wymaga nie dając wiele w zamian, nie ma planów wobec ciebie, więc szkoda czasu, ale zrobisz jak będziesz chciała.

Dziękuję Ci serdecznie. Wróżba zdecydowanie utwierdziła mnie w tym co czuję. Co do zadry to faktycznie jest choć otwarcie o niej nie mówił twierdząc, że to już daleko z nim. Jak się okazuje jednak gdzieś w nim siedzi..

Dnia ‎2018‎-‎06‎-‎08 o 12:32, kolo_fortuny00 napisał:

Dzień dobry,

Gratuluję tematu. 

Chciałam się zapytać jak wyglądają moje relację miedzy dwoma najbliższymi koleżankami. Wszystkie dane na pw. 

Jak będą wyglądały relację moje z pracownikami w przyszłej pracy (szukam pracy). 

Dziękuję. 

Ty i A - z twojej strony widać większe zaangażowanie, lecz jednocześnie jakiś totalitaryzm, nie jest to mile przyjmowane, A ma chęć zakończenia relacji, lecz cos ją trzyma (może jakieś kwestie zawodowo-finansowe) 

Ty i D - fajnie  się wspólnie bawicie, lecz D jest czymś urażona, nie mówi tego

jesteś kumulacją jedynek i dziewiątek - albo białe albo czarne, chyba nie szukasz kompromisów, chcesz pomagać, lecz tak po swojemu, jak ktoś nie chce tej takiej twojej pomocy, rezygnujesz, masz cięty język, zranione serducho, udajesz sama przed sobą, spróbuj popracować nad opanowywaniem własnych impulsów

Dnia ‎2018‎-‎06‎-‎08 o 16:24, Estro napisał:

Witam,

czy znajdę koleżankę lub nawet więcej niż jedną koleżankę do końca tego roku? Pytanie może głupie, ale u mnie jest bardzo ciężko o zawieranie i utrzymywanie relacji międzyludzkich. Prawie nigdy nie miałam znajomych ,obecnie mam tylko jednego znajomego i niestety źle się z tym czuję, a od początku roku mam ogromną potrzebę poszerzania kontaktów, ale z powodu mojej nieśmiałości bardzo kiepsko mi idzie... Dane na pw, pozdrawiam

w kartach wyszłaś jako osoba niechętnie wychodząca do ludzi i z domu, nawiązująca relacje przez internet, w ten sposób trudno znaleźć koleżanki, karty radzą, abyś diametralnie zmieniła sposób poszukiwana znajomości, a właściwie nawet przestała szukać, takie szukanie na siłę nie wiele zmieni, znajomości nawet jeżeli się pojawią, to będą przejściowe, płytkie, zmień podejście do siebie, przestań się bać, pokaż siebie prawdziwą, jesteś bardzo wartościową osobą, jak sama to zrozumiesz zaczną pojawiać się odpowiednie osoby

Dnia 8.06.2018 o 18:06, Ankra napisał:

Witam ja również poproszę o wróżbę czy do końca wakacji zmienię miejsce pracy? Pracuję przez agencję pracy w Niemczech i do końca września muszą mnie przenieść na inny magazyn ...lub jakąś produkcję .Czy tak będzie i czy będę zadowolona ?

karty pokazuję tą zmianę w tym okresie albo jako brak zmiany i przestój lub może ona być dla ciebie dość przeciążająca i raczej nie sprawiająca zadowolenia, radzą oszczędniej podchodzić do wydatków oraz spróbować poszukać coś równolegle, wrzesień i październik mogą być trudniejsze, potem już będzie poprawa

Dnia ‎2018‎-‎06‎-‎08 o 21:03, ciekawy90 napisał:

Witam SowAna

Chciałem się dowiedzieć co myśli o mnie była dziewczyna dane prześle PW z góry dziękuje :)

Przykro mi, lecz ona nie myśli nic, zajęta jest swoimi sprawami

• Smutek 1

Droga SowAno,

stosujesz zasadę jednego pytania na określony czas czy można zadawać je kilkukrotnie? W twoim regulaminie nie widzę wzmianki na ten temat:)

33 minuty temu, SowAna napisał:

karty pokazuję tą zmianę w tym okresie albo jako brak zmiany i przestój lub może ona być dla ciebie dość przeciążająca i raczej nie sprawiająca zadowolenia, radzą oszczędniej podchodzić do wydatków oraz spróbować poszukać coś równolegle, wrzesień i październik mogą być trudniejsze, potem już będzie poprawa

Dziękuję za wróżbę ...nie bardzo rozumiem chyba ale wychodzi na to że nie będzie zmian ..w umowie mamy że muszą Nas poprzenosić ....No zobaczymy:) Jeżeli chodzi o wydatki to oszczędzam już jakiś czas ,ważne że starcza mi na skromne życie ...a pracę zobaczymy ja chcę produkcję bo to praca zmianowa i troszkę więcej pieniążków.Tak naprawdę to właśnie we wrześniu dopiero kończy się ten okres co muszą Nas gdzie indziej poprzenosić więc ..poczekamy wtedy będzie lepiej.Dziękuję odezwę się jak coś się sprawdzi.Pozdrawiam.

kolo_fortuny00
8 godzin temu, SowAna napisał:

Ty i A - z twojej strony widać większe zaangażowanie, lecz jednocześnie jakiś totalitaryzm, nie jest to mile przyjmowane, A ma chęć zakończenia relacji, lecz cos ją trzyma (może jakieś kwestie zawodowo-finansowe) 

Ty i D - fajnie  się wspólnie bawicie, lecz D jest czymś urażona, nie mówi tego

jesteś kumulacją jedynek i dziewiątek - albo białe albo czarne, chyba nie szukasz kompromisów, chcesz pomagać, lecz tak po swojemu, jak ktoś nie chce tej takiej twojej pomocy, rezygnujesz, masz cięty język, zranione serducho, udajesz sama przed sobą, spróbuj popracować nad opanowywaniem własnych impulsów

Staram się często iść na kompromis. Reszta się zgadza. Nie wiem jak i kiedy urazilam D - zapytam ale jest ok. Bardzo mnie zabolało to co wyszło z A. Muszę to sama zakończyć będzie jej łatwiej. Taka znajomość to nie znajomość. Nie chce by ktoś był bardzo nieszczery ze mną  Bardzo smutna wróżba. Dziękuję 

Dnia 10.06.2018 o 13:20, SowAna napisał:

w kartach wyszłaś jako osoba niechętnie wychodząca do ludzi i z domu, nawiązująca relacje przez internet, w ten sposób trudno znaleźć koleżanki, karty radzą, abyś diametralnie zmieniła sposób poszukiwana znajomości, a właściwie nawet przestała szukać, takie szukanie na siłę nie wiele zmieni, znajomości nawet jeżeli się pojawią, to będą przejściowe, płytkie, zmień podejście do siebie, przestań się bać, pokaż siebie prawdziwą, jesteś bardzo wartościową osobą, jak sama to zrozumiesz zaczną pojawiać się odpowiednie osoby

Dziękuję, ale wróżba typu "jak zmienisz myślenie to będzie inaczej" do mnie nie przemawia bo dobry wróżący powinien widzieć w kartach CZY zmienię myślenie, KIEDY je zmienię i w rezultacie jaki będzie KONKRETNY WYNIK tej zmiany. To rada na przyszłość

Ps. Od początku tego roku ani nie szukam nikogo przez internet i bardzo często wychodzę z domu do ludzi, a nawet rozmawiam z tymi, którzy mnie w ogóle nie interesują, ze wszystkimi, a rezultat tego jest taki, że w latach kiedy naprawdę ciągle siedziałam w domu i gadałam z ludźmi tylko przez internet miałam o wiele więcej znajomości (wszystkie płytkie) ale były...

Estro, przeczytaj to co napisałaś i zastanów się nad tym, czy oby na pewno, ten tekst jest na miejscu? Moim zdaniem nie. Dodam, że na forum mamy samych DOBRYCH wróżących, którzy każdego dnia poświęcają swój czas, pomagają, odpowiadają i wspierają innych użytkowników forum.

Ismena

Witam,

Moje pytanie brzmi: Dlaczego tak ciężko jest mi kogoś znaleźć i kiedy znajdę pracę i wyjdę do ludzi?
Albo co ze mną jest nie tak, że nie dostaje pracy.
Będę wdzięczna za odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie

Joanna 30.04.1991

Ja.karolina

• Ismena changed the title to Wróżby na relacje międzyludzkie
  • Ismena locked this temat
  • Ismena unlocked this temat
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...