Skocz do zawartości

Wróżby na relacje międzyludzkie

Polecane posty

Witam serdecznie, 

Proszę o karty na pracę. Właśnie podjęłam decyzję o odejściu z obecnej pracy na rzecz innej. Czy nowa firma okaże się dobrym miejscem pracy, będę mogła w nim zdobyć większe doświadczenie i wiedzę niż dotychczas? 

Pozdrawiam 

Kamila 09.11.1990

• Odpowiedzi 227
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• SowAna

81

• białadama

12

• AGA

11

• nikita29

10

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam w kąciku   Jestem adeptką Nie odpowiem na pytanie czy wygrasz w totolotka i nie wylosuję liczb, nie podejmę za Ciebie decyzji co zrobić, nie wyznaczę konkretnej daty typu "piątek trzynaste

Witam ponownie   Poniżej w skrócie zasady bądź pełnoletni/a bądź konkretny/a w zadawaniu pytania podaj imię i datę urodzenia swoją i/lub osoby, o którą pytasz w

Posted Images

Witaj:) 

Czy mogłabyś napisać jaka opinie ma pewna osoba na mój temat/ jak mnie postrzega?

Pozdrawiam! A dane na prV przesyłam. 

Dnia ‎2018‎-‎06‎-‎10 o 14:02, nikita29 napisał:

Droga SowAno,

stosujesz zasadę jednego pytania na określony czas czy można zadawać je kilkukrotnie? W twoim regulaminie nie widzę wzmianki na ten temat:)

nie stosuję takiej zasady, lecz stosuję zasadę zdrowego rozsądku oraz bezsensowności zadawania tych samych lub podobnych pytań różnym wróżkom w niewielkich odstępach czasowych, pytający ma super mętlik w głowie, a osoba stawiająca karty niesympatyczne doświadczenie, zresztą widać historię zadawanych pytań, więc jeszcze raz "zdrowy rozsądek i bez przesadyzmu" <ejej> ;D

W takim razie z chęcią zadam kolejne pytanie:)

czy w tym roku uda Mi się znaleźć pracę, która będzie Mnie satysfakcjonowała (finansowo i pod względem atmosfery)?

Anita 29.04.1993

Dzięki za poświęcony czas:)

kolo_fortuny00

Proszę o pomoc. W domu mam pieklo. Wykanczam się. Nie mam siły żyć, mieć koleżanki, pracę. Jakie są relacje między mama a ojczymem? O co chodzi mamie. Mi też się dostaje. 

Bardzo dziękuję. Jest mi na prawde źle. :( dane są na priv 

Dnia ‎2018‎-‎06‎-‎08 o 18:10, SowAna napisał:

Cześć, a to przypadkiem nie ten projekt, który miał być trudny :), bo mi pierwsza karta wypadła 10 buław - ciężkie początki, przeciążenie, natomiast wynikowo będziesz z siebie zadowolona, prawdopodobnie wniesiesz jakieś nowe spojrzenie na temat (w końcu jesteś trochę rogatym wodnikiem :)), pytanie mam, czy to jest projekt krajowy, czy zagraniczny, bo mam karty dojazdowe i to też może utrudniać realizację, wyszło dość hermetyczne środowisko, które, nie bardzo lubi zmiany i twą nową pozycję "kierowniczą", lecz nie będą jakoś strasznie nie mili, dasz radę - znajdziesz jakiś zloty środek, więc radę dasz i nawet pojawia się możliwość niewielkiego awansu <ok>

Miałaś rację- zaczyna się prognoza realizować :) zresztą jak poprzednie Twoje wróżby się sprawdza:

otrzymam niestety ten projekt...który jest trudny i już pojawily się tez niezadowolenia innych osób z tego że będę zarządzać jakby.

Mam jeszcze bardzo uprzejmą prośbę, by zobaczyć, ile czasu zostawi mnie na tym stanowisku mój szef (do czasu niby tego niewielkiego awansu) i czy dostanę podwyżkę, jakiś dodatek za włożony wkład , ponieważ mam wrażenie ze więcej będę z siebie dawać niż otrzymywać <bezradny>

Dziękuję SowAna:*

Dnia ‎2018‎-‎06‎-‎11 o 17:30, .ozza. napisał:

Witam serdecznie, 

Proszę o karty na pracę. Właśnie podjęłam decyzję o odejściu z obecnej pracy na rzecz innej. Czy nowa firma okaże się dobrym miejscem pracy, będę mogła w nim zdobyć większe doświadczenie i wiedzę niż dotychczas?

A ta nowa praca to już jest? jakaś konkretna firma? bo mi jeszcze nie wychodzi praca w niej, dlatego się dopytuję.

Dnia ‎2018‎-‎06‎-‎12 o 11:56, 1irysek63 napisał:

Witam serdecznie,czy uda mi się w lipcu wyjechać na wakacje?

nie widać wyjazdu na wakacje w lipcu, a sama, czy z kimś?

Dnia ‎2018‎-‎06‎-‎12 o 14:28, nikita29 napisał:

czy w tym roku uda Mi się znaleźć pracę, która będzie Mnie satysfakcjonowała (finansowo i pod względem atmosfery)?

nie mam dobrych wieści, nie wiem jak intensywnie szukasz, ale coś tu kuleje, mniej więcej w rok od teraz pokazuje się taka praca.

22 godziny temu, kolo_fortuny00 napisał:

O co chodzi mamie. Mi też się dostaje. 

jeżeli mama sama Tobie nie mówi, to i ja nie mogę, jest zdenerwowana, złośliwa, ma zranione emocję, karty radzą Tobie zająć się sobą i pracą, możliwe, ze zdecydujesz się na wyprowadzkę, co wyjdzie na dobre, tak trochę wyżywa się na Tobie, jak długo to wytrzymasz zależy od Ciebie.

16 minut temu, SowAna napisał:

A ta nowa praca to już jest? jakaś konkretna firma? bo mi jeszcze nie wychodzi praca w niej, dlatego się dopytuję.

Tak, dostałam informację od osoby, która ze mną rozmawiała na pierwszym etapie rekrutacji, że chcą osoby, która zacznie pracę od zaraz. Pytałam Panią czy jest to decyzja ostateczna i czy mogę złożyć wypowiedzenie, więc otrzymałam odpowiedź, że tak. Zadałam Pani pytanie, bo mam właśnie wątpliwości co do tej propozycji. Problem jest taki, że powiedziałam szefowi, że odchodzę, bo nie mogę w obecnej pracy wytrzymać psychicznie.

Czy może Pani w takim razie zobaczyć jak potoczy się dalej ta sytuacja?

Pozdrawiam 

Kamila 

kolo_fortuny00

Ojczym zdradza czy nie? Nie mam perspektyw na wyprowadzke do innego miasta. Zreszta dopiero co wrocilam do rodzinnego. Od czasu pelnoletnosci mieszkalam w odleglosci 200km. Kiedyś myślałam że będę z kimś z innego ale zanim się zaczęło to się skończyło (chyba?) Wyzywa za zranione kiedyś uczucia. Chociaż nie codziennie więc na razie wytrzymuje. Bardziej martwię się zdrowiem mamy bo ma chore serce i każdy mocny stres to podwyzszenie cisnienia krwi 

3 minuty temu, .ozza. napisał:

jak potoczy się dalej ta sytuacja?

wyszły dobre karty, dość emocjonalne ale pozytywne, wyszło mi w przeszkodzie zawieszenie/ odroczenie, więc dlatego dopytałam, dobrze by było mieć taka umowę przedwstępną z tą nową pracą, jeżeli jest taka możliwość, jeżeli taka umowa będzie, to ta praca wychodzi jako dobre miejsce, w którym będą możliwości zdobycia doświadczenia.

6 minut temu, SowAna napisał:

wyszły dobre karty, dość emocjonalne ale pozytywne, wyszło mi w przeszkodzie zawieszenie/ odroczenie, więc dlatego dopytałam, dobrze by było mieć taka umowę przedwstępną z tą nową pracą, jeżeli jest taka możliwość, jeżeli taka umowa będzie, to ta praca wychodzi jako dobre miejsce, w którym będą możliwości zdobycia doświadczenia.

Dziękuję. Mam tam zacząć od początku przyszłego miesiąca, więc nie jest to długi okres czasu, a Pani zapewniała mnie,  że to pewne. Mam tylko nadzieję, że nie zostanę bezrobotną :)

Witaj, mam prośbę , mam sie spotkac z Markiem 13.11.1965 na poczatku lipca, czy to spotkanie dojdzie do skutku i będę z niego zadowolona, czy będzie następne spotkanie Ania 15.03.1959 pozdrawiam, pytanie przeniesione od Liv

kolo_fortuny00

Dobry wieczór, 

Jeszcze ostatnie pytanie. Jak będzie wyglądała ta relacja w przyszłości, czy ma szanse? Jak on mnie widzi?

Dane na priv. 

Dziękuję. 

Dnia ‎2018‎-‎06‎-‎11 o 20:54, Aga321 napisał:

Witaj:) 

Czy mogłabyś napisać jaka opinie ma pewna osoba na mój temat/ jak mnie postrzega?

Pozdrawiam! A dane na prV przesyłam. 

No jest kłopot, tak spostrzega jakoś poniżej pasa,  nie wiem czy to jest zadawalające opisanie relacji, lecz nie ma otwartości w tej osobie, nie ma zaangażowania i emocje są trochę fałszywe, jeżeli pojawi się ku temu okazja, to chętnie skorzysta, ale nic dalej nie widać.

• Dziękuję! 1
13 godzin temu, AGA napisał:

czy to spotkanie dojdzie do skutku

raczej nie widać spotkania, Pan zmieni zdanie.

• Dziękuję! 1
9 godzin temu, SowAna napisał:

raczej nie widać spotkania, Pan zmieni zdanie.

Dziekuje bardzo ciekawi mnie czy on w ostatniej  chwili zmieni decyzje czy wczesniej mi powie, bo jestesmy  umowieni na 30.06 i ma po mnie wyjechac, czy on planuje mnie wykręcic i nic nie mowiąc po prostu po mnie nie przyjedzie

Witaj,

Chciałam jeszcze powrócić do pytania, które zadałam wcześniej i zapytać czy w kartach widzisz jakąś rozmowę czy kontakt zostanie całkowicie zerwany ?

Dnia 13.06.2018 o 18:27, SowAna napisał:

nie widać wyjazdu na wakacje w lipcu, a sama, czy z kimś?

Witam z mężem Bogdan 04.03.1959 lub z córką Renata 26.12.1983

23 minuty temu, 1irysek63 napisał:

Witam z mężem Bogdan 04.03.1959 lub z córką Renata 26.12.1983

no właśnie, bo w kartach wyszło, że może być opóźnienie lub brak wyjazdu przez mężczyznę, on nie będzie mógł.

• Lubię! 1
  • Ismena changed the title to Wróżby na relacje międzyludzkie
  • Ismena locked this temat
  • Ismena unlocked this temat
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...