Skocz do zawartości

Wróżby na relacje międzyludzkie

Polecane posty

Dnia ‎2018‎-‎06‎-‎15 o 08:03, AGA napisał:

czy on planuje mnie wykręcic i nic nie mowiąc po prostu po mnie nie przyjedzie

karty dziwnie pokazały, że to nie jest wasze pierwsze spotkanie, czy kiedyś został przez ciebie oszukany, bo raczej wskazują to na jakiś rodzaj zemsty z jego strony lub jakieś złośliwe, podstępne działanie (typu: "będę się wyżywał na innych kobietach, bo jakaś go zdradziła"). Karty: 3 mieczy - jak będziesz się czuła, Śmierć - przeszkoda co do spotkania i Księżyc - jako ogólne tło.

• Dziękuję! 1
  • Odpowiedzi 227
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• SowAna

81

• białadama

12

• AGA

11

• nikita29

10

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam w kąciku   Jestem adeptką Nie odpowiem na pytanie czy wygrasz w totolotka i nie wylosuję liczb, nie podejmę za Ciebie decyzji co zrobić, nie wyznaczę konkretnej daty typu "piątek trzynaste

Witam ponownie   Poniżej w skrócie zasady bądź pełnoletni/a bądź konkretny/a w zadawaniu pytania podaj imię i datę urodzenia swoją i/lub osoby, o którą pytasz w

Posted Images

12 godzin temu, Emilians napisał:

Witaj :)

Pytanie: Czy mnie oszukuje czy mówi prawdę? Dane na priv.
Pozdrawiam serdecznie :)

Nie oszukuje, trochę manipuluję, lubi stwarzać otoczkę niezdecydowania, jest to pozorne, aby mieć jak najwięcej osób, którym zależy, by mieć możliwość wyboru w razie czego, takie trochę egoistyczne podejście, ma też kogoś o kim nie mówi.

• Dziękuję! 1

Droga SowAno,

zadam kolejne pytanie, jeśli uważasz, że nadużywam twojej uprzejmości, nie odpowiadaj:)

czy w przyszłości wyjdę za mąż? Anita 29.04.1993

Martwię się jedną sprawą proszę poradę

Ostatnio zostałam wmanewrowana w konflikt pomiędzy dwiema osobami. Chodzi o wykonywanie usług ezoterycznych. Ja znam tylko te osoby poprzez takie wzajemne nasze rozmowy internetowe. Nie chcę żeby te osoby przez swój konflikt wciągały w to osoby trzecie, w tym mnie, a grożą sobie nawet sądem.

Czy ja będę musiała jakoś przez ten konflikt tych osób być przesłuchiwana na policji czy chodzić po sądach?

Mam nadzieję, że to rozwiąże się pozytywnie bez szkody dla mnie.

PROŚBA ANULOWANA

Ismena

1 godzinę temu, SowAna napisał:

karty dziwnie pokazały, że to nie jest wasze pierwsze spotkanie, czy kiedyś został przez ciebie oszukany, bo raczej wskazują to na jakiś rodzaj zemsty z jego strony lub jakieś złośliwe, podstępne działanie (typu: "będę się wyżywał na innych kobietach, bo jakaś go zdradziła"). Karty: 3 mieczy - jak będziesz się czuła, Śmierć - przeszkoda co do spotkania i Księżyc - jako ogólne tło.

Tak zgadza się, my kiedys bylismy razem i ja to zakonczyłam, a teraz on sie odezwal i chce kontaktu, nadal jestesmy w kontakcie , nie wiem czy mnie oszuka i nie przyjedzie, czy mam mu zaufac? Czy byłby taki perfidny?

2 godziny temu, SowAna napisał:

Nie oszukuje, trochę manipuluję, lubi stwarzać otoczkę niezdecydowania, jest to pozorne, aby mieć jak najwięcej osób, którym zależy, by mieć możliwość wyboru w razie czego, takie trochę egoistyczne podejście, ma też kogoś o kim nie mówi.

W sensie, że działa na dwa fronty? Oprócz chłopaka ma kogoś jeszcze?

1 godzinę temu, AGA napisał:

i ja to zakonczyłam

po coś to zrobiłaś, zadajesz pytania, co oznacza, ze nie ufasz, od tego się nie zaczyna coś, co się zakończyło

5 godzin temu, SowAna napisał:

po coś to zrobiłaś, zadajesz pytania, co oznacza, ze nie ufasz, od tego się nie zaczyna coś, co się zakończyło

Dziekuje, sluszna uwaga

• Lubię! 1
8 godzin temu, Vivre napisał:

Poproszę o wróżbę na relację. Jak dalej będzie się rozwijał mój związek?

Dane na priv.

Nie widać rozwoju tego związku, coś już wyczuwasz, bo napisałaś "mój związek"

podam karty, układ partnerski:

Ty                                                                           On

Król kielichów                6 buław                      Rycerz monet

10 buław       2 mieczy            4 mieczy  10 mieczy           Paź kielichów      7 mieczy

Eremita                       5 mieczy                            Cesarz

albo, na jego zasadach, albo wcale , nie jest szczery, nie śpieszy mu się, czuje sympatię, ale nie ma planów kompletnie, nie daj się zranić, jest teraz w roku doświadczania, eksperymentowania, przykro mi, mam nadzieję, że się mylę

Dnia 16.06.2018 o 19:40, AGA napisał:

Dziekuje, sluszna uwaga

Chcialam sie dopytac czy Marek sie odezwie do mnie jeszcze,?bo cos zamilkł, co go urazilo?

12 godzin temu, SowAna napisał:

Nie widać rozwoju tego związku, coś już wyczuwasz, bo napisałaś "mój związek"

podam karty, układ partnerski:

Ty                                                                           On

Król kielichów                6 buław                      Rycerz monet

10 buław       2 mieczy            4 mieczy  10 mieczy           Paź kielichów      7 mieczy

Eremita                       5 mieczy                            Cesarz

albo, na jego zasadach, albo wcale , nie jest szczery, nie śpieszy mu się, czuje sympatię, ale nie ma planów kompletnie, nie daj się zranić, jest teraz w roku doświadczania, eksperymentowania, przykro mi, mam nadzieję, że się mylę

Dziękuję. Myślę, że masz wiele racji. Oboje nie mamy planów i traktujemy to na zasadzie "zobaczymy, co będzie"

Dnia 16.06.2018 o 11:27, nikita29 napisał:

Droga SowAno,

zadam kolejne pytanie, jeśli uważasz, że nadużywam twojej uprzejmości, nie odpowiadaj:)

czy w przyszłości wyjdę za mąż? Anita 29.04.1993

Przenoszę  pytanie. dziękuję za poprzednie wróżby:)

• Lubię! 1
kolo_fortuny00

Dnia 14.06.2018 o 22:51, kolo_fortuny00 napisał:

Dobry wieczór, 

Jeszcze ostatnie pytanie. Jak będzie wyglądała ta relacja w przyszłości, czy ma szanse? Jak on mnie widzi?

Dane na priv. 

Dziękuję. 

Przepraszam, że mecze ale czy udałoby się Pani pomoc w tej sprawie. Bardzo mnie męczy.

Dnia 28.06.2018 o 20:20, Mrosieńka napisał:

Czy ta relacja ma szansę na kontynuacje? Dane na prv

TUTAJ NIE PYTAM o mężczyznę. 

Caps Lock, w Internecie oznacza krzyk. W Regulaminie forum, również jest na ten temat.

Wystarczyło napisać, że pytasz o kogoś innego, bez zabawy z Caps Lockiem.

SowAna
Dnia 27.06.2018 o 21:03, kolo_fortuny00 napisał:

Jak będzie wyglądała ta relacja w przyszłości, czy ma szanse?

Nie wiem, ale wydaje się, że sama znasz już odpowiedź na to pytanie, jak z twojej tak i z jego strony nie ma zaangażowania, z twojej zmęczenie i rozczarowanie, z jego, udawanie i jakaś dziwna chęć, abyś zabiegała o jego względy, na dodatek po za jakąś iluzją nie wnosi nic, karty nie pokazują świetlanej przyszłości dla tej relacji , taka rada od kart: nie pożyczaj mu pieniędzy

kolo_fortuny00
1 godzinę temu, SowAna napisał:

Nie wiem, ale wydaje się, że sama znasz już odpowiedź na to pytanie, jak z twojej tak i z jego strony nie ma zaangażowania, z twojej zmęczenie i rozczarowanie, z jego, udawanie i jakaś dziwna chęć, abyś zabiegała o jego względy, na dodatek po za jakąś iluzją nie wnosi nic, karty nie pokazują świetlanej przyszłości dla tej relacji , taka rada od kart: nie pożyczaj mu pieniędzy

Dziekuje. Nie mamy że sobą kontaktu. On mi nie odpisał a chwilę temu już pisałam. Mogę się już ustosunkować do poprzednich wróżb. Sytuacja w domu wróciła do normy a z A zaczęłam się kolegowac znów. Jest na prawdę dobrze. Na szczęście :).

Witam ;)

z góry dziekuje za poświęcony czas i wróżbę (radę )

Od dłuższego czasu nie mogę poradzić sobie z pewnymi emocjami :( . Moje pytanie czy uda mi się je wkoncu „przepracować „ i znowu zacząć cieszyć się życiem ? Co mogę zrobić by jakiś sobie w tym pomoc ( może coś z czakrami) 

dodatkowe informacje podam w wiadomości pw. 

Jeszcze raz dziekuje 💐💐

Monika

SowAno,

mam pytanie:) zamierzam się wyprowadzić i zacząć życie w innym mieście. Czy Warszawa to dobry pomysł, co mogłoby Mnie tam czekać?

Anita 29.04.1993

P.s dzięki za cierpliwość i pomoc :)

SowAna
Dnia 1.07.2018 o 19:55, Mariola napisał:

Witaj SowAna, mam prośbę o wróżbę 'na faceta' na lipiec ? Mariola 14.08.1977

Cześć, karty pokazały cię, jako dość zadowoloną z siebie osobę, która albo już ma, albo za chwilę będzie miała adoratora, wyszedł ktoś młodszy, zauroczony, z którym może być przelotny romansik.

• Ismena changed the title to Wróżby na relacje międzyludzkie
  • Ismena locked this temat
  • Ismena unlocked this temat
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...