Skocz do zawartości

Wróżby na relacje międzyludzkie

Polecane posty

• Odpowiedzi 227
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• SowAna

81

• białadama

12

• AGA

11

• nikita29

10

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam w kąciku   Jestem adeptką Nie odpowiem na pytanie czy wygrasz w totolotka i nie wylosuję liczb, nie podejmę za Ciebie decyzji co zrobić, nie wyznaczę konkretnej daty typu "piątek trzynaste

Witam ponownie   Poniżej w skrócie zasady bądź pełnoletni/a bądź konkretny/a w zadawaniu pytania podaj imię i datę urodzenia swoją i/lub osoby, o którą pytasz w

Posted Images

SowAna
Dnia 2.07.2018 o 11:25, Monia250 napisał:

Monika

no tak, emocjonalnie ( w głowie) jesteś mocno wyhamowana, natomiast w uczuciach nadal jesteś żoną, a co gorsza on jest dla ciebie całym Światem, a jak nie mamy własnego, tylko czyjś, to odchodząc taka osoba pozbawia nas wszystkiego (weź to pod uwagę)

Tak, chcesz aby nadal był twoim mężem, lecz ukrywasz emocję, udajesz kogoś innego, a przynajmniej przed sobą, jesteś w dość trudnym okresie, mocno ograniczającym (wewnętrznie i zewnętrznie w 4).

Jesteście bardzo różni, Ty 11, on 1 (na dodatek teraz w 3) - z jego strony nie ma powagi, jest chęś zabawy, rozrywek, podróżowania - czyżby nie dorósł, czy się znudził, tak czy owak macie inny cele na teraz.

Pochłonęła cię praca, uciekasz w nią, to nie rozwiązuje problemu, widzi cię, albo i już nie widzi, jako Kapłankę z 8 monet, mądra, zapracowana i oschła, co nie oznacza, że to Ty masz się zmienić w Królową buław, które on preferuje, jesteś inna i tyle.

na najbliższą przyszłość nie wyszła mi rutyna, tylko udawanie, że jest ok, życie wspomnieniami i pracą.

Co do czakr - wg kart druga (Kapłanka), trzecia (5 mieczy) i siódma (3 mieczy) zasługują na uwagę.

białadama

Witaj SowAna,

chciałabym zapytać o to co mogę zrobić co radzą karty; nie pytam jak lekarza o prognozę ;) bo wiem ze na zdrowie się nie wróży, tylko o rade w którym kierunku karty radzą zadziałać by poprawić zdrowie, co jest tego przyczyną. Ostatnio bardzo złe się czuje, powodowane jest to przypuszczam zła atmosfera w pracy ale tez chyba nie do końca tylko tym (te gniazdo os oraz ten trudny projekt - choć jakoś sobie radze) nie wiem czy iść do kardiologa czy może jakiego psychiatry i wsiąść ileś zwolnienia(zwyczajnie by odpocząć)- ponieważ mam jakieś uciski w klatce, bardzo złe samopoczucie, a u kardiologa byłam już i niby nic facetka nie zobaczyła - jednak przeczucie mi mówi ze może być jeszcze cos nie tak /chodzę tez teraz do endokrynologa- tarczyca wyszła nie dobrze-może te samopoczucie to hormony?. Do kiedy wg kart może mi się polepszyć zdrowie?

Dane na pw - i bardzo dziękuję

4 godziny temu, SowAna napisał:

no tak, emocjonalnie ( w głowie) jesteś mocno wyhamowana, natomiast w uczuciach nadal jesteś żoną, a co gorsza on jest dla ciebie całym Światem, a jak nie mamy własnego, tylko czyjś, to odchodząc taka osoba pozbawia nas wszystkiego (weź to pod uwagę)

Tak, chcesz aby nadal był twoim mężem, lecz ukrywasz emocję, udajesz kogoś innego, a przynajmniej przed sobą, jesteś w dość trudnym okresie, mocno ograniczającym (wewnętrznie i zewnętrznie w 4).

Jesteście bardzo różni, Ty 11, on 1 (na dodatek teraz w 3) - z jego strony nie ma powagi, jest chęś zabawy, rozrywek, podróżowania - czyżby nie dorósł, czy się znudził, tak czy owak macie inny cele na teraz.

Pochłonęła cię praca, uciekasz w nią, to nie rozwiązuje problemu, widzi cię, albo i już nie widzi, jako Kapłankę z 8 monet, mądra, zapracowana i oschła, co nie oznacza, że to Ty masz się zmienić w Królową buław, które on preferuje, jesteś inna i tyle.

na najbliższą przyszłość nie wyszła mi rutyna, tylko udawanie, że jest ok, życie wspomnieniami i pracą.

Co do czakr - wg kart druga (Kapłanka), trzecia (5 mieczy) i siódma (3 mieczy) zasługują na uwagę.

Witam , bardzo dziekuje za poświęcony czas i wróżbę 💐. Nie wszystko do końca zrozumiałam - jeśli znalazłabyś chwilkę czasu i mogła mi wyjaśnić kilka kwestii byłabym bardzo wdzięczna 💐

to odchodząc taka osoba pozbawia nas wszystkiego (weź to pod uwagę)- czy karty pokazały jego odejście (lub takie chęci ) ?

*na najbliższą przyszłość nie wyszła mi rutyna, tylko udawanie, że jest ok, życie wspomnieniami i pra- dotyczy to mnie czy jego? ( ja mu próbuje  uświadomić (rozmowa) ze się oddalamy i nie wszystko jest ok- on twierdzi ze wszystko jest ok)  

widzi cię, albo i już nie widzi, jako Kapłankę z 8 monet, mądra, zapracowana i oschła, co nie oznacza, że to Ty masz się zmienić w Królową buław, które on preferuje,( czy oznacza to brak uczuć do mnie z jego strony - bycie z przyzwyczajenia lub wygody ?)

*czy to ze jesteśmy różni oznacza porażkę ? 

W pytaniu-  pytałam czy uda mi się uporać z emocjami i zacząć cieszyć się życiem - może nie czytalam dokładnie -nie mogłam jednak znaleźć odpowiedzi . 

Czy mogłabyś mi polecić jakiś link bym mogła poczytać o czakrach i trochę z nimi popracować . 

Jeszcze raz bardzo dziekuje za poświęcony czas i wróżbę  💐💐. Życzę miłego tygodnia.

Monika 

SowAna
7 godzin temu, Monia250 napisał:

Monika 

to odchodząc taka osoba pozbawia nas wszystkiego (weź to pod uwagę)- czy karty pokazały jego odejście (lub takie chęci ) ? - nie

*na najbliższą przyszłość nie wyszła mi rutyna, tylko udawanie, że jest ok, życie wspomnieniami i pra- dotyczy to mnie czy jego? ( ja mu próbuje  uświadomić (rozmowa) ze się oddalamy i nie wszystko jest ok- on twierdzi ze wszystko jest ok)  

widzi cię, albo i już nie widzi, jako Kapłankę z 8 monet, mądra, zapracowana i oschła, co nie oznacza, że to Ty masz się zmienić w Królową buław, które on preferuje,( czy oznacza to brak uczuć do mnie z jego strony - bycie z przyzwyczajenia lub wygody ?)

*czy to ze jesteśmy różni oznacza porażkę ? nie

W pytaniu-  pytałam czy uda mi się uporać z emocjami i zacząć cieszyć się życiem - może nie czytalam dokładnie -nie mogłam jednak znaleźć odpowiedzi . - zależy co zrobisz ze swoim życiem, ja mam odpowiedzieć czy ty się uporasz? jak powiem tak - to ok, a jak nie - to co? (czytaj Regulamin, tu nie ma wyroczni, tylko wskazówki)

Czy mogłabyś mi polecić jakiś link bym mogła poczytać o czakrach i trochę z nimi popracować . - Forum Karty Losu (jest tego wystarczająco dużo do przeczytania)

PS: może ta informacja jakoś Tobie posłuży:

Całe życie mam na około siebie osoby z wibracją 11(i ta ilość jest dość spora) i bez względu na to, że są od siebie bardzo różne, zauważyłam dwie cechy u wszystkich tych osób:

• niechęć podejmowania decyzji, czekanie, że ktoś to zrobi za nie, niekończące się dopytywanie o wyjaśnienia, doprecyzowania, szczegóły (tak jak by świat był czarno biały)
  • nigdy nie poprzestają na tym, co im dał inny człowiek, ciągle wymagają więcej, do momentu, kiedy ten dawca się nie zbuntuje, wtedy zmieniają się z wymagających i żądających w tych z punktu wyżej

masz dwie drogi

- uwierzyć i zapomnieć o przeszłości - trudne, ale nikt za ciebie tego nie zrobi

- odejść i cieszyć się życiem

nie dopytuj więcej w tym temacie, przed tym jak coś już zrobisz

• Dziękuję! 1

Dziekuje za poświęcony czas i odpowiedz 💐💐

znowu nie sprecyzowałam pytania - powinnam zapytać czy mu na mnie zależy, czy coś jeszcze czuje-  mówi się trudno - troche smutne jeśli to tylko przyzwyczajenie ;( 

napisalas ze mam dwie drogi i tu znowu pojawiają się pytania -  

-czy warto uwierzyć i zapomnieć o przeszłości? Czy jest choć iskierka nadzieji dla tego związku - czy jest szansa by uratować ta miłość ?

jednakże szanuje twoja prośbę o nie dopytywanie - może wrócę za jakiś czas, muszę podjąć decyzje - bo to prawda ze nikt za mnie tego nie zrobi. :(

zycze wszystkiego dobrego- jeszcze raz dziekuje ze poświęcony czas 💐💐

Mam pytanie do kart

Co mam do zrobienia jeszcze ? Tak życiowo co czeka mnie do k roku ? Mariola 14.08.1977

Witam, <kwiatek>

W ostatnich dniach podjęłam dodatkowe działania, aby móc wreszcie dostać dobrą posadę.

Może Twoje karty dadzą wskazówkę, radę co będzie dla mnie odpowiednie w tym temacie, jak potoczy się mój los...

Czy w wyniku moich starań uda mi się otrzymać dobrą pracę?

Jeśli to nie kłopot, chciałabym również zapytać...

Czy pisany jest mi w najbliższym czasie udany związek?

Bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam cieplutko <uśmiech>

SowAna
Dnia 4.07.2018 o 22:08, białadama napisał:

Witaj SowAna,

chciałabym zapytać o to co mogę zrobić co radzą karty; nie pytam jak lekarza o prognozę ;) bo wiem ze na zdrowie się nie wróży, tylko o rade w którym kierunku karty radzą zadziałać by poprawić zdrowie, co jest tego przyczyną. Ostatnio bardzo złe się czuje, powodowane jest to przypuszczam zła atmosfera w pracy ale tez chyba nie do końca tylko tym (te gniazdo os oraz ten trudny projekt - choć jakoś sobie radze) nie wiem czy iść do kardiologa czy może jakiego psychiatry i wsiąść ileś zwolnienia(zwyczajnie by odpocząć)- ponieważ mam jakieś uciski w klatce, bardzo złe samopoczucie, a u kardiologa byłam już i niby nic facetka nie zobaczyła - jednak przeczucie mi mówi ze może być jeszcze cos nie tak /chodzę tez teraz do endokrynologa- tarczyca wyszła nie dobrze-może te samopoczucie to hormony?. Do kiedy wg kart może mi się polepszyć zdrowie?

Dane na pw - i bardzo dziękuję

Na stan aury, po za własnymi myślokształtami i nerwowością, zewnętrznie nikt nie wpływa

Czakralnie :

2 - przyblokowana (2 mieczy) - sorki, ale dla tej czakry pomocny bywa stosunek

3 - zastój (Król monet) - zmiana diety

4 - brak opanowania (Rydwan) - nierównomierna praca, spowodowana rozdarciem

5 - nadczynność (10 kielichów) - trochę tu za dużo płynów (różnego rodzaju)

6 - dawne lub dziedziczne (Eremita)

7 - nieopanowana (Paź mieczy)

poczytaj sobie o czakrach tu na forum, na pewno są tam wskazówki jak zadziałać.

Kardiolog nie bardzo pomaga

Endokrynolog - połączenie czakr 2 i 5

Psychiatra - nie wiem, chyba, ze da ci zwolnienie, abyś odpoczęła

Mi wyszło ogólne przeciążenie, które wymaga przerwania, czy to L4 czy urlop już nie ma znaczenia, jako rada wyszła Wieża, wiec gwałtownie powinnaś zakończyć ten stan myślowo emocjonalny, w którym trwasz .

SowAna
Dnia 5.07.2018 o 20:23, Mariola napisał:

Mam pytanie do kart

Co mam do zrobienia jeszcze ? Tak życiowo co czeka mnie do k roku ? Mariola 14.08.1977

Jak dla mnie, to nie są konkretne pytania.

SowAno mogłabym prosić Cie o efekt pewnego mojego postępowania w stosunku do pewnej osoby (czy jakiś bedzie) ...? Czy cos z tego wyniknie?Reszta napisana w priv ;)

SowAna
Dnia 5.07.2018 o 23:05, aga253 napisał:

Witam, <kwiatek>

W ostatnich dniach podjęłam dodatkowe działania, aby móc wreszcie dostać dobrą posadę.

Może Twoje karty dadzą wskazówkę, radę co będzie dla mnie odpowiednie w tym temacie, jak potoczy się mój los...

Czy w wyniku moich starań uda mi się otrzymać dobrą pracę?

Jeśli to nie kłopot, chciałabym również zapytać...

Czy pisany jest mi w najbliższym czasie udany związek?

Bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam cieplutko <uśmiech>

Karty opisały to tak:

masz duże szanse na otrzymanie dobrej posady jeżeli zadziałaś dość szybko, jesteś mniej więcej do końca września w numerologicznej 8, to dobry czas na pracę w nowej jakosci, więc trochę się pośpiesz, nie ograniczaj się terytorialnie, bo to wyszło w przeszkodzie, nie rozpraszaj się na inne, niepotrzebne emocjonalne mrzonki.

Pisany jest ci związek i to bardzo udany, z bardzo konkretnym mężczyzną (Cesarz), właściwie z przeznaczenia (Koło) i z pięknym uczuciem (As kielichów), tyle, że w okresie do 5 lat, jeżeli się nie zakończy ten stan, w którym trwasz, jeżeli w międzyczasie nie wejdziesz (nie stracisz czasu) w relację, w której będziesz udowadniać, że tylko taka droga i tylko takie uczucia tobie odpowiadają. Konkretnie to tak:

od teraz do końca roku, próba wejście w relację, która uzależnia tylko ciebie, wyjazd w ślad za kimś, potem odejście od tej relacji ze zrozumieniem, że straciło się dużo czasu, emocji, zaangażowania i sił na próżno.

Kolejne lata - wdawanie się w związki, aby coś i komuś udowodnić, związki bez emocji, oparte na kontaktach seksualnych, potem zmiana kierunku i skupienie się na sferze finansowej i osobnikach płci przeciwnej, którzy mogą tą sferę zapełnić, lecz znów bez emocji.

Przestrzeń, do której może wejść odpowiednia osoba powinna być wolna, jak będziesz ją na siłę zapychać odpowiednia osoba nie będzie miała dostępu.

19 minut temu, SowAna napisał:

Karty opisały to tak:

masz duże szanse na otrzymanie dobrej posady jeżeli zadziałaś dość szybko, jesteś mniej więcej do końca września w numerologicznej 8, to dobry czas na pracę w nowej jakosci, więc trochę się pośpiesz, nie ograniczaj się terytorialnie, bo to wyszło w przeszkodzie, nie rozpraszaj się na inne, niepotrzebne emocjonalne mrzonki.

Pisany jest ci związek i to bardzo udany, z bardzo konkretnym mężczyzną (Cesarz), właściwie z przeznaczenia (Koło) i z pięknym uczuciem (As kielichów), tyle, że w okresie do 5 lat, jeżeli się nie zakończy ten stan, w którym trwasz, jeżeli w międzyczasie nie wejdziesz (nie stracisz czasu) w relację, w której będziesz udowadniać, że tylko taka droga i tylko takie uczucia tobie odpowiadają. Konkretnie to tak:

od teraz do końca roku, próba wejście w relację, która uzależnia tylko ciebie, wyjazd w ślad za kimś, potem odejście od tej relacji ze zrozumieniem, że straciło się dużo czasu, emocji, zaangażowania i sił na próżno.

Kolejne lata - wdawanie się w związki, aby coś i komuś udowodnić, związki bez emocji, oparte na kontaktach seksualnych, potem zmiana kierunku i skupienie się na sferze finansowej i osobnikach płci przeciwnej, którzy mogą tą sferę zapełnić, lecz znów bez emocji.

Przestrzeń, do której może wejść odpowiednia osoba powinna być wolna, jak będziesz ją na siłę zapychać odpowiednia osoba nie będzie miała dostępu.

Pięknie dziękuję. 😇

A jeśli przez te 5 lat nie będę wchodziła w związki, to ten przeznaczony mężczyzna może pojawić się wcześniej? Nie wiem jak go przybliżyć, rozpoznać "w tlumie"... Pomożesz, doradzisz? 😚 

Dnia 4.07.2018 o 16:29, nikita29 napisał:

SowAno,

mam pytanie:) zamierzam się wyprowadzić i zacząć życie w innym mieście. Czy Warszawa to dobry pomysł, co mogłoby Mnie tam czekać?

Anita 29.04.1993

P.s dzięki za cierpliwość i pomoc :)

Jeśli będziesz miała chwilkę to proszę daj znać czy zechcesz i będziesz miała możliwość postawienia kart:)  jeśli nie, zrozumiem:) tak czy inaczej życzę miłego dnia:)

Konkretnie : czy do końca roku wyjadę zagranicę do pracy ?

5 godzin temu, SowAna napisał:

Jak dla mnie, to nie są konkretne pytania.

białadama

Dziękuję SowAna za odpowiedz,

mi się to kojarzy jedynie z odejściem z pracy, żeby to wszystko przerwać - wieża, bo ile czasu tam będę to będzie tak samo, ciągłe jest przeciążenie. od roku walczę by zmienić miejsce/zespól bez skutku. Poczytam jeszcze o tych czakrach opisy-bo nie znam się na tym.

5 godzin temu, SowAna napisał:

Na stan aury, po za własnymi myślokształtami i nerwowością, zewnętrznie nikt nie wpływa

Czakralnie :

2 - przyblokowana (2 mieczy) - sorki, ale dla tej czakry pomocny bywa stosunek

3 - zastój (Król monet) - zmiana diety

4 - brak opanowania (Rydwan) - nierównomierna praca, spowodowana rozdarciem

5 - nadczynność (10 kielichów) - trochę tu za dużo płynów (różnego rodzaju)

6 - dawne lub dziedziczne (Eremita)

7 - nieopanowana (Paź mieczy)

poczytaj sobie o czakrach tu na forum, na pewno są tam wskazówki jak zadziałać.

Kardiolog nie bardzo pomaga

Endokrynolog - połączenie czakr 2 i 5

Psychiatra - nie wiem, chyba, ze da ci zwolnienie, abyś odpoczęła

Mi wyszło ogólne przeciążenie, które wymaga przerwania, czy to L4 czy urlop już nie ma znaczenia, jako rada wyszła Wieża, wiec gwałtownie powinnaś zakończyć ten stan myślowo emocjonalny, w którym trwasz .

23 godziny temu, aga253 napisał:

Pięknie dziękuję. 😇

A jeśli przez te 5 lat nie będę wchodziła w związki, to ten przeznaczony mężczyzna może pojawić się wcześniej? Nie wiem jak go przybliżyć, rozpoznać "w tlumie"... Pomożesz, doradzisz? 😚 

Chciałbym dopytać, bo nie daje mi to spokoju... Napisałaś, że aby pojawił się odpowiedni mężczyzna, musi być wolna przestrzeń. Jestem zraniona i bardzo ostrożna. Dlatego od 6 lat jestem sama. Czyli przestrzeń jest wolna. Wspomniałaś, że będę wchodziła w relacje z mężczyznami bez emocji. Nigdy tak nie robiłam. Czy to możliwe, abym tak bardzo przewartościowała swoje życie i się zmieniła? Czy po prostu dałaś tylko takie przykłady? Serdecznie Cię proszę o odpowiedź, bo mnie to bardzo nurtuje. 🙊🌹

SowAna
Dnia 9.07.2018 o 13:15, aga253 napisał:

Czyli przestrzeń jest wolna.

Obydwie wiemy, że nie jest...

Wolna przestrzeń to "jest mi ze sobą dobrze, nie uważam, że jak jestem sama, to nic nie znaczę, nie uważam, że bez zestawu z kimś jest mi źle" - tak w dużym skrócie

Wolna przestrzeń, to czasami czas wypełniony do granic możliwości tym, co uwielbiasz robić

Wolna przestrzeń, to taka, do której chcą wejść inne osoby, które swoją przestrzeń nie umieją zapełnić i takich nie chcemy, chcemy takich, co mają co wnieść do naszej przestrzeni, która, jak będzie uważała to za dobre, znów się powiększy i to działa ogólnie, nie tylko w relacjach damsko-męskich.

W kartach wyszło, że możesz tak działać, po pogoni za kimś, kto nie może ci dać tego, czego pragniesz, wypełnianie pustki byle czym.

Witaj,

Chciałabym malutkiej podpowiedzi... chodzi o uczucia... co robię źle w przypadku gdy spotkam kogoś na swojej drodze i tracę tą osobę? Dane wysyłam priv 

Dziękuję 

3 godziny temu, SowAna napisał:

Obydwie wiemy, że nie jest...

Wolna przestrzeń to "jest mi ze sobą dobrze, nie uważam, że jak jestem sama, to nic nie znaczę, nie uważam, że bez zestawu z kimś jest mi źle" - tak w dużym skrócie

Wolna przestrzeń, to czasami czas wypełniony do granic możliwości tym, co uwielbiasz robić

Wolna przestrzeń, to taka, do której chcą wejść inne osoby, które swoją przestrzeń nie umieją zapełnić i takich nie chcemy, chcemy takich, co mają co wnieść do naszej przestrzeni, która, jak będzie uważała to za dobre, znów się powiększy i to działa ogólnie, nie tylko w relacjach damsko-męskich.

W kartach wyszło, że możesz tak działać, po pogoni za kimś, kto nie może ci dać tego, czego pragniesz, wypełnianie pustki byle czym.

Rozumiem. Dziękuję. :)

Witaj SowAno, jakiś czas temu z okazji wróżb sobótkowych wróżyłaś dziewczynom i nie tylko, na pytanie jak postrzega mnie płeć przeciwna. Czy mogłabym zamieścić to pytanie w tym kąciku? Jeśli tak, to dane podam na PW. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie <kwiatek> 

Witaj SowAno.

Niedawno zakończyłam relacje z pewnym mężczyzną. Jednak bardzo mi go brakuje i po mimo tego, że nie dopuszczalam do siebie takiej myśli, dochodzę do wniosku, że coś do niego czuje. Chce zapytać czy on się do mnie odezwie, czy myśli, czy może ja powinnam pierwsza? Czy coś z tego będzie?

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz.

Dane wyśle na pw, miłego dnia, pozdrawiam.

SowAna
Dnia 8.07.2018 o 14:32, nikita29 napisał:

zamierzam się wyprowadzić i zacząć życie w innym mieście. Czy Warszawa to dobry pomysł,

wyszło mi tak, że dom cię wspiera, owszem chcesz się wyprowadzić, masz nadzieję że to odmieni twoje życie, lecz nie masz jeszcze sprecyzowanego kierunku i planów oraz środków, w przeszkodzie wyszło, że nie powinnaś się wyprowadzać w nieznane i daleko, zatem nie wiem jak daleko od twojej miejscowości jest Warszawa, bo pokazała się jako karta Śmierć - która dla mnie mówi o dość znacznych zmianach, diametralnych, karty radzą zbadać teren, pojechać jakoś rekreacyjnie najpierw, ponieważ podjęcie działań bez przemyśleń i konkretnego lokum i pracy, może skończyć się rozczarowaniem i powrotem "marnotrawnego syna" .

SowAna
Dnia 8.07.2018 o 18:07, Mariola napisał:

Konkretnie : czy do końca roku wyjadę zagranicę do pracy ?

nie wychodzi mi wyjazd, z jednej strony poprzez brak konkretnego celu, z drugiej zaś znów pokazał mi się ten sam młódek, którego chyba nie będziesz chciała opuścić w tym okresie na dłużej, pokazały się jakieś przemieszenia, lecz krótkie i nie bardzo wskazujące na zagranicę i pracę tam.

SowAna
Dnia 11.07.2018 o 19:55, Sylwianka napisał:

Witaj,

Chciałabym malutkiej podpowiedzi... chodzi o uczucia... co robię źle w przypadku gdy spotkam kogoś na swojej drodze i tracę tą osobę? Dane wysyłam priv 

Dziękuję 

Samo pytanie, na wstępie, jest wg mnie złe, nic nie robisz źle, możesz robić inaczej niż inni, ale nie źle

Jak cię widzi płeć przeciwna: jako nietuzinkową, dość szybką osobowość, za którą trzeba umieć nadążyć, nie umiesz chyba czekać, zdobywasz i natychmiast chcesz wyniku i działań, bo szkoda ci czasu, jest to przez słabych osobników odbierane jako napaść, ale po co ci ktoś słaby

Dlaczego: starsi osobnicy w twoim otoczeniu chyba nauczyli cię albo naoglądałaś się szybkiego załatwiania spraw, bez wyważania słów, bez podchodów, bez próby osiągnięcia równowagi pomiędzy myśleniem i działaniem

Rada: nie stawiaj przy spotkaniu wszystkiego na jedną kartę, pozwól sobie na luz, na pobycie nieodpowiedzialna i dziecięcą, bez zobowiązań, bez pokazywania odrazu, że tobie tak bardzo zależy

• Ismena changed the title to Wróżby na relacje międzyludzkie
  • Ismena locked this temat
  • Ismena unlocked this temat
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...