Skocz do zawartości

Opowiedz Mi Moją historię......


SowAna

Polecane posty

1 minutę temu, Essa napisał:

<krzyk> zwariuję! mogłaś chociaż wybrać brzydsze zdjęcie:/ aaa no tak, nie ma takiego:P

dobre jest...w sam raz zeby sie podroczyc...a wiadomo ze mozg jest najlepszym afrodyzjakiem i to jeszcze w takiej oprawie...<cwaniak>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Essa napisał:

<krzyk> zwariuję! mogłaś chociaż wybrać brzydsze zdjęcie:/ aaa no tak, nie ma takiego:P

no pieknie Essa nie ma niespodzianki z Goslingiem....Skorpion i 5 z drogi zycia....brzmi znajomo ?<sarkazm>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Essa napisał:

jadąc na rowerze na oślep, wpadłaś na dzika (bo wilka to chyba nie;) ), który był niewychowany ;) 

rower trafiony, lampka mi wysiadla i nic nie widzialam, postanowilam odwiedzic babcie a byl tam moj wujek, ktory byl dla mnie ostatnio bardzo chamski

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MIMESIS napisał:

Essa tez ostatnio dala mix poza Ezo ale poprawie sie na przyszlosc...

toż to nie była nagana, tylko twórcza inwencja - nawet do dyskusji, czy takimi kartami można poprawnie pokazać to, co Ty ukazałaś w inny sposób

@Essa jeszcze dostała, jako zderzak, tak to jest, ze dobrymi czymś tam, coś tam, gdzieś tam wybrukowano <sarkazm>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SowAna napisał:

toż to nie była nagana, tylko twórcza inwencja - nawet do dyskusji, czy takimi kartami można poprawnie pokazać to, co Ty ukazałaś w inny sposób

@Essa jeszcze dostała, jako zderzak, tak to jest, ze dobrymi czymś tam, coś tam, gdzieś tam wybrukowano <sarkazm>

@iwanek zaraz profesjonalnie cos dorzuci....mam nadzieje, ze sie skusi...jak na dynie <cwaniak>

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Essa napisał:

coś za często pada mój nick w tym wątku :D:D kto opowiada tarotową historię swą? Może @Ismena?

 @iwanek została wywołana jako pierwsza, więc ja grzecznie poczekam na swoją kolej <niepewny>

Tymczasem szykuję coś Specjalnego na forum, czym na pewno niektórzy będą zachwyceni <mag>

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Ismena napisał:

 @iwanek została wywołana jako pierwsza, więc ja grzecznie poczekam na swoją kolej <niepewny>

Tymczasem szykuję coś Specjalnego na forum, czym na pewno niektórzy będą zachwyceni <mag>

spryciulka :D:D ciacha pod choinkę? ;) czy może dyniowe?:P

  • Haha 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak ....czaiłaś sie zawstydzona a tu prosze <brawo>

1.pojechalas do matuli zabiedzona zeby Cie kasa wspomogla

2.zrobilas szturm na hulajnodze na kierowniczke w zakladzie pracy bo wisieli Ci kase

3..obrobilas staruszke w autobusie bo brakowalo Ci kasy i stalas sie idealem kobiety dla miejscowych oprychów <sarkazm>

  • Lubię! 1
  • Haha 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapłaciłaś za parkomat, ale użyłaś wdzięku osobistego, żeby uniknąć mandatu ;)

lub:

spłukałaś się na zakupach (mając wątpliwości co kupić - kupiłaś i to i to), ale dogodziłaś swoim potrzebom kobiecym :)

  • Lubię! 1
  • Gratuluję! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Essa napisał:

nie zapłaciłaś za parkomat, ale użyłaś wdzięku osobistego, żeby uniknąć mandatu ;)

lub:

spłukałaś się na zakupach (mając wątpliwości co kupić - kupiłaś i to i to), ale dogodziłaś swoim potrzebom kobiecym :)

<brawo> świetnie @Essa

Dokładnie tak.. <jezyk> druga odp

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...