Skocz do zawartości

Cytat dla CIEBIE


Marika

Polecane posty

Przeglądając Internet natknęłam się na fajną zabawę, której głównym celem jest podarowanie cytatu wybranej osobie, ta osoba kolejnej i tak dalej. Czasami ten cytat idealnie pasuje do aktualnej sytuacji albo pomaga zrozumieć zaistniały problem lub po prostu działa motywująco. Jeden mały gest, a może dużo zmienić :)

 

@iwanek (Twój nick zobaczyłam jako pierwszy po wejściu na forum) cytat dla Ciebie: 

Ważne, że żyjesz w zgodzie ze sobą, nikogo nie udajesz i przed niczym nie uciekasz. Kiedy jesteś świadomie sobą i kochasz ten stan – jesteś szczęśliwy 

 Beata Pawlikowska

  • Lubię! 3
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Dnia 30.12.2018 o 15:04, Marika napisał:

@Koniczyna Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się lęk. 

[Osho]

@Koniczyna komu podarujesz cytat?

Ten Twój cytat ktoś mi rok temu powiedział w oczy to samo Życie...      Muszę pomyśleć co napisać i komu podaruję  cytat

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2018 o 15:04, Marika napisał:

@Koniczyna Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się lęk. 

[Osho]

@Koniczyna komu podarujesz cytat?

Cytat dla Ciebie @MIMESISNigdy nie marnuj czasu , próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom którzy postanowili Cię nie zrozumieć. (Dream Hampton)

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Koniczyna napisał:

Cytat dla Ciebie @MIMESISNigdy nie marnuj czasu , próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom którzy postanowili Cię nie zrozumieć. (Dream Hampton)

<krzyk> trafiłas ....dzis wlasnie rozkminilam sytuacje, gdy w Polsce slyszalam ze jestem specyficzna a polecialam daleko i stykało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MIMESIS napisał:

<krzyk> trafiłas ....dzis wlasnie rozkminilam sytuacje, gdy w Polsce slyszalam ze jestem specyficzna a polecialam daleko i stykało...

Nie pisałam tego cytatu dla Ciebie a jakim cudem on trafił to przeznaczenie dziwny zbieg okoliczności

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koniczyna napisał:

Nie pisałam tego cytatu dla Ciebie a jakim cudem on trafił to przeznaczenie dziwny zbieg okolicznośc

Ale fajnie,że trafił do Ciebie coś w tych cytatach musi być 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie tknęło Cytat dla @iwanek ,Chyba zawsze po tym można poznać ludzi naprawdę samotnych...Zawsze wiedzą co robić w te deszczowe dni.Zawsze można do nich zadzwonić .Zawsze są w domu.Pieprzone zawsze .Stephen King ,,Chrisine"

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Syrena napisał:

@Koniczyna "Jeśli znajdziesz się w sytuacji, z której nie możesz wyjść z godnością, udawaj, że znalazłeś się w niej z własnego wyboru."  Margaret Atwood 

Akurat znajduje się w takiej sytuacji i akurat z własnego wyboru<drag>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...