Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Margola

Prosba+WERYFIKACJA

Polecane posty

Margola

Witam, zostalam posadzona o zdrade przez mojego partnera. Chcialabym wiedziec czy wrocimy do siebie i bedziemy jeszcze szczesliwi, bo ja go nie zdradzilam i bardzo mi zalezy. Pozdrawiam, swoje dane wysle na priv.

Syrena

Podaj, proszę, dane :)

Syrena

Witaj, na chwilę obecną on nie chce słuchać żadnych wyjaśnień i tkwi w tej "prawdzie" Twojej zdrady. Uwierzył w to i to uważa, że wszelkie Twoje wytłumaczenia nie są prawdziwe. Postanowił się wycofać i odizolować od Ciebie. W dosłownym tego słowa znaczeniu odciąć się od Ciebie i niekoniecznie ma ochotę utrzymywać jakąkolwiek dalszą relację. Czuje się zraniony, oszukany i zrezygnowany. Uważa, że coś przed nim ukrywasz, nie mówisz mu prawdy i tym bardziej go to rozbija. Niestety na chwilę obecną on zamknął się na Ciebie i nie chce kontynuować dalszej relacji i wręcz oczekuje od Ciebie, że zakończysz jakąkolwiek aktywność w Jego stronę. Być może on potrzebuje czasu w samotności, przemyślenia, spojrzenia na wszystko z boku po ostudzeniu emocji. To nie jest jeszcze czas, on nie jest na pewno gotowy. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Margola

Dziekuje za wrozbe. Ale czy mozliwe jest ,ze wrocimy do siebie?

Syrena

Margola, na chwilę obecną ja nie widzę, żebyście mieli wrócić do siebie.

Margola

Witam, wróżba początkowo sprawdziła sie,było tak jak we wróżbie. Potem wszystko się wyjaśniło i wróciliśmy do siebie. Jednak teraz znów coś się popsuło. Pozdrawiam i nie wiem co dalej.

• Dziękuję! 1

Syrena

Dziękuję za weryfikację 

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...