Skocz do zawartości

Przesłania z kart "Pieniądze i Prawo przyciągania"

Syrena
 Share

Polecane posty

Witajcie, zapraszam Was serdecznie na przesłania z kart "Pieniądze i prawo przyciągania"

Karty odpowiadają przede wszystkim na zagadnienia związanie z finansami i dobrobytem"

Do przesłań potrzebuję pytania i Twojego imienia. Serdecznie zapraszam.

aaaaapieniadze.jpg

• Lubię! 2
  • Gratuluję! 6
  • Wow! 1

Witaj :-) ppoproszę o przesłanie na pytanie czy osiągnę stabilizację finansową?  Pozdrawiam :-) NNatalia 05.10.1986

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

Dnia 22.01.2019 o 20:31, Syrena napisał:

Alex, ja Ci nie określę czasu. To są karty do przesłań😅

To może czy osiągnę taką stabilizacje finansową żebym mógł wybudować wymarzony dom ?

• Haha 1

Dnia 24.01.2019 o 19:15, Alex888 napisał:

To może czy osiągnę taką stabilizacje finansową żebym mógł wybudować wymarzony dom ?

@Alex888 Twoje przesłanie to : SAM USTALAM STANDARDY SWEGO DOBROBYTU FINANSOWEGO...

Kiedy już raz uda Ci się osiągnąć, a następnie nieprzerwanie podtrzymywać osobiste zharmonizowanie, możesz być pewien, że odczujesz znaczący napływ pieniędzy (jeśli akurat to jest Twoim pragnieniem).

Nie pozwól innym, by ustanawiali Twoje standardy dotyczące tego, ile pieniędzy powinieneś mieć lub też co powinieneś z nimi robić. Jedyną osobą, która może to właściwie określić, jesteś Ty sam. Zharmonizuj się tym, kim jesteś naprawdę, i pozwól, aby rzeczy, których zapragnąłeś, same wpłynęły do Twego życia.

1 godzinę temu, Alex888 napisał:

Może warto zmienić nick na Złośliwy Deszcz <psotnik>

Ależ Ależ to wcale nie było złośliwe 😂😂😂😂

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

• 2 weeks later...
Dnia 20.01.2019 o 20:42, Syrena napisał:

Witajcie, zapraszam Was serdecznie na przesłania z kart "Pieniądze i prawo przyciągania"

Karty odpowiadają przede wszystkim na zagadnienia związanie z finansami i dobrobytem"

Do przesłań potrzebuję pytania i Twojego imienia. Serdecznie zapraszam.

aaaaapieniadze.jpg

@Syrena

Jakie przesłanie maja dla mnie karty 🎴 w sferze finansów ew pracy na ten rok. 

Agnieszka 

11 godzin temu, Batyam napisał:

@Syrena

Jakie przesłanie maja dla mnie karty 🎴 w sferze finansów ew pracy na ten rok. 

Agnieszka 

@Batyam, Twoje przesłanie to: NIE MUSZĘ MIEĆ PIENIĘDZY, BY JE DO SIEBIE PRZYCIĄGAĆ...

Wcale nie musisz posiadać majątku, by móc przyciągać bogactwo, ale nie możesz też uważać się za biednego, bo takie negatywne myśli o swoim stanie posiadania nie pomogą Ci w przyciąganiu pieniędzy.

Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest znalezienie odpowiedniego sposobu na poprawę samopoczucia względem swojej sytuacji materialnej,  co pozwoli na rozpoczęcie procesu zmian.

Przede wszystkim musisz złagodzić swoje myślenie dotyczące niepowodzeń i przestać skupiać na nich swoją uwagę.

Zamiast rozmyślać nad sytuacją chwili obecnej, zacznij kierować swe myśli ku temu, co chcesz osiągnąć, wówczas zwiększy się poziom Twoich wibracji, a zatem wzrośnie też Twój punkt przyciągania - wszystko to razem sprawi, że niebawem zauważysz pozytywne rezultaty.

• Lubię! 1

17 godzin temu, Syrena napisał:

@Batyam, Twoje przesłanie to: NIE MUSZĘ MIEĆ PIENIĘDZY, BY JE DO SIEBIE PRZYCIĄGAĆ...

Wcale nie musisz posiadać majątku, by móc przyciągać bogactwo, ale nie możesz też uważać się za biednego, bo takie negatywne myśli o swoim stanie posiadania nie pomogą Ci w przyciąganiu pieniędzy.

Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest znalezienie odpowiedniego sposobu na poprawę samopoczucia względem swojej sytuacji materialnej,  co pozwoli na rozpoczęcie procesu zmian.

Przede wszystkim musisz złagodzić swoje myślenie dotyczące niepowodzeń i przestać skupiać na nich swoją uwagę.

Zamiast rozmyślać nad sytuacją chwili obecnej, zacznij kierować swe myśli ku temu, co chcesz osiągnąć, wówczas zwiększy się poziom Twoich wibracji, a zatem wzrośnie też Twój punkt przyciągania - wszystko to razem sprawi, że niebawem zauważysz pozytywne rezultaty.

@Syrena. To przesłanie dziękuję Ci. Wiem o moim kapitale to pasja predyspozycje itp. Popracuje nad tą sfera..... Odcinajac  się od zdarzeń i ludzi. Psychiczną forma i komfort buduje idzie różnie..... Dziękuję Ci będę działać 

• Lubię! 1

• 3 weeks later...

Witam. Poproszę również o przesłanie na finanse na kolejny rok :) pozdrawiam Adrianna :)

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód...

Dnia 3.03.2019 o 19:01, klaxia napisał:

Jakie mam przesłanie na pracę?

@klaxia, Twoje przesłanie to: IM LEPSZA STAJE SIĘ MOJA HISTORIA, TYM LEPSZE STAJE SIĘ MOJE ŻYCIE....

Rozpocznij opowiadanie historii o swoim pragnieniu, a potem po trosze dodawaj do tego przeróżne szczegóły i detale dotyczące wszelkich pozytywnych aspektów owego pragnienia, które jak najlepiej do niego pasują. Następnie postaraj się ubarwić i upiększyć to wyobrażenie poprzez rozmyślanie o rozmaitych przypadkach pomyślności, zastanawiając się: Czyż nie byłoby miło, gdyby....?

Możesz powtarzać sobie budujące, pozytywne maksymy, przykładowo: Przydarzają mi się jedynie dobre rzeczy. Za każdym rrazem, gdy opowiadasz swoją ulepszoną, napawającą otuchą historię, automatycznie nie tylko odczujesz poprawę samopoczucia, ale także zauważysz, jak poprawiają się pewne szczegóły Twojego życia. W końcu - im jest lepiej, tym jest lepiej.

• Dziękuję! 1

Dnia 3.03.2019 o 20:37, annairda napisał:

Witam. Poproszę również o przesłanie na finanse na kolejny rok :) pozdrawiam Adrianna :)

@annairda, Twoje przesłanie to: WSZYSCY JESTEŚMY ODPOWIEDZIALNI ZA SWOJE MYŚLI

Kiedy jesteś w pełni zharmonizowany i zestrojony z tym, kim jesteś naprawdę, nie możesz, co prawda, bezpośrednio pomóc tym, z którymi się stykasz, ale możesz dodawać im nadziei i otuchy. Prawdziwa wartość tego, co możesz im ofiarować, zależy dosłownie od jednej rzeczy: Twojego osobistego zharmonizowania ze Źródłem. A jedyną rzeczą, jaką możesz podarować innym, jest dawanie sobą przykładu takiego zestrojenia, które mogą oni faktycznie zaobserwować, a następnie zapragnąć go  i pracować nad jego osiągnięciem - ale samego zestrojenia nie możesz im dać. Wszyscy są odpowiedzialni za swoje myśli oraz za te rzeczy, które ustanowią obiektami swojego zainteresowania i na których skupią uwagę.

• Dziękuję! 1

• 1 month later...

Witaj,

Jakie jest przesłanie dla mnie jeśli chodzi właśnie o sferę finansową. Bo jeśli chodzi o sny to mam tak, że jak sprawdzam w senniku to interpretacja ich jest taka, że czeka mnie życie w dobrobycie. Czy rzeczywiście tak jest?

Pozdrawiam Agnieszka :)

Dnia 11.04.2019 o 09:28, Zuzanna30 napisał:

Witaj,

Jakie jest przesłanie dla mnie jeśli chodzi właśnie o sferę finansową. Bo jeśli chodzi o sny to mam tak, że jak sprawdzam w senniku to interpretacja ich jest taka, że czeka mnie życie w dobrobycie. Czy rzeczywiście tak jest?

Pozdrawiam Agnieszka :)

@Zuzanna30, Twoje przesłanie to: ZAPRASZAM DO SIEBIE TO, CZEMU POŚWIĘCAM UWAGĘ...

Kiedy poświęcasz czemuś sporo uwagi - czymkolwiek by to bylo - jest to równoznaczne z zaproszeniem do siebie kwintesencji tego zjawiska. Przykładowo, mówiąc: "Chciałbym mieć więcej pieniędzy, ale to się na pewno nie ziści", wyrażasz dokładnie to samo, co mówiąc: "Życzę sobie  braku pieniędzy".

Myślenie o finansach w sposób dodatni sprzyja ich pomnożeniu i jednocześnie nastraja Cię pozytywnie. Natomiast wszelkie negatywne myśli, które oddalają Cię od pieniędzy,  sprawiają też, że nie czujesz się zbyt komfortowo. Jak widać, jest to zasadnicza różnica między tymi zjawiskami.

Dnia 13.04.2019 o 21:59, Syrena napisał:

@Zuzanna30, Twoje przesłanie to: ZAPRASZAM DO SIEBIE TO, CZEMU POŚWIĘCAM UWAGĘ...

Kiedy poświęcasz czemuś sporo uwagi - czymkolwiek by to bylo - jest to równoznaczne z zaproszeniem do siebie kwintesencji tego zjawiska. Przykładowo, mówiąc: "Chciałbym mieć więcej pieniędzy, ale to się na pewno nie ziści", wyrażasz dokładnie to samo, co mówiąc: "Życzę sobie  braku pieniędzy".

Myślenie o finansach w sposób dodatni sprzyja ich pomnożeniu i jednocześnie nastraja Cię pozytywnie. Natomiast wszelkie negatywne myśli, które oddalają Cię od pieniędzy,  sprawiają też, że nie czujesz się zbyt komfortowo. Jak widać, jest to zasadnicza różnica między tymi zjawiskami.

Dziękuję bardzo. 

• Dziękuję! 1

• 1 month later...
Dnia 10.06.2019 o 13:51, Aneta napisał:

Witam, poproszę o przesłanie na finanse do końca tego roku  Aneta

@Aneta, Twoje przesłanie to;  MOGĘ UKIERUNKOWYWAĆ SWOJE MYŚLI W KAŻDYCH WARUNKACH...

Posiadasz umiejętność zmiany ukierunkowania myśli niemal w każdych warunkach. Ale większość ludzi przejawia pewną schematyczność, która cechuje ich naturę i wyposażona jest w szczególny wzorzec zachowań silnie w nich zakorzeniony. Dlatego też najszybszą drogą ku pełnej radości, jakiej szukasz, jest odnalezienie w sobie swojej osi, swoistego wewnętrznego sworznia. Najlepiej, jeśli proces ten będzie zachodził podczas snu. Ważnym jest więc, aby bezpośrednio przed zaśnięciem wygenerować w umyśle jak najlepsze, pozytywnie narastające myśli. Pozwoli to na pełne wykorzystanie potencjału wyciszonego, otwartego umysłu, czego gwarantem jest spokojny sen. Dzięki temu od razu po przebudzeniu w trybie natychmiastowym przestawiasz się na pozytywne myślenie i w ten oto sposób doświadczasz Procesu Ukierunkowania.

• Dziękuję! 1

Dnia 13.06.2019 o 10:47, asiam napisał:

Witam, Czy kiedyś zmienię miejsce zamieszkania? Kupię dom. Pozdrawiam.

@asiam, Twoje przesłanie to; MOGĘ PRZEKSZTAŁCAĆ SWÓJ WŁASNY ŚWIAT...

Sporządź listę pozytywnych aspektów. Sporządź listę rzeczy, które kochasz i  na które nigdy nie narzekasz. I kiedy użyjesz tych wszystkich rzeczy , które rozjaśniają Twoje samopoczucie i sprawiają, że czujesz się wspaniale, jako drobnej wymówki, by skupić uwagę i stać się tym kim jesteś, a cały świat zacznie się przekształcać wprost na Twoich oczach. Twoim zadaniem nie jest przekształcanie świata dla innych - ale przekształcanie go dla siebie samego. Stan uznania jest wręcz czystym połączeniem ze Źródłem, w którym nie odczuwa się żadnych braków ani niedostatku.

10 godzin temu, Syrena napisał:

@asiam, Twoje przesłanie to; MOGĘ PRZEKSZTAŁCAĆ SWÓJ WŁASNY ŚWIAT...

Sporządź listę pozytywnych aspektów. Sporządź listę rzeczy, które kochasz i  na które nigdy nie narzekasz. I kiedy użyjesz tych wszystkich rzeczy , które rozjaśniają Twoje samopoczucie i sprawiają, że czujesz się wspaniale, jako drobnej wymówki, by skupić uwagę i stać się tym kim jesteś, a cały świat zacznie się przekształcać wprost na Twoich oczach. Twoim zadaniem nie jest przekształcanie świata dla innych - ale przekształcanie go dla siebie samego. Stan uznania jest wręcz czystym połączeniem ze Źródłem, w którym nie odczuwa się żadnych braków ani niedostatku.

Dziękuję bardzo za wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

• Dziękuję! 1

Ja.karolina

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Share

• Utwórz nowe...