Skocz do zawartości

Przesłania z kart "Pieniądze i Prawo przyciągania"

Polecane posty

Dnia 17.06.2019 o 22:56, Jadwiga napisał:

Witam,  proszę o przesłanie na finanse w tym roku. Jadwiga, Jolanta.

@Jadwiga, Twoje przesłanie to: KIEDY CZUJE SIĘ DOBRZE, PRZYCIĄGAM TO, CO DOBRE...

Gdy tylko rozmyślasz nad dostatkiem lub dobrobytem, wypełniają Cię pozytywne emocje. Uczucia te stanowią swoisty kierunkowskaz naprowadzający na ten aspekt rozpatrywanego zjawiska, o którym marzysz.

Bez względu na to, czy chodzi o pieniądze, czy tez ich brak, czy dotyczy to zdrowia, czy choroby, dobrych relacji z ludźmi czy też ich pogorszenia - zawsze, kiedy czujesz się z tym komfortowo, znajdujesz się w centrum przyciągania tego, czego pragniesz.

Dnia 30.06.2019 o 22:54, Amandaa napisał:

Witaj. Jeśli można to poproszę przesłanie na finanse i pracę, jak będzie wyglądać moja sytuacja w najbliższym czasie.

Aneta 🙂

Przenoszę to pytanie od Ciebie do Ciebie, znaczy do kącika Cygańskie Wróby :)

• Haha 1
  • 2 months later...

Ja poproszę o przesłanie dotyczące pracy i finansów na najbliższy rok :) Adrianna

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód...

3 godziny temu, annairda napisał:

Ja poproszę o przesłanie dotyczące pracy i finansów na najbliższy rok :) Adrianna

@annairda, Twoje przesłanie to: ŻYCIE ZAWSZE MI SIĘ UKŁADA....

Lubię uświadamiać sobie, że wszystko podlega stałemu rozwojowi i podczas gdy tu, gdzie jestem, wiele rzeczy mogłoby być lepszych, to w zasadzie nie jest to problem, ponieważ samo to "gdzie jestem" ulega wciąż zmianom na lepsze. Lubię wiedzieć, że gdy szukam wokół siebie samych wymarzonych rzeczy, stają się one często spotykanym elementem w moim doświadczeniu życiowym.

Co za radość wiedzieć, że wszystko zawsze działa na moją korzyść i sprawia, że życie układa mi się pomyślnie. A kiedy rozglądam się w poszukiwaniu dowodów na potwierdzenie tego faktu.... każdego dnia widzę coraz więcej takich dowodów.

30 minut temu, Syrena napisał:

@annairda, Twoje przesłanie to: ŻYCIE ZAWSZE MI SIĘ UKŁADA....

Lubię uświadamiać sobie, że wszystko podlega stałemu rozwojowi i podczas gdy tu, gdzie jestem, wiele rzeczy mogłoby być lepszych, to w zasadzie nie jest to problem, ponieważ samo to "gdzie jestem" ulega wciąż zmianom na lepsze. Lubię wiedzieć, że gdy szukam wokół siebie samych wymarzonych rzeczy, stają się one często spotykanym elementem w moim doświadczeniu życiowym.

Co za radość wiedzieć, że wszystko zawsze działa na moją korzyść i sprawia, że życie układa mi się pomyślnie. A kiedy rozglądam się w poszukiwaniu dowodów na potwierdzenie tego faktu.... każdego dnia widzę coraz więcej takich dowodów.

Dziękuję ☺️❤️

• Dziękuję! 1

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód...

• 1 month later...
  • 4 months later...

Witam ciepło syreno,

Poproszę o przesłanie na pracę i finanse :

Nakreślenie sytuacji obecnej: okropnie w ostatnim czasie popsuła się atmosfera w firmie w której pracuje, do tego stopnia, że chcę by mnie przenieśli do innego oddziału, bliżej nowego miejsca zamieszkania. Doszło do tego że obecnie przebywam na dwutygodniowym zwolnieniu lekarskim, i w bieżącą środę umówiłam się na rozmowę z samym prezesem firmy. Po to by mu nakreślić całą sytuację (związaną głównie ze złą atmosferą w moim oddziale) i zapytać wprost o możliwość przeniesienia do innego oddziału firmy, a nie jak do tej pory to miało miejsce przez pośredników (mojego bezpośredniego przełożonego, ale również pośrednich osób mających wpływ na moją pracę). 

W związku z powyższym, poproszę o przesłanie na pracę i finanse uwzględniając powyższe dane i moje poniższe pytania:

- czy powinnam czekać na ewentualne przeniesienie? Czy jednak zacząć szukać nowej pracy?

- czy atmosfera w firmie się poprawi?

- czy moja sytuacja zawodowa i finansowa ustabilizuje się w tym roku?

PS. Proszę o wyciągnięcie jednego przesłania na pracę i finanse uwzględniające powyższe dane/pytania.

Z góry dziękuję za włożony wysiłek, i obiecuję powrócić z weryfikacją :)

Natalia

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

12 minut temu, Oska napisał:

Witam ciepło syreno,

Poproszę o przesłanie na pracę i finanse :

Nakreślenie sytuacji obecnej: okropnie w ostatnim czasie popsuła się atmosfera w firmie w której pracuje, do tego stopnia, że chcę by mnie przenieśli do innego oddziału, bliżej nowego miejsca zamieszkania. Doszło do tego że obecnie przebywam na dwutygodniowym zwolnieniu lekarskim, i w bieżącą środę umówiłam się na rozmowę z samym prezesem firmy. Po to by mu nakreślić całą sytuację (związaną głównie ze złą atmosferą w moim oddziale) i zapytać wprost o możliwość przeniesienia do innego oddziału firmy, a nie jak do tej pory to miało miejsce przez pośredników (mojego bezpośredniego przełożonego, ale również pośrednich osób mających wpływ na moją pracę). 

W związku z powyższym, poproszę o przesłanie na pracę i finanse uwzględniając powyższe dane i moje poniższe pytania:

- czy powinnam czekać na ewentualne przeniesienie? Czy jednak zacząć szukać nowej pracy?

- czy atmosfera w firmie się poprawi?

- czy moja sytuacja zawodowa i finansowa ustabilizuje się w tym roku?

PS. Proszę o wyciągnięcie jednego przesłania na pracę i finanse uwzględniające powyższe dane/pytania.

Z góry dziękuję za włożony wysiłek, i obiecuję powrócić z weryfikacją :)

Natalia

własnie zauważyłam że masz przerwę, przenoszę prośbę o przesłanie do Ismeny :) :D

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

• 10 months later...

Pierwszy raz słyszę o takich kartach :)  

Bardzo mnie interesuje przesłanie finansowe na ten rok  :)  Kamila 

• Lubię! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...