Skocz do zawartości

Klucze biznesowe


Syrena

Polecane posty

Dnia 9.02.2019 o 20:59, Syrena napisał:

15. Co liczy się w Twoim życiu zawodowym?

Liczę się te ponadczasowe projekty 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.02.2019 o 19:40, Syrena napisał:

11. Jaki wizerunek siebie pokazujesz w pracy?

Tylko siebie taka jaka jestem cały wachlarz 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.02.2019 o 19:40, Syrena napisał:

11. Jaki wizerunek siebie pokazujesz w pracy?

Ostoja spokoju się przydaje, jednak czasem trzeba być też bardzo asertywnym i wiedzieć co się mówi i po co, nawet jeśli jest się zalewanym sprzecznymi, pogmatwanymi komunikatami. Trzeba to próbować wyjaśnić, a to ciężka praca. Emocje są potrzebne do czytania, co się dzieje, no ale na zewnątrz nie mogę ich pokazywać, więc liczy się tu profesjonalizm. Za to w pokoju socjalnym odreagowujemy wszystko :P

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.02.2019 o 21:00, Syrena napisał:

12. Czego się boisz w pracy?

W pracy z grupą ludzi ataku, koalicji przeciwko oraz że moja praca nie będzie efektywna, choć to też ważny komunikat, ale że po prostu wysiłek gdzieś pójdzie na marne.

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.02.2019 o 20:38, Syrena napisał:

13. Jak dbasz o swój charakter zawodowy?

Nie do końca rozumiem co oznacza "charakter zawodowy". To co mi pomaga to różne formy konsultacji koleżeńskiej oraz praca nad sobą. Wciąż też się uczę, poszerzam kwalifikacje.

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.02.2019 o 23:35, Syrena napisał:

14. Czy Twoi klienci robią Ci dobrą reklamę?

Ha, a to różnie bywa, zależy na jakim etapie współpracy, zależy od ich charakteru oraz ich postawy wobec tego, co razem próbujemy osiągnąć. Część z nich nie przychodzi dobrowolnie, więc ci mogą różne rzeczy mówić. Na to też trzeba być przygotowanym. Jednak spotykam się też z pozytywnymi opiniami, część przychodzi z polecenia.

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.02.2019 o 20:59, Syrena napisał:

15. Co liczy się w Twoim życiu zawodowym?

Rozwój, pokora, szczerość wobec siebie i ciągła praca nad sobą, kontakt z ciałem, wiedza, kontakty z kolegami po fachu w celach konsultacji, współpracy. Liczy się dobra opinia w środowisku, wśród klientów. Ale też liczy się to co poza pracą, odskocznia, relaks, regeneracja, inne zainteresowania - tak, żeby nie zafiksować się tylko na pracy, bo to szkodliwe ;)

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2019 o 20:29, Syrena napisał:

16. W co zaangażowałbyś się w pracy całym sobą?

Ja mam wrażenie, że angażuję się. W co? W problem - w jego diagnozę, w sposoby pracy z nim, w człowieka, w jego historię. Ale dla równowagi ważne jest dla mnie zaangażowanie w coś poza pracą: myślę teraz o sporcie, jodze - żeby też oczyścić się z kwestii zawodowych, a jak znajdę kompana - to może i podróże (kiedyś trzeba zacząć :) ). Ja nawet w książkę się angażuję i czasem w to forum też xD

  • Lubię! 2
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2019 o 23:25, Syrena napisał:

17. Co chciałbyś wykonywać zawodowo?

Czasem to chciałabym parzyć kawę lub dekorować wnętrza, a potem wracam do swojej roboty i to też jest to, co chcę robić.

Mam ciężką pracę, ale też dającą mi poczucie spełnienia. Czasem mam ochotę uciec gdzieś na jakąś plaże i być kelnerką, ale i tak bym w końcu wróciła do zawodu.

Chcę tylko zmienić charakter pracy, na mniej intensywny, pracuję nad tym. 

Na pewno chcę pracować z ludźmi. Gdziekolwiek mnie życie zaprowadzi - to z ludźmi wokół :)

 

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2019 o 20:48, Syrena napisał:

18. Sukces osiągają ci, którzy lubią, to co robią!

Zgadzam się. Jeśli praca jest pasją, to mniej męczy, daje uczucie rozkwitu, satysfakcji, spełnienia. A dzięki temu, więcej czasu można poświęcić na to by stawać się coraz lepszym. Ja trafiłam na genialną nauczycielkę, dzięki której aż chce mi się dalej rozwijać. To też ważne, mieć swój ideał :)

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...