Skocz do zawartości

Czy to miłość karmiczna?


meg890

Polecane posty

Hej jestem tu nowa,nie bardzo wiem czy pisze w dobrym miejscu,ale zmagam sie z pewnym problemem, wydaje mi się ze ta miłosc jest karmiczna, poznalismy sie 3 lata temu,bylismy razem przez 9msc, ciągłe kłótnie itp ale też i piękne momenty, nie umiemy o sobie zapomniec,próbowalismy miec kontakt nie raz,mineły 3 lata,znowu los nad zderzył.dalej zywimy do siebie uczucia nie do opisania, on chce próbowac ale ja jestem już w związku.... Nasze daty urodzenia ,moja - 15.02.1998, on - 02.01.1997

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismena changed the title to Czy to miłość karmiczna?
  • 2 years later...

Cześć, dokonałam obliczeń i wynika z nich, że Wasz związek jest obarczony karmą, a konkretnie 1/19.

 

"19/1 Liczba Karmiczna. 19/1 To człowiek (1) wobec innych (9). W poprzednim wcieleniu osoba ta najprawdopodobniej nadużywała władzy, była egoistyczna, zarozumiała i wykorzystywała innych, by wyróżnić samą siebie. Trud obecnej inkarnacji polegał będzie na dążeniu do wewnętrznego wzbogacenia się i poznania samego siebie, by następnie dzielić się tą wiedzą z innymi, okazując im miłość, hojność i szacunek."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...