Skocz do zawartości
Ewelina

Wróżby z kart Tarota

Polecane posty

Ewelina

Witajcie:)

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na wróżby z kart Tarota.

Możecie wpisywać prośby cały czas, ale odpowiadać będę w weekend.

Aby otrzymać wróżbę, bardzo proszę o zadanie konkretnego pytania, krótkie nakreślenie sytuacji oraz date (daty, jeśli chodzi też o kogoś) urodzenia - może być w wiadomości prywatnej.

REGULAMIN:

1. Nie określam czasu.
2. Nie wróżę na zdrowie.

3. Nie wróżę na osoby trzecie - jeśli sprawa nie dotyczy Ciebie.

4. Nie odpowiadam na pytania typu "Czy zajdę w ciążę".

5. Nie ponoszę odpowiedzialności za to, co poczynisz dalej z otrzymaną ode mnie prognozą.

Bardzo proszę o nie ponawianie pytań, stosowania się do regulaminu forum i moich wytycznych. Chciałabym podejść poważnie do Waszych problemów, ale tylko wtedy, jeśli i Wy będziecie podchodzić do panujących zasad i przestrzegać ich.

Zastrzegam sobie możliwość nie odpowiadania na pytania, bez podawania przyczyny (pytania, w których nie jest przestrzegany regulamin)

Pozdrawiam :)

image.png.89b079fbe75b4b8a17baee4f56935534.png

• Lubię! 1
  • Gratuluję! 5

lula2o

No to ja poproszę, czy będę mieć jeszcze kontakt z pewnym panem, jeśli tak to w jakim czasie on nastąpi, dane wysle na priv

Ewelina
11 godzin temu, lula2o napisał:

No to ja poproszę, czy będę mieć jeszcze kontakt z pewnym panem, jeśli tak to w jakim czasie on nastąpi, dane wysle na priv

Czy ty przeczytałaś dokładnie moje wytyczne i regulaminy? Bo ja Twoje prośby o wróżbę do innych tak. 

nikita29

Super, że zdecydowałaś się pomagać forumowym duszyczkom :) 

z tego co widzę nie określiłaś konkretnych tematów, na które nie wróżysz. Ja zapytam, więc o to kiedy trafię na właściwego lekarza, który kompleksowo zajmie się moim leczeniem? jeśli nie będziesz w stanie określić czasu to proszę o odpowiedz na pytanie czy mój stan zdrowia ustabilizuje się w końcu na tyle, że będę się dobrze czuła?  Co chwilę mam diagnozowaną nową chorobę z różnych specjalizacji i trochę już się tego uzbierało a każdy leczy swoją nie szukając przyczyny. Anita 29.04.1993

• Lubię! 1

lula2o
1 godzinę temu, Ewelina napisał:

Czy ty przeczytałaś dokładnie moje wytyczne i regulaminy? Bo ja Twoje prośby o wróżbę do innych tak. 

Przeczytałam i nigdzie nie zadałam pytania w jakim czasie nastąpi kontakt jeśli wogole nastąpi.

bezona

Witam Ewelino

Ja mam pytanie. Mam zamiar zrobic moje 40 urodziny w pabie. Jak przebiegnie impreza 5 maja ? czy znajomi i ja beda zadowoleni ?

Pozdrawiam serdecznie :)

bezona

<cwaniak> mialo byc 4 maja poprawka 

bezona

Ewelino przepraszam ale zmiana daty teraz 27 kwietnia i tak juz zostanie :)

białadama

Witaj Ewelino,

chciałabym zapytać jak będzie mi się układać od przyszłego miesiąca na nowym dziale w pracy (pod kątem, czy będę zadowolona z pracy tej, czy trafię na dobry zespół/ludzi  i przede wszystkim szefa-czy ten będzie do mnie OK i zadowolony ze mnie). Jestem niechętna tej zmianie-oby wyszło mi to na plus mimo moich przeczuć. Dane wysyłam na pw. i dziękuję

Ewelina
Dnia 11.03.2019 o 23:34, lula2o napisał:

Wszędzie się dopytujesz o tą relacje, tylko inaczej konstruujesz pytania.

Przesłania, wróżby. Na pytanie dotyczące czegoś innego Ci odpowiem. Na tego mężczyznę nie. Pozdrawiam

Ewelina
Dnia 12.03.2019 o 12:02, nikita29 napisał:

Super, że zdecydowałaś się pomagać forumowym duszyczkom :) 

z tego co widzę nie określiłaś konkretnych tematów, na które nie wróżysz. Ja zapytam, więc o to kiedy trafię na właściwego lekarza, który kompleksowo zajmie się moim leczeniem? jeśli nie będziesz w stanie określić czasu to proszę o odpowiedz na pytanie czy mój stan zdrowia ustabilizuje się w końcu na tyle, że będę się dobrze czuła?  Co chwilę mam diagnozowaną nową chorobę z różnych specjalizacji i trochę już się tego uzbierało a każdy leczy swoją nie szukając przyczyny. Anita 29.04.1993

Doprecyzowałam swój regulamin - fakt przeoczyłam  to.  Na pytanie kiedy nie odpowiem, ale na pytanie czy do końca roku trafisz na takowego lekarza mogę Ci odpowiedzieć.

Uważam, że znajdziesz takowego lekarza. To będzie bardzo powolny i mozolny czas, ale znajdziesz lekarza, który będzie w stanie Cię odpowiednio poprowadzić, skierować do dobrych lekarzy i na odpowiednie badania. Musisz uzbroić się w cierpliwość, ale zmierzasz dobrą drogą.

Czy Twój stan zdrowia się ustabilizuje na tyle, że będziesz się dobrze czuła?

Czy do końca roku to nie jestem pewna. Tutaj też jest opóźnienie, więc najprawdopodobniej Twoje samopoczucie jest zależne od tego "cudotwórcy" lekarza. Przede wszystkim nie możesz się poddawać i chodzić do lekarza i poszukiwać tego odpowiedniego. Myślę, że bardziej Twoje zdrowie zacznie się stabilizować w przyszłym roku, być może zaczną po poprawnych diagnozach i z racji przyjmowania odpowiednich leków Twoje samopoczucie zacznie być lepsze. Ale zanim zaczną działać to trochę czasu minie

Ewelina
Dnia 14.03.2019 o 12:06, bezona napisał:

Witam Ewelino

Ja mam pytanie. Mam zamiar zrobic moje 40 urodziny w pabie. Jak przebiegnie impreza 5 maja ? czy znajomi i ja beda zadowoleni ?

Pozdrawiam serdecznie :)

Dnia 14.03.2019 o 22:47, bezona napisał:

<cwaniak> mialo byc 4 maja poprawka 

Dnia 15.03.2019 o 14:41, bezona napisał:

Ewelino przepraszam ale zmiana daty teraz 27 kwietnia i tak juz zostanie :)

:)

Po takich zmianach to tylko dobrze musi być. Ta impreza będzie bardzo  fajna, poczujesz się ważna, będziesz wśród osób, które sa dla Ciebie ważne. Będzie Wam dopisywał świetny nastrój. Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że poniekąd wymarzona impreza otulona radością, miłością, szczęściem i świetnym nastrojem. Uświadomisz sobie również, że być może czas na jakieś zmiany, które czas wdrożyć w życie?

Życzę szampańskiej zabawy i czekam na informację jak Ci minął ten dzień :) Pozdrawiam

Ewelina
48 minut temu, białadama napisał:

Witaj Ewelino,

chciałabym zapytać jak będzie mi się układać od przyszłego miesiąca na nowym dziale w pracy (pod kątem, czy będę zadowolona z pracy tej, czy trafię na dobry zespół/ludzi  i przede wszystkim szefa-czy ten będzie do mnie OK i zadowolony ze mnie). Jestem niechętna tej zmianie-oby wyszło mi to na plus mimo moich przeczuć. Dane wysyłam na pw. i dziękuję

Witaj, wiesz co, przede wszystkim uważam, że właśnie Twoje nastawienie gra tu pierwsze skrzypce. Niestety ludzie odczuwają negatywne nastawienie drugiego człowieka. Może warto by bylo pomimo wszystko spojrzeć na to pozytywnie - wiem, że jest ciężko po niemiłych doświadczeniach, ale..

W obecnej sytuacji chyba znacznie nie zmieni się ta sytuacja, będzie dość napięta i niezdrowa, ale z naciskiem też na Twoje nastawienie. W takich miejscach jak Twoje zawsze dominuja takie sytuacje jakie opisałaś mi w wiadomości, ale trzeba być ponad to.

Pozwoliłam sobie jeszcze wyciągnąć karty na zapytanie "Jak potoczy się sytuacja w pracy, jeśli zmienisz swoje negatywne nastawienie"

Dostaniesz szansę na nowe warunki pracy, ale Ty musisz sobie na to pozwolić. Znajdzie się obok Ciebie ktoś kto będzie wyciągał pomocną dłoń, ale nie możesz we wszystkim widzieć ukrytych nieszczerości. Musisz się obudzić na wszystko spojrzeć z boku świeżym okiem, bo masz duże szanse na fajną pracę w tym miejscu i szansę na rozwój zawodowy

Życzę powodzenia i pozdrawiam

• Dziękuję! 1

białadama

Dziękuję Ewelino :)

Zapomniałam zapytać- czy długo tam zostanę :)? bo ta niechęć związana jest głównie z rodzajem stanowiska które dostanę.

lula2o
58 minut temu, Ewelina napisał:

Wszędzie się dopytujesz o tą relacje, tylko inaczej konstruujesz pytania.

Przesłania, wróżby. Na pytanie dotyczące czegoś innego Ci odpowiem. Na tego mężczyznę nie. Pozdrawiam

W sumie to.i tak już nie chce wiedzieć nic co dotyczy tego idioty, więc jeśli mozesz to zerknij proszę czy uda nam się sprzedać dom na wsi i w jakim czasie wyprowadzę się z i obecnego miejsca zamieszkania

bezona

Ewelino dziekuje bardzo. Oczywiscie zweryfikuje. Niestety impreza przekladana przez kogos humorki nie przezemnie no ale przyjaciol poznaje sie wlasnie w taki sposob. <bezradny>

• Lubię! 1

daria

Witam. Chciałam się zapytać czy kupię w tym roku mieszkanie?? Może uda się określić w jakim miesiącu:) jestem strasznie niezdecydowana i obawiam się czy podejmę jakąś decyzję czy będę zwlekać cały czas:) dane prześlę na priv

Ewelina
Dnia 17.03.2019 o 21:31, białadama napisał:

Dziękuję Ewelino :)

Zapomniałam zapytać- czy długo tam zostanę :)? bo ta niechęć związana jest głównie z rodzajem stanowiska które dostanę.

Czas jest zależny od naszych poczynań :)

• Dziękuję! 1

Ewelina
Dnia 17.03.2019 o 21:41, lula2o napisał:

W sumie to.i tak już nie chce wiedzieć nic co dotyczy tego idioty, więc jeśli mozesz to zerknij proszę czy uda nam się sprzedać dom na wsi i w jakim czasie wyprowadzę się z i obecnego miejsca zamieszkania

Wam czyli Tobie i temu Panu?

Ewelina
Dnia 22.03.2019 o 16:13, daria napisał:

Witam. Chciałam się zapytać czy kupię w tym roku mieszkanie?? Może uda się określić w jakim miesiącu:) jestem strasznie niezdecydowana i obawiam się czy podejmę jakąś decyzję czy będę zwlekać cały czas:) dane prześlę na priv

Czasu nie określam.

Jest możliwość, że kupisz to mieszkanie, ale musisz uważać, mieć szeroko otwarte oczy i być ostrożną. Zanim się zdecydujesz sprawdź wszystko dokładnie. Jeśli się jednak odważysz podjąć ten krok i znajdziesz mieszkanie, które Ci się spodoba i będziesz jego pewna to będziesz zadowolona :)

Pozdrawiam

lula2o
12 minut temu, Ewelina napisał:

Wam czyli Tobie i temu Panu?

nie to nie ma zwiazku z nim, mam dom po rodziccach na wsi ktory chce sprzedac

Ewelina
Przed chwilą, lula2o napisał:

nie to nie ma zwiazku z nim, mam dom po rodziccach na wsi ktory chce sprzedac

a z kim Ty chcesz sprzedać ten dom ?

lula2o
Cytat

z tata , moja mama zmarłą kilka miesiecy temu i teraz tata mieszka ze mna, w domu niechce mieszkac sam bo jst daleko od mojego miejsca zamieszkania

Ewelina
9 minut temu, lula2o napisał:

z tata , moja mama zmarłą kilka miesiecy temu i teraz tata mieszka ze mna, w domu niechce mieszkac sam bo jst daleko od mojego miejsca zamieszkania

Czasu nie określam

Sprawdzam do końca 2019 roku

W tym roku nie uda Wam się sprzedać tego domu. Wydaje mi się, że któreś z Was nie jest przekonane co do tego pomysłu. "Niby się chce, ale szkoda" - taka postawa mi się pokazuje tutaj.

lula2o

zgadza się szkoda ale tak musi być, innego wyjscia nie ma. dziękuje.

• Utwórz nowe...