Skocz do zawartości
Ewelina

Wróżby z kart Tarota

Polecane posty

Ewelina
Dnia 12.04.2019 o 20:48, białadama napisał:

Cześć,

miesiąc od wróżby minął, mogę zweryfikować, że poszłam za radą i próbuje pozytywnie patrzeć na te zmianę, nie ukrywam że jeszcze nie do końca się w tym nowym miejscu widzę, bo nie zajmuje się tym czym mi obiecano, ale większość osób myślę że jest ok. powinnam tez trochę rzeczy się nauczyć, zdobyć wiedzę nową.

Jednak mam jeden dylemat o który bym chciała zapytać, ponieważ zaczął mi się podobać w tej pracy jeden chłopak nagle...

Czy mogę liczyć na jakąś zażyłą relację  w przyszłości , czy na przyjacielska czy na nic.. czy chociażby na poprawne stosunki, nie wiem skąd mi to nagle przyszło nawet takie jakby zauroczenie. Dane wyślę na pw. Dziękuję:*

Dziękuję Ci za weryfikację. Co do następnego pytania jestem zmuszona Ci odmówić. Sugeruję odpocząć trochę od kart - moim zdaniem nadużywasz wróżb. Pozdrawiam

• Lubię! 1

Ewelina
Dnia 13.04.2019 o 16:19, Briee napisał:

Ja też poproszę o wróżbę.

Pomieszkuję, najmując pokoje na mieście. Ostatnio mi się z tym nie układa i trafiam na właścicieli, z którym mam tylko konflikty. Jutro idę podpisać umowę i odebrać klucze do nowego pokoju. Oferta wydaje się niemal jak z bajki - standard, lokalizacja, cena i właściciel, który przez telefon wydaje się bardzo w porządku. Mimo to jestem już trochę zmęczona i moje pytanie dotyczy tego, jak będzie mi się układać mieszkanie w nowym miejscu. Czy jest coś, na co muszę uważać, żeby nie mieć kłopotów? 

Witaj, poproszę o dane :)

Ewelina
35 minut temu, Batyam napisał:

Sprawa alimentacyjna się niby skończyła zapadł wyrok zaoczny stąd jeszcze się odwołuje i zabezpieczam majatek.... Oby było to na moją korzyść... Choć mam obawy.... A jutro wyjeżdżam i cholera jak coś... Jakiś brak formalny to będę bezbronne i przegrał możesz spojrzeć na karty 

A karna... Tak oby ona się toczyła jeszcze długo i obym wygrała.... A czy wygram to nie wiem i w cywilnej czy sad mi pomoże czy w karnej też 

Życzę Ci powodzenia i ułożenia spraw po Twojej myśli :) Pozdrawiam

• Dziękuję! 1

Briee
30 minut temu, Ewelina napisał:

Witaj, poproszę o dane :)

Wysyłam na priv.

Mój blog o kartach: https://kabalarka.pl/

NightRaven123
Dnia 14.04.2019 o 17:42, Ewelina napisał:

Witaj :)

Jeśli nastawisz się na dobro i na pozytywne wibrację to tak. Ja widzę spełnienie przy Tobie i radość, więc uważam, że zaczęłaś podążać odpowiednią dla siebie drogą. Warto w każdej sytuacji widzieć również pozytywne atrybuty, nastroić się na dobro i wtedy łatwiej jest zaakceptować wszystko wkoło a i inaczej spoglądamy na otaczające nas sytuacje. Jak najbardziej to co teraz robisz, zaowocuje niebawem radością i spełnieniem :)

Dziekuje bardzo za wrozbe i dobre slowo :)

• Lubię! 1

Maverick
Dnia 14.04.2019 o 18:11, Ewelina napisał:

Witaj:)

Coś może między Wami być poważniejszego, ale jeszcze nie teraz. W późniejszym czasie jak najbardziej. Ta relacja rzeczywiście wymaga cierpliwości, ale i dbania o nią, pielęgnowania jej już teraz. Czyli, jeśli go wspierasz, to wspieraj w dalszym ciągu. Prawdopodobnie rzeczywiście ma mnóstwo spraw na głowie, które musi dopiąć, jeśli teraz tym się zajmie to w późniejszym czasie zacznie zbierać plony i tym samym będzie miał więcej czasu na relację z Tobą. Tak jak napisałam - relacja będzie postępowała, ale bardzo powoli.

Dzięki wielkie za poświęcony czas i super moim zdaniem wróżbe z chęcią wrócę z weryfikacją jak już czas na to pozwoli. Tak...myślę, że będę go wspierać nadal, bo to dobry człowiek I wiem, że w życiu zawsze mu tego brakowało, więc nawet jak by miało nic z tego nie być to należy mu się za dobre serduszko :).

Dziękuję raz jeszcze i życzę wszystkiego dobrego 😙

• Lubię! 1

asiam
Dnia 14.04.2019 o 17:47, Ewelina napisał:

Witaj :)

Jesteś pewna, ze akurat tutaj chcesz pracować i to będzie Twoje miejsce? Jeśli tak, to musisz włożyć sporo pracy, podszkolić się lub zdobyć jakieś kwalifikacje. Jeśli jesteś swego pewna to jak najbardziej próbuj, ale nie mogę powiedzieć Ci czy to miejsce będzie należało do Ciebie. Być może  powinnaś się rozglądać za pracą gdzie indziej.

dziękuje za wróżbę. pewnie, że bym się chciała dostać do biura w innej miejscowości, ale z tym jest problem. Na razie mam wolontariat zdalny i podnoszę swoje kwalifikacje. pozdrawiam

• Lubię! 1

Briee
Dnia 13.04.2019 o 16:19, Briee napisał:

Ja też poproszę o wróżbę.

Pomieszkuję, najmując pokoje na mieście. Ostatnio mi się z tym nie układa i trafiam na właścicieli, z którym mam tylko konflikty. Jutro idę podpisać umowę i odebrać klucze do nowego pokoju. Oferta wydaje się niemal jak z bajki - standard, lokalizacja, cena i właściciel, który przez telefon wydaje się bardzo w porządku. Mimo to jestem już trochę zmęczona i moje pytanie dotyczy tego, jak będzie mi się układać mieszkanie w nowym miejscu. Czy jest coś, na co muszę uważać, żeby nie mieć kłopotów? 

Chwilowo rezygnuję z wróżby.

• Lubię! 1

Mój blog o kartach: https://kabalarka.pl/

bezona
Dnia 17.03.2019 o 20:08, Ewelina napisał:

:)

Po takich zmianach to tylko dobrze musi być. Ta impreza będzie bardzo  fajna, poczujesz się ważna, będziesz wśród osób, które sa dla Ciebie ważne. Będzie Wam dopisywał świetny nastrój. Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że poniekąd wymarzona impreza otulona radością, miłością, szczęściem i świetnym nastrojem. Uświadomisz sobie również, że być może czas na jakieś zmiany, które czas wdrożyć w życie?

Życzę szampańskiej zabawy i czekam na informację jak Ci minął ten dzień :) Pozdrawiam

Wracam z informacja wzrotna. Impreza byla mila, ale samopoczucie do niczego bo bardzo duzo osob wystawilo mnie do wiatru i to w ten sam dzien. Ogolnie tak czas na zmiany trzeba sobie znalesc lepszych znajomych. I ze to 40 to troche samopoczucie obnizone. Ludzie Ci co przyszli dobrze sie bawili. 

Pozdrawiam i dziekuje :*

• Dziękuję! 1

Ewelina
Dnia 28.04.2019 o 19:41, bezona napisał:

Wracam z informacja wzrotna. Impreza byla mila, ale samopoczucie do niczego bo bardzo duzo osob wystawilo mnie do wiatru i to w ten sam dzien. Ogolnie tak czas na zmiany trzeba sobie znalesc lepszych znajomych. I ze to 40 to troche samopoczucie obnizone. Ludzie Ci co przyszli dobrze sie bawili. 

Pozdrawiam i dziekuje :*

Byli Ci, którzy mają zostać przy Tobie chociażby przez jakiś czas. Z każdej sytuacji wyciągaj wnioski i lekcje :) Pozdrawiam 

Aneta

Witaj, mam pytanie czy Paweł M. jest mi pisany? 

Pozdrawiam 

szaleska
Dnia 14.04.2019 o 17:37, Ewelina napisał:

Witaj:)

Ja uważam, że Wy przedyskutowaliście to co mieliście, w związku z tym doszliście do takich, a nie innych wniosków (pw) i to jest temat zamknięty. Nie sądzę, żeb y nawiązywanie kontaktów było zdrowe, on doszedł do wniosku też, że czas najwyższy zamknąć drzwi za sobą od tego co nie do końca współgrało między Wami i nadszedł czas na nowe i w jego życiu i w Twoim życiu. Myślę, że Ty żałujesz trochę podjętych decyzji, u niego też nie wygląda to w sposób, że jest w skowronkach. Ma czas teraz na przemyślenia i układanie nowych priorytetów już bez Ciebie. No nie widzę tutaj kontaktu, a już na pewno długotrwałego. Pozdrawiam

Kontakt został nawiązany jednak urwał się po dwóch tygodniach z podobnych przemyśleń Pana jak na początku. 

Dziękuje za wróżbę.

• Dziękuję! 1

Ewelina
Dnia 3.05.2019 o 19:01, Aneta napisał:

Witaj, mam pytanie czy Paweł M. jest mi pisany? 

Pozdrawiam 

Witaj, nie do końca wiem co masz na myśli czy jest pisany:)

Zakładam, że pytanie   miało brzmieć czy stworzycie zadowalający związek

Uważam, że bardzo fajnie się dobraliście. On Ciebie postrzega jako odpowiednią kandydatkę do związku. Widzi w Tobie ciepłą i oddaną kobietę.Czuję się w Twoim towarzystwie dobrze i bezpiecznie. Macie szansę na stworzenie bardzo udanej relacji. Z pewnością nie nastąpi to już teraz, to musi dojrzewać, nabierać mocy, rozwijać się. Mogą pojawić się małe przeszkody, ale nie będą to sytuacje, które zaważą w sposób negatywny na dalszych losach Waszej przyszłości.

Czyli zanim dojdzie do pogłębienia tej znajomości musi trochę czasu minąć. Widoki zapowiadają się - myślę - bardzo satysfakcjonująco. Tak jak pisałam na początku  - dobraliście się bardzo fajnie i warto się o to starać :)

• Dziękuję! 1

justynaeg

witam

czy pewna osoba skontaktuje się ze mną jeszcze w tym miesiącu czy to temat zakonczony, oraz co on myśli o relacji?dane priv

Ewelina
26 minut temu, justynaeg napisał:

witam

czy pewna osoba skontaktuje się ze mną jeszcze w tym miesiącu czy to temat zakonczony, oraz co on myśli o relacji?dane priv

Czy on się skontaktuje?

Nie w tym okresie co pytasz. On jest w jakimś impasie, prawdopodobnie coś go dręczy i na chwilę obecną to zaprząta i jego głowę i jego spokój. Tak jakby chcial najpierw uporządkować swoje sprawy i swoje nastawienie.

Co on myśli o relacji?

O relacji jako relacji myśli pozytywnie, ale z racji powódek, o których wspomniałam powyżej nie chce wchodzić w coś niespokojny. Jeśli upora się ze swoimi demonami będzie w stanie pomyśleć o swoim życiu osobistym i o relacji między nim, a Tobą

nikita29

Hej:) 

mam pytanie w ciągu najbliższych 3 miesięcy chciałabym się przeprowadzić do Warszawy. Chciałabym zapytać czy to dobry pomysł i dobre miejsce (co Mnie tam czeka)? Anita 29.04.1993

soleila007

Witam, od miesiąca jestem w nowej pracy ale na razie bez umowy, do 3msc(czyli wypada ze w lipcu powinna być ewentualna umowa).Chciałabym zapytać czy dostanę umowę w obecnym miejscu pracy? sandra 08.04.1992

mana

Witam, 

Tytuł jest trochę nie związany z tematem ale to pierwsze co przyszło mi do głowy więc już zostawiam ;)

Chciałam zapytać o relację z pewnym mężczyzna, spotkaliśmy się dopiero dwa razy ale coś mnie do niego ciągnęło, mimo różnic,  choć wiedziałam że to znajomość bez pezyszlosci. Jak to bywa często, urwał kontakt, przepadł jak kamień w wodę , kilkanaście dni milczy. Próbowałam go zaczepić ale nic. 

Ja Kaśka 11.15.84 on Kamil 32 lata, byk.

Co robię takiego że czesto mężczyźni w jedną chwilę pryskaja jak bańka mydlana? :) Źle wybieram czy jednak jakieś moje zachowanie, cecha ma tu duże znaczenie? 

W każdym razie chciałam zapytać czy się jeszcze spotkamy? Powiedzmy tak do miesiąca, dwu. Wiem że szanse są prawie żadne bo jeśli facet chce to kobieta nie ma wątpliwości ;)

Pozdrawiam serdecznie 

Ewelina
Dnia 7.05.2019 o 21:33, soleila007 napisał:

Witam, od miesiąca jestem w nowej pracy ale na razie bez umowy, do 3msc(czyli wypada ze w lipcu powinna być ewentualna umowa).Chciałabym zapytać czy dostanę umowę w obecnym miejscu pracy? sandra 08.04.1992

Ale sprecyzuj o jaką umowę mam stawiać karty. Jaka umowa cię interesuje?

Ewelina
Dnia 7.05.2019 o 22:11, mana napisał:

Witam, 

Tytuł jest trochę nie związany z tematem ale to pierwsze co przyszło mi do głowy więc już zostawiam ;)

Chciałam zapytać o relację z pewnym mężczyzna, spotkaliśmy się dopiero dwa razy ale coś mnie do niego ciągnęło, mimo różnic,  choć wiedziałam że to znajomość bez pezyszlosci. Jak to bywa często, urwał kontakt, przepadł jak kamień w wodę , kilkanaście dni milczy. Próbowałam go zaczepić ale nic. 

Ja Kaśka 11.15.84 on Kamil 32 lata, byk.

Co robię takiego że czesto mężczyźni w jedną chwilę pryskaja jak bańka mydlana? :) Źle wybieram czy jednak jakieś moje zachowanie, cecha ma tu duże znaczenie? 

W każdym razie chciałam zapytać czy się jeszcze spotkamy? Powiedzmy tak do miesiąca, dwu. Wiem że szanse są prawie żadne bo jeśli facet chce to kobieta nie ma wątpliwości ;)

Pozdrawiam serdecznie 

Sprawdzam do końca lipca :)

Ja uważam, że nawiążecie kontakt. To co teraz jest, wydaje się być chwilowe. 

Co  do tego co robisz źle, to najlepiej będzie jak usiądziesz sama ze sobą i zastanowisz się co takiego się dzieje, że wychodzi tak a nie inaczej. Może zauważysz to co się powtarza w Twoim zachowaniu. Być może wybierasz sobie nieodpowiednich partnerów?

justynaeg
Dnia 5.05.2019 o 22:53, Ewelina napisał:

Czy on się skontaktuje?

Nie w tym okresie co pytasz. On jest w jakimś impasie, prawdopodobnie coś go dręczy i na chwilę obecną to zaprząta i jego głowę i jego spokój. Tak jakby chcial najpierw uporządkować swoje sprawy i swoje nastawienie.

Co on myśli o relacji?

O relacji jako relacji myśli pozytywnie, ale z racji powódek, o których wspomniałam powyżej nie chce wchodzić w coś niespokojny. Jeśli upora się ze swoimi demonami będzie w stanie pomyśleć o swoim życiu osobistym i o relacji między nim, a Tobą

odezwała się niby ze mielismy sie widziec a potem znow cisza...

soleila007
2 godziny temu, Ewelina napisał:

Ale sprecyzuj o jaką umowę mam stawiać karty. Jaka umowa cię interesuje?

umowę o pracę ogolnie czy podpiszę umowę:)

nikita29
Dnia 6.05.2019 o 18:23, nikita29 napisał:

mam pytanie w ciągu najbliższych 3 miesięcy chciałabym się przeprowadzić do Warszawy. Chciałabym zapytać czy to dobry pomysł i dobre miejsce (co Mnie tam czeka)? Anita 29.04.1993

Hej:) chyba Mnie przeoczyłaś:D 

bezona

Hej Ewelino

Z mojego zycia, a najbardziej dzieci zniknela pewna osoba. Dziewczyne lubilam mlodsza odemnie jakimis wielkimi koleznkami nie bylysmy, ale bylo ok dzieci ja uwielbialy i jej zwierzeta. . Czy ta znajomosc jeszcze odrodzi sie. Wiem ze ona ma problemy ze soba i to mogl byc powod, duzo przeszla w dziecinstwie. 

Dane wysylam na priv 

Pozdrawiam 

Ewelina
Dnia 18.05.2019 o 18:16, nikita29 napisał:

Hej:) chyba Mnie przeoczyłaś:D 

Tak, przepraszam Cię.

Dnia 6.05.2019 o 18:23, nikita29 napisał:

Witaj, jeszcze raz przepraszam za ominięcie Cię.

Ja Ci  powiem tak, jeśli chcesz wyjechać do Warszawy za praca, no to niestety tutaj jej nie znajdziesz, a przynajmniej nie będzie to nic dobrego ani satysfakcjonującego dla Ciebie. Jeśli sprawy pracy Cię nie interesują to w Warszawie wbrew pozorom będziesz miała szansę się wyciszyć.Odizolujesz się od tego co obecnie masz, będziesz miala czas na rozmyślanie, analizowanie, zregenerowanie się. 

Podsumowując:

W kwestii psychicznej wyjazd da Ci dużo dobrego

W kwestii finansowo - zarobkowej nie ma w Warszawie pozytywnej przyszłości dla Ciebie

• Utwórz nowe...