Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
arwil

Czy się wyprowadzą?+WERYFIKACJA

Polecane posty

arwil

Mam problematyczną parę współlokatorów. Nie dogaduję się z nimi ani ja, ani druga współlokatorka ani nie dogadywała się też poprzednia. Czy mógłby ktoś sprawdzić czy zapowiada się jakiś cud i wyprowadzą się z mieszkania do końca lata?

Syrena

Dane poproszę :)

arwil

Nie znam danych. Nazywają się Miłka (Miłosława) i Marcin

Syrena

Chciałam Twoją datę urodzenia :)

Któreś z Was na pewno :)

A tak na poważnie, ta sprawa się rozwiąże korzystnie dla wszystkich. Coś się wydarzy co zmieni bieg spraw, i każde z Was na tym skorzysta. Być może początkowo to nie będzie dobrze wyglądało, czy nie będziecie pozytywnie do tego nastawieni, ale to będzie najlepsze co mogło się wydarzyć w tej danej sytuacji. P.S. Rozmowa czyni cuda, może warto usiąść i powyjaśniać sobie wszelkie niedogodności

• Lubię! 1

Essa

Nie liczyłabym na cuda. Wyprowadzą się, jeśli skończy im się umowa/szkoła/gotówka lub dostaną wypowiedzenie ze strony najmującego.

To tacy ludzie, którzy mają inną wrażliwość niż Wy lub jej brak, po co mieliby się wyprowadzać - nie widzą problemu w sobie.

Widzę pozytywne zmiany i taką ulgę, ale nie jestem pewna, czy to oni podejmą decyzję... czy nie Ty.

Jeśli będziecie "znosić" tą sytuację, to szybkie efekty nie nastąpią.

arwil

Dziękuje dziewczyny. Esso Twoje słowa o nich pasują idealnie do tej pary

arwil

Ismena poprosiła mnie o weryfikacje ale lato się jeszcze nie skończyło wiec na razie się wstrzymam :)

arwil

Wracam z weryfikacją, mamy wrzesień na ich wyprowadzkę się nawet nie zanosi. Dziękuje dziewczyny za wszystkie odpowiedzi ❤️

Esso Tobie wyjątkowo, ta ulga to pewnie to, ze zaczęłam planować wyprowadzkę na początku roku i już się nie mogę doczekać :)

• Dziękuję! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...