Skocz do zawartości

Brać cz nie?


Lakszmi

Polecane posty

Nie wiem czy temat w odpowiednim miejscu .?Jutro jadę daleko i wszystko mam spakowane ,i tak się zastanawiam czy nie wsiąść moich kart ze sobą.Czasem tęsknie za dotykiem kart .I nie raz robie tak ze ,wyciągam wszystkie i je tasuje przekładam stukam   .Czy ktoś z was zabiera karty ze sobą w daleka podróż? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Syrena napisał:

No, ale to  jest Twoja indywidualna sprawa czy masz potrzebę mieć karty przy sobie czy nie:) Jeśli tak czujesz to je weź :)

Właśnie wzięłabym i nie .Z jednej str wzięłabym żeby ktoś inny je nie wziął ,bo tego się obawiam .A z drugiej strony po co chyba ze k dnia bym robiła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ophelia2040

Ja zabieram w podróże - ale zwykle tylko jedną talię, żeby nie mieć nadmiaru bagaży :) Czasem noszę nawet do pracy - po prostu lubię je mieć przy sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Briee napisał:

Ja zabieram w podróże - ale zwykle tylko jedną talię, żeby nie mieć nadmiaru bagaży :) Czasem noszę nawet do pracy - po prostu lubię je mieć przy sobie.

Ja nie wzięłam bo ,nie miałam miejsca .Po za tym mój luby stał nade mną i ,nie miałam jak wyjąc .A on nic nie wie o kartach tarota moich i całym tym moim zainteresowaniem  .A pani dlaczego bierze karty ze sobą  .By naładować je swoją energia ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...