Skocz do zawartości
Syrena

Cygańskie wróżby

Polecane posty

Syrena

Zapraszam serdecznie na wróżby z kart cygańskich:)

Zasady wróżb:

1. W tygodniu przyjmuję 5 pytań

2. Nie odpowiadam na pytania, które były zadane już innemu wróżącemu

3. Nie odpowiadam na pytania dotyczące zdrowia

4. Odpowiadam w swoim wolnym czasie

5. Nie odpowiadam na dopytania

6. Do wróżby proszę podać swoje dane (imię, data urodzenia - dane przyjmuję tylko w wiadomości prywatnej)

• Gratuluję! 7

Batyam
6 minut temu, Syrena napisał:

Zapraszam serdecznie na wróżby z kart cygańskich:)

Zasady wróżb:

1. W tygodniu przyjmuję 5 pytań

2. Nie odpowiadam na pytania, które były zadane już innemu wróżącemu

3. Nie odpowiadam na pytania dotyczące zdrowia

4. Odpowiadam w swoim wolnym czasie

5. Nie odpowiadam na dopytania

6. Do wróżby proszę podać swoje dane (imię, data urodzenia - dane przyjmuję tylko w wiadomości prywatnej)

1.Czy moje sprawy urzędowe w Izraelu się pomyślnie uloza dotyczy 07.11.2019 rok. 

2.

Czy będę mogła mieszkać w moim domu po powrocie do Polski, czy mam szukać mieszkania. 

3.

Czy powinnam zrobić zawiadomienie o kradzieży z mojego domu, czy będzie to korzystne w sprawach sądowych karnych dla mnie, czy też odpuścić... I znosić dalej to co mam. 

4.

06.06.2019 będziemy mieli gości biznesowych w Izraelu czy będzie to owocne spotkanie czy, dojdzie do związania spółki, czy tylko towarzyskie 

Szukam inwestora na kupno apartamentu pod wynajem dla turystów... Czy do końca roku uda mi się pozyskać inwestora. Czy raczej muszę czekać na środki mojego partnera życiowego... 

Dane na priv. 

Essa

tu chyba chodzi o to, że 5 osób tygodniowo może zadać <myśli>

• Lubię! 2

Syrena
26 minut temu, Batyam napisał:

1.Czy moje sprawy urzędowe w Izraelu się pomyślnie uloza dotyczy 07.11.2019 rok. 

2.

Czy będę mogła mieszkać w moim domu po powrocie do Polski, czy mam szukać mieszkania. 

3.

Czy powinnam zrobić zawiadomienie o kradzieży z mojego domu, czy będzie to korzystne w sprawach sądowych karnych dla mnie, czy też odpuścić... I znosić dalej to co mam. 

4.

06.06.2019 będziemy mieli gości biznesowych w Izraelu czy będzie to owocne spotkanie czy, dojdzie do związania spółki, czy tylko towarzyskie 

Szukam inwestora na kupno apartamentu pod wynajem dla turystów... Czy do końca roku uda mi się pozyskać inwestora. Czy raczej muszę czekać na środki mojego partnera życiowego... 

Dane na priv. 

@Batyam, @Essa ma rację. Odpowiadam w tygodniu 5 osobom na jedno pytanie:)

• Lubię! 3

Essa

Chciałam zapytać o sprawy uczuciowe przez następne 3 miesiące. Nie mam nikogo konkretnego na oku ;)

Dane wysyłam :)

nikita29

Ja chciałabym zapytać czy do końca roku znajdę pracę, w której zarobki będą Mnie w pełni satysfakcjonowały:)

Batyam
28 minut temu, Syrena napisał:

@Batyam, @Essa ma rację. Odpowiadam w tygodniu 5 osobom na jedno pytanie:)

To @Syrena upał.... Poproszę pytanie nr 1.... 

• Haha 1

białadama

Cześć Syreno,

poproszę o pomoc , ale tym razem nie całkiem dla siebie - czy uda się w najbliższym czasie odnaleźć dowód mojej mamy-szuka się już dłuuugo, szukały siostry- nic, wsiąkł. mama nie znajdzie-ma zaniki pamięci i wkłada wszystko gdzie tylko się da.

Czy dałoby radę zakreślić- w którym miejscu on może być-kuchnia, pokój sypialny,spiżarnia..? a może ktoś jej po prostu ukradł.

Dziękuje

Syrena
3 godziny temu, Essa napisał:

Chciałam zapytać o sprawy uczuciowe przez następne 3 miesiące. Nie mam nikogo konkretnego na oku ;)

Dane wysyłam :)

@Essa, ja myślę,, że nadchodzi czas, kiedy Ty zaczynasz się przygotowywać na nowy etap w Twoim życiu. To tak jakbyś zamykała swoją przeszłość za sobą, zmieniała nawyki i otwierała się na nowe. Zaczynasz dojrzewać na nowe relacje, na nowych ludzi, na nową miłość, która małymi krokami się zbliża

• Dziękuję! 1

Syrena
3 godziny temu, nikita29 napisał:

Ja chciałabym zapytać czy do końca roku znajdę pracę, w której zarobki będą Mnie w pełni satysfakcjonowały:)

@nikita29, ja niestety u Ciebie nie widzę pracy jakiej oczekujesz. Niestety bardziej przy Tobie są straty i niepowodzenia. To nie jest zbyt pozytywny i owocny czas dla Ciebie, a już na pewno nie na taką pracę jaką sobie wymarzyłaś

Syrena
3 godziny temu, Batyam napisał:

To @Syrena upał.... Poproszę pytanie nr 1.... 

@Batyam, rozumiem, że tego dnia coś załatwiać będziesz i chcesz wróżbę na ten dany dzień?

Wg.. kart Twoje sprawy ułożą się pomyślnie. Wszystko tak jak sobie zaplanowałaś tak powinno być. Ktoś może Ci w tym pomóc, bądź sam urzędnik będzie Ci przychylny, ale jak najbardziej wszystko powinno zakończyć się pozytywnie

• Dziękuję! 1

Essa
12 minut temu, Syrena napisał:

@Essa, ja myślę,, że nadchodzi czas, kiedy Ty zaczynasz się przygotowywać na nowy etap w Twoim życiu. To tak jakbyś zamykała swoją przeszłość za sobą, zmieniała nawyki i otwierała się na nowe. Zaczynasz dojrzewać na nowe relacje, na nowych ludzi, na nową miłość, która małymi krokami się zbliża

Czuję tą przemianę, jaka we mnie zachodzi. To prawda, kilka znajomości uczuciowych pogrzebałam już i "opłakałam", uwalniam się od sentymentów bez przyszłości.

Oby reszta się spełniła. Zmiana dotychczasowych nawyków to masakra jakaś hehe

Dziękuję ;*

• Lubię! 2

Batyam
1 minutę temu, Syrena napisał:

@Batyam, rozumiem, że tego dnia coś załatwiać będziesz i chcesz wróżbę na ten dany dzień?

Wg.. kart Twoje sprawy ułożą się pomyślnie. Wszystko tak jak sobie zaplanowałaś tak powinno być. Ktoś może Ci w tym pomóc, bądź sam urzędnik będzie Ci przychylny, ale jak najbardziej wszystko powinno zakończyć się pozytywnie

@Syrena

Dziękuję 💏 

Wrócę z weryfikacja po 07.11.2019 

• Lubię! 1

Syrena
2 godziny temu, białadama napisał:

Cześć Syreno,

poproszę o pomoc , ale tym razem nie całkiem dla siebie - czy uda się w najbliższym czasie odnaleźć dowód mojej mamy-szuka się już dłuuugo, szukały siostry- nic, wsiąkł. mama nie znajdzie-ma zaniki pamięci i wkłada wszystko gdzie tylko się da.

Czy dałoby radę zakreślić- w którym miejscu on może być-kuchnia, pokój sypialny,spiżarnia..? a może ktoś jej po prostu ukradł.

Dziękuje

Czy w najbliższym czasie uda się odnaleźć dowód Twojej mamy?

@białadama, Nie, wydaje mi się, że tego dowodu nie znajdziecie. Mam kartę oszustw i tutaj mógł ktoś jej ukraść ten dowód., Sugeruję zgłosić zgubę w celu zapobiegnięcia kłopotów

białadama

dziękuję Syreno<dziękuję>

a caly czas mi po glowie chodzi najbliższe sąsiedztwo.czy to nie ich sprawka.

pozdrawiam

• Lubię! 1
  • Smutek 1

iwanek

Kochana Syrenko<usta>

Ustawiam się grzecznie w kolejce po wrozbe.

Jakiś czas temu poznałam chłopaka.

Później kontakt się urwał,  a niedawno znowu się odezwał. 

Spotkaliśmy się kilka razy.

Ciężki do rozgryzienia jest to człowiek.

Z jednej strony strasznie mnie do niego ciągnie z drugiej strony mam wrażenie,  że ta znajomość nie ma przyszłości.

Bardzo prosiłbym o pomoc.

Czy powinnam się w to w jakoliwiek sposób angażować?

A może lepiej będzie jeśli odpuszczę sobie tę znajomość?

Pozdrawiam gorąco w ten gorący dzień <kocha>

asiam

WItam,

Czy dostanę pracę tam gdzie złożyłam dokumenty, czy szukać pracy w innej miejscowości?

Pozdrawiam serdecznie

Joanna 30.04.1991

Ja.karolina

soleila007

Dzień dobry, ja również zapytam o pracę czy do końca wiosny znajdę nową pracę. Obecnie szukam w innej branży niż dotychczas pracowałam, marze o pracy laboranta ds. jakości Sandra 08.04.1992

lula2o

Witaj, ja tez  poprosze :) otoczenie mojego chlopaka jest wrogo do mnie nastawione mimo ze mnie nie znaja, chodzi o byla zone, mame i siostre, my chcemy byc razrm i jestesmy szczęśliwi, jak beda wyglądały nasze stosunki i i ich nastawinie gdy dowiedza sie o naszym związku czy beda probowaly nas rozdzielić? 

Aneta

Witam, czy widac u mnie jaką wygraną w tym roku?

Ankra

Witam Syrenko

Spoiler

Bardzo się cieszę że otworzyłaś swój kącik wróżb....ja również cierpliwie poczekam na swoją kolej.Moje pytanie do Twoich kart ,to pytanie o sprawy uczuciowe,jak potoczy się mój los czy zawsze będę sama .czy być może jest szansa na poznanie mężczyzny do bliższej relacji .Pozdrawiam .Dane podam na priv.

Syrena
Dnia 3.06.2019 o 10:39, iwanek napisał:

Kochana Syrenko<usta>

Ustawiam się grzecznie w kolejce po wrozbe.

Jakiś czas temu poznałam chłopaka.

Później kontakt się urwał,  a niedawno znowu się odezwał. 

Spotkaliśmy się kilka razy.

Ciężki do rozgryzienia jest to człowiek.

Z jednej strony strasznie mnie do niego ciągnie z drugiej strony mam wrażenie,  że ta znajomość nie ma przyszłości.

Bardzo prosiłbym o pomoc.

Czy powinnam się w to w jakoliwiek sposób angażować?

A może lepiej będzie jeśli odpuszczę sobie tę znajomość?

Pozdrawiam gorąco w ten gorący dzień <kocha>

Witaj @iwanek,

Wydaje mi się , że pomimo jego dość ciężkiego charakteru jest to ciekawy człowiek.  Być może od razu się nie angażuj emocjonalnie, ale też nie ucinaj tego kontaktu. On raczej jest osobą, która kieruje się prawością, ale zanim podejmie jakieś działania musi przeanalizować i sprawdzić czy warto. Jeśli uzna, że chce wejść w głębiej w tą relacje okaże się oddanym i troskliwym partnerem

• Dziękuję! 1

Syrena
Dnia 4.06.2019 o 13:19, asiam napisał:

WItam,

Czy dostanę pracę tam gdzie złożyłam dokumenty, czy szukać pracy w innej miejscowości?

Pozdrawiam serdecznie

Joanna 30.04.1991

Dostałaś od  Eweliny chyba odpowiedź na takie same pytanie

Syrena
Dnia 5.06.2019 o 13:36, soleila007 napisał:

Dzień dobry, ja również zapytam o pracę czy do końca wiosny znajdę nową pracę. Obecnie szukam w innej branży niż dotychczas pracowałam, marze o pracy laboranta ds. jakości Sandra 08.04.1992

Niestety, nie sądzę, żebyś do końca wiosny znalazła pracę (malutko czasu już zostało). Czy przypadkiem Twoje nastawienie nie jest dość mocno negatywne i nie zachwiałaś swojej wartości i pewności? Będziesz musiała trochę dłużej poczekać niestety

Syrena
Dnia 5.06.2019 o 16:49, lula2o napisał:

Witaj, ja tez  poprosze :) otoczenie mojego chlopaka jest wrogo do mnie nastawione mimo ze mnie nie znaja, chodzi o byla zone, mame i siostre, my chcemy byc razrm i jestesmy szczęśliwi, jak beda wyglądały nasze stosunki i i ich nastawinie gdy dowiedza sie o naszym związku czy beda probowaly nas rozdzielić? 

Moim zdaniem te niedopowiedzenia i gęsta  atmosfera wynika z tego, że Twój partner nie zalatwił wszystkich spraw z przeszłości. Nie podomykał rozdziałów stąd ich nastawianie. ale to nie jest centralnie negatywne nastawienie do Twojej osoby tylko właśnie chodzi o sprawy, których do konca nie załatwił - zostawił je otwarte. Dopóki on tego nie poukłada to taka sytuacja będzie trwała

• Dziękuję! 1

• Utwórz nowe...