Skocz do zawartości
Koniczyna

Prośba o wróżbe sprawy zawodowe

Polecane posty

Koniczyna

Chciałabym prosić o wróżbe  jak potoczy się moja dalsza współpraca z firmą w której pracuję umowę mam do końca czerwca nie wiem co będzie dalej jakie dalsze losy czekają mnie w sprawach zawodowych czy będę pracować tam gdzie pracuje czy może znajdę coś innego.

Chciałabym prosić o wskazówkę radę co robić.

• Lubię! 1

iwanek
17 godzin temu, Koniczyna napisał:

Chciałabym prosić o wróżbe  jak potoczy się moja dalsza współpraca z firmą w której pracuję umowę mam do końca czerwca nie wiem co będzie dalej jakie dalsze losy czekają mnie w sprawach zawodowych czy będę pracować tam gdzie pracuje czy może znajdę coś innego.

Chciałabym prosić o wskazówkę radę co robić.

Kochana @Koniczyna

Mam wrażenie że Ty sama możesz chcieć z tej pracy zrezygnować .Ktoś pomocny, jakaś dobra dusza może Ci zaoferować pomoc w znalezieniu czegoś innego.

Mam wrażenie że będziesz  miała dylemat co zrobić.

Albo też będziesz wybierać między dwiema opcjami.

Zapytałam Aniołów co chcieliby Ci powiedzieć na temat pracy. Ich odp to WYPATRUJ ZNAKI

Pozdrawiam serdecznie <kocha>

• Lubię! 1

Koniczyna
Dnia 6.06.2019 o 10:16, iwanek napisał:

Kochana @Koniczyna

Mam wrażenie że Ty sama możesz chcieć z tej pracy zrezygnować .Ktoś pomocny, jakaś dobra dusza może Ci zaoferować pomoc w znalezieniu czegoś innego.

Zapytałam Aniołów co chcieliby Ci powiedzieć na temat pracy. Ich odp to WYPATRUJ ZNAKI

Iwanciu Dziękuję za wróżbę:)

Dobrą masz intuicje<okey>Nie powiem  dobre masz też wrażenie jeśli chodzi o to że mogę sama chcieć zrezygnowac z pracy ostatnio takie mysli kłebiły się po mojej główce,chciałabym pracować w mieście w ktorym mieszkam do pracy dojeżdżam 60km umowy dziwne tylko wyczekiwanie na ile przedłużą atmosfera dziwna ostatnio uslyszałam w pracy ,że mam zawsze szczęście,zazdrość niesamowita i wzroki bazyliszka jeden na drugiego skarży jak w przedszkolu szefostwu zamiast rozwiązać problem miedzy sobą.Jeśli chodzi o pracę  podejmę takie kroki jak będę miała coś pewnego z pewnymi umowami tutaj nie widzę żadnej perspektywy na przyszłość takie wyczekiwanie , odbiera mi energię życiową i działa na moją urodę <kawka> powinnam się cieszyć że w ogóle pracuję inni nie mogą nie mają pracy.

Nie powiem czasami jestem tym wszystkim zmęczona ,ostatnio zauważyłam w lustrze postarzalam się worki pod oczami twarz zmeczona jakbybylam na kacu lub po kielichu<facepalm><sarkazm>

Podziękowanie dziękuję za radę od Aniołów będę wypatrywac znaki z niebios.

Opatrzność czuwa<stokrotka><buziak><modlitwa>

• Dziękuję! 1

Koniczyna

IMG_20190607_221931.png

• Dziękuję! 1

Koniczyna

@iwanek skarbeńku umowe przedłużoną mam na 2 miesiące,nie powiem wielkiej radości z tego nie mam jest takie oczekiwanie.Moja alternatywa jeśli znajdę coś konkretnego bliżej mojego miejsca zamieszkania odejdę z obozu pracy,rozglądam się za czymś nowym czas szybko leci , tutaj gdzie jestem nie widzę dla siebie przyszłości ,zero organizacji zero szacunku do ludzi  ze strony nowej kierowniczki.

Dylemat to mam miałam co robić czy rzucić w piz...u ale jeszcze nie póki nie znajdę czegoś konkretnego.

Pozdrawiam<bukiet>

Koniczyna
Dnia 6.06.2019 o 10:16, iwanek napisał:

Kochana @Koniczyna

Iwanciu kochana zweryfikuję wróżbę.

Sprawdziło się ktoś się pojawił mój znajomy odezwał się z propozycją pracy poza granicami Pl w firmie której on pracuję nie ukrywam miałam dylemat co robić, opcję też były dwie póki co zostaje tam gdzie jestem.Sytuacja się unormowała nowa kierowniczka przychylnym okiem do mojej osoby.

Jeśli chodzi o znaki które miałam wypatrywać to się pojawiły kontuzję jak nie ręki to nóg i ten znak o mało nie doszłoby do tradegii w pracy jak to mówię jak nie urok to sraczka opatrzność czuwa.

Dziękuję za wróżbę 

Pozdrawiam<bukiet>

• Dziękuję! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...