Skocz do zawartości

Co cenisz w ludziach?


Ismena

Polecane posty

Tak mi się wydaje Esso. Rożni są ludzie i do rożnych osób trzeba mieć inną "instrukcję", jeden na żart zareaguje śmiechem, drugi strzeli focha, ot ludzka natura.

W tej sytuacji którą Alicja podała może być jeszcze jedna możliwosć - ta koleżanka nic nie powie, zatrzyma co widziała dla siebie. Ale gdy tamta sama się dowie, przyłapie męża. Gdy pójdzie się pożalić, wypłakać, prosić o radę to wtedy tamta powie, że już dawno wiedziała ale nie chciała mówić bo... to skutek może być jeszcze gorszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cenie w ludziach szacunek do samego siebie, szczerość jednak z nutą taktu, upór w dążeniu do celu, dotrzymywanie słowa, poczucie sprawiedliwości, empatię oraz kulturę osobistą.

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej cenie szczerosc,poczucie humoru,lojalnosc i wiernosc.Nie cierpie plotkarzy i naprawde cenie sobie trzymanie jezyka za zebami trudno o takich ludzi kazdy ma jakies wady.Przyjazn jest bardzo wazna,ale komu tu zaufac i nazwac przyjacielem chyba tylko psa jest najwierniejszy. <hejka>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
W ludziach cenie to ze niektórzy cenia wartosci cenniejsze od pieniedzy ...

Z przykrością trzeba stwierdzić, że w obecnych czasach takich ludzi jest coraz mniej <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja również cenię szczerość w ludziach przede wszystkim. Szczerość...wierność, oddanie. Bardzo nie lubię, kiedy ktoś jest dwulicowy i zmienia strony tak, jak chorągiewka na wietrze ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerość, tolerancja, pogoda ducha..to najważniejsze rzeczy które cenię sobie w ludziach.Nie lubię obłudy, fałszu i ludzi którzy uważają siebie za pępek świata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie i prawdomówność. Wydaje mi się, że nie do końca ludzie są szczerzy wobec samych siebie wiec w stosunku do innych kiepsko im wychodzi. Prawda ma wartość nadrzędną - jeśli brak w niej ocen ma szansę być obiektywną a nie tylko subiektywną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerosc ale taka do bolu. Taka w ktorym ktos , Ci mowi ze nie odszedl od Ciebie , wiedzac ze sprawi Ci tym bol;) Ja najlepiej radze sobie z diablem , ktorego widze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ludziach cenię najbardziej szczerość, konsekwentność i zdecydowanie. Szczerość dlatego że niewielu ludzi mówi faktycznie to co myśli,większość przybiera bezpieczną maskę i udaje kogoś kim nie jest, po jakimś czasie zatraca własną tożsamość. Okłamujac innych okłamuje siebie. Konsekwentnosc no coz skoro podjęło się jakieś kroki, powiedziało się a to trzeba powiedzieć b...Nie można uciekać ani przed życiem ani przed konsekwencją własnych czynów. Skoro coś robię to jest to przemyślane i nawet jak pojdzie cos nietak to wezme to na swoje barki.

Kolejna rzecz: zdecydowanie to bardzo istotne,ponieważ ciężko funkcjonować w jakiejkolwiek relacji z osobą,która sama nie wie jakie ma oczekiwania i nawet ciężko zaplanować z nią czas. Np.

-Idziemy do kina czy teatru?

-e nie wiem. Do kina. A nie jednak do teatru.

 

To irytujące zachowanie i niezwykle uciążliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co cenię w ludziach

chyba najbardziej bezinteresowność i miłość do istot żywych bez względu kim i czym są

bardzo ważna jest też dla mnie tolerancja bo każdy ma prawo żyć tak aby być szczęśliwym jeżeli to nie narusza sfery innych osób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo cenię poczucie humoru, to że mimo wszystkich napotykanych przykrości ktoś sie usmiecha i nie traci wiary na lepsze jutro. Pracowitość,szczerość, lojalność i przede wszystkim odpowiedzialność- za to cenię najbardziej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cieszę się, że są ludzie, którzy wierzą w siebie i w to, że potrafią coś zrobić. Pomimo przeciwności nie poddają się, próbują jeszcze raz, a nawet kolejny i następny. Walczą do końca i nie rezygnują ze swoich planów, marzeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ja tak trochę z przekory, napiszę, że często, to co widzimy w innych ludziach, jest odbiciem nas samych. Przykładowo : Jeśli wkurza nas egocentryzm u znajomego, to prawdopodobnie w nas samych również. Jeśli podoba nam się pewność siebie, u przyjaciela, to często nie dostrzegamy jej w sobie. :]

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...