Skocz do zawartości

Co cenisz w ludziach?


Ismena

Polecane posty

Tak jest, ale również jest jeszcze inaczej - często lubimy się otaczać ludźmi, którzy są w pewien sposób podobni do nas. Chyba rzadko, kto lubi przebywać z osobami, które stale marudzą i narzekają na swój los oraz na cały świat. ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Cenię w ludziach dobro, życzliwość. Chęć niesienia bezinteresownej pomocy. Sama staram się tak żyć. Jedni to doceniają, inni nie, ale mnie sprawia to radość, powoduje uśmiech mojego serca. Lubię w ludziach piękną duszę, której nie można dotknąć, ale można ją poczuć w każdy, najmniejszym życzliwym geście, słowie, czynie, uśmiechu... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pierwsze, co przychodzi mi na myśl to szczerość i życzliwość. To uniwersalne wartości, ale mam wrażenie, ze coraz trudniej znaleźć jest ludzi, którzy właśnie kierują się tymi wartościami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Każdy jest na swój sposób piękny, dobry, szczery czy radosny. Trzeba umieć tylko wydobyć to piękno z drugiego człowieka, dlatego ja cenię ludzi za to, że są i takimi ich kocham jakimi są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja w ludziach cenie przede wszystkim szczerość, pracowitość, to czy ta osoba jest godna zaufania, czy można liczyć na wsparcie z jej strony, nie liczy się wygląd tylko jaką ta osoba jest. :)

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dla mnie również szczerość jest ważna. Nie lubię ludzi kłamliwych, fałszywych którzy rozmawiają pięknie, a gdy skończą idą do innych i zabierają się za obgadywanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Cenię przede wszystkim tzw. dobre serce i szacunek w stosunku do ludzi, zwierząt i przyrody. :) No a poza tym poczucie humoru, lojalność, tolerancyjność, uczynność, stałość w przekonaniach, a także w relacjach z ludźmi, prawdomówność, ciekawy charakter, inteligencję, umiejętność dyskutowania i brak skłonności do obrażania się. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 1 month later...

- szczerość w mówieniu o tym co się czuje, myśli - nawet jeśli to trudne i wbrew ogółowi

- autentyczność w byciu sobą - lubienie siebie takim, jakim się jest ale też praca nad sobą

- radość życia 

- dojrzałość

- dystans do tego, co się dzieje - bycie ponad tym, co niszczy i pielęgnowanie tego co prowadzi do wzrostu

- wierność i lojalność wobec bliskich, przyjaciół

- wrażliwość na słabszych - stawanie w obronie

- uważność, wrażliwość na to, co się dzieje

- podejście niematerialistyczne, ale umie zadbać o byt swój, rodziny ---> to co robi - robi z pasją, zaangażowaniem.

 

Odkryłam jak bardzo cenię moich Rodziców, pomimo ich słabości, dużo przeszli a mimo to chcieli mi dać to co najlepsze na swój sposób  <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Szczerość, mimo, że czasem jest bolesna, to jednak zdecydowanie wolę jeśli ktoś powie mi szczerze to co myśli, a nie próbuje mnie oszukać, zwodzić itp.

2. Dobre serce, otwartość na potrzeby innych, a nie myślenie wyłącznie o sobie, chęć niesienia pomocy innym, wsparcie, zrozumienie

3. Poczucie humoru

4. Nie ocenianie innych osób, gdy nawet nigdy nie próbowało się ich poznać 

5. Pozytywne podejście do życia 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

A ja chyba najbardziej cenie w ludziach szacunek i odpowiedzialność. To jeśli ktoś bez względu na relację i sytuację potrafi kogoś obdarzyć szacunkiem jaki mu się należy i również umie brać odpowiedzialność za swoje czyny. 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...