Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marika

Wróżby z Kart

Polecane posty

Marika

Witajcie, mam teraz trochę więcej czasu, więc zakładam temat i może będę mogła komuś pomóc :) 

Jeżeli chcesz otrzymać ode mnie wróżbę - pamiętaj tylko, o tym, że:

To Ty kreujesz swoje życie i decydujesz o następnym kroku! Nie miej pretensji do kart ani do wróżek, że coś Ci się nie układa, tak jak Ty chcesz! Postaram się odpowiedzieć i udzielić rad na podstawie kart, jednak pamiętaj, że to Ty jesteś kowalem swojego losu. Moje wróżby potraktuj jako rady, a nie jako dosłowne przepowiadanie przyszłości i pamiętaj - jestem tylko człowiekiem, nie jestem nieomylna. Nie ponoszę odpowiedzialności, za to, co Ty zrobisz z otrzymanymi informacjami.

Przypominam zasady:

1. Proszę o podanie imienia i roku urodzenia oraz konkretnego pytania i jeżeli to jest wymagane opis sytuacji (może być na pw). Nie wykonuję rozkładów ogólnych = nie odpowiadam na ogólne pytania.

2. Wróżę w swoim wolnym czasie, więc proszę o cierpliwość.

3. Możesz zadać maksymalnie 2 pytania. Proszę nie pytać o to samo wcześniej niż po upływie trzech tygodni! Jednak nie pytaj mnie o to, na co już otrzymałaś odpowiedzi! Przed wykonaniem wróżby zawsze sprawdzam posty. Szanujcie mój czas i dajcie szansę osobom, które naprawdę potrzebują otrzymać wróżbę. 

4. Mogę nie zgodzić się na wykonanie wróżby bez podania przyczyny.

5. Nie typuję liczb do gier losowych, nie określam płci nienarodzonych dzieci oraz nie podaję żadnych dat. Nie odpowiadam na pytania dotyczące: osób trzecich, zdrowia, płci i ilości dzieci, czasu, miejsca spotkania danej osoby.

6. NIE WRÓŻĘ NA PW! - ewentualnie możecie na PW podać imię/rok urodzenia.

7. Pamiętaj! Karty, to nie wyrocznia, karty przedstawiają scenariusz możliwy na daną chwilę, który może ulec zmianie.

Zapraszam :) 

• Lubię! 1
  • Gratuluję! 7

Essa

Witaj Mariko,

Przygotowuję się do egzaminu w listopadzie br., czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?

Szczegóły w wiadomości prywatnej.

Pozdrawiam :) 

M.

annairda

Cześć :) mam pytanie dotyczące sfery finansowej:) pracuje obecnie w księgowości.zmienilam pracę i jestem tu gdzie jestem od stycznia.do końca roku mam umowe ale teraz mam nową propozycję dorobienia sobie dodatkowo.w finansach.a raczej w ubezpieczeniach. Czy warto poświęcić temu czas? Czy zaowocuje to na przyszłość? Przyniesie zyski?Zadowolenie? :)  pozdrawiam😊 dodam,że byłam już na szkoleniu i mam mieszane uczucia.z jednej strony mnie to pociąga,ale z drugiej strony nie wiem czy to dla mnie..czy to zwykle naciąganie mnie..

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód...

nikita29

Kochana Ja mam pytanie czy relacja z Mateuszem się rozwinie czy zakończy na dobre?

nikita29
Dnia 1.07.2019 o 00:11, nikita29 napisał:

Kochana Ja mam pytanie czy relacja z Mateuszem się rozwinie czy zakończy na dobre?

Mariko przenoszę pytanie do Iwonki:)

białadama

Cześć Mariko,

1. ja bym chciała zapytać, w jakim kierunku mam szanse znaleźć nową pracę, tak abym była zadowolona i miała jakiś zysk z niej tez-czy może to nastąpić do pol roku czasu? (myślę o czymś związanym z grafiką oraz o zawodach powiązanych z finansami-w obu przypadkach male doswiadczenie), do fizycznej cięższej pracy  się zdrowotnie nie nadaję.

2. czy mam mimo wszystko szansę-mimo kopiących dołki mi kolegów, otrzymać w najbliższym czasie pozytywną opinię/ocenę u mojego przełożonego, a może jakieś dodatkowe choćby małe pieniążki - podwyżkę w przyszłości.

Dziękuję!

Marika
Dnia 30.06.2019 o 19:55, Essa napisał:

Witaj Mariko,

Przygotowuję się do egzaminu w listopadzie br., czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?

Szczegóły w wiadomości prywatnej.

Pozdrawiam :) 

M.

Karty nie są złe, wprost przeciwnie, ostateczny wynik to sukces. Jednak po drodze może pojawić się jakieś rozczarowanie - tak jakbyś jeszcze nie włożyła w to całej energii, a kulminacyjny moment miał dopiero nastąpić. To może być bardzo trudny czas dla Ciebie, czas zwątpienia, ale także walka z samym sobą. Jesteś silna, wytrwała i dążysz do realizacji celów, więc i teraz nie odniesiesz porażki, a zwycięstwo. 

• Dziękuję! 1

Marika
Dnia 30.06.2019 o 20:24, annairda napisał:

Cześć :) mam pytanie dotyczące sfery finansowej:) pracuje obecnie w księgowości.zmienilam pracę i jestem tu gdzie jestem od stycznia.do końca roku mam umowe ale teraz mam nową propozycję dorobienia sobie dodatkowo.w finansach.a raczej w ubezpieczeniach. Czy warto poświęcić temu czas? Czy zaowocuje to na przyszłość? Przyniesie zyski?Zadowolenie? :) pozdrawiam😊 dodam,że byłam już na szkoleniu i mam mieszane uczucia.z jednej strony mnie to pociąga,ale z drugiej strony nie wiem czy to dla mnie..czy to zwykle naciąganie mnie..

To może przynieść zysk, ale nie na długo i nie taki jak brzmiały zapewnienia. To jest praca "idealna" patrząc na nią z wierzchu, ale już głębiej zaczynają pojawiać się pierwsze minusy. Pytasz, czy warto - to już od Ciebie zależy. Każda praca czegoś uczy albo chociaż wzbogaca cv. Tutaj podobnie, staniesz przed czymś nowym, możesz zyskać nowe umiejętności jednak wymagany będzie duży nakład Twoich sił, jak również coś stracisz. Pojawiają się karty domu, rodziny, więc sądzę, że może chodzić o czas, który mogłabyś poświęcić swojej rodzinie zamiast pracy. 

Marika
Dnia 3.07.2019 o 22:34, białadama napisał:

Cześć Mariko,

1. ja bym chciała zapytać, w jakim kierunku mam szanse znaleźć nową pracę, tak abym była zadowolona i miała jakiś zysk z niej tez-czy może to nastąpić do pol roku czasu? (myślę o czymś związanym z grafiką oraz o zawodach powiązanych z finansami-w obu przypadkach male doswiadczenie), do fizycznej cięższej pracy  się zdrowotnie nie nadaję.

2. czy mam mimo wszystko szansę-mimo kopiących dołki mi kolegów, otrzymać w najbliższym czasie pozytywną opinię/ocenę u mojego przełożonego, a może jakieś dodatkowe choćby małe pieniążki - podwyżkę w przyszłości.

Dziękuję!

Przykro mi, ale nie wykonam dla Ciebie wróżby 

annairda
1 godzinę temu, Marika napisał:

To może przynieść zysk, ale nie na długo i nie taki jak brzmiały zapewnienia. To jest praca "idealna" patrząc na nią z wierzchu, ale już głębiej zaczynają pojawiać się pierwsze minusy. Pytasz, czy warto - to już od Ciebie zależy. Każda praca czegoś uczy albo chociaż wzbogaca cv. Tutaj podobnie, staniesz przed czymś nowym, możesz zyskać nowe umiejętności jednak wymagany będzie duży nakład Twoich sił, jak również coś stracisz. Pojawiają się karty domu, rodziny, więc sądzę, że może chodzić o czas, który mogłabyś poświęcić swojej rodzinie zamiast pracy. 

Dziękuję ❤️ no zobaczymy co z tego wyjdzie :) na pewno wrócę z weryfikacją :)

• Lubię! 1

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód...

Naily

Witaj Mariko 😘 

Jeżeli mogę to chciałabym zapytać czy dojdzie do mojego rozwodu w najbliższym czasie? 

To już koniec. Dzisiaj zawaliło się wszystko do zera, myślę, że ta decyzja powinna była zapaść już dawno, ale mimo wszystko tak strasznie się boję. Nie o siebie a o osobe z ktora bylam  zwiazana. Nie nadaje się do związku, nigdy prze nigdy już z nikim nie będę, ale chcialabym wiedzieć czy rozwód i wyprowadzka to dobra decyzja. Nie wiem co ze mna nie tak, ale mam ogromna nadzieję, ze nigdy juz nikogo nie skrzywdze. Dane podam na priv. 

Naily
Dnia 10.07.2019 o 00:26, Naily napisał:

Witaj Mariko 😘 

Jeżeli mogę to chciałabym zapytać czy dojdzie do mojego rozwodu w najbliższym czasie? 

To już koniec. Dzisiaj zawaliło się wszystko do zera, myślę, że ta decyzja powinna była zapaść już dawno, ale mimo wszystko tak strasznie się boję. Nie o siebie a o osobe z ktora bylam  zwiazana. Nie nadaje się do związku, nigdy prze nigdy już z nikim nie będę, ale chcialabym wiedzieć czy rozwód i wyprowadzka to dobra decyzja. Nie wiem co ze mna nie tak, ale mam ogromna nadzieję, ze nigdy juz nikogo nie skrzywdze. Dane podam na priv. 

Ponownie witam Mariko 😗

Niestety nie mogę edytować poprzedniego posta a sytuacja się trochę zmieniła. Postanowiłam dać nam ostatnią szansę, ale boję się i czuję, że znowu będzie tak samo. Pomimo tego, że zostaliśmy na razie razem ja i tak myślę o rozwodzie. Za dużo było prób ratowania związku i za każdym razem kończyło się tak samo. Jest tez za duzo mojej naiwnosci w tym wszystkim. Więc mimo tego, że okoliczności sie zmienily to moje pytanie w zasadzie pozostaje bez zmian, czy rozwód to dobra decyzja i czy do niego dojdzie? Pozdrawiam 🌻

Koniczyna

Witaj Mariko

W najbliższym czasie planuję tylko on o tym nie wie spotkać się z mężczyzną przeprosić jego za moje niestosowne zachowanie nie powiem trochę krwi jemu natrułam ubliżyłam facetowi.Prosiłabym o wróżbę czy spotkać się z nim czy może sobie odpuścić jeśli dojdzie do kontaktu jak przebiegnie spotkanie.Chiałabym wiedzieć czy on jakieś zamiary ma w moim kierunku czy planuję zemstę.

Dziękuję :)

Pozdrawiam

Koniczyna
Dnia 14.07.2019 o 17:05, Koniczyna napisał:

Witaj Mariko

W najbliższym czasie planuję tylko on o tym nie wie spotkać się z mężczyzną przeprosić jego za moje niestosowne zachowanie nie powiem trochę krwi jemu natrułam ubliżyłam facetowi.Prosiłabym o wróżbę czy spotkać się z nim czy może sobie odpuścić jeśli dojdzie do kontaktu jak przebiegnie spotkanie.Chiałabym wiedzieć czy on jakieś zamiary ma w moim kierunku czy planuję zemstę.

Dziękuję :)

Pozdrawiam

Mariko przenoszę swoją prośbę o wróżbę na forum

• Lubię! 1

Marika
Dnia 11.07.2019 o 13:50, Naily napisał:

Ponownie witam Mariko 😗

Niestety nie mogę edytować poprzedniego posta a sytuacja się trochę zmieniła. Postanowiłam dać nam ostatnią szansę, ale boję się i czuję, że znowu będzie tak samo. Pomimo tego, że zostaliśmy na razie razem ja i tak myślę o rozwodzie. Za dużo było prób ratowania związku i za każdym razem kończyło się tak samo. Jest tez za duzo mojej naiwnosci w tym wszystkim. Więc mimo tego, że okoliczności sie zmienily to moje pytanie w zasadzie pozostaje bez zmian, czy rozwód to dobra decyzja i czy do niego dojdzie? Pozdrawiam 🌻

Patrząc na karty, to Twój partner też w końcu będzie miał dość tego wszystkiego i powie stanowcze NIE. I obawiam się, że wtedy już nie będziesz miała nic do powiedzenia i nie będą możliwe żadne próby mające na celu uratowanie związku. Jak na razie Twój partner walczy i ma siłę, aby to wszystko w pewnym sensie przecierpieć, być może ma na uwadze to co było w przeszłości między Wami - miłe chwile, czułość, piękna miłość itp. Chciałby do tego wrócić, ale zdaje sobie sprawę, że pewnych rzeczy nie da się uratować i coś bezpowrotnie przepadło. Pytasz czy rozwód to dobra decyzja - tego karty nie powiedzą, nad tym musisz zastanowić się sama. 

• Dziękuję! 1

Jadwiga

Witaj Mariko,

obraziłam się na kolegę bo nie ładnie mnie potraktował ostatnio. Powiedziałam żeby nie pisał do mnie ani nie dzwonił nie mówiąc o spotkaniu już. Mam żal do niego trochę o to zachowanie.  Chciałam zapytać dlaczego tak postąpił, czy ma mnie dość albo może interesuję się inną osobą?  Czy przeprosi mnie za to i będzie chciał kontaktu znowu czy już pozostaniemy na takim etapie.

Dane wyślę na pw.

Jolu, Twoje dwa poprzednie konta zostały zablokowane, jeżeli chcesz, aby to zostało, to stosuj się do Zasad obowiązujących na forum.

https://kartylosu.pl/topic/4544-czytanie-tarot/page/16/?tab=comments#comment-98837

Plus inne tematy, na innych stronach.

Naily

Witaj Mariko, bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Czyli wychodzi na to, że on ma dokładnie tak samo jak ja. Ja tez mam na uwadze to jak było kiedyś i mając resztki nadzieji zdecydowałam się po raz kolejny z nim zostać. Ciągle się zastanawiam nad tym rozwodem, myślę, że to jedyne sensowne wyjście z sytuacji. Chciałabym odejść i wielokrotnie z nim o tym rozmawiam tylko, że za każdym razem on przekonuje mnie abym została. Napisałaś, że on w końcu również będzie miał tego wszystkiego dość i nie będzie można już nic uratować. Mam nadzieję, że w końcu dojrzeje do tej decyzji i pozwoli mi odejść albo sam powie, ze to definitywny koniec bo w przeciwnym razie obawiam się, że będziemy sie tylko nawzajem ranić. Po Twojej odpowiedzi myślę, że po raz ostatni spróbuję coś zmienić w swoim zachowaniu tak aby on był zadowolony, skoro on również chciałby wrócić do tego co było kiedyś a jeżeli to nic nie da i on po mojej zmianie nie zmieni swojego zachowania względem mnie to chyba nie będę miała już wątpliwości co do słuszności decyzji o rozwodzie. Dziekuje, że poświęciłaś mi swój czas, odezwę się za jakiś czas i napiszę jak to się potoczyło. Pozdrawiam  serdecznie🌼🌼

• Dziękuję! 1

Jadwiga

Mariko na razie rezygnuję z tego pytania. Przepraszam.

Lady-Blue

Witaj Mariko, mam prośbę, ponieważ moje pytania wiszą w temacie prośba o wróżbę chciałabym je przenieść do Ciebie. 

1. Praca, czy uda mi się ją zmienić na taką pracę z dziećmi w przyszłości? Pracuje w biurze a teraz zapisałam się na studia podyplomowe z edukacji elementarnej, trochę się boje o finanse ale zaryzykowałam. Co widzisz w kartach na ten temat? Dam radę z tymi studiami? 

2. Uczucia , czy w tym roku skończy się moja samotność ? Tzn.  czy i kogo poznam ? 

Dziękuję i pozdrawiam

Sylwianka

Witaj :)

Chciałabym się zapytać o znajomość z nowo poznanym mężczyzną. Czy rozwinie się w coś poważnego i stworzymy związek? Dane wysyłam priv. 

Dziękuję ślicznie :*

Jadwiga

Witaj Mariko,

chciałam zapytać czy pisana mi jest zmiana miejsca zamieszkania w przeciągu 3 lat. Jeśli tak, to czy przyczyną może być zmiana pracy czy wyprowadzka do partnera.

Z góry dziękuje.

Dane wyśle na pw.

Lady-Blue
Dnia 30.07.2019 o 21:13, Lady-Blue napisał:

Witaj Mariko, mam prośbę, ponieważ moje pytania wiszą w temacie prośba o wróżbę chciałabym je przenieść do Ciebie. 

1. Praca, czy uda mi się ją zmienić na taką pracę z dziećmi w przyszłości? Pracuje w biurze a teraz zapisałam się na studia podyplomowe z edukacji elementarnej, trochę się boje o finanse ale zaryzykowałam. Co widzisz w kartach na ten temat? Dam radę z tymi studiami? 

2. Uczucia , czy w tym roku skończy się moja samotność ? Tzn.  czy i kogo poznam ? 

Dziękuję i pozdrawiam

Nie wiem jak to się stało ale moje pytania pojawiły się u Iwanem, dlatego chyba muszę zrezygnować z pytań ? 

Mam inne.. co dobrego i złego czeka mnie jeszcze w tym roku ?

soleila007

Dzień dobry, chciałabym zapytać karty kiedy wejdę w stały związek? moje życie uczuciowe to jakaś porażka

Marika
Dnia 2.08.2019 o 16:35, Sylwianka napisał:

Witaj :)

Chciałabym się zapytać o znajomość z nowo poznanym mężczyzną. Czy rozwinie się w coś poważnego i stworzymy związek? Dane wysyłam priv. 

Dziękuję ślicznie :*

Patrząc na karty, możliwe że pojawi się zniechęcenie, rozczarowanie, to co Was zachwyciło na początku, niedługo może przestać być ważne. Owszem znajomość może się rozwijać, jednak w pewnym momencie możecie odczuć, że to nie To. Nie o to chodziło, nie tak miało być. Ten etap fascynacji minie i spojrzycie na siebie zupełnie inaczej. W partnerze może Cię coś irytować, może jego podejście do życia? Styl, który prowadzi. Możesz zdać sobie sprawę, że coś od czego długu uciekałaś i nie chciałaś mieć z tym nic wspólnego, nagle jest bardzo blisko. 

Marika
Dnia 8.08.2019 o 19:42, Jadwiga napisał:

Witaj Mariko,

chciałam zapytać czy pisana mi jest zmiana miejsca zamieszkania w przeciągu 3 lat. Jeśli tak, to czy przyczyną może być zmiana pracy czy wyprowadzka do partnera.

Z góry dziękuje.

Dane wyśle na pw.

Przykro mi, ale nie wykonam dla Ciebie wróżby

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...