Skocz do zawartości
Marika

Wróżby z Kart

Polecane posty

Marika
Dnia 14.08.2019 o 19:06, Lady-Blue napisał:

Nie wiem jak to się stało ale moje pytania pojawiły się u Iwanem, dlatego chyba muszę zrezygnować z pytań ? 

Mam inne.. co dobrego i złego czeka mnie jeszcze w tym roku ?

Przykro mi, ale nie wykonam dla Ciebie wróżby, nie odpowiadam na pytania ogólne.

Marika
Dnia 16.08.2019 o 18:26, soleila007 napisał:

Dzień dobry, chciałabym zapytać karty kiedy wejdę w stały związek? moje życie uczuciowe to jakaś porażka

We wrześniu widać przy Tobie mężczyznę. Bardzo ambitny, pracowity, odpowiedzialny, a do tego przystojny. Możecie mieć kontakt. Niewątpliwie zawładnie Twoim sercem i myślami, ale to będzie bardziej Twoje działanie, poprzez "nakręcanie się" na niego. Ta znajomość będzie trwać - raz będzie lepiej, a raz gorzej. Mam wrażenie, że kiedy Ty będziesz chciała, to on będzie się wycofywał, a kiedy w końcu on się odważy, to wtedy Ty przyjmiesz bierną postawę. Tak do końca nie będziesz przekonana, czego właściwie chcesz i czy on powinien wejść do Twojego życia. W październiku może zajść w Tobie jakaś przemiana - podsumowanie życia, uporządkowanie pewnych spraw, opłakanie czegoś/kogoś, aby już całkowicie odciąć się od tego. 

soleila007
1 godzinę temu, Marika napisał:

We wrześniu widać przy Tobie mężczyznę. Bardzo ambitny, pracowity, odpowiedzialny, a do tego przystojny. Możecie mieć kontakt. Niewątpliwie zawładnie Twoim sercem i myślami, ale to będzie bardziej Twoje działanie, poprzez "nakręcanie się" na niego. Ta znajomość będzie trwać - raz będzie lepiej, a raz gorzej. Mam wrażenie, że kiedy Ty będziesz chciała, to on będzie się wycofywał, a kiedy w końcu on się odważy, to wtedy Ty przyjmiesz bierną postawę. Tak do końca nie będziesz przekonana, czego właściwie chcesz i czy on powinien wejść do Twojego życia. W październiku może zajść w Tobie jakaś przemiana - podsumowanie życia, uporządkowanie pewnych spraw, opłakanie czegoś/kogoś, aby już całkowicie odciąć się od tego. 

Ten mezczyzna juz sie pojawil ale ma byc krotkotrwala relacja bo na przyszlosc wyszlo 10 mieczy wiec ja nie chce dluzej cierpiec stad zapytalam o dlugo/trwala relacje.Od dawna kogos opakuje ale chce za wszelka cene odnowic znajomość

Lady-Blue
6 godzin temu, Marika napisał:

Przykro mi, ale nie wykonam dla Ciebie wróżby, nie odpowiadam na pytania ogólne.

Szkoda, zastanawiałam się jak je zadać i wyszło źle. Wrócę we wrześniu z prosba o wrozbe. Dziękuję i pozdrawiam

Lady-Blue

Mariko mam konkretne pytanie po dzisiejszym dniu w pracy.... Źle się dzieje i w związku Tym kiedy uda mi się znalezc nową pracę ? Szukam innej i nic, tylko dlatego jestem w tej firmie. Już drugi raz zlozylam do firmy X, ale nadal czekam. Jak potoczy się moja kariera zawodowa ?

Exilium

Witaj Mariko :)

mam pytanie dotyczące mojej sfery zawodowej.

od dłuższego czasu źle się czuje w obecnej pracy. Oczywiscie praca ma swoje plusy, ale niestety wady zaczynają przeważać i całkowicie niszczą moją chęć do dalszej pracy na tym stanowisku. Umowę mam do połowy października, ale nie chciałabym już jej przedłużać... Jeśli nie dostanę żadnej oferty to pewnie zostanę na obecnym stanowisku, żeby utrzymać stały dochód, a bardzo chciałabym tego uniknąć. Chciałabym zmienic pracę właściwie najszybciej jak to możliwe.

rozsylam CV ale na razie brak odezwu :(

Prosiłabym Twoje karty o podpowiedź: Czy czeka mnie zmiana pracy przed końcem października tego roku? Jeśli tak, to czy uda mi się znaleźć pracę w branzy IT (gdzie głównie kieruje moje CV)?

pozdrawiam cię serdecznie

Marika
Dnia 21.08.2019 o 16:59, Lady-Blue napisał:

Mariko mam konkretne pytanie po dzisiejszym dniu w pracy.... Źle się dzieje i w związku Tym kiedy uda mi się znalezc nową pracę ? Szukam innej i nic, tylko dlatego jestem w tej firmie. Już drugi raz zlozylam do firmy X, ale nadal czekam. Jak potoczy się moja kariera zawodowa ?

Znajdziesz nową pracę i będzie ono pod wieloma względami bardzo korzystna dla Ciebie. Zaznaczę, że patrzyłam na czas: do końca tego roku. Możliwe, że odezwą się do Ciebie z miejsca, w którym jakiś czas temu składałaś CV. Jednak dopiero teraz, zostało ono dostrzeżone i ze względu, że spełniasz ich wymogi otrzymasz od nich szansę na wykazanie się. Albo, druga możliwość nowa praca będzie daleka od dotychczasowych zajęć, które wykonywałaś. Może w innym zawodzie lub będzie wymagać od Ciebie całkiem nowych umiejętności, a także jest tutaj nacisk na odległość, więc może lokalizacja firmy będzie wiązać się z dłuższymi dojazdami. 

Marika
Dnia 29.08.2019 o 23:35, Exilium napisał:

Witaj Mariko :)

mam pytanie dotyczące mojej sfery zawodowej.

od dłuższego czasu źle się czuje w obecnej pracy. Oczywiscie praca ma swoje plusy, ale niestety wady zaczynają przeważać i całkowicie niszczą moją chęć do dalszej pracy na tym stanowisku. Umowę mam do połowy października, ale nie chciałabym już jej przedłużać... Jeśli nie dostanę żadnej oferty to pewnie zostanę na obecnym stanowisku, żeby utrzymać stały dochód, a bardzo chciałabym tego uniknąć. Chciałabym zmienic pracę właściwie najszybciej jak to możliwe.

rozsylam CV ale na razie brak odezwu :(

Prosiłabym Twoje karty o podpowiedź: Czy czeka mnie zmiana pracy przed końcem października tego roku? Jeśli tak, to czy uda mi się znaleźć pracę w branzy IT (gdzie głównie kieruje moje CV)?

pozdrawiam cię serdecznie

Czy czeka mnie zmiana pracy przed końcem października tego roku? - Tak i naprawdę masz na to bardzo duże szanse. 

Jeśli tak, to czy uda mi się znaleźć pracę w branzy IT - Tak.

Wiem, że rozsyłasz CV, ale teraz jeszcze bardziej dopomóc szczęściu i zwiększ liczbę wysyłanych CV. 

Poza tym pytaniem, na początku wypadło kilka kart. Ogólnie mogę powiedzieć, że dotyczą zmian w Twoim życiu - odcinanie się od toksycznych ludzi albo konkretnego mężczyzny lub środowiska. Mogą także dotyczyć Twojego zdrowia, na przykład ciąży albo w ogóle układu rozrodczego.

Lady-Blue
2 godziny temu, Marika napisał:

Znajdziesz nową pracę i będzie ono pod wieloma względami bardzo korzystna dla Ciebie. Zaznaczę, że patrzyłam na czas: do końca tego roku. Możliwe, że odezwą się do Ciebie z miejsca, w którym jakiś czas temu składałaś CV. Jednak dopiero teraz, zostało ono dostrzeżone i ze względu, że spełniasz ich wymogi otrzymasz od nich szansę na wykazanie się. Albo, druga możliwość nowa praca będzie daleka od dotychczasowych zajęć, które wykonywałaś. Może w innym zawodzie lub będzie wymagać od Ciebie całkiem nowych umiejętności, a także jest tutaj nacisk na odległość, więc może lokalizacja firmy będzie wiązać się z dłuższymi dojazdami. 

Dziękuję 💋❤️ mam nadzieję, że się sprawdzi i dam znać pod koniec roku co i jak 💝

• Dziękuję! 1

Ankra

Witam ,ja mam pytanie czy moja znajomość z pewnym Panem jest już definitywnie zakończona ..czy może jednak nasze drogi gdzieś jeszcze się spotkają ?Dane podam na priv.

Marika
2 godziny temu, Ankra napisał:

Witam ,ja mam pytanie czy moja znajomość z pewnym Panem jest już definitywnie zakończona ..czy może jednak nasze drogi gdzieś jeszcze się spotkają ?Dane podam na priv.

Nie, ta znajomość jeszcze się nie zakończyła. Wygląda na to, że ten pan zdaje sobie sprawę, że nie był w stosunku do Ciebie uczciwy i niejednokrotnie swoim zachowaniem Cię ranił. Jednak na tę chwilę nie myśli o tym. Bardziej jego podejście na teraz wygląda tak: "Było, minęło, na razie nie będę sobie tym zawracał głowy, może kiedyś...". A tym "kiedyś" może być sytuacja, kiedy w jakiś sposób staniesz się potrzebna. Może czegoś będzie od Ciebie potrzebował? Wtedy przyjdzie czas na skruchę, jednak niezupełnie szczerą. Z tego co pamiętam, również w numerologii wychodziło, iż Wasza znajomość będzie kontynuowana w przyszłości. 

Ankra
Dnia 14.09.2019 o 20:17, Marika napisał:

Nie, ta znajomość jeszcze się nie zakończyła. Wygląda na to, że ten pan zdaje sobie sprawę, że nie był w stosunku do Ciebie uczciwy i niejednokrotnie swoim zachowaniem Cię ranił. Jednak na tę chwilę nie myśli o tym. Bardziej jego podejście na teraz wygląda tak: "Było, minęło, na razie nie będę sobie tym zawracał głowy, może kiedyś...". A tym "kiedyś" może być sytuacja, kiedy w jakiś sposób staniesz się potrzebna. Może czegoś będzie od Ciebie potrzebował? Wtedy przyjdzie czas na skruchę, jednak niezupełnie szczerą. Z tego co pamiętam, również w numerologii wychodziło, iż Wasza znajomość będzie kontynuowana w przyszłości. 

Dziękuję za wróżbę ,wrócę z weryfikacją obiecuje ..jak pisałam widziałam się przypadkiem z tym PANEM ..wiem że nie wiedział jak ma się zachować ..skończyło się na zdawkowym Cześć z jego strony ....na tę chwilę masz rację ma podejście takie że było ,minęło ..z mojej strony wiem że już mi nie zależy na kontynuowaniu znajomości,dlatego poprosiłam o wróżbę , ale nie zaprzeczam bo różnie może być .Pozdrawiam.

• Lubię! 1

ona78780

Dzień dobry,

chciałabym zapytać jak będzie wyglądała nasz relacja? Odpuścić czy zabiegać o kontakt? Dane przesyłam na priv. 

Pozdrawiam gorąco:)

Sylwianka

Witaj 😊 

Chciałabym zweryfikować to co pisałaś... do pewnego momentu rozwijała się znajomość, było miło, myślałam że w końcu będę tworzyć związek, czuć się kochana. Niestety on zdecydował inaczej, odległość go przestraszyła, bynajmniej tak mówił. 

Ale chciałabym zadać pytanie z innej sfery. Jeśli nie w miłości bo widocznie tam mam być sama to czy w sferze zawodowej mi się ułoży? Czy zmienię pracę i uda mi się wyfrunąć do większego miasta? 

Dane wysyłam priv 

ona78780

Mariko, dziękuję, ale chciałabym zrezygnować z wróżby. Sytuacja się wyjaśniła:)

• Lubię! 1

aga253

Witaj Mariko, :)

potrzebuję pomocy, może drogowskazu...

Nie wiedzie mi się zawodowo. Zaczęłam się nawet zastanawiać czy mam do przerobienia karmę pracy.

Nie pracuję. Jestem w trakcie poszukiwań.

Jak się potoczy mój los zawodowy. Czy uda mi się wkrótce znaleźć wartościową pracę?

Jeśli możesz odpowiedź proszę w wolnym czasie.

Pozdrawiam

Marika
Dnia 26.09.2019 o 17:45, Sylwianka napisał:

Ale chciałabym zadać pytanie z innej sfery. Jeśli nie w miłości bo widocznie tam mam być sama to czy w sferze zawodowej mi się ułoży? Czy zmienię pracę i uda mi się wyfrunąć do większego miasta? 

Dane wysyłam priv 

Patrząc do końca roku, na to czy zmienisz pracę, widać, że oferty mogą się pojawiać, Ty również możesz wykazywać nimi zainteresowanie. Jednak mam wrażenie, że coś/ktoś Cię trzyma tu, gdzie aktualnie jesteś. Z jednej strony chcesz się wyrwać, ale możliwe, że rezygnujesz z obawy, że nie poradzisz sobie w nowym miejscu i odrzucasz zmiany lub dlatego, że jacyś ludzie (rodzice?) mają na Ciebie duży wpływ i z jakichś powodów nie jesteś w stanie tak na dobre, zacząć gdzieś indziej, w pełni samodzielnego życia.  Z drugiej strony wyfrunięcie do większego miasta pokazane jest jako jedno z Twoich marzeń, chęć rozwinięcia skrzydeł, a także nadzieja na lepsze zarobki i ogólnie na polepszenie jakości życia. Może chować się za tym, także taka pełnia wolności - bez obaw, że komuś coś co robisz nie spodoba się lub zostanie skrytykowane. W kartach pokazana jest bierność, pomimo, że właśnie będą te oferty, to raczej nie zdecydujesz się na poważny krok. Możliwe, że na razie, ten czas do końca roku "przeznaczysz" na głębokie przemyślenia, dojrzewanie do podjęcia decyzji i porządkowanie sobie wszystkiego. Jeśli chodzi tak ogólnie o Twoją sferę zawodową, to jeszcze odniosę się do karty, która wypadła. Informuje ona o osiągnięciu sukcesu zawodowego, rozwijaniu kariery i zebraniu tego, co się zasiało i na co wcześniej, w przeszłości pracowało się. Niewątpliwie jesteś zdolną i ambitną osobą i możesz bardzo dużo osiągnąć, ale tak to wygląda, jakbyś sama się blokowała, trzymała się ograniczeń i przez to nie mogła całkowicie rozwinąć skrzydeł. 

Marika
Dnia 3.10.2019 o 23:21, aga253 napisał:

Witaj Mariko, :)

potrzebuję pomocy, może drogowskazu...

Nie wiedzie mi się zawodowo. Zaczęłam się nawet zastanawiać czy mam do przerobienia karmę pracy.

Nie pracuję. Jestem w trakcie poszukiwań.

Jak się potoczy mój los zawodowy. Czy uda mi się wkrótce znaleźć wartościową pracę?

Jeśli możesz odpowiedź proszę w wolnym czasie.

Pozdrawiam,

Pracę do końca tego roku znajdziesz. Nawet możesz stanąć przed wyborem, będą dwie oferty i dylemat, którą przyjąć. Pierwsza pokazuje się jako lepsza, ogólnie ludzie i atmosfera będzie na plus, ciekawe obowiązki i coś zawsze będzie się działo, ale za to z zarobkami gorzej - nie do końca będziesz zadowolona. Natomiast druga oferta - może bardziej pasować do Twojego wykształcenia lub tego co lubisz robić/czym się wcześniej zajmowałaś, jednak z czasem może okazać się, że stoisz w miejscu, nie robisz tak naprawdę nic, co by mogło Cię satysfakcjonować, praca jest nudna i traktujesz ją jako przykry obowiązek. Tutaj nie ma nic o zarobkach, więc możliwe, że będą one odpowiednie. 

• Dziękuję! 1

Antonia

Witam chciałabym zadać pytanie odnośnie znajomości najpierw była słóżbowa a potem kilka razy spotkaliśmy się prywatnie było coś między nami ale jakoś się to urwało od czasu do czasu  pisze do mnie czy ta znajomość ma szansę na coś poważniejszego.A może czeka mnie powrót byłego partnera albo coś innego samotność.Dane na priv.

Marika
59 minut temu, Antonia napisał:

Witam chciałabym zadać pytanie odnośnie znajomości najpierw była słóżbowa a potem kilka razy spotkaliśmy się prywatnie było coś między nami ale jakoś się to urwało od czasu do czasu  pisze do mnie czy ta znajomość ma szansę na coś poważniejszego.A może czeka mnie powrót byłego partnera albo coś innego samotność.Dane na priv.

Czy ta znajomość ma szansę na coś poważniejszego - jest komunikacja i podtrzymywanie tego. Możliwe, że z Twojej strony nawet wbrew sobie, bo buntujesz się, chciałabyś mieć jasno określone czego możesz się po nim spodziewać, tymczasem nic takiego nie ma. Nie ma też stałości, nadal będzie właśnie tak jak piszesz "od czasu do czasu pisze". Poza tym widać, że Ty angażujesz się i tracisz. Nie chodzi tylko o czas, ale np. emocje, nadzieje. Do końca tego roku, nie widać konkretnych zmian, które mogłyby zwiastować coś poważniejszego.

Czy czeka mnie powrót byłego partnera - Tutaj również jest karta kontaktu, więc może Ty do niego piszesz/napiszesz albo on to zrobi lub gdzieś się zobaczycie i zaczniecie rozmawiać. I to raczej wszystko. On podsumował już ten etap i nie chce ponownie tego doświadczać.

Ze względu na to, że tak dużo Ciebie przy nim trzyma, darzysz go silnymi uczuciami, pielęgnujesz wspomnienia o nim, możesz mieć trudności w otwarciu się na inną, nową relację. Nadzieje na jego powrót, będą przysłaniać możliwość stworzenia czegoś fajnego z kimś innym. 

• Dziękuję! 1

Antonia

Wszystko co piszesz w pierwszym jak i drugim punkcie to święta prawda. Pierwszy chciałabym lecz boję się zaangażowania z mojej strony i znowu będzie rozczarowanie a on niestety chce ale bez zaangażowania od czasu do czasu a ja tak nie potrafię . Drugi no cóż ja raczej nie odezwę się sama bo juz taka jestem a on chyba raczej nie bo wydaje mi się ze on już ma przy sobie tą z którą chce być, mi chyba jest pisane być samej. 

Więc dziękuję Ci bardzo za szczerą prawdę ☺

• Lubię! 1

aga253

Mariko, dziękuję Ci serdecznie. <buziak>

• Lubię! 1

Sylwianka

Dziękuję 😘

• Lubię! 1

soleila007
Dnia 18.08.2019 o 18:13, Marika napisał:

Ostatnio zaczelam zastanawiac sie co to znaczy ze "ktos pojawi sie w moim zyciu" bo owszem poznalam chłopaka ktory pasuje do opisu jak ulał ALE on nie wyglada jakby byl mną zainteresowany, wydawalo mi sie ze jak ktos ma sie pojawic to zainteresowany moją osobą czy się mylę?

Marika
Dnia 14.10.2019 o 13:50, soleila007 napisał:

Ostatnio zaczelam zastanawiac sie co to znaczy ze "ktos pojawi sie w moim zyciu" bo owszem poznalam chłopaka ktory pasuje do opisu jak ulał ALE on nie wyglada jakby byl mną zainteresowany, wydawalo mi sie ze jak ktos ma sie pojawic to zainteresowany moją osobą czy się mylę?

Jeśli ktoś pojawi się w Twoim życiu, to niekoniecznie musi być Tobą zainteresowany. Relacja może mieć różny charakter, ale z jakichś przyczyn ta osoba się pojawia. 

• Utwórz nowe...