Skocz do zawartości
Marika

Wróżby z Kart

Polecane posty

Antonia

Witam chciałabym zadać pytanie tylko nie wiem czy takie mogę ogólne. Czy jeszcze znajdę i będę z kimś bo jak do tej pory od bardzo dawna jestem sama. Fakt pojawił się pewien Pan (z pracy z innego działu ) strasznie mi zawrócił w głowie myślę o nim wiem ze też mu się podobam bo obserwuje mnie i wiele innych sytuacji było ale jest problem bo nie wiem jak ma na imię pytam znajomych lecz nikt nic nie wie o nim może karty widzą u mnie owego Pana jeśli nie to co mnie jeszcze w kwestii związków czeka. Aneta 180176

Antonia
4 godziny temu, Antonia napisał:

Witam chciałabym zadać pytanie tylko nie wiem czy takie mogę ogólne. Czy jeszcze znajdę i będę z kimś bo jak do tej pory od bardzo dawna jestem sama. Fakt pojawił się pewien Pan (z pracy z innego działu ) strasznie mi zawrócił w głowie myślę o nim wiem ze też mu się podobam bo obserwuje mnie i wiele innych sytuacji było  może karty widzą u mnie owego Pana jeśli nie to co mnie jeszcze w kwestii związków czeka. Aneta 180176 Adrian 160391

traszka

Witaj, proszę o wróżbę na takie jedno pytanie. Czy do końca tego roku coś jeszcze się u mnie zmieni na lepsze pod względem pracy lub nauki? Dane wysyłam na pw :)

Pozdrawiam serdecznie!

białadama

Witaj Mariko,

czy w przyszłym roku do czerwca uda mi się zmienić robotę na lepszą (jeśli tak to w jakiej branży mam na nią szanse- nie jestem aż tak młoda już by się szybko przekwalifikować), bądź jakieś lepsze zmiany mnie w obecnej robocie czekają?

dane na pw.

Dziękuję:)

Marika
Dnia 1.11.2019 o 14:54, Antonia napisał:

Witam chciałabym zadać pytanie tylko nie wiem czy takie mogę ogólne. Czy jeszcze znajdę i będę z kimś bo jak do tej pory od bardzo dawna jestem sama. Fakt pojawił się pewien Pan (z pracy z innego działu ) strasznie mi zawrócił w głowie myślę o nim wiem ze też mu się podobam bo obserwuje mnie i wiele innych sytuacji było ale jest problem bo nie wiem jak ma na imię pytam znajomych lecz nikt nic nie wie o nim może karty widzą u mnie owego Pana jeśli nie to co mnie jeszcze w kwestii związków czeka. Aneta 180176

Zatem jakie jest Twoje pytanie?

Marika
9 godzin temu, traszka napisał:

Witaj, proszę o wróżbę na takie jedno pytanie. Czy do końca tego roku coś jeszcze się u mnie zmieni na lepsze pod względem pracy lub nauki? Dane wysyłam na pw :)

Pozdrawiam serdecznie!

Praca - tak, tutaj są zmiany i pozytywne odpowiedzi. Chociaż wydaje mi się, że to też może być praca w domu - jeżeli bierzesz taką pod uwagę. 

Nauka - Myślisz o tym, zastanawiasz się i jesteś blisko zakończenia tej sprawy, czyli zapisania się. I tak będzie, chyba, że spotkasz na swojej drodze osobę, która w jakiś sposób zachwieje Twoją pewność siebie i sens doszkalania się. Dlatego, nie pozwól nikomu kierować swoim życiem, bo ono jest Twoje. Na tę chwilę karty pokazują, iż warto i, że powinnaś iść kierunku edukacji.

• Lubię! 1

Marika
2 godziny temu, białadama napisał:

Witaj Mariko,

czy w przyszłym roku do czerwca uda mi się zmienić robotę na lepszą (jeśli tak to w jakiej branży mam na nią szanse- nie jestem aż tak młoda już by się szybko przekwalifikować), bądź jakieś lepsze zmiany mnie w obecnej robocie czekają?

dane na pw.

Dziękuję:)

Sprawdzimy w przyszłym roku, teraz trochę za wcześnie robić takie długoterminowe wróżby.

Natomiast zmiany będą. Z jednej strony na lepsze, ale z drugiej pociągną za sobą także jakieś gorsze efekty. Możliwy także spór o awans/docenienie w zespole współpracowników. Jakby na pierwszy plan wysuwa się mężczyzna, który jest bardzo ambitny i inteligentny i niejednokrotnie był zamieszany w jakiś intrygi. 

• Dziękuję! 1

Antonia
Dnia 1.11.2019 o 19:11, Antonia napisał:

Moje pytanie w kwestii związku czy dane będzie mi jeszcze kogoś poznać być z kimś bliżej samotność doskwiera brakuje tej drugiej połowy (jest pewien Pan z pracy lecz  wiem ze tu nic chyba nie będzie on 160391) Aneta180176

traszka
13 godzin temu, Marika napisał:

Praca - tak, tutaj są zmiany i pozytywne odpowiedzi. Chociaż wydaje mi się, że to też może być praca w domu - jeżeli bierzesz taką pod uwagę. 

Nauka - Myślisz o tym, zastanawiasz się i jesteś blisko zakończenia tej sprawy, czyli zapisania się. I tak będzie, chyba, że spotkasz na swojej drodze osobę, która w jakiś sposób zachwieje Twoją pewność siebie i sens doszkalania się. Dlatego, nie pozwól nikomu kierować swoim życiem, bo ono jest Twoje. Na tę chwilę karty pokazują, iż warto i, że powinnaś iść kierunku edukacji.

Serdecznie dziękuję! Bardzo się cieszę, to prawda, że łatwo się poddaję także postaram się nie zbaczać z drogi :)

Pozdrawiam!

• Dziękuję! 1

białadama

Dziekuję <bukiet>

zgłoszę sie w przyszlym roku po prognozę kolejną

• Lubię! 1

Marika
Dnia 2.11.2019 o 22:15, Antonia napisał:

Moje pytanie w kwestii związku czy dane będzie mi jeszcze kogoś poznać być z kimś bliżej samotność doskwiera brakuje tej drugiej połowy (jest pewien Pan z pracy lecz  wiem ze tu nic chyba nie będzie on)

Patrząc na czas do końca roku, raczej nikt na stałe w Twoim życiu się nie pojawi, a przynajmniej nikt, z kim byłabyś gotowa stworzyć trwały związek. Możesz wchodzić w jakieś powierzchowne relacje, flirtować, ale one będą się szybko kończyć. W kartach widać mężczyznę, dojrzały, przystojny i przyciągający Twoją uwagę lecz wraz ze znajomością z nim idzie również smutek i ból dla Ciebie. Wydaje mi się, że może chodzić o Twoje zaangażowanie, otwarcie się, oddanie serca, słuchania pięknych słów, które niestety mogą nie mieć racji bytu. Te kilka miesięcy pokazane jest w pewnym sensie jako terapia oczyszczająca dla Ciebie, uporanie się z tym co było, uporządkowanie myśli, może zwrócenie uwagi na coś innego i zaangażowanie się w to. Jednym słowem, inwestycja w siebie. 

kolo_fortuny00

Jeżeli mogę zapytać, to czy zacznę z kimś zwiazek do Walentynek? Coraz bardziej ciąży mi samotność. Marta 19.09.1989 

Marika
Dnia 10.11.2019 o 21:53, kolo_fortuny00 napisał:

Jeżeli mogę zapytać, to czy zacznę z kimś zwiazek do Walentynek? Coraz bardziej ciąży mi samotność. 

Do tego czasu, który sama określiłaś raczej nie, ale już później masz na to zdecydowanie większe szanse. W tym czasie Twoje myśli będą krążyć wokół jakiegoś mężczyzny - może już jest ktoś, w Twoim życiu (sercu, myślach), z kim chciałabyś się związać, ale będzie brakować jego chęci. On pokazany jest jako mężczyzna tajemniczy, może nawet zagubiony. Możliwe, że coś Was dzieli - jego sytuacja uczuciowa albo odległość lub Twoje przekonania. Dlatego relacja będzie "rozwijać się" tylko na płaszczyźnie marzeń, rozmyślań. 

• Dziękuję! 1

kolo_fortuny00
28 minut temu, Marika napisał:

Do tego czasu, który sama określiłaś raczej nie, ale już później masz na to zdecydowanie większe szanse. W tym czasie Twoje myśli będą krążyć wokół jakiegoś mężczyzny - może już jest ktoś, w Twoim życiu (sercu, myślach), z kim chciałabyś się związać, ale będzie brakować jego chęci. On pokazany jest jako mężczyzna tajemniczy, może nawet zagubiony. Możliwe, że coś Was dzieli - jego sytuacja uczuciowa albo odległość lub Twoje przekonania. Dlatego relacja będzie "rozwijać się" tylko na płaszczyźnie marzeń, rozmyślań. 

Jest jeden mężczyzna który właśnie odszedł zanim się zaczęło ale to moja wina. 

Drugi za to to bliski przynajmniej z mojej strony przyjaciel z którym chciałabym być bliżej, częściej się spotykać żeby ta relacja przeszła na bardziej przyjacielskie tory bo na razie to znajomość daleka mimo że znamy się od zawsze. Były myśli że mi się podoba ale jakoś je odpycha łam bo nie chciał nawet przejść na przyjazn.. Bo młodszy bo kolega od zawsze bo to dziwnie wygląda na teraz ta relacja Nie wiem czy o to chodzi. Zreszta jak pani pisze on nie chce. Zapytałam o niego w dziale czytanie - tarot. Ma na imię Damian

• Dziękuję! 1

Sally

Witam, mam pytanie odnośnie pewnej relacji, która zakończyła się w tym roku ale serce cały czas tęskni .

Czy on jeszcze coś czuje i czy wykona jakis ruch by się spotkać ?

ja; 06.07.1988

on: 08.06.1986

z góry dziękuje 😍😍😍😍🥰🥰

Mary 22

Witam serdecznie!  Bardzo proszę o wróżbę na dwa pytania:

1. Praca - Czy uda mi się znaleźć pracę do końca tego roku bo szukam już dwa miesiące i ciągle mam jakieś przeszkody ;(

2. Uczucia - co czuje do mnie pewien pan ? Czy to jest przyjaźń czy to jest zakochanie? Mimo różnicy wieku dogadujemy się niemalże bez słów ale mam wrażenie, że nasza relacja od pewnego czasu się pogłębiła. Mam wrażenie jakby był moją bratnią duszą.  Dane podam w wiadomości.

Pozdrawiam ;)

Marika
Dnia 19.11.2019 o 20:31, Sally napisał:

Witam, mam pytanie odnośnie pewnej relacji, która zakończyła się w tym roku ale serce cały czas tęskni .

Czy on jeszcze coś czuje i czy wykona jakis ruch by się spotkać ?

Niestety, ale karty nie pokazują z jego strony miłości, ani jakichś głębszych uczuć. Pozostał sentyment, wspomnienia oraz coś na wzór sympatii. Jeżeli chodzi o kontakt - tutaj pokazało się wahanie. Z jednej strony chce tego - może takie myśli pojawiają się, po patrzeniu na Twoje zdjęcie lub zobaczeniu Cię gdzieś "przypadkiem" lub w jego snach. Ale z drugiej strony, on jakby dużo stracił po Waszym rozstaniu, cierpiał i to jest jeszcze na tyle bolesne, że nie chce do tego wracać. Możliwe, że tak całkowicie nie uporał się z tym co się wydarzyło. Dlatego, teraz bardziej jest możliwy "przypadkowy" kontakt niż zainicjowany przez niego. 

• Dziękuję! 1

Marika
Dnia 21.11.2019 o 16:16, Mary 22 napisał:

Witam serdecznie!  Bardzo proszę o wróżbę na dwa pytania:

1. Praca - Czy uda mi się znaleźć pracę do końca tego roku bo szukam już dwa miesiące i ciągle mam jakieś przeszkody ;(

2. Uczucia - co czuje do mnie pewien pan ? Czy to jest przyjaźń czy to jest zakochanie? Mimo różnicy wieku dogadujemy się niemalże bez słów ale mam wrażenie, że nasza relacja od pewnego czasu się pogłębiła. Mam wrażenie jakby był moją bratnią duszą.  Dane podam w wiadomości.

Pozdrawiam ;)

Tak, pracę znajdziesz. Tutaj pomocna może okazać się jakaś kobieta. Nie trać nadziei, nadal szukaj i wysyłaj swoje CV.

Uczucia - Bardziej przyjaźń. Karty nie pokazują głębszych uczuć, ani jakichś radykalnych kroków z jego strony. Możliwe, że aktualnie przeżywa jakieś trudne sytuacje w życiu prywatnym, jednak nie będzie chciał porzucić tego co ma. Nie zrobi zmian. Tak patrząc na karty, wydaje mi się, że lubi Cię, bo rozumiesz go? Potrafisz dostrzec w nim coś, czego ktoś inny nie widzi, poświęcić swój czas, bezinteresownie okazując pomoc, wsparcie. 

• Dziękuję! 1

Mary 22
23 godziny temu, Marika napisał:

Tak, pracę znajdziesz. Tutaj pomocna może okazać się jakaś kobieta. Nie trać nadziei, nadal szukaj i wysyłaj swoje CV.

Uczucia - Bardziej przyjaźń. Karty nie pokazują głębszych uczuć, ani jakichś radykalnych kroków z jego strony. Możliwe, że aktualnie przeżywa jakieś trudne sytuacje w życiu prywatnym, jednak nie będzie chciał porzucić tego co ma. Nie zrobi zmian. Tak patrząc na karty, wydaje mi się, że lubi Cię, bo rozumiesz go? Potrafisz dostrzec w nim coś, czego ktoś inny nie widzi, poświęcić swój czas, bezinteresownie okazując pomoc, wsparcie. 

Bardzo dziękuję ;) <dziękuję>Pozdrawiam <papa>

• Lubię! 1

AGA

Witaj mam prośbę, jestem osobą samotną, czy poznam kogos w ciagu poł roku i uda mi sie stworzyc stały zwiazek, gdyz do tej pory trafiały mi sie znajomości przelotne, czy sylwestra w tym roku zpedzę znow samotnie Ania 15.03.1959 pozdrawiam

Essa
Dnia 9.07.2019 o 20:24, Marika napisał:

Karty nie są złe, wprost przeciwnie, ostateczny wynik to sukces. Jednak po drodze może pojawić się jakieś rozczarowanie - tak jakbyś jeszcze nie włożyła w to całej energii, a kulminacyjny moment miał dopiero nastąpić. To może być bardzo trudny czas dla Ciebie, czas zwątpienia, ale także walka z samym sobą. Jesteś silna, wytrwała i dążysz do realizacji celów, więc i teraz nie odniesiesz porażki, a zwycięstwo. 

Na razie się wszystko zgadza - zmagam się sama ze sobą. Działam dalej. Dam znać w kwietniu jak poszło :)

• Dziękuję! 1

liczi3

Witam serdecznie, 

Od pewnego czasu czuje się stlamszona i zmęczona sferą zawodową. Rok temu zostalam przeniesiona ze stanowiska biurowego na fizyczne oczywiście z zapewnieniem że przy najbliższej okazji zostanę przeniesiona do biura ale takiej okazji nie widze😕 pytanie czy w najbliższym półroczu coś się zmieni? Zostanę przeniesiona? Sylwia 22.09.1991. 

Marika
Dnia 28.11.2019 o 17:00, AGA napisał:

Witaj mam prośbę, jestem osobą samotną, czy poznam kogos w ciagu poł roku i uda mi sie stworzyc stały zwiazek, gdyz do tej pory trafiały mi sie znajomości przelotne, czy sylwestra w tym roku zpedzę znow samotnie Ania 15.03.1959 pozdrawiam

Przy Tobie karty pokazują miłość, jednak z jakichś powodów nie decydujesz się przyjąć jej do swojego życia i prawdopodobnie tak będzie aż do czerwca, przyszłego roku (o taki czas pytasz). Pomimo pragnienia bycia kochaną i kochania, boisz się odrzucenia, zranienia, porzucenia. I być może, dlatego, nawet jeżeli pojawia się na Twojej drodze mężczyzna, starasz się zachować dystans, jesteś ostrożna i zaczynasz się zastanawiać, jak szybko tym razem, relacja się rozpadnie. Znajomości z mężczyznami są w kartach są pokazane,  mężczyźni będą w Twoim życiu, ale to tak naprawdę od Ciebie zależy, kiedy i któremu pozwolisz siebie pokochać. 

• Dziękuję! 1

AGA

Dziękuję bardzo pozdrawiam

AGA
15 minut temu, AGA napisał:

Dziękuję bardzo pozdrawiam

A co z tym sylwestrem? Spędze go sama? 

• Utwórz nowe...